PDA

View Full Version : Nje emer per Nipin tim ?!


Trina_1
19-03-09, 22:03
Pershendeje te dashur dardanas, edhe dy muaj do te me lind nje nip , kisha pas deshir te propozoni ndonje emer te mir ( ama shqip :biggrin: )


Me shum Respekt Trina.

Urata
19-03-09, 22:04
Art

Oliks

Ron

Fshatari
19-03-09, 22:07
Adrian

Guri i madh
19-03-09, 22:11
Pershendeje te dashur dardanas, edhe dy muaj do te me lind nje nip , kisha pas deshir te propozoni ndonje emer te mir ( ama shqip :biggrin: )


Me shum Rspekt Trina.dhasht zoti me lind i shnosh


emra shum i die une pershembull e pelqej emrin xhemshit beshir sakip etj bana hajgare

ju pershendes

AlbaSoft
19-03-09, 22:44
Artim
Vjetor
Omer
Adis
Enis
Denis
Redon
Ardit
Granit
Flakron
Etj etj...

Qika^Me^Kule
19-03-09, 23:09
Dorart
Dardan
Dashmir
Drilon
Jetlind
Jetmir

Urata
19-03-09, 23:12
Diell

LOJETARI
19-03-09, 23:13
Lojtar

e_martumja
19-03-09, 23:20
Dorart
Dardan
Dashmir
Drilon
Jetlind
Jetmirpershtypje me beri emri Jetlind..,


personalisht emri qe e pelqeu ja dhash djalit time ishte Altin, i shkurt dhe i mire. ja disa tjerShpend, Arian, Dion, Elion, Edi....

lazdrani
19-03-09, 23:35
Lazdran
Dardan
Arber
Klinton
Brikend
Albert
Luqian
LEO

Agroni22
19-03-09, 23:59
hajt more prite edhe dy muaj hahahaha hajgare pak veq emrin tim mos ja ngjit

LuLjaa
20-03-09, 01:30
dhasht zoti me lind i shnosh


emra shum i die une pershembull e pelqej emrin xhemshit beshir sakip etj bana hajgare

ju pershendes

Trina mu kan si ti kete emer ja la... qe e ka propozu Syla :biggrin: boll i mire o ..

Urata
20-03-09, 03:32
Melos

Klevis

Dallandyshja_718
20-03-09, 04:09
Gėzim
Urim
Festim
Fisnk
Besnik
Afrim
Armend
Bekim
Besim
Dashamir
Fatjon
Dardan

P.S. i veēova keta dy, jane emra favorit per mua...:smile:

Ardht "i bardhe" ne kete bote! U'a gezoft shtepine!

GURI SYLAJ
20-03-09, 07:21
Diell

Emer shum i bukur !
Ndoshta pse vajza ime e mban kete emer DIELLE !

GURI SYLAJ
20-03-09, 07:25
Emra te mire jan edhe Tomorr e Shkelzen, Drinor e Drilon !!

DEA
20-03-09, 08:33
Mua personalisht me pelqejne emrat e shkurte e me domethenje, si :

ART e ka nipi edhe me duket qe nuk kam ndegju emer ma te bukur deri tani dhe
Emnaku i Drites ,DRIT tingellon shume bukur per veshet e mi dhe ka domethenje te bukur te paster...

Idila
20-03-09, 08:34
Trina kėrkon vetėm emra me kuptimin shqip, prandaj pėrmbahuni temės o popull! :tongue: Trina, (shpresoj me lehtėsi....dhe Zoti ta shpėtoj):biggrin:

Drini
Valdrin
Drilon
Besart
Jon (deti Jon)
Granit
Fatjon

etj, etj, .... :smile:

Albetnik
20-03-09, 09:05
Disa propozime t'mira besoj:

- Etnik
- Dijar
- Arvis
- Nart
- Erlis

gjini
20-03-09, 09:09
Trina e nderuar e pash qe ke kujdes te veqant per Nipin tend te dashur dhe qe ne fillim uroj te lind i shnosh dhe pa komplikime. per emer po ti propozoj dy :

Valon
e
Drilon

por edhe RINOR nuk eshte i keq

Prishtinasja_
20-03-09, 09:48
Ylli , Kron, Meriton ! :smile:

Kurse emri qe me ka pelqy gjithmone ka qene emri Lorik te cilin e gezon edhe vellau im !

Urata
20-03-09, 15:44
Emer shum i bukur !
Ndoshta pse vajza ime e mban kete emer DIELLE !


te gjithe emrat qe i kam cekur ketu, njerez te familjes se ngushte jane te emeruar...!


ps: Ron, eshte emer i cunit tim! te tjeret jane emra te nipave t'mi. Ngadhenjim,Diell dhe Art, jane emra qe une i kam pagezue niperit...! Mimi(17 vjeq), Dielli(16 vjeqar), dhe Art (12)...!

Granit
Flamur
Flakon
Agon
Jeton
&
Ngadhenjim (si pasna cekur)

emine
20-03-09, 17:27
Leon:smile:

Jana
20-03-09, 17:32
Dion....

Megzon...

Arkza
20-03-09, 17:34
Art

Oliks

RonNuk bon kete dhe Pik !
Eshte Emri i Vallut tim :P:P:P

Arkza
20-03-09, 17:37
Mua personalisht me pelqejne emrat e shkurte e me domethenje, si :

ART e ka nipi edhe me duket qe nuk kam ndegju emer ma te bukur deri tani dhe
Emnaku i Drites ,DRIT tingellon shume bukur per veshet e mi dhe ka domethenje te bukur te paster...Rryppppppppppppppp rryppppppppp se vllau im e paska para Nipit tend !!!!
Pra vllau im eshte tani 32 vj :P:P:P

Arkza
20-03-09, 17:40
Fal Zotit deri tani askush s'paska PROPUZU Ne disa emra qe i ruaj me shume sekret per Femijet e mij !!!!! :biggrin: :wink: :tongue:

Fshatari
20-03-09, 17:48
Fal Zotit deri tani askush s'paska PROPUZU Ne disa emra qe i ruaj me shume sekret per Femijet e mij !!!!! :biggrin: :wink: :tongue:
Tregona vetem shkronjen e pare e tjerat te mbeten sekrete!

>>{SpOnGeBoB}<<
20-03-09, 20:07
Oj ti Trine, qe be leja emnin tem, qeky emen osht ne tana gjuhet edhe pas vesvese qe dikush e dallashit a ja thote gabim edhe ka te shkosh ne tane dynjene kane me ngjoften prej ma te voglit e deri te ma i madhi :tongue:

shfletuesi_
20-03-09, 20:13
Mal, Lis,Edukim,shkemb, Kron ai i Prishtinases_ eshte shume i mire, Guri, eshte i mire edhe ka plot emra.

hasanmehmeti
20-03-09, 23:33
Propozime paske mjafte ketu, une vetem Uroj qe ajo moter te kaloj mire ate faze veshtersije , ia lehtesofte Zoti, dhe e befte qe quni te linde shendosh e mire dhe te jete qune i hajrit dhe i dobishem per te veten dhe te dashurit e tij !!

LuLjaa
20-03-09, 23:45
Ensar, Eltion, Enis, Dion, Leonit, Drin ...

Trina veē ishalla eshte me ymer ajo bebe qe del ne drit tash
se emri s'eshte me rensi shume, njeri e hjeshon edhe emrin gajle mos ki :)

Zhaneta
20-03-09, 23:47
Denis...

Arian...

Riky...

Nikollas........

romansa
20-03-09, 23:52
arber,Edion,Bardhi,Dardan,Ardi,Andi...shume tjere ka

gazi-de
20-03-09, 23:53
Gazmend :tongue::biggrin:

Urata
21-03-09, 00:28
Art

Oliks

Ron


Nuk bon kete dhe Pik !
Eshte Emri i Vallut tim :P:P:P

tek vllau emrin Art dhe 32 vjeq, mesiguri dhe ti paske nje emer t'bukur...!...edhe pse vete goce e "keqe" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...(shaka)

Makresh
21-03-09, 00:56
Gėzim
Urim
Festim
Fisnk
Besnik
Afrim
Armend
Bekim
Besim
Dashamir
Fatjon
Dardan

P.S. i veēova keta dy, jane emra favorit per mua...:smile:

Ardht "i bardhe" ne kete bote! U'a gezoft shtepine!

Ja emra kuptim-mir qe duhet marur ne konsiderim.
Me shqip se keta emra, s'tingllon asnje tjeter !

lovely
21-03-09, 10:17
Trina, e me bo me le qike? :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 11:22
Trina, e me bo me le qike? :biggrin:

nuk bon me le qike :tongue: edhe ne lefte qike le t`ja lan dardani :biggrin:

Arkza
21-03-09, 12:35
tek vllau emrin Art dhe 32 vjeq, mesiguri dhe ti paske nje emer t'bukur...!...edhe pse vete goce e "keqe" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...(shaka)Eh deeee , ( Keshtu eshte kur e ki Baban me Fakulete e qika e saj veq me 8 vj :$ ) qka me bo bre kam qellu e shtir e shtir veq boll qe e kam Zemren e mir :P
E sa per Emre teme s'di se qka me than se ka shume eshte nje Nje emre te Lules ( me V eshte ) N'dash e mir e n'dash e keq qeto ma ka lan baba jem Huhauhauhauhauhauhauha

Arkza
21-03-09, 12:52
Tregona vetem shkronjen e pare e tjerat te mbeten sekrete!Ovv Fshatari nga ti as qe mbaj fshehur veq Shkronjat e par ketu e me shume muj te them tjtre kund sepse e dij qe i ruan me shuem sekret keto emra qe ti them hahahahahhahahah , Zakonisht me shume jan me A-ja po ashtu B , dhe P ... Ishallla se kam njet me i bo ja 7-a-8 hahahahhhaha :biggrin: :rolleyes:

lovely
21-03-09, 13:32
nuk bon me le qike :tongue: edhe ne lefte qike le t`ja lan dardani :biggrin:a nuk po bojka a? :biggrin: :biggrin:

lazdrani
21-03-09, 14:12
Abedin

ADAMAT-i

ADAN-i

Adhurim

Adil

ADILON

Adis

ADMET-i

admian

admir

ADMIRIM-i

Adnan

Adnor

ADOMAT-i

Adonis

adonit

ADRI

ADRIAN-i

Adriatik

Advan

Afet

AFRIM-i

AFRON-i

agenor

AGIM-i

AGIMOR-i

agnis

agnon

AGON-i

Agonis

AGRIN-i

AGRON-i

agustin

AIDAN-i

AIGIN-i

AIMIR-i

Ajas

AJRIM-i

Akil

AKON

alajdin

ALARON-i

ALASIN-i

ALBAN-i

albanit

Albanon

ALBANOR-i

albatrit

ALBEHAR-i

Albert

albes

Albi

ALBIAN

albijan

albin

ALBINOT

albion

Albison

albnor

Albonis

ALBONIT

ALBOS

albrim

albulent

Aldin

aldion

Aldrin

Aleks

aleksander ( ra)

alfred

ALGAS-i

ali

alien

Alim

alis

alisi

allbin

Alltan

ALMAT-i

alon

alor

ALRON

altin

Alton

alvin

alvis

ALZAN-i

ALZEN-i

AMANT-i

AMANTIN-i

Amar

Amir

amlin

Amor

ANDAM-i

ANDEN-i

Andi

ANDIK-u

ANDIN-i

Andion

ANDON

Andor

Andri

Anduen

Anes

anik

ANIL-i

anis

Anteanit

ANTIAM-i

Antigon

antik

Anton

Antonio

Anuar

Apollon

Ar

ARANIT-i

ARB-i

ARBAN-i

Arben

ARBĖNOR-i

Arber

ARBĖR-i

ARBĖRESH-i

ARBĖRIM-

ARBĖROR-i

arbes

arbi

ARBIAN-i

Arbias

Arbion

arbios

Arblind

ARBOR-i

arbrion

ARD-i

Ardi

ARDIAN-i

ardijan

Ardiol

ARDIT-i

Ardonis

Ardonit

Arges

ARGJEND-i

ARGJENT

argon

Ari

arian

ARIANIS

ARIANIT-i

Aridon

ARIGON

Arijan

ARION-i

Aris

ariton

Arjan

Arjanit

arjon

ARLIND-i

armand

Armando

Armel

ARMEND-i

Armin

ARMIR-

armond

Arnis

Arniti

Arnon

aron

arsen

arsi

ARSIM-i

ART-i

ARTAN-i

ARTAS-i

ARTIAN-i

ARTIJON-i

Artim

ARTIN-i

artiol

artion

artir

Artit

ARTMIR-i

Arton

ARTOR-i

ARTORAN-i

artur

ARVEN-i

ARZEN-i

ASDREN-i

Asim

ASTRIT-i

ATDHE-u

Atdhetar

atijon

Atlantik

atrenis

AUDAT-i

augen

Aulon

Aurel

AURON

Avdurrahim

avdyl

Avenir

Avni

Aziz

MemphiSx
21-03-09, 14:43
Olti..

Dion..

Eliot..

Erion..

Lismir..

Trina_1
22-03-09, 22:58
Ju faleminderit te gjithve per propozimet e juaja .....

Ju pershendes te gjithve .

Agroni22
23-03-09, 13:52
Abedin

ADAMAT-i

ADAN-i

Adhurim

Adil

ADILON

Adis

ADMET-i

admian

admir

ADMIRIM-i

Adnan

Adnor

ADOMAT-i

Adonis

adonit

ADRI

ADRIAN-i

Adriatik

Advan

Afet

AFRIM-i

AFRON-i

agenor

AGIM-i

AGIMOR-i

agnis

agnon

AGON-i

Agonis

AGRIN-i

AGRON-i

agustin

AIDAN-i

AIGIN-i

AIMIR-i

Ajas

AJRIM-i

Akil

AKON

alajdin

ALARON-i

ALASIN-i

ALBAN-i

albanit

Albanon

ALBANOR-i

albatrit

ALBEHAR-i

Albert

albes

Albi

ALBIAN

albijan

albin

ALBINOT

albion

Albison

albnor

Albonis

ALBONIT

ALBOS

albrim

albulent

Aldin

aldion

Aldrin

Aleks

aleksander ( ra)

alfred

ALGAS-i

ali

alien

Alim

alis

alisi

allbin

Alltan

ALMAT-i

alon

alor

ALRON

altin

Alton

alvin

alvis

ALZAN-i

ALZEN-i

AMANT-i

AMANTIN-i

Amar

Amir

amlin

Amor

ANDAM-i

ANDEN-i

Andi

ANDIK-u

ANDIN-i

Andion

ANDON

Andor

Andri

Anduen

Anes

anik

ANIL-i

anis

Anteanit

ANTIAM-i

Antigon

antik

Anton

Antonio

Anuar

Apollon

Ar

ARANIT-i

ARB-i

ARBAN-i

Arben

ARBĖNOR-i

Arber

ARBĖR-i

ARBĖRESH-i

ARBĖRIM-

ARBĖROR-i

arbes

arbi

ARBIAN-i

Arbias

Arbion

arbios

Arblind

ARBOR-i

arbrion

ARD-i

Ardi

ARDIAN-i

ardijan

Ardiol

ARDIT-i

Ardonis

Ardonit

Arges

ARGJEND-i

ARGJENT

argon

Ari

arian

ARIANIS

ARIANIT-i

Aridon

ARIGON

Arijan

ARION-i

Aris

ariton

Arjan

Arjanit

arjon

ARLIND-i

armand

Armando

Armel

ARMEND-i

Armin

ARMIR-

armond

Arnis

Arniti

Arnon

aron

arsen

arsi

ARSIM-i

ART-i

ARTAN-i

ARTAS-i

ARTIAN-i

ARTIJON-i

Artim

ARTIN-i

artiol

artion

artir

Artit

ARTMIR-i

Arton

ARTOR-i

ARTORAN-i

artur

ARVEN-i

ARZEN-i

ASDREN-i

Asim

ASTRIT-i

ATDHE-u

Atdhetar

atijon

Atlantik

atrenis

AUDAT-i

augen

Aulon

Aurel

AURON

Avdurrahim

avdyl

Avenir

Avni

Azizi paske hi fjalorit krejt me doket hahahahahahah

Peja-Boy
27-03-09, 18:10
Shkelqim

Granit

Ardian

Arbėr

Korab

Kaltrin

Albonita
15-04-09, 11:55
Trina....nese nuk ka ardhe ende ne ket bote Beba, po shenoj edhe une dis aemra se me peqejne:biggrin:Arber

Arianit

Artan


Leonist


Lorik


LeonitDaniell


Dardan

DELFIN:biggrin:

Ahahahahaha, po me ardhe vajz ne ket bot beba cka bani ju per emer moj:biggrin:

shfletuesi_
15-04-09, 12:06
Trina....nese nuk ka ardhe ende ne ket bote Beba, po shenoj edhe une dis aemra se me peqejne:biggrin:Arber

Arianit

Artan


Leonist


Lorik


LeonitDaniell


Dardan

DELFIN:biggrin:

Ahahahahaha, po me ardhe vajz ne ket bot beba cka bani ju per emer moj:biggrin:

Ja ngjesim na ka lind nje Vajz... emrin Vajzushe

Albonita
15-04-09, 12:09
Ja ngjesim na ka lind nje Vajz... emrin Vajzushe


Aahhahah Jo more ashtu une kisha then me ja len --> Albonita:biggrin:

lovely
30-04-09, 22:59
a lejti moj mo kjo bebe?

Trina_1
01-05-09, 10:23
Shkelqim

Granit

Ardian

Arbėr

Korab

Kaltrin

Flm shum Peja , ky emer e pelqej shum ,,, do te qesim ne propozim :wink:

Trina_1
01-05-09, 10:24
Trina....nese nuk ka ardhe ende ne ket bote Beba, po shenoj edhe une dis aemra se me peqejne:biggrin:Arber

Arianit

Artan


Leonist


Lorik


LeonitDaniell


Dardan

DELFIN:biggrin:

Ahahahahaha, po me ardhe vajz ne ket bot beba cka bani ju per emer moj:biggrin:

PO te ishte bebi im do te ja leje ti ermin si te doje:wink: flm shum per emrat ,,

Ps djal moj osht :smile: , kur te vjen ne kete bot do ta shohesh edhe te ...

Trina_1
01-05-09, 10:25
a lejti moj mo kjo bebe?


Ditet e fundit i jeton mbrenda Mamit te vet :smile:

shfletuesi_
01-05-09, 10:32
Ditet e fundit i jeton mbrenda Mamit te vet :smile:

Po priton me ardh ne boten e kthyer mbrapsht.... :biggrin:


Une ju kisha propozu Emrin me ja ngjit Tregim

Makresh
01-05-09, 10:33
Pajazit :)

Trina_1
01-05-09, 10:38
Po priton me ardh ne boten e kthyer mbrapsht.... :biggrin:


Une ju kisha propozu Emrin me ja ngjit Tregim


E po :rolleyes:


Hm emer i bukur , flm shum :smile:

Trina_1
01-05-09, 10:39
Pajazit :)

Qe qe :biggrin:

shfletuesi_
01-05-09, 10:47
E po :rolleyes:


Hm emer i bukur , flm shum :smile:

Nese vendos me ja ngjit kete nje te takon mem shperbly me diqka qy...hahahaha:smile:

Trina_1
01-05-09, 10:51
Nese vendos me ja ngjit kete nje te takon mem shperbly me diqka qy...hahahaha:smile:

:wink: Patjeter :smile:

shfletuesi_
01-05-09, 10:52
:wink: Patjeter :smile:

Eh mire ashtu mos harro mbaje fjalen e dhen.....

kalojm ke tema Rigon...

Trina_1
01-05-09, 10:56
Eh mire ashtu mos harro mbaje fjalen e dhen.....

kalojm ke tema Rigon...


Jo jo ,ta qes nje kafe ne fd :biggrin:

Hm e ka nje i familjes kete emer :rolleyes:

Trina_1
13-05-09, 12:06
Art

Oliks

Ron
Mua personalisht me pelqejne emrat e shkurte e me domethenje, si :

ART e ka nipi edhe me duket qe nuk kam ndegju emer ma te bukur deri tani dhe
Emnaku i Drites ,DRIT tingellon shume bukur per veshet e mi dhe ka domethenje te bukur te paster...

Urata dhe Dea , ju flm per ndimen , tuaj , sot erdh nipi im ne jete , edhe gezon emirn ART,
Ju pershendes me shum respekt.

Idila
13-05-09, 12:12
Trina, uroj tė ketė jetė tė gjatė. :)

Trina_1
13-05-09, 12:14
Trina, uroj tė ketė jetė tė gjatė. :)

Shum flm :wink:

Murgesha
13-05-09, 12:34
Urata dhe Dea , ju flm per ndimen , tuaj , sot erdh nipi im ne jete , edhe gezon emirn ART,
Ju pershendes me shum respekt.

Urime, pastė jetė tė gjatė nipi oj Trinė.

romansa
13-05-09, 12:36
[quote=Trina_1]Urata dhe Dea , ju flm per ndimen , tuaj , sot erdh nipi im ne jete , edhe gezon emirn ART,
Ju pershendes me shum respekt.[/quote
te uroj lindjen e nipit tuaj Trina
ARtit i deshirojm femijeri te lumtur,jete gjate dhe me shumefat!

Trina_1
13-05-09, 12:39
Ju flm shum Murgesha e Romanca :smile:

Peja-Boy
15-05-09, 01:24
Shpresoj te jete me Jete te Gjate aj Engjull ....Po ashtu ta gezoj edhe emrin qe paska ...

P/S Tone ket Kijamet e Bone per Tri shkronja edhe Ti ... ART ..... (Hahahahaha Hajgare )

Zhaneta
15-05-09, 01:29
Deniss

Krissi

Tomash

Sebastian

Peja-Boy
15-05-09, 01:45
Deniss

Krissi

Tomash

Sebastian

Ka Lind syn edhe emri ju eshte Ngjitur se me duket qe te paska Ra gjumi en Kry tpaska Trullu hahahahha ....

Zhaneta
15-05-09, 01:57
Deniss

Krissi

Tomash

Sebastian

Met vertet pasna ber nje gabim ne ket tem...

Trina RRushe...Urime, pastė jetė tė gjatė nipi dhe u rrit m'familje....

Trina_1
16-05-09, 12:24
Met vertet pasna ber nje gabim ne ket tem...

Trina RRushe...Urime, pastė jetė tė gjatė nipi dhe u rrit m'familje....


Ska gje Rrush te flm shum per mendimin tend , edhe per urimin ...

Ps: lus moderatoret ta mshelin kete tem ......

Arkza
16-05-09, 12:44
Para se mu mbylle edhe une kam pak Fjale per kete Teme !!!
Urime Lindjen te Art-it ! i Deshiroj Jet te gjate te gjitve Art-ave :D :D
Pik se Pari Vllaut tim qe eshte tash 32 Vj i cili eshte i pari me kete Emre dhe ju te tjtre pas tij ! I Deshiroj Vllaut tim te ket jete te gjate dhe te Lumtur me Familjen e tij te Dashur :wink:

Trina_1
16-05-09, 12:47
Para se mu mbylle edhe une kam pak Fjale per kete Teme !!!
Urime Lindjen te Art-it ! i Deshiroj Jet te gjate te gjitve Art-ave :D :D
Pik se Pari Vllaut tim qe eshte tash 32 Vj i cili eshte i pari me kete Emre dhe ju te tjtre pas tij ! I Deshiroj Vllaut tim te ket jete te gjate dhe te Lumtur me Familjen e tij te Dashur :wink:

Flm shum , e vellaut tend , i uroj gjitha te mirat ne jete.

Arkza
16-05-09, 12:48
Flm shum , e vellaut tend , i uroj gjitha te mirat ne jete.Te Flm shume Per Urimin ! Gjithashtu dhe Nipi Tend ... Gezuar :wink:

Gjumashja
18-05-09, 15:20
edhe a e pagezove nipin a jo... ?

Trina_1
18-05-09, 15:22
edhe a e pagezove nipin a jo... ?

Hm ti qik me fal , por a din me lexu :biggrin:

Gjumashja
18-05-09, 15:25
Hm ti qik me fal , por a din me lexu :biggrin:

titullin e temes e lexova une

Nje emer per nipin tim... ? a mos e ki mbesa helbet pra...

Trina_1
18-05-09, 15:29
titullin e temes e lexova une

Nje emer per nipin tim... ? a mos e ki mbesa helbet pra...

Jo... por mendova mos lexove shkrimet e fundit , se veq ka ardh ne jet nipi im :smile:

Gjumashja
18-05-09, 15:34
Jo... por mendova mos lexove shkrimet e fundit , se veq ka ardh ne jet nipi im :smile:

jete te gjate dhe u rrit me prinder... emrin e tij nuk e tregove... te kisha keshillu mer fryme njeher pastaj kercej ne qaf dikujt... pra mos u ngu herave tjera se jo cka mendon ti, mendojn edhe tjeret... me te mira tash... :wink:

Trina_1
18-05-09, 15:38
jete te gjate dhe u rrit me prinder... emrin e tij nuk e tregove... te kisha keshillu mer fryme njeher pastaj kercej ne qaf dikujt... pra mos u ngu herave tjera se jo cka mendon ti, mendojn edhe tjeret... me te mira tash... :wink:

hm me fal , por duke u bazu se lexove shkrimet e fundit ,
te flm shum per urimin , emiri i nipit esht Art..mbetesh e pershendetur nga un:smile:

Tomori
18-05-09, 18:20
- Te pergezoj per nipin Tomori te propozon te emrohet TAULANT.
Pra nipi ta ket emrin TAULANT.
-Besoj qe ky emer dot pelqene se ka shum domethanje te madhe..
ket domethanje ka nje nder fiset Ilire vetveten po me ket emer TAULANT kan indifikuar vetveten..Biles kan pas mbreterin e vete ne kuader te ILIRISE Mbretnija e TAULANTVE.

-Me respekt:
Tomori

Dallandyshja_718
18-05-09, 19:07
Arti, kjoftė jetėg'jate e i hajrit, u busht "konaku" (oxhaku) prej tij, e u baft m'a i mire se baba! :smile: (babai per djalin nuk xhelozon edhe nese behet me i mire, ndersa vellau per vellaun po, keshtu e kam degjuar prej t'vjeterve...):biggrin:

Trina_1
18-05-09, 21:32
Tomor , Dallandyshe ju flm shum ,,,:wink:

Fshatari
21-04-13, 09:25
ise, hashim ose ibrahim ! Jane emna te jashtezakonshem!

e_martumja
21-04-13, 11:11
ise, hashim ose ibrahim ! Jane emna te jashtezakonshem!

Oh Fshatar, paskan ardhe pak me vones keto propozimet e tu ahahhah


Trina: "jete te gjate Artit"