PDA

View Full Version : Pyetje-pėrgjigje!!!


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38

DEA
25-05-05, 23:35
Jo more qfarte, une e nervoza skem gje te perbashket.


A se ke verejt se as keto :twisted: :twisted: kurre nuk i perdori :?:

laliloli
25-05-05, 23:37
PO PO E KAM VEREJT QE JE GOJE EMBEL


PAS PERPEQIT QKA KA PER DARK

DEA
25-05-05, 23:38
Kurgjo :roll:

Veq nese done syfyr ti qy?

laliloli
25-05-05, 23:42
PO BEN EDHE SYFIR SE E KAM NDERMEND ME NEJT DERI ATEHER


QKA DON ME NA PERGATIT PER SYFIR

DEA
25-05-05, 23:43
Ncncncncnccnnccn

Qka kishe honger me qef djale?

laliloli
25-05-05, 23:51
Ncncncncnccnnccn

ai dea po ti i ke duart e praruara qka te qitesha po ju merr gjumi

Qka kishe honger me qef djale?

GURI SYLAJ
26-05-05, 13:11
A keni pi kafe. Auuu ME FALNI PASHE NDERIN PO UNE HARROVA SE JU JENI NGJINUESHEM:

DEA
26-05-05, 14:46
kafe i kam pij nje kallabllak deri tani!


Po ju qfare bete sot?

Dilingjia
26-05-05, 14:58
po prashis qitu ne pune,edhe kane qellue renat e gjate haj medet e haje juve?

Luana
27-05-05, 16:27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dreqi Dreq kurr nuk u mush mendune jam ka behem gati me ike edhe pak nga FD
Qfar ngjyre te ndrresave te mbrenshme e/i preferoni :?:

DEA
27-05-05, 16:31
Rosa.


A e more vesh :lol: :?:

Luana
27-05-05, 16:34
Rosa.


A e more vesh :lol: :?:

Dea ty domllaaaaaaaaaa te raft hooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pyetja ime ende vazhdon :arrow: :?: edhe Deaaaaaaaaaa mos ma hup orientimin oj qik :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

titi
27-05-05, 16:56
TE KALTERTA,HAAAAAAAAAHHAAAAAAAAA

e_martumja
27-05-05, 19:38
te zeza
cka keni planifiku per kete week end?

dr1ta
27-05-05, 19:58
te zeza
cka keni planifiku per kete week end?


aktivitete te ndryshme :roll:


:arrow:

e_martumja
27-05-05, 20:02
normal me 11.06.04 kam dasht ta mbaj nje fest, data ka ndryshu neser do te behet :lol: :lol:

si e ki disponimin?

dr1ta
27-05-05, 20:06
normal me 11.06.04 kam dasht ta mbaj nje fest, data ka ndryshu neser do te behet :lol: :lol:

si e ki disponimin?Mire mire :P
po ju?

e_martumja
27-05-05, 20:16
shume mire

sa vjet i ki?

Honesty^uk.
27-05-05, 20:18
[quote="e_martumja"]shume mire

sa vjet i ki?


**************************

vet se di por me duhet me e n'vet nenen.

a eshte e mire martesa :?:

e_martumja
27-05-05, 20:19
[quote="e_martumja"]shume mire

sa vjet i ki?


**************************

vet se di por me duhet me e n'vet nenen.

a eshte e mire martesa :?:
po edhe pse ndoniher instalohet monotonija
a po don mu martu?

Honesty^uk.
27-05-05, 20:22
po edhe pse ndoniher instalohet monotonija
a po don mu martu?[/quote]

*****************

M'ka shku mendja me u martu,Si vepron per ta larguar monotonine martesore?

e_martumja
27-05-05, 20:25
po bejm aktivit te ndryshmepra te paska shku mendja, a po don me ta gjete nje?

Honesty^uk.
27-05-05, 20:34
"e_martumja"
po bejm aktivit te ndryshmepra te paska shku mendja, a po don me ta gjete nje?
A i ploteson standartet :lol:Ju that qe beni aktivitete te ndryshme.
A jane keto aktivitete qe sadopak ju bejne te harroni kohen martesore?

e_martumja
27-05-05, 20:36
jo nuk e harroj kohen martesore por me buzqeshje me kalon dita


cilat jane standardet?

Honesty^uk.
27-05-05, 20:39
"e_martumja"jo nuk e harroj kohen martesore por me buzqeshje me kalon dita


cilat jane standardet?
************************
Standarti kryesor , duhet te jete njeri, dhe jo qenie njerezore :wink:Ani ti sa vjet i ke pasur vitin qe kaloi :?:

e_martumja
27-05-05, 20:46
u plaka, po hy per 24 :cry: :cry: me shtine me qajt :lol:

nga je me origjin?

Honesty^uk.
27-05-05, 20:51
"e_martumja"]u plaka, po hy per 24 :cry: :cry: me shtine me qajt :lol:

nga je me origjin?


********************************

Djal DUKAGJINI
Po ti se ma kujtove?

e_martumja
27-05-05, 20:57
********************************

Djal DUKAGJINI
Po ti se ma kujtove?[/quote]me vjen mire :wink:
me cka mirrne ne jete, me dukni nje person me shume mencuri?

Honesty^uk.
27-05-05, 21:06
********************************

Djal DUKAGJINI
Po ti se ma kujtove?me vjen mire :wink:
me cka mirrne ne jete, me dukni nje person me shume mencuri?


************************

Flm per konsideraten, studime , pune.
Pse sme tregove se nga jeni me origjine?

e_martumja
27-05-05, 21:09
Flm per konsideraten, studime , pune.
Pse sme tregove se nga jeni me origjine?[/quote]oh mfal u habita se isha ala tu mendu dicka :lol: :lol: e rahovecit ngat prizrenita e din ku eshte?

Honesty^uk.
27-05-05, 21:12
e_martumja"


oh mfal u habita se isha ala tu mendu dicka :lol: :lol: e rahovecit ngat prizrenita e din ku eshte?


******************************
Qysh se di moj a mos kujtove se jam rrit ne Kine :lol: e dynja dynja sa here e kam shkel me kembe te kerrit, e pse thuj ti, ??????????????????????


Sa kohe keni ne gyrbet?

e_martumja
27-05-05, 21:22
prej vitit 1992 por ne vitin 1989 kemi pas ardhe 7muj e gjys por jemi pas kthy dhe pastaj ka 3 muj si turist kemi ardhe
e ju?

Honesty^uk.
27-05-05, 21:24
"e_martumja"
prej vitit 1992 por ne vitin 1989 kemi pas ardhe 7muj e gjys por jemi pas kthy dhe pastaj ka 3 muj si turist kemi ardhe
e ju?********************************

Une ka 6 vite qe jetoj ne Londer.Po ju ne cilin vend jeni?

e_martumja
27-05-05, 21:27
********************************

Une ka 6 vite qe jetoj ne Londer.Po ju ne cilin vend jeni?[/quote]ne nje shtet te pavarur ku flitet gjuha:ich spreche deutsch, i parlare italiano, je parles le franēais :wink:
a e din si quhet aj shtet?

Honesty^uk.
27-05-05, 21:31
"e_martumja"


ne nje shtet te pavarur ku flitet gjuha:ich spreche deutsch, i parlare italiano, je parles le franēais :wink:
a e din si quhet aj shtet?


*****************************
ZvicerPo ju a i flisni te gjitha keto gjuhe a?

e_martumja
27-05-05, 21:36
*****************************
ZvicerPo ju a i flisni te gjitha keto gjuhe a?[/quote]yes, Bravo jo 1 e di shume mire tjetren mire dhe tjetren pak dhe gjuhen internacionale e di ngapak, mesoj shume let :!:
e ti sa gjuha flet?

Honesty^uk.
27-05-05, 21:39
"e_martumja"yes, Bravo jo 1 e di shume mire tjetren mire dhe tjetren pak dhe gjuhen internacionale e di ngapak, mesoj shume let :!:
e ti sa gjuha flet?[/quote]


**************************************
Dikur i dija Italishten, gjermanishten, kurse tani Anglishten shume mire

Me se merreni atje?

e_martumja
27-05-05, 21:43
**************************************
Dikur i dija Italishten, gjermanishten, kurse tani Anglishten shume mire

Me se merreni atje?[/quote]

kryeshefe :wink:
a kushton shtrejt jeta ne londer ( kam qen niher me ble farmerka te lire :lol: :lol: )

Honesty^uk.
27-05-05, 21:47
"e_martumja"
kryeshefe :wink:
a kushton shtrejt jeta ne londer ( kam qen niher me ble farmerka te lire :lol: :lol: )


*****************

Pas Tokios, Londra eshte monopoli me jete me te shtrenjte

Dhe po me vjen cudi qe paske ardhur per te blere framerka te lira ne nje vend te shtrenjt :lol: :lol:

Tani po te falenderoj per kete bisede qe shkembyem se bashku, DHE a te vjen keq se une po dua te shkoj e te pushoj pak?

e_martumja
27-05-05, 21:52
*****************

Pas Tokios, Londra eshte monopoli me jete me te shtrenjte

Dhe po me vjen cudi qe paske ardhur per te blere framerka te lira ne nje vend te shtrenjt :lol: :lol:

Tani po te falenderoj per kete bisede qe shkembyem se bashku, DHE a te vjen keq se une po dua te shkoj e te pushoj pak?[/quote]jo aspak nuk me pengon, gjithashtu edhe une te faliminderoj per rrespekt qe e ndjeva nga teje! Te deshiroj nje pushim te rahatshem dhe cdo te mire ne jeten tende dhe te familjes tende.


cka mendoni per psykologji?

Dilingjia
28-05-05, 09:17
psikologjia eshte drejtim qe bazohet formen e permabilitetit kurse ne realitet thellohet ne gabimin e astrologjise.(ta kom pshtjell me kso,por qashtu eshte).

- A besoni ne bestytni?

Dreni30
30-05-05, 08:54
Nuk di cka te them, mire mire.


A hala fjet aaaaaaaaaaa????

Gentiana
30-05-05, 11:37
Ncuk, Jemi zgjuar.


Qkemi te reja?!

Dreni30
30-05-05, 11:52
Ncuk, Jemi zgjuar.


Qkemi te reja?!

Nuk kam fjet tere naten kjo eshte e reja e pare e per tjera ta shofim.

Po ju si jeni sot??????

Murgesha
30-05-05, 11:54
Mirė shumė. :lol: :lol:


Ku na humbi Genta more??? :roll: :roll:

Dilingjia
30-05-05, 11:57
MOS KA NER TAVOLIN NAJKUND :lol:


A THUE?

Gentiana
30-05-05, 13:44
Ktu ktu jam.

Pse,mos ju dufta ndogje??!

Dilingjia
30-05-05, 13:45
Mue sigurisht jo e...

Pse a qaq e rendesishme kokshe ti a?

Gentiana
30-05-05, 13:48
More mu duk qe me thirret.

Pse a bera keq qe pyeta a???

DEA
30-05-05, 13:49
Tybe ne disha se qka pyete!

Po hajt , a po pyet edhe njeher?

Dilingjia
30-05-05, 13:50
More mu duk qe me thirret.

Pse a bera keq qe pyeta a???

Joooo zoti na ruejt jo.


Gentian pse po bahen gjinja marak per ty a e din?

Gentiana
30-05-05, 13:51
DEA ty po ta bej nje pyetje tjeter.

A muj dole?

Gentiana
30-05-05, 13:56
Joooo zoti na ruejt jo.


Gentian pse po bahen gjinja marak per ty a e din?

Ncuk, se di.

Pse kush te tha ty qe po behen marak ne mua? :?

Dilingjia
30-05-05, 13:59
Joooo zoti na ruejt jo.


Gentian pse po bahen gjinja marak per ty a e din?

Ncuk, se di.

Pse kush te tha ty qe po behen marak ne mua? :?

qitu do betera qisajde :lol: po mos u ban marak fort merre larg zemres :lol:


- Si zgjedhet nje mashkull nga nje femere?

DEA
30-05-05, 14:01
DEA ty po ta bej nje pyetje tjeter.

A muj dole?

Erdha bre bije, uh qka u musha fryme!


Po ti a fjete hiq moj?

Gentiana
30-05-05, 14:03
Erdha bre bije, uh qka u musha fryme!


Po ti a fjete hiq moj?

Ncuk, ma kan prish gjumin keta.

Qka do te bejsh sot?

DEA
30-05-05, 14:05
Po mendoj a me dal kund me nejt a jo!


Qka po me thu?

Dreni30
30-05-05, 14:07
Po mendoj a me dal kund me nejt a jo!


Qka po me thu?


Dil moj qy edhe po vete, jo si te kishe kohe bile mire ban.A mua po me vete aaaa????

DEA
30-05-05, 14:09
Jo valla, ty jo :DPo qka kceve ti se :lol: :lol: :lol: :?:

Dreni30
30-05-05, 14:10
Jo valla, ty jo :DPo qka kceve ti se :lol: :lol: :lol: :?:


jo moj nuk jam tu kcy hiq valla por tu pergjigja moj qyyyyyyyyyPse a mos gabova aaa????

DEA
30-05-05, 14:11
jo more qfarte mire ja bone , qyyyyyyyyyyy :lol:A po te duket se Genta po priton me fol a?

Dreni30
30-05-05, 14:15
jo more qfarte mire ja bone , qyyyyyyyyyyy :lol:A po te duket se Genta po priton me fol a?Po valla Dea se po me duket qe dicka eshte duke pritu me fol e thash ti nimoj pak.
A po e shef se sa ngadale po shkone?????

Gentiana
30-05-05, 14:18
:lol: :lol: Po e shoh.

Po nimend,per qka e patet fjalen???

Dreni30
30-05-05, 14:19
:lol: :lol: Po e shoh.

Po nimend,per qka e patet fjalen???Per pritesen tane de qyyyyyyyyyyy
A je shume e zanun aaaaaaaaaaaaa???

DEA
30-05-05, 14:20
Fjalen a, e patem per kete.........


A ta kana pasulin? :lol:

Gentiana
30-05-05, 14:21
Per pritesen tane de qyyyyyyyyyyy
A je shume e zanun aaaaaaaaaaaaa???

Jo, veq e bera shpejt nje kafe.

A mos deshtet edhe ju kafe?

Gentiana
30-05-05, 14:22
Fjalen a, e patem per kete.........


A ta kana pasulin? :lol:

Ncuk.

Pse a mos don me be per dark pasul a???

Dreni30
30-05-05, 14:22
Fjalen a, e patem per kete.........


A ta kana pasulin? :lol:


Per Genten eshte pergjegjeja, por.......


Me mish te thate Dea shume e dua,
E ty ????????

DEA
30-05-05, 14:24
Ska me pasul, veq ai jau fryn brit hahahahaha


Allahile kur ke honger per here te mbreme pasul?

Dreni30
30-05-05, 14:26
Ska me pasul, veq ai jau fryn brit hahahahaha


Allahile kur ke honger per here te mbreme pasul?O valla drejt me te tregue para dy muajve edhe ate me mish te terun.

E ti a ke hanger me frik??????

DEA
30-05-05, 14:27
Jo valla.

Veq kysmet kete jave du me bo njehere, se kam pasul te ner vades :arrow: a e dine qka eshte?

Dreni30
30-05-05, 14:31
Jo valla.

Veq kysmet kete jave du me bo njehere, se kam pasul te ner vades :arrow: a e dine qka eshte?

Ani ama bjen moj do, asish sa per nje te zime, se e kam edhe do mish te terun. Valla Dea hajr kishe ba.

A ke mundesi ajooooooooooo?????

DEA
30-05-05, 14:35
Po more me post ta qoj, mos me thuaj dy here.


A po don a jo?

Dreni30
30-05-05, 14:41
Po more me post ta qoj, mos me thuaj dy here.


A po don a jo?


Ani moj postoma qyy a po vete a, ani te vades qysh po thu kuku qik qikaa.

Kur e qon ?????

DEA
30-05-05, 14:43
Kur te duash more.


Kur po e done?

laliloli
30-05-05, 14:45
Jo valla.

Veq kysmet kete jave du me bo njehere, se kam pasul te ner vades :arrow: a e dine qka eshte?

po e di qka eshteqka eshte pasuli i permi vades

DEA
30-05-05, 14:46
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kur e kam dite une ti sa ja ke pas nis me fol :lol: :lol: :lol:


A ke honger najhere?

laliloli
30-05-05, 14:48
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kur e kam dite une ti sa ja ke pas nis me fol :lol: :lol: :lol:


A ke honger najhere?

jo nuk kam hager ner vade asnjehere


qka eshte pasuli i ner vades

DEA
30-05-05, 14:51
Po me duket ti qenke i thaticave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vada eshte uji djalo :lol:


A po ban hajgare a?

laliloli
30-05-05, 14:54
Po me duket ti qenke i thaticave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vada eshte uji djalo :lol:


A po ban hajgare a?

jo hajgare po pak shaka


sa pasul do te kultivoni sivjet ?

titi
30-05-05, 23:23
A PO JU MERR GJUMI :?:

DEA
30-05-05, 23:25
Po besa!
E ty?

florian
30-05-05, 23:25
jo dhe aq shum .

si ju vajti dita.

titi
30-05-05, 23:28
Po besa!
E ty?
EDHE PO TE ME MERRTE NUK GUXOJ TE FLEJ.

PO TI PASI TE MERR GJUMI PSE NUK FLEN?

Gentiana
30-05-05, 23:29
Mire.

Keni marrur ndonje lajm te mire ketyre diteve????

titi
30-05-05, 23:35
A PO RIN DIKUSH DERI NE MENGJES NQS NUK E MERR GJUMI

florian
30-05-05, 23:36
jo por kam rregulluar shum pun !!!!

java qe u mbyll si ju vajti .

titi
30-05-05, 23:38
jo por kam rregulluar shum pun !!!!

java qe u mbyll si ju vajti .

A KE PYETJA PER MUA?

Diana007
02-06-05, 10:41
Po more :lol: :lol:

Si jeni ?

DEA
02-06-05, 14:26
Une mire jam!

Si e keni kohen sot?

Diana007
02-06-05, 14:28
Njeher ne forum me von se di :lol: :lol:

Po ju ?

aferdita
02-06-05, 21:35
Si e kaluat diten sot???

DEA
02-06-05, 21:36
Njefare, e paaktivizuar sot, kisha pake levizje.Si ndjeni veten me mire, ne shtres apo pa lloj brenge?

aferdita
02-06-05, 21:41
n'varet se si jam ne stress,por kur jam pa brenga kuptohet qe me mire....qka ka te reja andej??

Kurvani
02-06-05, 22:22
Pleme ka kendej.
e ka ju?

aferdita
02-06-05, 22:24
tek ne bore ka ra :lol: :lol:

si jeni me disponim sonte??

Murgesha
02-06-05, 22:26
Shi.


A keni kashtė nė atė pleme hiq??

Kurvani
02-06-05, 22:26
valla disponimin si gjithni keksipo ti boren po bjen a?! athu me naj far bjeshke po banojke a? paska shum e pleme anej :lol:

aferdita
02-06-05, 22:30
ne koder banoj un edhe bora asnjehere nuk largohet


:lol: :lol:

Murgesha
02-06-05, 22:31
valla disponimin si gjithni keksipo ti boren po bjen a?! athu me naj far bjeshke po banojke a? paska shum e pleme anej :lol:

O Kurvan stė pyeta pėr disponim.


A ke kashtė nė pleme hiq??

Kurvani
02-06-05, 22:36
valla disponimin si gjithni keksipo ti boren po bjen a?! athu me naj far bjeshke po banojke a? paska shum e pleme anej :lol:

O Kurvan stė pyeta pėr disponim.


A ke kashtė nė pleme hiq??

Oh me fal te Lutem se qe sa e pash, dhe e pruna nje traktor me kasht bashk me selvetin :roll:

pse nuk erdhet me na ndimuar?

Kurvani
02-06-05, 22:38
ne koder banoj un edhe bora asnjehere nuk largohet


:lol: :lol:


he ishalla te kallet ajo bore e shkrihet e te bohet lloq :lol:

athua ne Ch :?: apo AT a?

Kurvani
03-06-05, 12:24
Ku jan Granimi????????

Ku?

florian
03-06-05, 14:52
SPO E DI KU VALLAHI

CDO BENI KET FUNDJAVE????

Diana007
03-06-05, 14:55
Nuk e di :lol:

Po juve ?

Dilingjia
03-06-05, 15:02
neve,do t'i kallim fitilat e llames a? kena darsem pe martoj babgjyshin per here te 8-te. :lol:

- A po vjen me kcye n'darsem?

Diana007
03-06-05, 15:07
Po more

A po me thirr aa?

Dilingjia
03-06-05, 15:09
po te thirri de.


- a vjen vet a duhet me ardhe me t'mar

Diana007
03-06-05, 15:16
Valla hade merrem


A po priton a ?

florian
03-06-05, 15:17
NUK PO PRITOJ HIC

CFAR BENI NE JET.

Diana007
03-06-05, 15:29
Punok hehe


Si po e kalon diten sot ?

Dilingjia
03-06-05, 15:47
super,edhe pacerr edhe shkova ne bazent me u la :lol:-kush po vjen,hymjen une ja paguaj?

Diana007
03-06-05, 15:55
Valla un jo

More e nuk esht ftoht a?

Dilingjia
03-06-05, 15:56
ftoht eshte vet me kane se me qift jo hahahahhaha

- a ka najkush naj gome se nuk di not?

Diana007
03-06-05, 15:58
Poe kam nej te traktorit hehehe


A pe don ?

Dilingjia
03-06-05, 16:02
ban more,so gajle te traktorit te traktorit :lol:


kur po ma bjen?

Diana007
03-06-05, 16:05
tani po nisem


A po del me marr?

Dilingjia
03-06-05, 16:07
po qysh jo,veq ti hypi qylymit edhe fluturim a?(po si shpesh pe harroj ate formulen magjike qysh duhet me nis bre.

- a din kush me kallxue bre?

Diana007
03-06-05, 16:13
Jo valla kurr nuke kam thon heheh

Pse a ke dit naj her a?

florian
03-06-05, 16:15
me ba ca se spo te kuptoj .

a ju ka bregos gja kto kohet e funit.

Diana007
03-06-05, 16:28
Paj do cikrrime te vogla

A behesh nervoz shpesh ?

florian
03-06-05, 16:39
PER DIT ME BEJN ME NERVA.

PO JU A BAHENI SHPESH ME NERVA.

Diana007
03-06-05, 16:41
Boll valla , sidmos koheve te fundit me rrymen qe po ndale shpesh

A kam te dret mu bo nervoz per ket ?

Kurvani
03-06-05, 17:01
Boll valla , sidmos koheve te fundit me rrymen qe po ndale shpesh

A kam te dret mu bo nervoz per ket ?

Jo!!!qysh e ki burrin? :lol:

florian
03-06-05, 17:06
MIR PO QYSHYR ZOTIT::

PO TI QYSH E KIE???

Kurvani
03-06-05, 17:08
MIR PO QYSHYR ZOTIT::

PO TI QYSH E KIE???


Diannen e pyta more :lol:mir osht e ti qysh e ki??

florian
03-06-05, 17:15
mir qyqyr zotit..

me cka merreni ne jet.

LOLITA-ch
03-06-05, 20:54
Pershendetje dhe pergezime per forum, pasiqe esht hera e par qe shkruaj ne ket forum. Pra, pata deshir te te hap ket tem dhe te shkruaj nje pergjigje te shkurte dhe do parashtroj nje pyetje,pastaj tjetri pergjigjet ne pyetjen time dhe vazhdon me tutje... :D

qitash te une ja nisi me ra shi...


qfar qorapash ki vesh per momentin :P ?

vazhdoni...

ARVANITI
03-06-05, 21:17
o Lolita mirese erdhe ne FD

Respekt nga Arvaniti

P.S. Shko prezantohu :wink:

laliloli
03-06-05, 21:30
ME PUNE :lol: :lol:


NE CILEN MOSHE JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE ? :

Arb
03-06-05, 21:33
qfar qorapash ki vesh per momentin :P ?

vazhdoni...

Cfare po ki qef me pase?

DEA
03-06-05, 21:37
Me quadrate :lol:

Arb
03-06-05, 21:38
Me quadrate :lol:

paska edhe asi a?

Eh, rinia, cka spo kujtohen...

DEA
03-06-05, 21:43
qe de ketyneher kush nuk kish qerapa me quadrat ose romboida siq i quajshim ateher, thojshim spaska shije ne qerapa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
03-06-05, 21:44
ME PUNE :lol: :lol:


NE CILEN MOSHE JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE ? :

ne moshen 18 vjeqare :P
e ju ?

Nexhati
03-06-05, 21:45
Me 17 vjet ah dashuria e pare qe me kujtove :cry: :cry: :cry: :cry:
Kur u ndava nga ajo i dheza 4 zigarete per njehere nga hidherimi :wink:Cka do te thote per ju dashuria :wink:

Arb
03-06-05, 21:46
qe de ketyneher kush nuk kish qerapa me quadrat ose romboida siq i quajshim ateher, thojshim spaska shije ne qerapa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bani bre ni pale per mu...

DEA
03-06-05, 21:46
Shume.

Po per ju?

laliloli
03-06-05, 21:46
ME PUNE :lol: :lol:


NE CILEN MOSHE JENI DASHURUAR PER HERE TE PARE ? :

ne moshen 18 vjeqare :P
e ju ?


18 vjeqare

a e keni realizuar ate dashuri

DEA
03-06-05, 21:47
qe de ketyneher kush nuk kish qerapa me quadrat ose romboida siq i quajshim ateher, thojshim spaska shije ne qerapa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bani bre ni pale per mu...

ato sbohen more :lol:

Arb
03-06-05, 21:48
qe de ketyneher kush nuk kish qerapa me quadrat ose romboida siq i quajshim ateher, thojshim spaska shije ne qerapa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bani bre ni pale per mu...

ato sbohen more :lol:

as te bime nuk jane...

DEA
03-06-05, 21:50
o Arb, keto kane qene ketyneher se sot i mathi qfare te me qellojne qy edhe ti :lol:

Nexhati
03-06-05, 21:50
Po dhe jam me i lumturi ne bote ....Dashurin time jam i gateshem qdo dite ta martoja :wink::arrow:

Arb
03-06-05, 21:51
o Arb, keto kane qene ketyneher se sot i mathi qfare te me qellojne qy edhe ti :lol:

me le dath kete vere e hajt...

Eh, nuset e sotit, spo ngojne hic...

ARVANITI
03-06-05, 21:52
O Arbo

Sa vjec je ti?

Arb
03-06-05, 21:53
Shume.

Po per ju?

boll..

e pse per ty shume?

Arb
03-06-05, 21:54
O Arbo

Sa vjec je ti?

Qe leternjoftimin, masi vec paske dal ne Piken e Kontrollit...

DEA
03-06-05, 21:55
Shume de se Ai eshte gjithqka tek une, dashurija e pare e realizuar siq e kishte cek edhe Z.Nexhati " ate dashuri jam ne gjendje ta martoj qdo dite"


Ndjeheni edhe ju keshtu?

DEA
03-06-05, 21:56
O Arbo

Sa vjec je ti?

Qe leternjoftimin, masi vec paske dal ne Piken e Kontrollit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:ARVANITI qeshja a ka nivel :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-06-05, 21:57
Shume.

Po per ju?

boll..

e pse per ty shume?

SEPSE JETA PA DASHURI NUK KA KUPTIM

SA DASHURI KENI PERJETUAR

ARVANITI
03-06-05, 21:59
O Arbo

Sa vjec je ti?

Qe leternjoftimin, masi vec paske dal ne Piken e Kontrollit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:ARVANITI qeshja a ka nivel :lol: :lol: :lol:

qeshu moter :wink:

ja te qeshim bashke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 21:59
Nje pyetje:

Cili eshte nenforumi i duhur per te treguar moshen?

Aty ku behet Prezantimi a?

Arb
03-06-05, 22:01
Shume.

Po per ju?

boll..

e pse per ty shume?

SEPSE JETA PA DASHURI NUK KA KUPTIM

SA DASHURI KENI PERJETUAR

Qe te gjitha...

po ju?

ARVANITI
03-06-05, 22:04
Nje pyetje:

Cili eshte nenforumi i duhur per te treguar moshen?

Aty ku behet Prezantimi a?

Anonim eshte me mire.

Une kete preferoj

Luana
03-06-05, 22:05
18 vjeqare

a e keni realizuar ate dashuri

eshte pyetje e mire Laliloli por s'kam koment 8)

Qka te pelqen ne FD dhe si erdhe deri ne FD :?:

DEA
03-06-05, 22:06
Nje pyetje:

Cili eshte nenforumi i duhur per te treguar moshen?

Aty ku behet Prezantimi a?

Anonim eshte me mire.

Une kete preferoj
Arb ekziston tema djale per prezantim qy :wink:

Arb
03-06-05, 22:06
Anonim eshte me mire.

Une kete preferoj

Mire atehere...

Dea,

Cka po bahet me ato corapet?

laliloli
03-06-05, 22:06
Shume.

Po per ju?

boll..

e pse per ty shume?

SEPSE JETA PA DASHURI NUK KA KUPTIM

SA DASHURI KENI PERJETUAR

Qe te gjitha...

po ju?

DISA


SA HERE NE JETE JENI DASHURUAR ?

Arb
03-06-05, 22:08
Arb ekziston tema djale per prezantim qy :wink:

ma ki shty prezantimin edhe per disa vite...

"ma mire kurre se sa vone."

Luana
03-06-05, 22:08
DISA


SA HERE NE JETE JENI DASHURUAR ?


Sa her qe te shoh mashkull te mire :lol: :lol: :lol:
e ju :?:

Arb
03-06-05, 22:09
DISA


SA HERE NE JETE JENI DASHURUAR ?

Sa her qe te shoh mashkull te mire :lol: :lol: :lol:

e ju :?:

Qyre qyre...

Heu ne hall koke oj cike...

A bash ashtu a?

DEA
03-06-05, 22:09
http://www.socken.de/produkte/11/11102_norm.jpg
Merri te plast e dala edhe ty :lol: :wink:

laliloli
03-06-05, 22:09
NJE HERE

A I KENI REALIZUAR TE GJITHE DASHURIT NE JETE

Arb
03-06-05, 22:10
http://www.socken.de/produkte/11/11102_norm.jpg
Merri te plast e dala edhe ty :lol: :wink:

Po ku ka corapa tamam per nje djale Dukagjini edhe ti...

Gjej mori ma te mdha...

Luana
03-06-05, 22:10
Qyre qyre...

Heu ne hall koke oj cike...

A bash ashtu a?

Arb nime ne hall jam bre ,qka duhet te baj :?: :roll:

ARVANITI
03-06-05, 22:11
http://www.socken.de/produkte/11/11102_norm.jpg
Merri te plast e dala edhe ty :lol: :wink:waw


te bardha do me pelqenin me shume :wink:

po edhe te zeza mire jane.

Me shapka apo zbathur?

Ftohte besoj

Arb
03-06-05, 22:12
Arb nime ne hall jam bre ,

qka duhet te baj :?: :roll:

Qendero e dashuruar me shpesh, e dashuro me rralle...

Luana
03-06-05, 22:17
Qendero e dashuruar me shpesh, e dashuro me rralle...aiiiiiiiiiiiiiii Arb edhe ti qka tha :roll: :roll:a e ke plan me dal sonte :?:

DEA
03-06-05, 22:18
Keto per arvanitin, se ndoshta kur ti nxehen kembet na pranon ma lehet keshtu si jemi urdhero pra
http://www.socken.de/produkte/11/11101_norm.jpg


E ti Arb merri ato e mos be ze se jane me firm e ska tjera :wink:

Arb
03-06-05, 22:19
Qendero e dashuruar me shpesh, e dashuro me rralle...

aiiiiiiiiiiiiiii Arb edhe ti qka tha :roll: :roll:

a e ke plan me dal sonte :?:

Edhe po pyet a?

Merre nje taksi te shpejte edhe per disa ore e sheh veten ne NYC...

laliloli
03-06-05, 22:21
SA QORAP TE MIRA

A KA EDHE PER MUA NJE PALE BAKSHYSH

Arb
03-06-05, 22:22
Heu ne telashe na shtini kjo LOLITa me keto dreq corape...

ARVANITI
03-06-05, 22:23
Keto per arvanitin, se ndoshta kur ti nxehen kembet na pranon ma lehet keshtu si jemi urdhero pra
http://www.socken.de/produkte/11/11101_norm.jpg


E ti Arb merri ato e mos be ze se jane me firm e ska tjera :wink:

Si te trasha me duken, jemi ne vere.

Mgjth rrofsh Deushe

Luana
03-06-05, 22:27
Edhe po pyet a?

Merre nje taksi te shpejte edhe per disa ore e sheh veten ne NYC...

qyqy pse more me marr taxi kur ka aeroplana per nji ore jam aty qyy

po nese do te vija te ju , qka do me kishit pregatit per dark :?:

DEA
03-06-05, 22:29
Arvaniti ket deushe se kuptova, veq megjithate rrnofsha hahahahha

Arb
03-06-05, 22:29
qyqy pse more me marr taxi kur ka aeroplana per nji ore jam aty qyy

po nese do te vija te ju , qka do me kishit pregatit per dark :?:

Mos prit darke prej meje...

Mijera restornate ne NYC, keshtu qe zgjedh e merr...

DEA
03-06-05, 22:30
Kur te vijsh tek ne :lol: specialitet qe ske honger kurre te kisha bo


apo jo Arb? :lol:

ARVANITI
03-06-05, 22:31
Arvaniti ket deushe se kuptova, veq megjithate rrnofsha hahahahha

"Ushe" eshte mabrese kur duam te ledhatojme apo pekdhelim dike :wink: .

Fiks duhej "Deaushe" po mu me pelqen me shume "Deushe" :lol:

Arb
03-06-05, 22:31
Kur te vijsh tek ne :lol: specialitet qe ske honger kurre te kisha bo
apo jo Arb? :lol:

Nuse qe musafiret i pret ne fund te bllokut...

Luana
03-06-05, 22:31
qyqy pse more me marr taxi kur ka aeroplana per nji ore jam aty qyy

po nese do te vija te ju , qka do me kishit pregatit per dark :?:

Mos prit darke prej meje...

Mijera restornate ne NYC, keshtu qe zgjedh e merr...

Une te pyeta ty qka me pregatit se per restorant po ha edhe ketu e spo lodhem me ardhe atje :roll:vazhdon :arrow: :?: :evil:

DEA
03-06-05, 22:32
Waw me befasove, ja nise edhe me me perkdhel tani a :shock: , tybe seshte mire puna :lol:

dr1ta
03-06-05, 22:34
Qyfte me pomfrites :P


Cka mendoni per shijen e arb? :lol:

laliloli
03-06-05, 22:34
KAQAMAK

QDO TE BENI NESER ?

ARVANITI
03-06-05, 22:35
Waw me befasove, ja nise edhe me me perkdhel tani a :shock: , tybe seshte mire puna :lol:

Te perkedhela me fjale de, se mos te prek.

Naten deushe tani se ika.

Mbeshtilli kembet se mos ftohesh :wink:

Luana
03-06-05, 22:35
KAQAMAK

QDO TE BENI NESER ?

ne pune edhe veq ne pune :cry:e ju :?:

dr1ta
03-06-05, 22:36
aktivitete te ndryshme

vazhdon...

Arb
03-06-05, 22:36
KAQAMAK

QDO TE BENI NESER ?

ne pune edhe veq ne pune :cry:

e ju :?:

Pasunine nuk ta sjella une, ate e gjeta ne mesin tend...

DEA
03-06-05, 22:36
Pune :(

:arrow:

laliloli
03-06-05, 22:39
PUSHONI BRE PAK


SA E KENI RROGEN ?

Arb
03-06-05, 22:39
Pune :(

:arrow:

Qeshu Rini bre...

Luana
03-06-05, 22:41
Pune :(

:arrow:

Qeshu Rini bre...

Arb :evil: :evil: :evil:kjo eshte tema e pyetjeve , ku jan pyetjet huh :?:

DEA
03-06-05, 22:41
Pyet Arb :?:
Laliloli, rroga fshehtesi :lol:

Arb
03-06-05, 22:42
kjo eshte tema e pyetjeve , ku jan pyetjet huh :?:

A ka naj buzeqeshje prej teje ne kete moment?

Psikologu
03-06-05, 22:43
Pyet Arb :?:
Laliloli, rroga fshehtesi :lol:

Kshtu ban gruja e mirė.
Mos del para burrit hahaha

florian
03-06-05, 22:43
NUK BUZQESH KURR PA IK NE GJUMCDO TE BENI NESER.

Luana
03-06-05, 22:44
kjo eshte tema e pyetjeve , ku jan pyetjet huh :?:

A ka naj buzeqeshje prej teje ne kete moment?

sonte ėshtė vėshtir se nuk jam nė dispomin
po ju a jeni nė disponim :?:

Arb
03-06-05, 22:45
Pyet Arb :?:

Laliloli, rroga fshehtesi :lol:

Kshtu ban gruja e mirė.
Mos del para burrit hahaha

Nuse e vendit O Psikolog...

Kam dite ku zgjedh...

Arb
03-06-05, 22:46
sonte ėshtė vėshtir se nuk jam nė dispomin

po ju a jeni nė disponim :?:

Nuk osht keq nihere...

Cka osht ka bohet me ate buzeqeshjen tande nime?

Arb
03-06-05, 23:03
"Ushe" eshte mabrese kur duam te ledhatojme apo pekdhelim dike :wink: .

Fiks duhej "Deaushe" po mu me pelqen me shume "Deushe" :lol:

A nuk po e sheh kete alamet burri afer Dea-s a?

DEA
03-06-05, 23:04
Arb, mos gjelozo, se se ka me qellim te keq, se nuk vjen ai te kafja jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
03-06-05, 23:05
Se di valla....

Luana tregoj mori ku ke buzqeshjen tani?

Arb
03-06-05, 23:07
Se di valla....

Luana tregoj mori ku ke buzqeshjen tani?

Nuse, po tek ti sa ka buzeqeshje sonte?

DEA
03-06-05, 23:08
tek une pate sa te duash o njeri.


A spo te njaftojne a? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 23:09
tek une pate sa te duash o njeri.

A spo te njaftojne a? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ka dicka magjike ne buzeqeshjen e femres bre! Nuk mjaftojne jo....

Luana
03-06-05, 23:09
Se di valla....

Luana tregoj mori ku ke buzqeshjen tani?

shyqyr qė nuk e dini se si jam , nuk mė buzėqeshet deri von sonte .


Qfar filmi keni pa nė kohėn e fundit :?:

Psikologu
03-06-05, 23:10
Pyet Arb :?:

Laliloli, rroga fshehtesi :lol:

Kshtu ban gruja e mirė.
Mos del para burrit hahaha

Nuse e vendit O Psikolog...

Kam dite ku zgjedh...

Ska fjalė , veq mos te ndegjon qe po e levdon, se lazdrohet...

DEA
03-06-05, 23:10
ishalla ste kapin magjite tani ty :!:


A hipnotizohesh ti a?

Arb
03-06-05, 23:12
Se di valla....


Luana tregoj mori ku ke buzqeshjen tani?

shyqyr qė nuk e dini se si jam , nuk mė buzėqeshet deri von sonte .

Qfar filmi keni pa nė kohėn e fundit :?:

i fundit ishte... "Man on Fire."

Po ti cilen e ke pa?

Arb
03-06-05, 23:13
Ska fjalė , veq mos te ndegjon qe po e levdon, se lazdrohet...

Eshte larg odes se burrave.. nuk degjon gje...

DEA
03-06-05, 23:14
Ska fjalė , veq mos te ndegjon qe po e levdon, se lazdrohet...

Eshte larg odes se burrave.. nuk degjon gje...
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif

Honesty^uk.
03-06-05, 23:15
:arrow:

Arb
03-06-05, 23:17
:arrow:

ne te djathte qon kjo a?

Psikologu
03-06-05, 23:18
Ska fjalė , veq mos te ndegjon qe po e levdon, se lazdrohet...

Eshte larg odes se burrave.. nuk degjon gje...
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif


Goja nga pak huduti rahat, kush nuk ndegjon e nuk shef jeton ma se miri.
Nirė ja ke ba DEA, ashtu duhet...

Arb
03-06-05, 23:18
Ska fjalė , veq mos te ndegjon qe po e levdon, se lazdrohet...

Eshte larg odes se burrave.. nuk degjon gje...
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif

E sheh po degjon pak RAP...

DEA
03-06-05, 23:19
Si jeni?

Honesty^uk.
03-06-05, 23:21
:arrow:

ne te djathte qon kjo a?

mozomakeq ka ka fillu me qu kjo :arrow:

Arb
03-06-05, 23:21
Si jeni?

mire, e ti si ndihesh?

DEA
03-06-05, 23:23
Mire edhe une


Sa e keni oren more ju?

Arb
03-06-05, 23:24
Mire edhe une


Sa e keni oren more ju?

Eshte 5:23 pasdite...

A ka fare mesnate atje tek ju?

Luana
03-06-05, 23:25
i fundit ishte... "Man on Fire."

Po ti cilen e ke pa?

E kam pa edhe une by Denzel washington


Kurse tjetri film ka qen "The Last Detail" by Jack Nicholson on TV .
Si keni dėshir me u shtri nė krevet kur beni gjumė :?:

DEA
03-06-05, 23:27
Ne krahun e djathte.

:arrow: :arrow: :arrow:

Arb
03-06-05, 23:27
E kam pa edhe une by Denzel washington


Kurse tjetri film ka qen "The Last Detail" by Jack Nicholson on TV .
Si keni dėshir me u shtri nė krevet kur beni gjumė :?:

Qysh edhe nje here!? (ah, plqenia bre!)

Arb
03-06-05, 23:30
:arrow:

ne te djathte qon kjo a?

mozomakeq ka ka fillu me qu kjo :arrow:

Po kthehem pra sa nuk jom shku aq larg...

Luana
03-06-05, 23:32
Ne krahun e djathte.

:arrow: :arrow: :arrow:


unė kam dėshir me u shtri nė bark e nji dorė nėr jastak 8)

Arb lėre pleqėrin po ban pyetje :evil:vazhdon :arrow: :arrow: :?: :?:

Arb
03-06-05, 23:34
Ne krahun e djathte.

:arrow: :arrow: :arrow:

unė kam dėshir me u shtri nė bark e nji dorė nėr jastak 8)

Arb lėre pleqėrin po ban pyetje :evil:

vazhdon :arrow: :arrow: :?: :?:

Eh, ke e takon me se shpeshti kur del ne Mahalle?

DEA
03-06-05, 23:35
Do ftyra :lol:Vazhdon :lol: :?:

Luana
03-06-05, 23:38
Do ftyra :lol:Vazhdon :lol: :?:

E takoj do fytyra qe nuk mi don organizmi

qka keni deshir te shifni ne enderr kur fleni :?: :lol:

DEA
03-06-05, 23:38
me shume deshire bej gjume pa endrra, se po me largojne nga realiteti.

Vazhdon?

Arb
03-06-05, 23:39
Do ftyra :lol:

Vazhdon :lol: :?:

E takoj do fytyra qe nuk mi don organizmi

qka keni deshir te shifni ne enderr kur fleni :?: :lol:

Pavaresine e Kosoves! (ama nuk e di a e mundeson kete enderra)

Luana
03-06-05, 23:43
Do ftyra :lol:

Vazhdon :lol: :?:

E takoj do fytyra qe nuk mi don organizmi

qka keni deshir te shifni ne enderr kur fleni :?: :lol:

Pavaresine e Kosoves! (ama nuk e di a e mundeson kete enderra)

Arb ishalla te plotesohet kjo deshir se edhe ne kemi dėshir sikur ju por pasi qe te japish pergjegje mos e harro pyetjen :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Qfar ngjyre te brekve keni veshur sonte :?: :wink:

Arb
03-06-05, 23:44
Arb ishalla te plotesohet kjo deshir se edhe ne kemi dėshir sikur ju por pasi qe te japish pergjegje mos e harro pyetjen :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Qfar ngjyre te brekve keni veshur sonte :?: :wink:

I'll pass...

Next....

DEA
03-06-05, 23:44
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vazhdon :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 23:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vazhdon :lol: :lol: :lol: :lol:

edhe vazhdon...

DEA
03-06-05, 23:50
Pyetja e Luanes vazhdon de :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 23:51
Pyetja e Luanes vazhdon de :lol: :lol: :lol: :lol:

deri sa dikush te pergjigjet...

Dhe pyetjes se Luanes i pergjigjet.....

Luana
03-06-05, 23:51
www.ma-shurdhofshit.com
A ju pelqejn akulloret dhe qfar :?:

DEA
03-06-05, 23:52
Arb ishalla te plotesohet kjo deshir se edhe ne kemi dėshir sikur ju por pasi qe te japish pergjegje mos e harro pyetjen :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Qfar ngjyre te brekve keni veshur sonte :?: :wink:

I'll pass...

Next....

Hiq mos tejkalo po pergjigju hahahahaha

Arb
03-06-05, 23:52
www.ma-shurdhofshit.com

A ju pelqejn akulloret dhe qfar :?:

The page cannot be displayed

Luana
03-06-05, 23:54
www.ma-shurdhofshit.com

A ju pelqejn akulloret dhe qfar :?:

The page cannot be displayed


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Arb Damlla te raft :evil: :evil: :evil:
Mua me pelqen mango :D

Vazhdon :arrow: :?:

DEA
03-06-05, 23:55
straciatela
vazhdon normal :?:

Arb
03-06-05, 23:56
www.ma-shurdhofshit.com

A ju pelqejn akulloret dhe qfar :?:

The page cannot be displayed


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Arb Damlla te raft :evil: :evil: :evil:
Mua me pelqen mango :D

Vazhdon :arrow: :?:

e mu Gal-go...

Po juve...

DEA
04-06-05, 00:01
E thash de,

Sa e vlersoni kafen ju?

Arb
04-06-05, 00:03
E thash de,

Sa e vlersoni kafen ju?

E vleresoj shume...

Po ju?

rafet llapjani
04-06-05, 00:59
tung lolita amos iki qerapat e leshta qiti ka marue xhyshja e tukallen kamt ojbi

Murgesha
04-06-05, 01:14
Pasi qė njė temė e tillė dhe shumė e sukseshme egziston te kafja e forumit, nuk e shof tė arėsyeshme qė kjo temė tė mbetet kėtu.
Tema Mbyllet e pėr pytje-pėrgjigje urdhėroni nė atė temėn tjetėr.
Murgesha.

Kurvani
04-06-05, 03:07
Brek ne ket zapullim a?! jo valla hiq pa kur fare. 8)
Kush po me ben pak muhabet ne te zezen?

florian
04-06-05, 18:06
muhabet ??? sjam hic ne disponim...


kush asht i fshehur sot ne dardani .

Tomori
04-06-05, 18:41
www.ma-shurdhofshit.com

A ju pelqejn akulloret dhe qfar :?:
Luana po deshe akullore te cilsise se larte
siq preferon ti akulloren Mango, futu ketu e gjen mangon?!!
www.ka-lypifsh.com
-Ju uroje kenaqsi ne mango?!!

tungji Luana i bej te fala Turistit qaoooo :wink:

Syri_blu
04-06-05, 18:50
Tomori ku e ke pergjigjien more a ke tema pergjigju dhe pyet

Murgesha
04-06-05, 18:55
Sigurisht ka harruarr ta baj pyetjen Tomori.Po ju Syri_Blu si po ja kaloni nė forumin tonė??