PDA

View Full Version : Imagjinata nė Oborr tė ēmendurisė.


Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Murgesha
24-04-05, 15:09
Po e hapi njė temė argėtuese, pėr tė cilėn shppresoj se edhe ju do tė jeni tė intresuar.
Shumica e dini se ka kohė qė shkruaj nė kėtė forum.
Shpesh herė mendoj se jam e ēmendur qė mė ka rrėmbyer aq shumė ky forum, dhe pasi qė fantazoj pak si shumė, pash njė ditė veten tė ēmendur nga dardania dhe tė mbyllyr nė ēmendinė.
Natyrisht se ēmendinat i paraftyroj me dritare tė hekurta, njerėz qė bėrtasin, dhe njė oborr me mure tė mbėshtjellura me sungjer.
Tani tė nderuar anėtarė tė Dardanisė po luajmė njė lojė.
Shumė prej nesh jemi tė mbyllur atje, kemi mundėsi tė dalim dy herė nė javė tė shetitemi nė oborrin e ēmendisė.
Ēfarė do tė ishin imagjinatat e juaj???
Mos harroni nė atė oborr, ėshtė njė pishinė ēfarė mund ta shofim vetėm nė filmat e Hollivudit, por kjo dallon se nė fund tė pishinės ka lule tė mbjellura.
Urdhėroni ju lutem pėrdorni imagjinatėn tuaj nė rast ēmendurie.

Murgesha
25-04-05, 12:12
Cncncncncncncnc tani po e kuptoj se qenket te gjithe te menqur. :( :(

Diana007
25-04-05, 12:23
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

aferdita
25-04-05, 12:54
jo Murgesha te gjithe jemi te ēmendur pas FD por prej kesaj bukurie qe e kemi ketu ne oborr nuk po dijm as qka te shkruajm

te pershendes Motrushe :wink:

Diana007
25-04-05, 12:57
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

turisti
25-04-05, 13:49
Cncncncncncncnc tani po e kuptoj se qenket te gjithe te menqur. :( :(

Hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahh MURGESHE e nderuar, po tash po e kuptoj pse kaq me terhek ky vend i rrethekuar me lulet e padukshme dhe insektat qe nuk egzistojne me "Kiklopat" e mendimesh te cilit vetem shatiten dhe shutojne topat e imagjinuara te cilat i blejne ne trafike ende pa nderuar dhe KU mbet ajo trafike more ti blej do cigare?????????????

turisti
25-04-05, 13:51
jo Murgesha te gjithe jemi te ēmendur pas FD por prej kesaj bukurie qe e kemi ketu ne oborr nuk po dijm as qka te shkruajm

te pershendes Motrushe :wink:

Shkruani ēka pop dini- thjesht dhe ēka ju impresionon ne oborrin tone,kolege e nderuar. :P

turisti
25-04-05, 13:53
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?

Murgesha
25-04-05, 14:18
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:

Vera
25-04-05, 14:20
hej i paskni shkel more lulat gjynafit ncncncn

ejaniiiiiiii se midis pishine jam njerz hahah :lol:

turisti
25-04-05, 14:21
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:

More mos po i shuhet cigarja ne pishine te thate??? :?

Murgesha
25-04-05, 14:22
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:

More mos po i shuhet cigarja ne pishine te thate??? :?


A ska rrezik ti ndodhė kjo. Uji ėshtė i terur. :wink: :wink:

Diana007
25-04-05, 15:17
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?

More deren e oborit spo di me gjet qy :lol: :lol:

Diana007
25-04-05, 15:19
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:
Ke fol edh per mu Murgesh :wink:

turisti
25-04-05, 15:20
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:

More mos po i shuhet cigarja ne pishine te thate??? :?


A ska rrezik ti ndodhė kjo. Uji ėshtė i terur. :wink: :wink:

As cigaren nuk e kam te "dhezur",hmmm,mire. :wink:

turisti
25-04-05, 15:21
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif

Un hyna po nuk po di me dal me me ka humb dera :P :P

:shock: :shock: More mos ke hy brenda pa dere??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Jo bre derėn e ka afėr po nuk po e sheh, e ka kap dalldisja.
Unė mendoj se po don me i ra not pishinės, deri nė zhytje pėr ti arriturr ato lule tė bukura qė si duket janė dalldisur nė fund tė pishinės. :wink:
Ke fol edh per mu Murgesh :wink:

Mendimi i tjeterkujt NUK LLOGARITET per idet private dhe deshira. :wink:

Gentiana
25-04-05, 15:36
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

turisti
25-04-05, 15:44
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

Mos ke problem dhe ti me deren e oborrit?????????

aferdita
25-04-05, 15:45
eshte aq mire jasht sa qe brenda nuk po du me hy hiq,ani edhe dielli po nxen pak, shume mire eshte.........

Diana007
25-04-05, 15:47
Mendimi i tjeterkujt NUK LLOGARITET per idet private dhe deshira. :wink:

Po ashu ke si tha Murgesha edhe perat e thash s e ke fol edhe pe r mu :lol: :lol: :lol:

turisti
25-04-05, 15:57
Mendimi i tjeterkujt NUK LLOGARITET per idet private dhe deshira. :wink:

Po ashu ke si tha Murgesha edhe perat e thash s e ke fol edhe pe r mu :lol: :lol: :lol:

Oj DIANA ,kemi deshire ti ndegjojme dhe ide te tua se na pelqejne. :P :P :P :P :P

Diana007
25-04-05, 16:04
Mendimi i tjeterkujt NUK LLOGARITET per idet private dhe deshira. :wink:

Po ashu ke si tha Murgesha edhe perat e thash s e ke fol edhe pe r mu :lol: :lol: :lol:

Oj DIANA ,kemi deshire ti ndegjojme dhe ide te tua se na pelqejne. :P :P :P :P :P
Oh Turist me gjith kete bukur ka po e shoh po pitoj me fol :lol: :lol: :lol:

turisti
25-04-05, 16:43
Mendimi i tjeterkujt NUK LLOGARITET per idet private dhe deshira. :wink:

Po ashu ke si tha Murgesha edhe perat e thash s e ke fol edhe pe r mu :lol: :lol: :lol:

Oj DIANA ,kemi deshire ti ndegjojme dhe ide te tua se na pelqejne. :P :P :P :P :P
Oh Turist me gjith kete bukur ka po e shoh po pitoj me fol :lol: :lol: :lol:

Ok,kur te kaplon deshira,tani fol,ne te presim gjithmone shoqe... :P

Diana007
25-04-05, 16:47
Deri neser jam e sigurt s e do te jem ne gjendej em shkeu , Flm pe r mirkuptim :lol: :lol:

turisti
25-04-05, 16:49
Deri neser jam e sigurt s e do te jem ne gjendej em shkeu , Flm pe r mirkuptim :lol: :lol:

Nisja,ketu ka ardhe e [b]nesermja,hahahahhahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha,sepse ketu eshte obori i cmendurise.... :wink:

Diana007
25-04-05, 16:50
Deri neser jam e sigurt s e do te jem ne gjendej em shkeu , Flm pe r mirkuptim :lol: :lol:

Nisja,ketu ka ardhe e nesermja,hahahahhahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha,sepse ketu eshte obori i cmendurise.... :wink:

[b]Valla un ala nuk kam fjet , e pa fjet nuk e ze qe ka ardhe e nesermjahehehhehehehheheh

turisti
25-04-05, 17:04
Deri neser jam e sigurt s e do te jem ne gjendej em shkeu , Flm pe r mirkuptim :lol: :lol:

Nisja,ketu ka ardhe e nesermja,hahahahhahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha,sepse ketu eshte obori i cmendurise.... :wink:

[b]Valla un ala nuk kam fjet , e pa fjet nuk e ze qe ka ardhe e nesermjahehehhehehehheheh

Po ti ke fjet dje per pardje e cka pret per neser????

Diana007
25-04-05, 17:07
Po sot po du me fjet per pasqeterdje hehehhehehehehehhehehehhehehheheh

turisti
25-04-05, 17:10
Po sot po du me fjet per pasqeterdje hehehhehehehehehhehehehhehehheheh

Ani,vetem mos per JAVEN TJETER ja mujin e KALUAR,se te perzihen enderrat....

Diana007
25-04-05, 17:12
Po sot po du me fjet per pasqeterdje hehehhehehehehehhehehehhehehheheh

Ani,vetem mos per JAVEN TJETER ja mujin e KALUAR,se te perzihen enderrat....

Tybe te perzime i kam endrrat se kurr nuk me kujtohen mir , nodh se per ketet e paskem

PS: amudemi ketu em fol shil se po na shlun nakund shkimet se po em vjen palidhje kur po me nodh kjo :oops: :oops: :oops:

turisti
25-04-05, 17:16
Po sot po du me fjet per pasqeterdje hehehhehehehehehhehehehhehehheheh

Ani,vetem mos per JAVEN TJETER ja mujin e KALUAR,se te perzihen enderrat....

Tybe te perzime i kam endrrat se kurr nuk me kujtohen mir , nodh se per ketet e paskem

PS: amudemi ketu em fol shil se po na shlun nakund shkimet se po em vjen palidhje kur po me nodh kjo :oops: :oops: :oops:

Ngo:nese dikush ketU ti fshin postimet,une publikisht mendoj qe ĖSHTĖ "NORMAL".Ketu jemi ne oborr te cmendurise ku lulzojne IDET,dhe mos u merakos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

Diana007
25-04-05, 17:18
Jo nuk po merakosem pse mi shkyn vem s epo em vjen :oops: :oops: nuk po du me adh deri aty qe me mu shlu shkrimet :oops: :oops: :oops:

Po shkoj em fje tmendoj pe r nser se qka me shku hehheehheh

turisti
25-04-05, 17:21
Jo nuk po merakosem pse mi shkyn vem s epo em vjen :oops: :oops: nuk po du me adh deri aty qe me mu shlu shkrimet :oops: :oops: :oops:

Po shkoj em fje tmendoj pe r nser se qka me shku hehheehheh

Mos i pate postimet e veqanta??????? Ja po hargjohen??Ēka ta nun,ato i fshijne,ne i postojme,ashtu jane rregullat e -oborrit-,perndryshe nuk do ti postonim pastaj,ate kuptoj ne mendimet e mija.... :wink:

Kercovari
25-04-05, 17:25
Jo nuk po merakosem pse mi shkyn vem s epo em vjen :oops: :oops: nuk po du me adh deri aty qe me mu shlu shkrimet :oops: :oops: :oops:

Po shkoj em fje tmendoj pe r nser se qka me shku hehheehheh

Mos i pate postimet e veqanta??????? Ja po hargjohen??Ēka ta nun,ato i fshijne,ne i postojme,ashtu jane rregullat e -oborrit-,perndryshe nuk do ti postonim pastaj,ate kuptoj ne mendimet e mija.... :wink:

Papapaap!Edhe ketu sju mar vesh se per cka punohet.ahhahaahah!

turisti
25-04-05, 23:10
Jo nuk po merakosem pse mi shkyn vem s epo em vjen :oops: :oops: nuk po du me adh deri aty qe me mu shlu shkrimet :oops: :oops: :oops:

Po shkoj em fje tmendoj pe r nser se qka me shku hehheehheh

Mos i pate postimet e veqanta??????? Ja po hargjohen??Ēka ta nun,ato i fshijne,ne i postojme,ashtu jane rregullat e -oborrit-,perndryshe nuk do ti postonim pastaj,ate kuptoj ne mendimet e mija.... :wink:

Papapaap!Edhe ketu sju mar vesh se per cka punohet.ahhahaahah!

Ketu jane kusherinjet e -budallaqeve - ne verzionin e qytetit.... :wink:

Murgesha
25-04-05, 23:15
Papapaap!Edhe ketu sju mar vesh se per cka punohet.ahhahaahah!



Ncnncncncncncncn ani Kėrēovari kishe unė Bektesh e spo marr vesh. :wink:

Tomori
26-04-05, 00:07
Apapaaa euuuuuu bre,,,,si bre keni kohe me u mare me pune te kota,,
-Mbasi qendron puna keshtu:
Un emroje TURISTIN
-MINISTER I PUNEVE TE KOTA,,,,,
-MURGESHEN
-kRYEMINISTRE E PUNEVE TE KOTA
Qysh bre keni kohe me u mare me ksish punesh,,,
Eeeeee pun Shqiptari mo,,,
------------------------------------------------------------------------------------
Si bre nuk mirni shembell prej Tomorit,,,,vazhdimisht eshte serioz

turisti
26-04-05, 01:36
Apapaaa euuuuuu bre,,,,si bre keni kohe me u mare me pune te kota,,
-Mbasi qendron puna keshtu:
Un emroje TURISTIN
-MINISTER I PUNEVE TE KOTA,,,,,
-MURGESHEN
-kRYEMINISTRE E PUNEVE TE KOTA
Qysh bre keni kohe me u mare me ksish punesh,,,
Eeeeee pun Shqiptari mo,,,
------------------------------------------------------------------------------------
Si bre nuk mirni shembell prej Tomorit,,,,vazhdimisht eshte serioz

Aaaa,me ne fund erdhe,hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahaha,sun nejte pa e pa shoqerine e moqme,hmmmm,mire,mire,ka vend edhe per ty ka rdhe per naj "funksion",por simbas meritave.....
Hajde,hajde bujrun dhe shko kqyr se cka ban DIANA007 ne fund te pishines me qato lule,se po mbytet najkun ..... :wink:

Diana007
26-04-05, 09:34
Jo nuk po merakosem pse mi shkyn vem s epo em vjen :oops: :oops: nuk po du me adh deri aty qe me mu shlu shkrimet :oops: :oops: :oops:

Po shkoj em fje tmendoj pe r nser se qka me shku hehheehheh

Mos i pate postimet e veqanta??????? Ja po hargjohen??Ēka ta nun,ato i fshijne,ne i postojme,ashtu jane rregullat e -oborrit-,perndryshe nuk do ti postonim pastaj,ate kuptoj ne mendimet e mija.... :wink:
:wink:

Diana007
26-04-05, 09:43
Aaaa,me ne fund erdhe,hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahaha,sun nejte pa e pa shoqerine e moqme,hmmmm,mire,mire,ka vend edhe per ty ka rdhe per naj "funksion",por simbas meritave.....
Hajde,hajde bujrun dhe shko kqyr se cka ban DIANA007 ne fund te pishines me qato lule,se po mbytet najkun ..... :wink:

O Turist nuk mbytem more jam ka e shikoj kete bukuri qe ma pruni Zoti edhe mu me u kan ne ket vend ku rrin vem YJET e medhenje , pa si po e ndih vetn , hajde more edhe ti ketu shif sa mir qenka mos rri atje duke shiku , ani qfar pishin me hy ne uj kuku ymri po te rritet , aaaaaa qfar arome e luleve me zgjuan edhe nga gjumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 10:12
Apapaaa euuuuuu bre,,,,si bre keni kohe me u mare me pune te kota,,
-Mbasi qendron puna keshtu:
Un emroje TURISTIN
-MINISTER I PUNEVE TE KOTA,,,,,
-MURGESHEN
-kRYEMINISTRE E PUNEVE TE KOTA
Qysh bre keni kohe me u mare me ksish punesh,,,
Eeeeee pun Shqiptari mo,,,
------------------------------------------------------------------------------------
Si bre nuk mirni shembell prej Tomorit,,,,vazhdimisht eshte serioz

Aaaa,me ne fund erdhe,hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahaha,sun nejte pa e pa shoqerine e moqme,hmmmm,mire,mire,ka vend edhe per ty ka rdhe per naj "funksion",por simbas meritave.....
Hajde,hajde bujrun dhe shko kqyr se cka ban DIANA007 ne fund te pishines me qato lule,se po mbytet najkun ..... :wink:

TURISTI, MOS MA SHAJ TOMORIN TE LUTEM, SE E KOM XHAN!!!!

turisti
26-04-05, 12:40
Apapaaa euuuuuu bre,,,,si bre keni kohe me u mare me pune te kota,,
-Mbasi qendron puna keshtu:
Un emroje TURISTIN
-MINISTER I PUNEVE TE KOTA,,,,,
-MURGESHEN
-kRYEMINISTRE E PUNEVE TE KOTA
Qysh bre keni kohe me u mare me ksish punesh,,,
Eeeeee pun Shqiptari mo,,,
------------------------------------------------------------------------------------
Si bre nuk mirni shembell prej Tomorit,,,,vazhdimisht eshte serioz

Aaaa,me ne fund erdhe,hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahaha,sun nejte pa e pa shoqerine e moqme,hmmmm,mire,mire,ka vend edhe per ty ka rdhe per naj "funksion",por simbas meritave.....
Hajde,hajde bujrun dhe shko kqyr se cka ban DIANA007 ne fund te pishines me qato lule,se po mbytet najkun ..... :wink:

TURISTI, MOS MA SHAJ TOMORIN TE LUTEM, SE E KOM XHAN!!!!

Reanushe-kukllushe,ai eshte -alltan i Janjeves-. :wink:

Reana
26-04-05, 12:57
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....

Tomori
26-04-05, 13:00
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....
TASH PO FLET ASHTU MBASI MA MORE VIRGJINITETIN,,,

Reana
26-04-05, 13:04
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....
TASH PO FLET ASHTU MBASI MA MORE VIRGJINITETIN,,,

HAHAHAHA.....MO BRE...SE I PASHE FOTOGRAFITE.....I KISHIN POSTU NJEREZIA NE INTERNET.... :lol: :lol: :lol:
UNE E KAM FAJIN SE KAM NDEJT ATJE TE MUHABETET E KISHAVE E XHAMIJAVE.... :lol: :lol: :lol: E SE KAM DITE ME KEND PO DU ME E LIDH FATIN....NCUK, NCUK..."SUBHANALLAH"ZOT ME RUAJ....

turisti
26-04-05, 13:14
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....

Larg asaj.Secili eshte i bukur ne menyren e vet dhe mvaret se ēka kerkojme :bukuri trupore ose bukuri shpirterore? Ketu,ne oborrin tone,te gjithe kan BUKURI TĖ VEQANTĖ. :wink:

Bash me intereson mendimi juaj per bukuri te njerzve te dashuruar ne kete oborr,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Tomori
26-04-05, 13:15
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....
TASH PO FLET ASHTU MBASI MA MORE VIRGJINITETIN,,,

HAHAHAHA.....MO BRE...SE I PASHE FOTOGRAFITE.....I KISHIN POSTU NJEREZIA NE INTERNET.... :lol: :lol: :lol:
UNE E KAM FAJIN SE KAM NDEJT ATJE TE MUHABETET E KISHAVE E XHAMIJAVE.... :lol: :lol: :lol: E SE KAM DITE ME KEND PO DU ME E LIDH FATIN....NCUK, NCUK..."SUBHANALLAH"ZOT ME RUAJ....
-REANA SKA RENDESI TASHE QE SKE DITE ME CILEN JE LIDHE?!!!
RENDESI KA TE KUJDESESH PER BEBEN QE E KE NE BARKE?!!!
KJO KA RENDESI PER MUA SI BABAI BEBES

turisti
26-04-05, 13:17
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....
TASH PO FLET ASHTU MBASI MA MORE VIRGJINITETIN,,,

Merre nje lule nga fundi i pishines dhe dhuroja REANĖS si shenje mirekuptimi dhe tolerimi mes notuesve ne pishine dhe "rrugaēve te oborrit. :wink:

turisti
26-04-05, 13:18
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....
TASH PO FLET ASHTU MBASI MA MORE VIRGJINITETIN,,,

HAHAHAHA.....MO BRE...SE I PASHE FOTOGRAFITE.....I KISHIN POSTU NJEREZIA NE INTERNET.... :lol: :lol: :lol:
UNE E KAM FAJIN SE KAM NDEJT ATJE TE MUHABETET E KISHAVE E XHAMIJAVE.... :lol: :lol: :lol: E SE KAM DITE ME KEND PO DU ME E LIDH FATIN....NCUK, NCUK..."SUBHANALLAH"ZOT ME RUAJ....
-REANA SKA RENDESI TASHE QE SKE DITE ME CILEN JE LIDHE?!!!
RENDESI KA TE KUJDESESH PER BEBEN QE E KE NE BARKE?!!!
KJO KA RENDESI PER MUA SI BABAI BEBES

Hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha po kthehesh,po kthehesh ne forme.... :wink: :wink:

Reana
26-04-05, 13:30
REANA http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

O DERDEMEN...SOSHT BEBA JOTE :wink: PO EDHE ME QENE, SE SHEH KURRE, SE NUK JETON FEMIU IM NE MASHNAT E TUA...PO NE PALLATE MBRETERORE...SKA PUNUAR IM ATE 20 VJET NE USA, QE NIPI/MBESA TI RRITET NE MASHNA :wink:

turisti
26-04-05, 13:43
E oborr e pborr,tregimet e tua do te perseriten e perseriten..... :wink:

Murgesha
26-04-05, 13:46
Qy, qy paska nisė edhe stupci dhe shtimi nė kėtė oborr.

Reana
26-04-05, 13:52
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....

Larg asaj.Secili eshte i bukur ne menyren e vet dhe mvaret se ēka kerkojme :bukuri trupore ose bukuri shpirterore? Ketu,ne oborrin tone,te gjithe kan BUKURI TĖ VEQANTĖ. :wink:

Bash me intereson mendimi juaj per bukuri te njerzve te dashuruar ne kete oborr,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

TURISTI TE INTERESON MENDIMI IM PERSONAL APO MENDIMI IM SI PJESE E OBORRIT?????

Reana
26-04-05, 13:55
Qy, qy paska nisė edhe stupci dhe shtimi nė kėtė oborr.

ZEMERUSH, SHTIMIN E KEMI LENE PERMOMENTIN KUR TE GJINDEN PARTNERET ME TE PERSHTATSHEM :wink:

turisti
26-04-05, 14:05
Qy, qy paska nisė edhe stupci dhe shtimi nė kėtė oborr.

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... :?

turisti
26-04-05, 14:07
TURISTI, shaje sa te duash....

e kish pase gruan...si opange e shtrember....me siguri edhe vet eshte i tille "harrni per thes"!!!!
distancohem....nga premtimet per jete me Tomorin...me siguri duhet te jete shume i shemtuar....

Larg asaj.Secili eshte i bukur ne menyren e vet dhe mvaret se ēka kerkojme :bukuri trupore ose bukuri shpirterore? Ketu,ne oborrin tone,te gjithe kan BUKURI TĖ VEQANTĖ. :wink:

Bash me intereson mendimi juaj per bukuri te njerzve te dashuruar ne kete oborr,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

TURISTI TE INTERESON MENDIMI IM PERSONAL APO MENDIMI IM SI PJESE E OBORRIT?????

Cilin do qe te ma japsh,une e klasifikoj si dua une dhe e perpunoj gjat shatitjes tjeter neper -oborr-....... :wink:

Reana
26-04-05, 14:18
HEMMMM...EHHH SI DON ME'M BE ME SHKRU BRE...NCUK NCUK...
ESHTE NJE ROMAN TE CILIN E KA SHKRUAR OSCAR WILDE, THE PICTURE OF DORIAN GREY.....
BEHGET FJALE PER NJE NJE DJALE SHUME TE PASHEM, TE CILIT NJE PIKETOR IA KA BERE NJE PIKTURE!!!!
PIKTURA RRIN NE DHOME, POR DJALOSHI SHUME I PASHEM FILLON KORRUPTIMIN SHPIRTEROR...MEQERAST PIKTURA FILLON TE PESOJ METAMORFOZE!!!! PAS NJE KOHE, ME SHTHURRJEN E KARAKTERIT TE DJALOSHIT, PIKTURA E TIJ MERR PAMJEN E DJALLIT!!!!
METAFORA E LIBRIT ESHTE BUKURIA E VERTETE E DIKUJT ESHTE BUKURIA E SHPIRTIT...NDODH QE KJO BUKURI SHPREHET NE FYTYRAT E NJEREZVE, E NDODH QE ESHTE E FSHEHUR SI THESAR...NE TE NJETEN KOHE QE NDODH SE LIGESIA E NJEREZVE SHIHET NE FYTYREN E NJEREZVE, APO TE JETE E FSHEHUR DIKUND THELLE NE SHPIRTIN E TYRE!!!!
PERSONALISHT IA SHTRIJ DOREN BUKURISE SE PERSONALITETIT TE NJERIUT, NJOHURISE, INTELIGJENCES!!!!!
PERKULEM PARA INTELIGJENCES!!!!! MBRETERIT E VETEM E KESAJ KOHE MODERNE :wink:

SHPRESOJ TE JENI TE KENAQUR ME PERGJEGJJEN TIME...SHPRESOJ SE NUK ISHTE E GJATE :lol: :lol: :lol:

turisti
26-04-05, 14:26
HEMMMM...EHHH SI DON ME'M BE ME SHKRU BRE...NCUK NCUK...
ESHTE NJE ROMAN TE CILIN E KA SHKRUAR OSCAR WILDE, THE PICTURE OF DORIAN GREY.....
BEHGET FJALE PER NJE NJE DJALE SHUME TE PASHEM, TE CILIT NJE PIKETOR IA KA BERE NJE PIKTURE!!!!
PIKTURA RRIN NE DHOME, POR DJALOSHI SHUME I PASHEM FILLON KORRUPTIMIN SHPIRTEROR...MEQERAST PIKTURA FILLON TE PESOJ METAMORFOZE!!!! PAS NJE KOHE, ME SHTHURRJEN E KARAKTERIT TE DJALOSHIT, PIKTURA E TIJ MERR PAMJEN E DJALLIT!!!!
METAFORA E LIBRIT ESHTE BUKURIA E VERTETE E DIKUJT ESHTE BUKURIA E SHPIRTIT...NDODH QE KJO BUKURI SHPREHET NE FYTYRAT E NJEREZVE, E NDODH QE ESHTE E FSHEHUR SI THESAR...NE TE NJETEN KOHE QE NDODH SE LIGESIA E NJEREZVE SHIHET NE FYTYREN E NJEREZVE, APO TE JETE E FSHEHUR DIKUND THELLE NE SHPIRTIN E TYRE!!!!
PERSONALISHT IA SHTRIJ DOREN BUKURISE SE PERSONALITETIT TE NJERIUT, NJOHURISE, INTELIGJENCES!!!!!
PERKULEM PARA INTELIGJENCES!!!!! MBRETERIT E VETEM E KESAJ KOHE MODERNE :wink:

SHPRESOJ TE JENI TE KENAQUR ME PERGJEGJJEN TIME...SHPRESOJ SE NUK ISHTE E GJATE :lol: :lol: :lol:

Faleminderit shume per pergjegjjen e shkurte- dhe te ilustruar ne imagjinate te mbeshtjellur ne kokat e njerzve si personat kalimtare te kesaj bote dhe njikohesisht te barabart ne oborrin tone ku shpresoj qe do te behet metamorfoza e luleve ne fund te pishines se thate me uje te terur.....

Shpresoj se isha thellesish dhe pa fund kotesisht i kjart. :wink:

Tomori
26-04-05, 15:50
REANA http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

O DERDEMEN...SOSHT BEBA JOTE :wink: PO EDHE ME QENE, SE SHEH KURRE, SE NUK JETON FEMIU IM NE MASHNAT E TUA...PO NE PALLATE MBRETERORE...SKA PUNUAR IM ATE 20 VJET NE USA, QE NIPI/MBESA TI RRITET NE MASHNA :wink:
OJJJJ BUDALLICO,,,,PO DARDHEN E EMBEL E HAN ARIU,,,
JA UN TOMORI SIQ JAM ARI,,,
PO TA HENGRA DARDHEN QER BABAI YT ESHT KUJDESUR 20 VJET,,,
E KESHTU QENDRON PUNA DARDHES SOTE,,,PO TI KUJDESU MIRE PER AT ARUSHKEN E VOGEL QE KE NE BARK :!:

Reana
26-04-05, 16:03
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:

Tomori
26-04-05, 16:05
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:
hahaha moj zemrushe ta honksha prap dardhushken e ambel si mjalta

turisti
26-04-05, 16:09
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:

Hahahahaahahahahahahahahahhahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahaah per ēka po enderrojkan OBORRXHITE. :wink:

Reana
26-04-05, 16:15
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:
hahaha moj zemrushe ta honksha prap dardhushken e ambel si mjalta


HONGSHA, ESHTE FORMA DESHIRORE E FOLJES ME HENGER!!!! SE TI KE DESHIRE, UNE E DIJ, POR KEINE SHANSE PER TY!!!!
TE DUHET ILAQ PER HILETIN!!!

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

Diana007
26-04-05, 16:18
Reana e mbyte moj djalin leshoje at stups me :lol: :lol: :lol:

turisti
26-04-05, 16:19
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:
hahaha moj zemrushe ta honksha prap dardhushken e ambel si mjalta


HONGSHA, ESHTE FORMA DESHIRORE E FOLJES ME HENGER!!!! SE TI KE DESHIRE, UNE E DIJ, POR KEINE SHANSE PER TY!!!!
TE DUHET ILAQ PER HILETIN!!!

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

More prej "formave deshirore" barku nuk ngihet....mshoi,mshoi,mos po i kalon URIJA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Reana
26-04-05, 16:26
TURISTI, THOTE FJALE E URTE E POPULLIT, "SYRIN KACE, E BARKUN MACE"....KY URINE E LAKMINE I KA TE MEDHA SA NUK BEHET....PO TAKATIN E KA TE VOGEL :wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI!!!!

Tomori
26-04-05, 16:27
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:
hahaha moj zemrushe ta honksha prap dardhushken e ambel si mjalta


HONGSHA, ESHTE FORMA DESHIRORE E FOLJES ME HENGER!!!! SE TI KE DESHIRE, UNE E DIJ, POR KEINE SHANSE PER TY!!!!
TE DUHET ILAQ PER HILETIN!!!

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

More prej "formave deshirore" barku nuk ngihet....mshoi,mshoi,mos po i kalon URIJA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Turisto te lumt goja,,,me ja pa barkin reanes,,,po ka mundesi me pas nja dy bebe,,,shum jo ngi barku,,,mor Turisto?!!!
Pse keshtu
A ndoshta prej keksit,,,se shum merak e kish keksin,,e mor Turist smundesh me paramendu se sa merak i ka keksat kjo,,,,

Reana
26-04-05, 16:33
PO BRE KEKSAT, PO...PO TI "NESPOSOBAN" PER KEKSA...DUHET ME TA PERSHESH SI FEMIJEVE SE DHOMT ME PROTEZA E PO TE JESIN KEKSAT NEPER DHOMB!!!


REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Tomori
26-04-05, 16:39
PO BRE KEKSAT, PO...PO TI "NESPOSOBAN" PER KEKSA...DUHET ME TA PERSHESH SI FEMIJEVE SE DHOMT ME PROTEZA E PO TE JESIN KEKSAT NEPER DHOMB!!!


REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
Hajt mos ki derte se te mari moj zemrushe keksa,,,prej atine qe i ke merak...BABMBI,,
-E mbas keksave,,,,tkam me tpunu,,,ri rahat,,,PO QESHEN A,,,e di un

Reana
26-04-05, 16:42
UNE I KOM DHEMBET E MIRE....SJAM PLAKE UNE SI TI ME PROTEZA!!!! E ME VIAGRA...E KUKU MEDET, VAJ HALLI PER TY... ME GJITHFARE HILETI:wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

turisti
26-04-05, 17:05
TURISTI, THOTE FJALE E URTE E POPULLIT, "SYRIN KACE, E BARKUN MACE"....KY URINE E LAKMINE I KA TE MEDHA SA NUK BEHET....PO TAKATIN E KA TE VOGEL :wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI!!!!

Takatin e vogel :shock: :shock: :shock: ?? Sa ccm2 :wink:

turisti
26-04-05, 17:07
REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI


DUHET ME TE QU TE DOKTORI, ME TA RREGULLU HUDUTIN, OR GJALI LALES....NUK JE TI QE MARON ARUSHKA...KA THENE DOKTORI VIAGRA, PER TOMORIN :wink:
hahaha moj zemrushe ta honksha prap dardhushken e ambel si mjalta


HONGSHA, ESHTE FORMA DESHIRORE E FOLJES ME HENGER!!!! SE TI KE DESHIRE, UNE E DIJ, POR KEINE SHANSE PER TY!!!!
TE DUHET ILAQ PER HILETIN!!!

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifTOMORI

More prej "formave deshirore" barku nuk ngihet....mshoi,mshoi,mos po i kalon URIJA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Turisto te lumt goja,,,me ja pa barkin reanes,,,po ka mundesi me pas nja dy bebe,,,shum jo ngi barku,,,mor Turisto?!!!
Pse keshtu
A ndoshta prej keksit,,,se shum merak e kish keksin,,e mor Turist smundesh me paramendu se sa merak i ka keksat kjo,,,,

Po,ne OBORRIN tone ,te gjithe po enderrojne per ushqim....a eshte qele VETESHERBIMI a?????? :shock: :shock: :shock:

turisti
26-04-05, 17:09
UNE I KOM DHEMBET E MIRE....SJAM PLAKE UNE SI TI ME PROTEZA!!!! E ME VIAGRA...E KUKU MEDET, VAJ HALLI PER TY... ME GJITHFARE HILETI:wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Edhe me VIAGRA po lujkan oborrxhite a ?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Tomori
26-04-05, 17:40
UNE I KOM DHEMBET E MIRE....SJAM PLAKE UNE SI TI ME PROTEZA!!!! E ME VIAGRA...E KUKU MEDET, VAJ HALLI PER TY... ME GJITHFARE HILETI:wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
PO DE SJE MPLAKE A?
HE MOJ PO TASH DO TI THEM TURISTIT SE QKA NDODHE NE OBORE
TURISTO SHIQO ATJE TEK PISHINA?!!
SHIQO NE JUGLINDJE PREJ PISHINES SE OBORIT NJA 278 METRA.
-E ATY DOT GJEJSHE KANABIS TE MJELLUR
KTE E KA MJELL REANA,GJUMASHA DHE DIANA,,,KA EDHE TE TJERE TE IMLIKUT,,
TURISTO REANA KA FILLU NE FAZEN E TSHPUMES,,,ANI SE THOTE AJO QE DROGOHET VETEM ME AT KULLOSEN KANABIS,,,,
SHKURT REANA DIANA GJUMASHJA SHEJTONKA..JANE NARKO.....

Reana
26-04-05, 17:48
O TOMOR,

BURRI JEM ARABI, ABDULLAHI, KA ME TA KEPUT KOKEN SI QENIT, ME SHPATE ( O ABDUALLHI JEM PREJ ARABIE, ZEMRA JEME), DHE KA ME TA VJERRE NE OBORR QE KA TE SILLEM ME MOTRUSHE T E MIA ME PESHTY FYTYREN...HAJT....NCUK NCUK....

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Tomori
26-04-05, 17:55
O TOMOR,

BURRI JEM ARABI, ABDULLAHI, KA ME TA KEPUT KOKEN SI QENIT, ME SHPATE ( O ABDUALLHI JEM PREJ ARABIE, ZEMRA JEME), DHE KA ME TA VJERRE NE OBORR QE KA TE SILLEM ME MOTRUSHE T E MIA ME PESHTY FYTYREN...HAJT....NCUK NCUK....

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
PER CILIN KOK MENDON,,,,SE TI E DINE QE I KAM DY KOKA?!!!
SA PER KOKEN E POSHTME BON VAKI SE MA KEPUT,,,,TI KTEMA MIR E DINE,,,SHUM IZIETIN JA KE DHAN TI KESAJ KOKE,,,,
E TASH PO DESHKA ME PROVU ENE AJ FAR ABDULLAHI////QYQYQY
-PO KJO KOKE ESHTE NE DISPZICION VETEM PER FEMRA,,,KSHYR NAJ FAREFISEN E ABDULLAHIT,,,E TSHOHIM A KA ME E KEPUT,,,

turisti
26-04-05, 17:57
UNE I KOM DHEMBET E MIRE....SJAM PLAKE UNE SI TI ME PROTEZA!!!! E ME VIAGRA...E KUKU MEDET, VAJ HALLI PER TY... ME GJITHFARE HILETI:wink:

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
PO DE SJE MPLAKE A?
HE MOJ PO TASH DO TI THEM TURISTIT SE QKA NDODHE NE OBORE
TURISTO SHIQO ATJE TEK PISHINA?!!
SHIQO NE JUGLINDJE PREJ PISHINES SE OBORIT NJA 278 METRA.
-E ATY DOT GJEJSHE KANABIS TE MJELLUR
KTE E KA MJELL REANA,GJUMASHA DHE DIANA,,,KA EDHE TE TJERE TE IMLIKUT,,
TURISTO REANA KA FILLU NE FAZEN E TSHPUMES,,,ANI SE THOTE AJO QE DROGOHET VETEM ME AT KULLOSEN KANABIS,,,,
SHKURT REANA DIANA GJUMASHJA SHEJTONKA..JANE NARKO.....

Qyqy, :shock: :shock: :shock: :shock: po si e hetove -kanabisin- ne funde pishines kur ka qene dera e mbyllur????Me siguri Kercovari me Uliksin kan fillue tinza me e shit,papapapapapapapapapap :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Reana
26-04-05, 17:58
GABIM

DERDEMENAT E POLLOGUT NUK KANE KOKE FARE!!!!

turisti
26-04-05, 17:59
O TOMOR,

BURRI JEM ARABI, ABDULLAHI, KA ME TA KEPUT KOKEN SI QENIT, ME SHPATE ( O ABDUALLHI JEM PREJ ARABIE, ZEMRA JEME), DHE KA ME TA VJERRE NE OBORR QE KA TE SILLEM ME MOTRUSHE T E MIA ME PESHTY FYTYREN...HAJT....NCUK NCUK....

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI

Ndalohen vrasjet. Si do te mendojne njerzit pa koke??? :shock: :shock: :shock:

turisti
26-04-05, 18:00
O TOMOR,

BURRI JEM ARABI, ABDULLAHI, KA ME TA KEPUT KOKEN SI QENIT, ME SHPATE ( O ABDUALLHI JEM PREJ ARABIE, ZEMRA JEME), DHE KA ME TA VJERRE NE OBORR QE KA TE SILLEM ME MOTRUSHE T E MIA ME PESHTY FYTYREN...HAJT....NCUK NCUK....

REANAhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gifTOMORI
PER CILIN KOK MENDON,,,,SE TI E DINE QE I KAM DY KOKA?!!!
SA PER KOKEN E POSHTME BON VAKI SE MA KEPUT,,,,TI KTEMA MIR E DINE,,,SHUM IZIETIN JA KE DHAN TI KESAJ KOKE,,,,
E TASH PO DESHKA ME PROVU ENE AJ FAR ABDULLAHI////QYQYQY
-PO KJO KOKE ESHTE NE DISPZICION VETEM PER FEMRA,,,KSHYR NAJ FAREFISEN E ABDULLAHIT,,,E TSHOHIM A KA ME E KEPUT,,,

Mos more,se po te akuzojne per formimin e grupit:VELLEZERIT E NGROHTE. :?

Tomori
26-04-05, 18:02
GABIM

DERDEMENAT E POLLOGUT NUK KANE KOKE FARE!!!!
NORMAL TASH TA PRANOJE SE JE E DREJTE?!!!
-PO KU DOT KENE KOKE KUR TI VA HAN KOKAT ME TLYPIME ,,,
SKE LAN KOKE PA LYPI,,,,
-MA SHUM KE FLOKE NE KOKE,,,SE SA KOKA KE LYPIRE,,,,

turisti
26-04-05, 18:09
GABIM

DERDEMENAT E POLLOGUT NUK KANE KOKE FARE!!!!
NORMAL TASH TA PRANOJE SE JE E DREJTE?!!!
-PO KU DOT KENE KOKE KUR TI VA HAN KOKAT ME TLYPIME ,,,
SKE LAN KOKE PA LYPI,,,,
-MA SHUM KE FLOKE NE KOKE,,,SE SA KOKA KE LYPIRE,,,,

Shka dult tash te QELANA mu kon ta dij???? :?

Fleta
26-04-05, 18:39
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Reana
26-04-05, 18:41
TOMORI-PALAQOJA I OBORRIT...

SHIQONI DHE QESHUNI ME TE OBORRTARE!!!!!!

Honesty^uk.
26-04-05, 18:57
********************************


Ndryshuar

Honesty


*******************

turisti
26-04-05, 19:02
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajde more mire se erdhe ne -oborr- te personave "te arritur" ,pa "ceva",te merzitur dhe te venitur..... :P :wink:

Fleta
26-04-05, 19:19
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajde more mire se erdhe ne -oborr- te personave "te arritur" ,pa "ceva",te merzitur dhe te venitur..... :P :wink:

Mire se ju gjeta ore, edhe pse pak rrezik edhe prej stupcave vec shyqyr ce nuk i ndjejme keta stupca se mos vet.............. :evil:

Reana
26-04-05, 19:38
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajde more mire se erdhe ne -oborr- te personave "te arritur" ,pa "ceva",te merzitur dhe te venitur..... :P :wink:

TURISTI...DOJNE ME TE DALE DHEMBET TY SI DUKET...PO PYETEM, VALLE A FRIGOHESH NGA BINDJET TUA?????

turisti
26-04-05, 19:57
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajde more mire se erdhe ne -oborr- te personave "te arritur" ,pa "ceva",te merzitur dhe te venitur..... :P :wink:

Mire se ju gjeta ore, edhe pse pak rrezik edhe prej stupcave vec shyqyr ce nuk i ndjejme keta stupca se mos vet.............. :evil:

Mos u merakos-Fleta-,stupcat jane GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
26-04-05, 20:01
Ku ka mbete ore ceva me i ujite pak keto lule ne pishine se qenkan venite :( kujt ne mend nuk po i bije me ja qite nje pike uje bilem :evil:
I ka leshu Zoti vec ne stupca e send tjeter nuk jan ka dine, si te ishin te cmendur :evil: :evil: :evil: :evil:

Hajde more mire se erdhe ne -oborr- te personave "te arritur" ,pa "ceva",te merzitur dhe te venitur..... :P :wink:

TURISTI...DOJNE ME TE DALE DHEMBET TY SI DUKET...PO PYETEM, VALLE A FRIGOHESH NGA BINDJET TUA?????

Jo,sepse e njof mire tabelen e shumzimit dhe bindjet e mija ashtu siq i lyp shoqeria,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

Fleta
26-04-05, 20:05
Turisti edhe pse jan gratis stupcat dicka nuk mundem me i perdore ..........

Reana
26-04-05, 20:06
KAM FRIKE SE MOS E KE MESUAR NGA E MBRAPA KETE TABELE TE MJERE!!!! :(

MEGJITHATE KE PLOTESISHT TE DREJTE KUR THUA SE TOMORI PREJ ATYRE ME AFTESI TE LIMITUARA!!!..ME SIGURI TI SI MIKU I TIJ JE ME SE KOMPETENTI PER KETE OPINION!!!!!
:wink: :wink: :wink:

turisti
26-04-05, 20:07
Turisti edhe pse jan gratis stupcat dicka nuk mundem me i perdore ..........

Veshtire eshte sa ta perballojsh te pari,tjeret ma si merr vesh,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahaahhaahah. :wink:

Fleta
26-04-05, 20:10
Turisti edhe pse jan gratis stupcat dicka nuk mundem me i perdore ..........

Veshtire eshte sa ta perballojsh te pari,tjeret ma si merr vesh,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahaahhaahah. :wink:

Hahhahahahha mire e ke se edhe un kam menduar ashtu bash....... :wink:

turisti
26-04-05, 20:11
KAM FRIKE SE MOS E KE MESUAR NGA E MBRAPA KETE TABELE TE MJERE!!!! :(

MEGJITHATE KE PLOTESISHT TE DREJTE KUR THUA SE TOMORI PREJ ATYRE ME AFTESI TE LIMITUARA!!!..ME SIGURI TI SI MIKU I TIJ JE ME SE KOMPETENTI PER KETE OPINION!!!!!
:wink: :wink: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah,mos,mos,te lutem se nuk e ke lexuar -HISTORINE- e gravitacionit me HAPPY AND ne spital dhe avantura te tjera me fituesin te deshtuar qe akoma eshte >>> TURIST dhe MBRET <<<....... :wink:

turisti
26-04-05, 20:15
Turisti edhe pse jan gratis stupcat dicka nuk mundem me i perdore ..........

Veshtire eshte sa ta perballojsh te pari,tjeret ma si merr vesh,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahaahhaahah. :wink:

Hahhahahahha mire e ke se edhe un kam menduar ashtu bash....... :wink:

Bash mire ,sepse aty pas ktheses mundesh mi tubue kujtimet te trafika e deshtimeve ku blejme ide te reja per deshtimin perparimtar..... a e thash mire moj?????? :wink:

Fleta
26-04-05, 20:21
Po si nuk e the ore mire......


PS: hik Turisti se nuk e ke vendin ketu .......... :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 20:26
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah,mos,mos,te lutem se nuk e ke lexuar -HISTORINE- e gravitacionit me HAPPY AND ne spital dhe avantura te tjera me fituesin te deshtuar qe akoma eshte >>> TURIST dhe MBRET <<<....... :wink:

SHPRESOJ SE MIQTE E TU TE MIRE (TOMORI&CO) TA OFROJNE SATISFACIONIN E PERJETIMIT TE AVENTURAVE TE REJA ME HAPPY END-GRAVITACION :!: VETEM SHIQO PO SHKRIHESH NE LLAVEN E VULLKANEVE SI REZULTAT I GRAVITACIONIT TE TEPRUAR NE DREJTIM TE QENDRES SE TOKES--

E PO NGEL ME SHPRESE, SE ESHTE KJO QE JE DUKE KERKUAR NE KETE OBORR!!!!

turisti
26-04-05, 21:30
Po si nuk e the ore mire......


PS: hik Turisti se nuk e ke vendin ketu .......... :lol: :lol: :lol:

Mooooossssssss,se bash per ketu jam i lindur. :P

turisti
26-04-05, 21:38
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah,mos,mos,te lutem se nuk e ke lexuar -HISTORINE- e gravitacionit me HAPPY AND ne spital dhe avantura te tjera me fituesin te deshtuar qe akoma eshte >>> TURIST dhe MBRET <<<....... :wink:

SHPRESOJ SE MIQTE E TU TE MIRE (TOMORI&CO) TA OFROJNE SATISFACIONIN E PERJETIMIT TE AVENTURAVE TE REJA ME HAPPY END-GRAVITACION :!: VETEM SHIQO PO SHKRIHESH NE LLAVEN E VULLKANEVE SI REZULTAT I GRAVITACIONIT TE TEPRUAR NE DREJTIM TE QENDRES SE TOKES--

E PO NGEL ME SHPRESE, SE ESHTE KJO QE JE DUKE KERKUAR NE KETE OBORR!!!!

Une as naten nuk largona nga parashuta,per ēdo rast nese nij nga shtrati,a pishina ne oborrin tone eshte per aterimet "seizmollogjike"...... :wink:

Reana
26-04-05, 21:42
HEMMMMMM :twisted:

HAHAHAHA.....MIRE SHUME QE SE PAKU SE KENI PISHINEN NE DHOMEN E GJUMIT :wink:

:lol: :lol: :lol:

turisti
26-04-05, 21:45
HEMMMMMM :twisted:

HAHAHAHA.....MIRE SHUME QE SE PAKU SE KENI PISHINEN NE DHOMEN E GJUMIT :wink:

:lol: :lol: :lol:

Nuk na nevoitet,sepse e kam diplomen e zhytesave.... :wink:

Reana
26-04-05, 21:49
:shock: :shock: :shock:
UNE E KISHA FJALEN PER ATERIMET SEIZMOLOGJIKE TE TERMETEVE NE PISHINEN TUAJ!!!!!

PO TI PER CKA E KE FJALEN ORE????? :roll: :roll: :roll:

turisti
26-04-05, 21:55
:shock: :shock: :shock:
UNE E KISHA FJALEN PER ATERIMET SEIZMOLOGJIKE TE TERMETEVE NE PISHINEN TUAJ!!!!!

PO TI PER CKA E KE FJALEN ORE????? :roll: :roll: :roll:

Per FSHISEN E KORENTIT,ahahahahaahahhahahaahahaahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:

Reana
26-04-05, 22:00
:roll: :roll: :roll:
A DIN ME FSHI TI A???? :shock: :shock: :shock:

turisti
26-04-05, 22:02
:roll: :roll: :roll:
A DIN ME FSHI TI A???? :shock: :shock: :shock:


Po more,sidomos frigoriferat,papapapapap,hahahahahahhahhhhahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

Reana
26-04-05, 22:08
HAHAHA...A TI PO I HAN TEGELLAT ME USHQIMET E BEBAVE NE FRIGORIFER A???
NCUK NCUK... :lol: :lol: :lol: (SHAKA)!!!!

turisti
27-04-05, 08:42
HAHAHA...A TI PO I HAN TEGELLAT ME USHQIMET E BEBAVE NE FRIGORIFER A???
NCUK NCUK... :lol: :lol: :lol: (SHAKA)!!!!

:P Tegllat i han Kercovari,une hajvarin,ashtu qe ju shikuesit i lepni buzet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
27-04-05, 09:17
HAHAHA...A TI PO I HAN TEGELLAT ME USHQIMET E BEBAVE NE FRIGORIFER A???
NCUK NCUK... :lol: :lol: :lol: (SHAKA)!!!!

:P Tegllat i han Kercovari,une hajvarin,ashtu qe ju shikuesit i lepni buzet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Ke edhe per mua edhe per Reanen edhe ato te jadrenkes.hahahahah!http://twoday.net/static/sauseschritt/images/ajvar1.jpg

turisti
27-04-05, 09:45
HAHAHA...A TI PO I HAN TEGELLAT ME USHQIMET E BEBAVE NE FRIGORIFER A???
NCUK NCUK... :lol: :lol: :lol: (SHAKA)!!!!

:P Tegllat i han Kercovari,une hajvarin,ashtu qe ju shikuesit i lepni buzet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Ke edhe per mua edhe per Reanen edhe ato te jadrenkes.hahahahah!http://twoday.net/static/sauseschritt/images/ajvar1.jpg

Faleminderit shoki,ti ja din renit dhe adetit rreth terfukave..... :wink:

Kercovari
27-04-05, 11:03
Po edhe Jadrankes.hahahahahahaahahah!

turisti
27-04-05, 11:09
Po edhe Jadrankes.hahahahahahaahahah!

Au,shka shkon,mos vet e plus nja 10 voje te pulave,papapapapapapapapapapapapapapapa,me somun te ngrohte,papapapapapapapapapapaapapap,mos vet,ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..... :P :P :P :wink:

Kercovari
27-04-05, 11:12
Po edhe Jadrankes.hahahahahahaahahah!

Au,shka shkon,mos vet e plus nja 10 voje te pulave,papapapapapapapapapapapapapapapa,me somun te ngrohte,papapapapapapapapapapaapapap,mos vet,ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..... :P :P :P :wink:
Po po!pastaj kerko vende afer peroit se s`te ndal kurgje.hahahahahaah!

turisti
27-04-05, 11:15
Po edhe Jadrankes.hahahahahahaahahah!

Au,shka shkon,mos vet e plus nja 10 voje te pulave,papapapapapapapapapapapapapapapa,me somun te ngrohte,papapapapapapapapapapaapapap,mos vet,ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..... :P :P :P :wink:
Po po!pastaj kerko vende afer peroit se s`te ndal kurgje.hahahahahaah!

Oborri i ka tana tmirat,hahahahahahahahahahahahahahahahaahhaahahaha hahahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
27-04-05, 11:18
Pastaj te duhen pula per te fshi oborrin hahahahahahahahahah!

dr1ta
27-04-05, 11:52
Per cka behet fjal ketu :roll:

Diana007
27-04-05, 11:55
Per cka behet fjal ketu :roll:
Duhet me mndu shum e me i ra ne fije :lol: :lol:

dr1ta
27-04-05, 11:59
Per cka behet fjal ketu :roll:
Duhet me mndu shum e me i ra ne fije :lol: :lol:


Nga cmendurriaj nuk mundem me ra ne fije :roll: :twisted: huhhhhhhhhh

ShEjToNkA
27-04-05, 12:00
Me cmenduri puntė mirė po hecin aa????? :roll: :roll:

Diana007
27-04-05, 12:02
Per cka behet fjal ketu :roll:
Duhet me mndu shum e me i ra ne fije :lol: :lol:


Nga cmendurriaj nuk mundem me ra ne fije :roll: :twisted: huhhhhhhhhh

Hehheehheheh e de :lol: :lol: :lol:

dr1ta
27-04-05, 12:03
Me cmenduri puntė mirė po hecin aa????? :roll: :roll:


Shiko sa mire une :roll: Ti besa ke shpetu :P :lol:

ShEjToNkA
27-04-05, 12:05
Shiko sa mire une :roll: Ti besa ke shpetu :P :lol:


Po ,po mirė kam shpėtuar pasi nuk u cmenda por vetėm u tranova :lol: :lol: :lol:

Po ti nga cmenduria je bė :arrow: :roll: a??????????????????

dr1ta
27-04-05, 12:07
Shiko sa mire une :roll: Ti besa ke shpetu :P :lol:


Po ,po mirė kam shpėtuar pasi nuk u cmenda por vetėm u tranova :lol: :lol: :lol:

Po ti nga cmenduria je bė :arrow: :roll: a??????????????????

Mu kan humb syzat po sdi ndoshta edhe nga dashuria keshtu jam be ..spo ja di qaren vetes :lol:

ShEjToNkA
27-04-05, 12:10
Mu kan humb syzat po sdi ndoshta edhe nga dashuria keshtu jam be ..spo ja di qaren vetes :lol:


Hudhu moj nė pishin tė oborrit se aty me siguri i ke syzet ndėrė lule edhe merri :lol: :lol: :lol:

Kloni
27-04-05, 12:14
Ne imagjinaten time te cmendur po bie shi i shfrenuar dhe nuk po ma lag oborrin!

dr1ta
27-04-05, 12:17
Mu kan humb syzat po sdi ndoshta edhe nga dashuria keshtu jam be ..spo ja di qaren vetes :lol:


Hudhu moj nė pishin tė oborrit se aty me siguri i ke syzet ndėrė lule edhe merri :lol: :lol: :lol:



Po i marr edhe pse jam alergjik nga lulet por shiu nuk durrohte :roll: :lol: :lol:

ohh kuku

Diana007
27-04-05, 12:18
Mu kan humb syzat po sdi ndoshta edhe nga dashuria keshtu jam be ..spo ja di qaren vetes :lol:


Hudhu moj nė pishin tė oborrit se aty me siguri i ke syzet ndėrė lule edhe merri :lol: :lol: :lol:



Po i marr edhe pse jam alergjik nga lulet por shiu nuk durrohte :roll: :lol: :lol:

ohh kuku

Qka te gjet moj :roll: :roll:

ShEjToNkA
27-04-05, 12:20
Po i marr edhe pse jam alergjik nga lulet por shiu nuk durrohte :roll: :lol: :lol:

ohh kuku


O e dit qė nuk durohet ,por fatmirėsishtė po bie borė e jo shii :roll: :roll: hynė lirisht :lol: :lol:

dr1ta
27-04-05, 12:23
Mu kan humb syzat po sdi ndoshta edhe nga dashuria keshtu jam be ..spo ja di qaren vetes :lol:


Hudhu moj nė pishin tė oborrit se aty me siguri i ke syzet ndėrė lule edhe merri :lol: :lol: :lol:



Po i marr edhe pse jam alergjik nga lulet por shiu nuk durrohte :roll: :lol: :lol:

ohh kuku




Qka te gjet moj :roll: :roll:




Skam ide hiq vetem cmenduri :lol: :P

Diana007
27-04-05, 12:26
Pa pa Drita edhe ti ke fillu te qmendesh aaaaa :roll: :roll:

turisti
27-04-05, 17:57
Pastaj te duhen pula per te fshi oborrin hahahahahahahahahah!

Ish,hik,ish,hik,ish,hik.... :wink:

turisti
27-04-05, 18:00
Per cka behet fjal ketu :roll:

Mire se na erdhe -dr1tushe e nderuar.Ketu behet fjale per mendim te secilit ja imagjinate ne ket oborr me te bukur te kokave tona. :wink:
Shpresoj se inteligjenca jote do te tregohet. :P

Me respekt,
TURISTI.

turisti
27-04-05, 18:02
Ketu tregohen ide,menquria dhe kreativiteti i anetareve ose vizioni i secilit.... :P

turisti
27-04-05, 18:03
Me cmenduri puntė mirė po hecin aa????? :roll: :roll:

Poooooooooooooooooooooooooooooo,hahahahahahahahaha haahahahahaahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

turisti
27-04-05, 18:08
Ne imagjinaten time te cmendur po bie shi i shfrenuar dhe nuk po ma lag oborrin!

Respekt per imagjinaten tende i nderuari. :P

turisti
27-04-05, 18:09
Ndryshuar nga Genta

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?

florian
27-04-05, 18:57
kjo skaka si cmenduri , kaka paqe e senseve.

turisti
27-04-05, 19:01
kjo skaka si cmenduri , kaka paqe e senseve.


Hahahahahahahahahahahahhahahahahaha,relaksim eshte ketu..... :wink:

florian
27-04-05, 19:06
kjo skaka si cmenduri , kaka paqe e senseve.


Hahahahahahahahahahahahhahahahahaha,relaksim eshte ketu..... :wink:

Perdor imagjinaten se perndryshe te thon i cmenun . :roll: :wink:

turisti
27-04-05, 19:32
kjo skaka si cmenduri , kaka paqe e senseve.


Hahahahahahahahahahahahhahahahahaha,relaksim eshte ketu..... :wink:

Perdor imagjinaten se perndryshe te thon i cmenun . :roll: :wink:

Ani,por TURIST,hahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.Ku ke pa TURIST me ndejt ne shtepi??? :wink:

halla e madhe
27-04-05, 20:32
Turist _gjeja halles nje vende ne pallatin e cmendurise se pak po me del perditshmeria :wink:

turisti
27-04-05, 20:41
Turist _gjeja halles nje vende ne pallatin e cmendurise se pak po me del perditshmeria :wink:


Hehehehehehehe be -hallushe-,vetem qe po argumenton se je digjitale me plot vizione per kete gjysem ēmendurie ne krahasim e -budallaqet-,por me pelqen ketu ne sheher sepse ky oborri i ka te gjithat dhe qe per nje kohe te shkurter eshte bo i popullarizum me shume antare te dalluar qe as mes vehti sun dallohen.

Mire se na erdhe,a sa i perket vendit,merre cilin ta duash,ban edhe te drejtorit,sepse edhe ai po e shfrytezon njesoj oborrin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahaahahahahahah. :wink:

halla e madhe
27-04-05, 20:47
Turist_A duhet fare leternjoftimi apo Certifikate e mjekut qe jame e preferushme per ate oborr ? :lol: :lol:

turisti
27-04-05, 20:50
Turist_A duhet fare leternjoftimi apo Certifikate e mjekut qe jame e preferushme per ate oborr ? :lol: :lol:

Jooooooooooo,hahahahahahahahahahahahahaah,a nuk e kuptove a ???Mjafton qe e njef -TURISTIN-,ai eshte nderkohe dhe PORTIR tek porat e imagjinuar....,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink: :P

halla e madhe
27-04-05, 20:52
Turisti_a thu a me dimija a pa to duhet te vi ne ate oborr se keta fetaret nuk po na lan as pa shamija me hy ne temen e tyre..hahahaha :lol: :lol:

turisti
27-04-05, 21:08
Turisti_a thu a me dimija a pa to duhet te vi ne ate oborr se keta fetaret nuk po na lan as pa shamija me hy ne temen e tyre..hahahaha :lol: :lol:

Une jam TURIST,dhe sa dij,ketu jane rregullat pak tjera,sepse mashkujt nuk i dalin fort grave perpara per shkakun e respektit dhe :oops: ,sepse gruja ka perparsi,a grat i dojne ketu burrat :twisted: :twisted: :twisted: ,ashtu qe mesatarja i bjen- :P :P :P :P :wink: . Ne kete oborr,etiketime dhe dallime nuk ka per arsye ketu:nata,dita,oksigjeni,oborri,shiu,bora,probleme t,inspirimet,jeta e perbashket ,pishina jone e bukur dhe shume sende tjera jane te PERBASHKETA,ashtu siq na pret dhe VDEKJA per te gjithe. :P

uliksi31
27-04-05, 21:11
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Kloni
27-04-05, 21:12
Cmenduria mund te jete kulmi i mecurise, por jo edhe mencuria te jete kulmi i cmendurise, ani se shetisin ne te njejtin oborr!

turisti
27-04-05, 21:14
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Hajde more,une u knaqa tuj notue prej se largut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

uliksi31
27-04-05, 21:20
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Hajde more,une u knaqa tuj notue prej se largut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

A ka kun me kcye,prej se nalti.Si dikur qe kcejsha prej ures se fshejt :wink:

halla e madhe
27-04-05, 21:20
Turisti_kety qenka gjeneti i HYRIJAVE...phaaaa...thirri more te githe sa nuk asht ba vone :lol: :lol:

Fleta
27-04-05, 22:06
Ketu don me na dale puna shum e perzier ore,nuk e di a mundet kush me i ra ne fije kesaj pune :shock:
Vec te cmendurit e kuptojne me siguri, se edhe un dicka si shpesh jam ka lexon ne kete ode, disi me ka hy ne zemer.......... hahhahaha :wink:
Paramendije me u la me pulat e Uliksit,po ore ato nuk dine e ma zi i shkelin lulet e mbjellura ne fund te pishines,ose edhe me keq mos po ju msyhen e po i hane ato e Murgeshes nuk i vjen mire jo ........... :lol: :lol: :lol:

turisti
27-04-05, 22:45
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Hajde more,une u knaqa tuj notue prej se largut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

A ka kun me kcye,prej se nalti.Si dikur qe kcejsha prej ures se fshejt :wink:

Ka more,prej kulmit te drejtorise e drejt ne quba me therra,apapapapapapa.... :shock: :shock: :shock: :?

turisti
27-04-05, 22:50
Ketu don me na dale puna shum e perzier ore,nuk e di a mundet kush me i ra ne fije kesaj pune :shock:
Vec te cmendurit e kuptojne me siguri, se edhe un dicka si shpesh jam ka lexon ne kete ode, disi me ka hy ne zemer.......... hahhahaha :wink:
Paramendije me u la me pulat e Uliksit,po ore ato nuk dine e ma zi i shkelin lulet e mbjellura ne fund te pishines,ose edhe me keq mos po ju msyhen e po i hane ato e Murgeshes nuk i vjen mire jo ........... :lol: :lol: :lol:

Qyqy,"te menqurit" as qe dijne se ku eshte udha deri ketu,a sa i perket pulave Te Uliksit,kujdes se po bohemi me pula e nuk na nevoiten xhemperat dimrit as dashuria e gjelave,e as qe munden mi demtue lulet te cilat lulezojne ateherit kur afrohemi,bash ashtu dhe drita kur te hym ne dhome.....

Kercovari
27-04-05, 22:57
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Hajde more,une u knaqa tuj notue prej se largut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

A ka kun me kcye,prej se nalti.Si dikur qe kcejsha prej ures se fshejt :wink:

Ka more,prej kulmit te drejtorise e drejt ne quba me therra,apapapapapapa.... :shock: :shock: :shock: :?
Ehe shoki,bibanet e uliksit u ngjajne boing-ut 380 prej oborri mund te hypish ne pullaz,e prej pullazit per oxhaki ne dhome te fjetjes,ne dyshek me pupla.hahahahahhahahaah!

turisti
27-04-05, 23:00
Turist a bene pulat me i pru ne at pishine,tybe notojn mire. :wink:

Hajde more,une u knaqa tuj notue prej se largut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

A ka kun me kcye,prej se nalti.Si dikur qe kcejsha prej ures se fshejt :wink:

Ka more,prej kulmit te drejtorise e drejt ne quba me therra,apapapapapapa.... :shock: :shock: :shock: :?
Ehe shoki,bibanet e uliksit u ngjajne boing-ut 380 prej oborri mund te hypish ne pullaz,e prej pullazit per oxhaki ne dhome te fjetjes,ne dyshek me pupla.hahahahahhahahaah!

Aaaaaaaaaa,dmth,ti po udhetojshe me to tash ne vend te aeroplanit a?? :shock: :shock: :shock: Nuk kum dit se e kan funksionin e -aeroplanit privat-,papapapap ēka nuk po mu parafytyrohet ne kete -oborr-,ccccccc :?

turisti
27-04-05, 23:13
Turisti_kety qenka gjeneti i HYRIJAVE...phaaaa...thirri more te githe sa nuk asht ba vone :lol: :lol:

Te gjithe e dijne po po bohen esnafa e une u knaqa,allahile mos te vijne :arrow: me shume ka vend per mua dhe per ekipen time futbollistike me lamsha.......

uliksi31
28-04-05, 03:20
Na budallet duhet me ju falemderuar Murgeshes qe na e paska cil qet oborrin e te cmendurve.Skem nevoj me shkua te budalleqet.Krejt i kemi qetu hazer.Bile edhe pulat.Ahahahahahahahahahha

Kloni
28-04-05, 10:53
Kaperceva gardhin e hypa ne gomar
I pash forumistat ne uje tu qel bunar
Me rreshqiti mendja s'ju thash puna e mbare

Diana007
28-04-05, 12:39
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

turisti
28-04-05, 13:57
Na budallet duhet me ju falemderuar Murgeshes qe na e paska cil qet oborrin e te cmendurve.Skem nevoj me shkua te budalleqet.Krejt i kemi qetu hazer.Bile edhe pulat.Ahahahahahahahahahha


Pse a e ze vetin te menqur pa -budallaqet- a ?? Mos i ke perzi sendet,keti eshte oborri i ēmendurise e ska asgje te beje me -budallaqet-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.

Nese dikush eshte i ēmendur,nuk dmth qe eshte edhe -budall- shoki,sepse valla TĖ DYJAT NUK KA,ja njonen ja tjetren,sepse eshte edhe ketu KRIZA e njerzve te menqur..... :wink: :? :wink:

turisti
28-04-05, 14:00
Kaperceva gardhin e hypa ne gomar
I pash forumistat ne uje tu qel bunar
Me rreshqiti mendja s'ju thash puna e mbare

O mbar paq dhe ngjitja kazmes se rezervuar per ty se tash fillon ndjekja e flutrave,nese nuk te pengon me -qimzet- :P :wink:

turisti
28-04-05, 14:02
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

:? ja,po e bukur kjo pishinekopshtopasoike,hmmmmmmmmm.... :wink:

Kaltrushi
28-04-05, 14:04
rregullat ende nuk i di.........


si shkon puna keto apo ka sa po shitet pasuli...


sqarime ju lutem


une mund te them budallaqet njeriu ben nga qejfi.......kurse i qmendur esht kure vepron sikurse ne ket oborr te qmendur fantazije........

:? :? :? :?

Diana007
28-04-05, 14:10
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

:? ja,po e bukur kjo pishinekopshtopasoike,hmmmmmmmmm.... :wink:

Eh per qe esht e bukr nuk po e di deren e oborrit me dal tash :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 14:11
,ashturregullat ende nuk i di.........


si shkon puna keto apo ka sa po shitet pasuli...


sqarime ju lutem


une mund te them budallaqet njeriu ben nga qejfi.......kurse i qmendur esht kure vepron sikurse ne ket oborr te qmendur fantazije........

:? :? :? :?

Kaltrushe e nderuar,

Ketu eshte oborr i ēmendurise,edhe ska asgje te beje me motren e vet budallaqet ashtu qe mundesh me e lujt rolin e personit te ēmendur deri neser,por mos kujto se do te kesh tretman si ne -budallaqet-,sepse -budall- edhe i -ēmendur- jane dy sende te ndryeshme me deshirat e njejta dhe karakter oscilues,ashtu qe edhe nese provon me e vizatue oksigjenin,ketu nuk i len pershtypje najkujna sepse eshte personalisht imagjinata jote,a po e mer vesh ajo se une HIQ. :?

turisti
28-04-05, 14:12
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

:? ja,po e bukur kjo pishinekopshtopasoike,hmmmmmmmmm.... :wink:

Eh per qe esht e bukr nuk po e di deren e oborrit me dal tash :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E pse po kendon??

Diana007
28-04-05, 14:15
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

:? ja,po e bukur kjo pishinekopshtopasoike,hmmmmmmmmm.... :wink:

Eh per qe esht e bukr nuk po e di deren e oborrit me dal tash :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E pse po kendon??

Po te dal jasht najher :roll: :roll: :roll: :P :P

Kaltrushi
28-04-05, 14:20
,ashturregullat ende nuk i di.........


si shkon puna keto apo ka sa po shitet pasuli...


sqarime ju lutem


une mund te them budallaqet njeriu ben nga qejfi.......kurse i qmendur esht kure vepron sikurse ne ket oborr te qmendur fantazije........

:? :? :? :?

Kaltrushe e nderuar,

Ketu eshte oborr i ēmendurise,edhe ska asgje te beje me motren e vet budallaqet ashtu qe mundesh me e lujt rolin e personit te ēmendur deri neser,por mos kujto se do te kesh tretman si ne -budallaqet-,sepse -budall- edhe i -ēmendur- jane dy sende te ndryeshme me deshirat e njejta dhe karakter oscilues,ashtu qe edhe nese provon me e vizatue oksigjenin,ketu nuk i len pershtypje najkujna sepse eshte personalisht imagjinata jote,a po e mer vesh ajo se une HIQ. :?

hahahahha a te spjegoj une tasht se qfar shkruajti ti?? hahahahhahhahahah

e kuptova kogja, perpos pse thua deri neser... :P :P :P

turisti
28-04-05, 14:36
http://digilander.libero.it/tribe_avatars/profusion/love11.gif

:? ja,po e bukur kjo pishinekopshtopasoike,hmmmmmmmmm.... :wink:

Eh per qe esht e bukr nuk po e di deren e oborrit me dal tash :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E pse po kendon??

Po te dal jasht najher :roll: :roll: :roll: :P :P

A me kenge po u qelka dera a???? :? :roll: :roll: :roll:

Diana007
28-04-05, 14:39
A me kenge po u qelka dera a???? :? :roll: :roll: :roll:

Jo more po un jam shum e lumtur qe jam ketu edhen vem po kendoj edhe prej lumuris nuk po e shoh dern :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 14:39
,ashturregullat ende nuk i di.........


si shkon puna keto apo ka sa po shitet pasuli...


sqarime ju lutem


une mund te them budallaqet njeriu ben nga qejfi.......kurse i qmendur esht kure vepron sikurse ne ket oborr te qmendur fantazije........

:? :? :? :?

Kaltrushe e nderuar,

Ketu eshte oborr i ēmendurise,edhe ska asgje te beje me motren e vet budallaqet ashtu qe mundesh me e lujt rolin e personit te ēmendur deri neser,por mos kujto se do te kesh tretman si ne -budallaqet-,sepse -budall- edhe i -ēmendur- jane dy sende te ndryeshme me deshirat e njejta dhe karakter oscilues,ashtu qe edhe nese provon me e vizatue oksigjenin,ketu nuk i len pershtypje najkujna sepse eshte personalisht imagjinata jote,a po e mer vesh ajo se une HIQ. :?

hahahahha a te spjegoj une tasht se qfar shkruajti ti?? hahahahhahhahahah

e kuptova kogja, perpos pse thua deri neser... :P :P :P

Vetem -simbolikisht-.Pse a nuk te mjafton???? :shock: :shock: :shock: :shock: :? :wink:

turisti
28-04-05, 14:43
A me kenge po u qelka dera a???? :? :roll: :roll: :roll:

Jo more po un jam shum e lumtur qe jam ketu edhen vem po kendoj edhe prej lumuris nuk po e shoh dern :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de,mshoi me koke mos po hapet.... :P

Diana007
28-04-05, 14:44
A me kenge po u qelka dera a???? :? :roll: :roll: :roll:

Jo more po un jam shum e lumtur qe jam ketu edhen vem po kendoj edhe prej lumuris nuk po e shoh dern :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de,mshoi me koke mos po hapet.... :P

:lol: :lol: :lol: More un nuk po e gjaj hiq s e kur ta gjeh edhe me kok po i meshoj :D :D :D :D :D :D

turisti
28-04-05, 14:50
A me kenge po u qelka dera a???? :? :roll: :roll: :roll:

Jo more po un jam shum e lumtur qe jam ketu edhen vem po kendoj edhe prej lumuris nuk po e shoh dern :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de,mshoi me koke mos po hapet.... :P

:lol: :lol: :lol: More un nuk po e gjaj hiq s e kur ta gjeh edhe me kok po i meshoj :D :D :D :D :D :D

More mos ke hy kah dera e sokakut se ajo nuk egziston fare!!???? :?

Diana007
28-04-05, 14:54
:shock: :shock: E paskn mbyll aaaaaaa , paskem bet mbren pra :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
28-04-05, 14:58
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
28-04-05, 14:59
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:

Kaltrushi
28-04-05, 15:01
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:


ahahhaha jo revolva por nje fuqi siq i ke ti armet.......e revolv them nje tjeter fuqi per te hapur dyret........ha haaa :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 15:05
:shock: :shock: E paskn mbyll aaaaaaa , paskem bet mbren pra :lol: :lol: :lol: :lol:

Kendo,kendo,ndoshta do te hapet.... :?

Diana007
28-04-05, 15:05
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:


ahahhaha jo revolva por nje fuqi siq i ke ti armet.......e revolv them nje tjeter fuqi per te hapur dyret........ha haaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Uh ti plaq he se nuke paskem lexu mir :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , se kesh e nzane me nje ....... :wink:

turisti
28-04-05, 15:07
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:

Mi ndjek -hajnat- qe e kidnapun deren... :roll:

turisti
28-04-05, 15:09
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:


ahahhaha jo revolva por nje fuqi siq i ke ti armet.......e revolv them nje tjeter fuqi per te hapur dyret........ha haaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Uh ti plaq he se nuke paskem lexu mir :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , se kesh e nzane me nje ....... :wink:

Me nje ēka ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Diana007
28-04-05, 15:11
Me nje ēka ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Me nje :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
28-04-05, 15:11
more per dianen spo baj gajle.......se kjo esht asistentja e james bondit......po si ta gjej une nje revolv se :lol: :lol: :lol: :lol:

Qka po te duhet moj revola ketu :shock: :shock: :shock:


ahahhaha jo revolva por nje fuqi siq i ke ti armet.......e revolv them nje tjeter fuqi per te hapur dyret........ha haaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Uh ti plaq he se nuke paskem lexu mir :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , se kesh e nzane me nje ....... :wink:

Me nje ēka ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


hajt de fol me diane se plasa qyyyyy me nje????? ehhhhhh ishalla sesht qfar po mendoj............. :? :P

Diana007
28-04-05, 15:13
Qka po mendon Kaltrushe ndoshta ja qellon

Kaltrushi
28-04-05, 15:15
Qka po mendon Kaltrushe ndoshta ja qellon


qy ja nise flijen tashte mbaro ti.....pastaj do them a ka qene e mire apo jo?!??!?!? :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 15:30
:P :wink: :wink:

Diana007
28-04-05, 15:34
Jo tybe me mir trego ti se qka je ka mendon tani un te tregoj se a ke mendu mir :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Piskama
28-04-05, 16:04
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qetu qenka mrekulli.
Leshomani rrugeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen se me skijaaaaaaaaaaaaaaa po dua te zhyteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/k010.gif

Pas zhytjes do te peshkoj luleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted:

http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/a050.gif

Diana007
28-04-05, 16:06
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qetu qenka mrekulli.
Leshomani rrugeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen se me skijaaaaaaaaaaaaaaa po dua te zhyteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/k010.gif

Pas zhytjes do te peshkoj luleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted:

http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/a050.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma kadal moj pak s e po e pish prkun me lule :P :P :P :P :P :P

Piskama
28-04-05, 16:06
Oooooooooooooooooooo u kenaaaaaaaaaaaaaaaaaaqaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/p010.gif http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/p010.gif http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/p010.gif

Qka po pritni ju moreeeeeeeeeeeeeee heeeeeeeeeeeeeeeeeej :twisted: :twisted:

Piskama
28-04-05, 16:20
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse ke rreeeeeeeeeeeeeeeeeeejt :twisted: :twisted: :twisted:
Hyraaaaaaaaaaaaaaaa me zeeeeeeeeeeeeeeeen lule e ja cka gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/r030.gif

Gentiana
28-04-05, 16:43
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse ke rreeeeeeeeeeeeeeeeeeejt :twisted: :twisted: :twisted:
Hyraaaaaaaaaaaaaaaa me zeeeeeeeeeeeeeeeen lule e ja cka gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/r030.gif

Po tek ti krejt mbrapsht jan punet.... :twisted:

Piskama
28-04-05, 16:48
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse ke rreeeeeeeeeeeeeeeeeeejt :twisted: :twisted: :twisted:
Hyraaaaaaaaaaaaaaaa me zeeeeeeeeeeeeeeeen lule e ja cka gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/r030.gif

Po tek ti krejt mbrapsht jan punet.... :twisted:

E psssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeee ti e maaaaaaaaaaaaaaaaaaar je aaaaaaaaaaaaaaaaaaa? :twisted:

turisti
28-04-05, 19:15
Jo tybe me mir trego ti se qka je ka mendon tani un te tregoj se a ke mendu mir :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O nuk mendoj asgje,sepse ketu mendimet vet rradhiten.... :shock: :?

turisti
28-04-05, 19:17
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qetu qenka mrekulli.
Leshomani rrugeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen se me skijaaaaaaaaaaaaaaa po dua te zhyteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/k010.gif

Pas zhytjes do te peshkoj luleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted:

http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/a050.gif

Me peshkue :?: :shock: :shock: :shock: lulen :?: :shock: :shock: :shock: :?

uliksi31
28-04-05, 19:18
Turist, a e ke nje shati per mua.Deshta me prashit ne fund te pishines.Po e shoh se nuk i keni prashit qato lule.Mos po thahen. :lol: :lol:

Murgesha
28-04-05, 19:20
Turist, a e ke nje shati per mua.Deshta me prashit ne fund te pishines.Po e shoh se nuk i keni prashit qato lule.Mos po thahen. :lol: :lol:

Jo more ato janė me rrėnjė pėrpjet dhe i ujit Fontana qė kurr njė pikė uj nuk e qet. :wink:

Kercovari
28-04-05, 19:21
Turist, a e ke nje shati per mua.Deshta me prashit ne fund te pishines.Po e shoh se nuk i keni prashit qato lule.Mos po thahen. :lol: :lol:
He more lereni shatin,hyne me Turistin ne fund te pishines e me nxjerni rizen te thate.hahahahahahahahahahah!

turisti
28-04-05, 19:21
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse ke rreeeeeeeeeeeeeeeeeeejt :twisted: :twisted: :twisted:
Hyraaaaaaaaaaaaaaaa me zeeeeeeeeeeeeeeeen lule e ja cka gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/r030.gif

More mos e nxjere nga ujesjellesi,sepse pishina nuk eshte per peshqit? :shock: Imagjinate interesante pahe -piskama e nderuar-. A ban me dit se simbas preferimit te kujt je parkue ketu ne oborrin tone :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :?

turisti
28-04-05, 19:24
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse ke rreeeeeeeeeeeeeeeeeeejt :twisted: :twisted: :twisted:
Hyraaaaaaaaaaaaaaaa me zeeeeeeeeeeeeeeeen lule e ja cka gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/r030.gif

Po tek ti krejt mbrapsht jan punet.... :twisted:

E psssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeee ti e maaaaaaaaaaaaaaaaaaar je aaaaaaaaaaaaaaaaaaa? :twisted:

Kujdes -piskame-,sepse GENTA e ka ble dje nje fertere te re,e po bohet naj darke rasishte,thash se po t'bjen ai peshku ne duart e GENTES... :wink:

turisti
28-04-05, 19:25
Turist, a e ke nje shati per mua.Deshta me prashit ne fund te pishines.Po e shoh se nuk i keni prashit qato lule.Mos po thahen. :lol: :lol:

Po,thahen,e nese don mi ndihmue luleve mos te vyshken,prashiti rret,qy... :roll: :?

Kercovari
28-04-05, 19:25
Genta e pastron mire,neve na i le kockat!hahahahahahhahaah!

turisti
28-04-05, 19:27
Turist, a e ke nje shati per mua.Deshta me prashit ne fund te pishines.Po e shoh se nuk i keni prashit qato lule.Mos po thahen. :lol: :lol:
He more lereni shatin,hyne me Turistin ne fund te pishines e me nxjerni rizen te thate.hahahahahahahahahahah!

Te presim deri javen tjeter mos po bohet tamel oriz.... :roll:

turisti
28-04-05, 19:29
Genta e pastron mire,neve na i le kockat!hahahahahahhahaah!

Ani hej,nese Uliksi nuk ka sukses me prashitjen e rretve,ne i shperthejme me qato -kockat-e GENTES.... :?

uliksi31
28-04-05, 19:29
A kish bo me i pru edhe dhite ketu.Per tomel-oriz. :shock:

Murgesha
28-04-05, 19:31
A kish bo me i pru edhe dhite ketu.Per tomel-oriz. :shock:


Dhe Kecat pėr me i pjekė nė grill. :wink:

Kercovari
28-04-05, 19:32
A kish bo me i pru edhe dhite ketu.Per tomel-oriz. :shock:
Bjeri edhe rakunat se kan temel per te zi edhe groshe.

turisti
28-04-05, 19:37
A kish bo me i pru edhe dhite ketu.Per tomel-oriz. :shock:

Bjeri dhe kepurdha,bretkosa dhe kremylla e pastaj ne e hajm barin mos po qelin me lehte lulet..... :P :?

uliksi31
28-04-05, 19:40
A kish bo me i pru edhe dhite ketu.Per tomel-oriz. :shock:
Bjeri edhe rakunat se kan temel per te zi edhe groshe.

Jo se raccoons kane rabies (terbim) e mos po terbohemi edhe na :lol: :lol: :lol:

turisti
28-04-05, 19:54
Taratatara,taratatara,po ku peshkonet pa skraja plastike,papapapapapapapapapa. :? :wink:

Fleta
28-04-05, 20:14
Ketu don me na dale puna shum e perzier ore,nuk e di a mundet kush me i ra ne fije kesaj pune :shock:
Vec te cmendurit e kuptojne me siguri, se edhe un dicka si shpesh jam ka lexon ne kete ode, disi me ka hy ne zemer.......... hahhahaha :wink:
Paramendije me u la me pulat e Uliksit,po ore ato nuk dine e ma zi i shkelin lulet e mbjellura ne fund te pishines,ose edhe me keq mos po ju msyhen e po i hane ato e Murgeshes nuk i vjen mire jo ........... :lol: :lol: :lol:

Qyqy,"te menqurit" as qe dijne se ku eshte udha deri ketu,a sa i perket pulave Te Uliksit,kujdes se po bohemi me pula e nuk na nevoiten xhemperat dimrit as dashuria e gjelave,e as qe munden mi demtue lulet te cilat lulezojne ateherit kur afrohemi,bash ashtu dhe drita kur te hym ne dhome.....

Ore Turisti, po ku e dime a ka te menqur ketu a jo...... :shock: vec se nuk po kane guxim me hy e me e leshu ndonje fjale ......... :wink:
E sa per gjampera e ke mire , se bilem veres nuk kemi nevoje me mendu a po narthim a jo ............. :wink:
Mjafte pune e perzier po edhe e kendeshme volla, mundesh me i shprehe mendimet qysh te don e askush mos me ta zene per te madhe se cka po shkruan ....... :lol: :lol: :lol: :lol: TE CMENUR MA hahahhah :wink:

turisti
28-04-05, 20:18
Ketu don me na dale puna shum e perzier ore,nuk e di a mundet kush me i ra ne fije kesaj pune :shock:
Vec te cmendurit e kuptojne me siguri, se edhe un dicka si shpesh jam ka lexon ne kete ode, disi me ka hy ne zemer.......... hahhahaha :wink:
Paramendije me u la me pulat e Uliksit,po ore ato nuk dine e ma zi i shkelin lulet e mbjellura ne fund te pishines,ose edhe me keq mos po ju msyhen e po i hane ato e Murgeshes nuk i vjen mire jo ........... :lol: :lol: :lol:

Qyqy,"te menqurit" as qe dijne se ku eshte udha deri ketu,a sa i perket pulave Te Uliksit,kujdes se po bohemi me pula e nuk na nevoiten xhemperat dimrit as dashuria e gjelave,e as qe munden mi demtue lulet te cilat lulezojne ateherit kur afrohemi,bash ashtu dhe drita kur te hym ne dhome.....

Ore Turisti, po ku e dime a ka te menqur ketu a jo...... :shock: vec se nuk po kane guxim me hy e me e leshu ndonje fjale ......... :wink:
E sa per gjampera e ke mire , se bilem veres nuk kemi nevoje me mendu a po narthim a jo ............. :wink:
Mjafte pune e perzier po edhe e kendeshme volla, mundesh me i shprehe mendimet qysh te don e askush mos me ta zene per te madhe se cka po shkruan ....... :lol: :lol: :lol: :lol: TE CMENUR MA hahahhah :wink:

Po -fleta- e nderuar,shprehu si te duash edhe ashtu kush nuk do te besoje ketu sepse puna eshte e tille....si idet dhe lulet plastike..... :wink:

Fleta
28-04-05, 20:24
Hahahahahahahha, volla ke te drejte edhe shum bilem.......... :wink:

turisti
28-04-05, 20:31
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Fleta
28-04-05, 20:40
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
28-04-05, 20:42
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo shume mire e ke menduar.Se leshi eshte i shendosh.Te paret ton nuk ishin budall qe edhe veres u veshin me lesh. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
28-04-05, 20:43
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qimet e Dhisė freskojnė, tė kish qenė lesh Dashi kishte me qenė problem. :wink:

turisti
28-04-05, 20:46
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

More,hmmmmmm a ka naj njo te kuqe :?: :roll:

turisti
28-04-05, 20:47
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo shume mire e ke menduar.Se leshi eshte i shendosh.Te paret ton nuk ishin budall qe edhe veres u veshin me lesh. :lol: :lol: :lol:

Ateherit ka pas ma pake gra....

Fleta
28-04-05, 20:49
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo shume mire e ke menduar.Se leshi eshte i shendosh.Te paret ton nuk ishin budall qe edhe veres u veshin me lesh. :lol: :lol: :lol:

Eh de,hahahahahhah volla edhe ti Ulliksi po dine me e rujte veten...... :wink:
Mire e pate Murgesha hahahhahahhah ..... :wink: un kishem po i vije merzi ce po ja qethim dhite, po u tregu borrnore ...... :wink:

Kercovari
28-04-05, 21:30
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

More,hmmmmmm a ka naj njo te kuqe :?: :roll:
Shi se cfar shoku ke,e lash darken te haje papagaji te solla nje te kuqe.
http://www.karlsruhe.de/Zoo/bilder/ziege.jpgMe gjithe familje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
28-04-05, 21:33
Mos kete te qethni se u mbyti Uliksi.
E ruan per Pasaport te ri! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://funfire.de/bilder/funfire-de-1087679450-40.jpg

Domira
28-04-05, 21:37
Mos kete te qethni se u mbyti Uliksi.
E ruan per Pasaport te ri! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://funfire.de/bilder/funfire-de-1087679450-40.jpg

A pi ndrroni pasaportat a :shock: :shock: :wink:

DEA
28-04-05, 21:44
Athua? edhe une e cmendur a :shock:

Kercovari
28-04-05, 21:45
Athua? edhe une e cmendur a :shock:
Jo moj Dea.ky oborr reparon te menqurit ne te cmendur.

Kercovari
28-04-05, 21:47
Mos kete te qethni se u mbyti Uliksi.
E ruan per Pasaport te ri! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://funfire.de/bilder/funfire-de-1087679450-40.jpg

A pi ndrroni pasaportat a :shock: :shock: :wink:
Po si te duash te hysh ne nato dhe ne Evrope vetem me keto Pasaporta,si mendove?. :lol: :lol: :lol:

Domira
28-04-05, 21:49
Mos kete te qethni se u mbyti Uliksi.
E ruan per Pasaport te ri! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://funfire.de/bilder/funfire-de-1087679450-40.jpg

A pi ndrroni pasaportat a :shock: :shock: :wink:
Po si te duash te hysh ne nato dhe ne Evrope vetem me keto Pasaporta,si mendove?. :lol: :lol: :lol:

A me zor qenka a :x Skem ēka bajm a :?

Fleta
28-04-05, 21:52
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

More,hmmmmmm a ka naj njo te kuqe :?: :roll:

Me vjene keq te theme por te gjitha dhite kane qene te kuqe,po kur kane hy ne pishine me u fresku pak, Reana kishte derdhe varekinin ne pishite duke e ndjeke Tomorin e te gjitha dhite i kemi tash te bardha....... :shock: Kishte qene varekin i perzier me domestos, e pernjehere ngjyra ju kish pas ndrru ........ :shock:

turisti
28-04-05, 22:23
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

More,hmmmmmm a ka naj njo te kuqe :?: :roll:
Shi se cfar shoku ke,e lash darken te haje papagaji te solla nje te kuqe.
http://www.karlsruhe.de/Zoo/bilder/ziege.jpgMe gjithe familje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

\\\\\\\ Ani de///////. :wink:

turisti
28-04-05, 22:25
Athua? edhe une e cmendur a :shock:

Jo,kush tha??? Mos e etiketo vetin. :twisted: :wink:

turisti
28-04-05, 22:26
Athua? edhe une e cmendur a :shock:
Jo moj Dea.ky oborr reparon te menqurit ne te cmendur.

Thuj se eshte vetem reparti i -budallaqeve-. :wink:

turisti
28-04-05, 22:41
Ku mbeten njerzia :?: :? :roll:

Jan shku me i marre do gershere me i qethe dhite e Uliksit se nuk po kan ne cka te shtrihen me u rrezite.......... :shock:
Edhe mbase Uliksi po ankohet prej reumes po thote ce me mire me u shtri ne lesh .......... hahahahahahahah (po e paramendoj ne pike te zhegit me u shti ne lesh,katastrofe) .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

More,hmmmmmm a ka naj njo te kuqe :?: :roll:

Me vjene keq te theme por te gjitha dhite kane qene te kuqe,po kur kane hy ne pishine me u fresku pak, Reana kishte derdhe varekinin ne pishite duke e ndjeke Tomorin e te gjitha dhite i kemi tash te bardha....... :shock: Kishte qene varekin i perzier me domestos, e pernjehere ngjyra ju kish pas ndrru ........ :shock:

Shyqyr qe nuk i ka ra najkujna ne krye.... :wink:

DEA
28-04-05, 22:42
Athua? edhe une e cmendur a :shock:
Jo moj Dea.ky oborr reparon te menqurit ne te cmendur.

Thuj se eshte vetem reparti i -budallaqeve-. :wink:
Me ka humb rruga :shock: !

turisti
29-04-05, 00:46
Athua? edhe une e cmendur a :shock:
Jo moj Dea.ky oborr reparon te menqurit ne te cmendur.

Thuj se eshte vetem reparti i -budallaqeve-. :wink:
Me ka humb rruga :shock: !

Met humb rruga eshte e mundur,por met humb rruga ne OBORR :shock: :shock: :shock: ,ajo nuk eshte e mundur,sepse je ketu. :wink:

turisti
29-04-05, 14:46
Ccccccc,po ku hupt o ju te -imagjinuarit-??? :?

halla e madhe
29-04-05, 14:58
turisti_cka po bene ti ketu nene hijen e palmave...me keto cizme dimni po rrezitesh aa? Shif... sa i paska hije turistit ky stil i cmendurise :!: :lol:

turisti
29-04-05, 15:14
turisti_cka po bene ti ketu nene hijen e palmave...me keto cizme dimni po rrezitesh aa? Shif... sa i paska hije turistit ky stil i cmendurise :!: :lol:

Hheheheh,pse po mi merr mendimet oj -halllluuushe-? :P :wink: Thash te rrezitna pakez mos po marr energji per imagjinate te shterur me "cimzet" e papjekurise ne flladin e DARDANISE. :P

Murgesha
29-04-05, 16:04
More ēkanė ato lule qė janė bėrė me ngjyra tė ndryshme, a???

Kercovari
29-04-05, 16:48
More ēkanė ato lule qė janė bėrė me ngjyra tė ndryshme, a???
I kan vadit dasmoret,dhe kush qe ka pi ashtu jan ngjyros.hahahahaah!

Murgesha
29-04-05, 19:03
More ēkanė ato lule qė janė bėrė me ngjyra tė ndryshme, a???
I kan vadit dasmoret,dhe kush qe ka pi ashtu jan ngjyros.hahahahaah!


Aha, mirė ja paskan bėrė.
More interesant ku janė oborrtarėt qė sa herė po vij kėtu kend s`po e shoh.

turisti
29-04-05, 19:12
More ēkanė ato lule qė janė bėrė me ngjyra tė ndryshme, a???
I kan vadit dasmoret,dhe kush qe ka pi ashtu jan ngjyros.hahahahaah!


Aha, mirė ja paskan bėrė.
More interesant ku janė oborrtarėt qė sa herė po vij kėtu kend s`po e shoh.

O jan mshef ne drejtori prej se nxehtit jashte dhe po i kontrollojne radiatoret.... :?

Murgesha
29-04-05, 19:14
O jan mshef ne drejtori prej se nxehtit jashte dhe po i kontrollojne radiatoret.... :?

Sa mirė bėrė more qė mė tregove se u ngriva nė kėtė vapė.
Shkova pra mbrenda nashta mos i kanė rregulluar ata radiatorė.

turisti
29-04-05, 20:02
O jan mshef ne drejtori prej se nxehtit jashte dhe po i kontrollojne radiatoret.... :?

Sa mirė bėrė more qė mė tregove se u ngriva nė kėtė vapė.
Shkova pra mbrenda nashta mos i kanė rregulluar ata radiatorė.

Ani de,vetem kujdesu se drejtori eshte i lidhur mire dhe qeni te drejton se kah duhesh me shkue.... :roll:

Kercovari
29-04-05, 20:58
O jan mshef ne drejtori prej se nxehtit jashte dhe po i kontrollojne radiatoret.... :?

Sa mirė bėrė more qė mė tregove se u ngriva nė kėtė vapė.
Shkova pra mbrenda nashta mos i kanė rregulluar ata radiatorė.

Ani de,vetem kujdesu se drejtori eshte i lidhur mire dhe qeni te drejton se kah duhesh me shkue.... :roll:
Gabim,lidhni qenen per drejtorit e radijatorin per qenit!

Murgesha
29-04-05, 21:00
Gabim,lidhni qenen per drejtorit e radijatorin per qenit!


Jo jepni drejtorit tė hajė qentė.
A ju po e dini mė mirė a????

Drejtori duhet me i kafshu qentė.
Kush ėshtė drejtor kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuu??? :twisted:

turisti
29-04-05, 21:02
O jan mshef ne drejtori prej se nxehtit jashte dhe po i kontrollojne radiatoret.... :?

Sa mirė bėrė more qė mė tregove se u ngriva nė kėtė vapė.
Shkova pra mbrenda nashta mos i kanė rregulluar ata radiatorė.

Ani de,vetem kujdesu se drejtori eshte i lidhur mire dhe qeni te drejton se kah duhesh me shkue.... :roll:
Gabim,lidhni qenen per drejtorit e radijatorin per qenit!

Aaaaa :shock: :? tash e di pse nuk punon nxemja f2u8wgs88755 :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
29-04-05, 21:03
Gabim,lidhni qenen per drejtorit e radijatorin per qenit!


Jo jepni drejtorit tė hajė qentė.
A ju po e dini mė mirė a????

Drejtori duhet me i kafshu qentė.
Kush ėshtė drejtor kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuu??? :twisted:

Po drejtori teknik de,pse ai madhia??Jok more ai po flladitet jashte oborrit ne restoran..... :P :roll:

Murgesha
29-04-05, 21:05
Po drejtori teknik de,pse ai madhia??Jok more ai po flladitet jashte oborrit ne restoran..... :P :roll:

Hajde po ja qojmė qentė atje e le ti hajė me pirun.