PDA

View Full Version : Shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??


Bleona
16-11-05, 10:17
me tregoni se shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
ndash per seriosisht, ndash vec per letra!!

tung tung

BLEONA :wink:

turisti
16-11-05, 14:33
me tregoni se shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
ndash per seriosisht, ndash vec per letra!!

tung tung

BLEONA :wink:

Pershendetje per temen Bleona.

Te gjitha mvaren nga situata jetesore: a e dua a jo,a e kam vetem per letra,a na ka bashkue rasti,a ka naj arsye tjeter......Nese me kish ndihmue ajo ne momentin e veshtire te jetes,besoj se e kisha dasht tere jeten..... :P

thjeshte & Sinqerte,
TURISTI. :P

vjeshta
16-11-05, 16:19
Harakiri :P

Bleona
16-11-05, 16:25
mir mir!! normal ce varet!! por ka edhe plot ce dojn mi mashtru femrat!! a po??!! :wink:

turisti
16-11-05, 16:30
mir mir!! normal ce varet!! por ka edhe plot ce dojn mi mashtru femrat!! a po??!! :wink:

Pooooooooooooooooooooooooooooooooo. :(

turisti
16-11-05, 16:33
Harakiri :P

ka harakiri dhe pse?

vjeshta
16-11-05, 16:38
Mu martu per letera :?

turisti
16-11-05, 16:40
Mu martu per letera :?

Mire de.Letra ka sa te duash.....por edhe jeta eshte regjisor i pakapercueshem,mos harro......

vjeshta
16-11-05, 16:42
Mu martu per letera :?

Mire de.Letra ka sa te duash.....por edhe jeta eshte regjisor i pakapercueshem,mos harro......

Nuk harrohet ,se eshte prezent :?

turisti
16-11-05, 16:42
Mu martu per letera :?

Mire de.Letra ka sa te duash.....por edhe jeta eshte regjisor i pakapercueshem,mos harro......

Nuk harrohet ,se eshte prezent :?

E di....

doGzona
16-11-05, 22:40
Ku ka interes nuk ka dashuri , nje jete e tille eshte mashtruese edhe pse shume mundohen ta fshehin se nuk jan letrat ne pyetje.Dashuria duhet te jete e paster , dhe pa interese.

Murgesha
16-11-05, 22:49
Interesante por edhe pse i kam letrat nuk mendoj t martoj asnj vajz pr letra. :lol: :lol: :lol:

vjeshta
16-11-05, 23:15
Interesante por edhe pse i kam letrat nuk mendoj t martoj asnj vajz pr letra. :lol: :lol: :lol:
E naj djal a ban :lol: :lol:

turisti
16-11-05, 23:59
A ka naj garancion????

MemphiSx
17-11-05, 23:57
me tregoni se shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
ndash per seriosisht, ndash vec per letra!!

tung tung

BLEONA :wink:


Ku eshte dallimi i vajzes me letra me t'asaj pa letra???

Ja kisha qu msit nja 2 her mos me ma jap e kisha qu n'RRS :D :D ;)

turisti
18-11-05, 01:16
me tregoni se shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
ndash per seriosisht, ndash vec per letra!!

tung tung

BLEONA :wink:


Ku eshte dallimi i vajzes me letra me t'asaj pa letra???

Ja kisha qu msit nja 2 her mos me ma jap e kisha qu n'RRS :D :D ;)

Zyrtarisht se jo mahi,hahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahahahahaa hahahahahaahahahahaahahahahahahaahah. :wink:

Bleona
18-11-05, 10:03
po nuk ka dalim te vecant!!!
por puna esht ce ka plot gjem ce martohen me to per me dal jasht!!
me tregoni se shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
ndash per seriosisht, ndash vec per letra!!

tung tung

BLEONA :wink:


Ku eshte dallimi i vajzes me letra me t'asaj pa letra???

Ja kisha qu msit nja 2 her mos me ma jap e kisha qu n'RRS :D :D ;)

Sy_kaltra
19-11-05, 22:01
Letra asht veq nje copez leter,,,Kurse jeta asht e gjat e letrat nuk t'sjellin lumturi ,,duhet pas dashuri e jo interes :( megjithate ka edhe raste te tilla qe interesi ja vlen me teper se dashuria :roll:

MemphiSx
19-11-05, 22:41
Letra asht veq nje copez leter,,,Kurse jeta asht e gjat e letrat nuk t'sjellin lumturi ,,duhet pas dashuri e jo interes :( megjithate ka edhe raste te tilla qe interesi ja vlen me teper se dashuria :roll:

O po e meqme je ;) Krejt mu m'ki perngja :D :D :D

Sy_kaltra
19-11-05, 22:43
O po e meqme je ;) Krejt mu m'ki perngja :D :D :Dune ty a :( hupma mundin qe t'kom msu hupma :cry: :lol:

vendasi
19-11-05, 22:51
MU MARTU PER LETRA,QKAS BON VAKI DITVE TE SODITE,UN E KISHA MARR SY_KALTREN POR JO PER LETRA :!: :oops: :lol:

Sy_kaltra
19-11-05, 23:12
hahahahahahahah un kam letra te unmic-kut :P

vendasi
20-11-05, 01:32
haha te UNMIKUT a?Mendova qe je ne perendim dikund, u myta ku po shkoje tu kerku sy_ kaltert ska sen mi gjete,s'dua letra as pasuri dua sy te kalter dhe dashuri :lol: :lol: :lol: :oops:

Sy_kaltra
20-11-05, 10:17
hahahahahah vendasi ja more i kam letrat veq pasanike sjam :) as interesant as me desht nuk di :evil: :oops: :lol: :lol: