PDA

View Full Version : Ngushllime Zero Cool


Peja-Boy
28-08-09, 17:15
Edhe pse si Nicka njihemi nje kohe shume te gjat,kemi pas nganjeher ngaterresa e keqkuptime mes vete ...Mendoj se nuk ja vlen qe te Largohemi apo te mos i japim Kurajo njeri tjetrit si shqipetar ne reste te tilla ....

Ngushllime per Vdekjen e Prindit, shpresoj te jet kjo e fundit ne Familjen Tuaj...Allahu per Gjehnet ishalla !!

Edhe njeher Ngushllime !!

gjini
28-08-09, 18:19
Zero Cool, e mora vesh qe te ka vdek njeri nga priderit dhe desha te bashkohem edhe une me miqt dhe dashamire tu ne ngushelliet per humbjen e njeriut ma te dashur ne jete.
pra prano nga miku yt gjini ngushellime te sinqerta dhe te them se ke humb shum por banu i fort e mos u merzit .

Psikologu
28-08-09, 18:49
I nderuari Zero Cool!

Nese ky lajmė ėshtė i vertet pėr vdekjen e prindit tė juaj , pranoni ngushllimet e mija me tė thella ne emrin tim personal dhe ne emrin e familjes time.

Zoti u lashtė shnosh dhe u dhaftė gajretin.

Tė gjithė jemi pėr atė rrugė qė heret a vonė andej do tė shkojm, atehere bahi tė fortė.

shfletuesi_
28-08-09, 19:05
Ngushellime

Qika^Me^Kule
28-08-09, 19:15
Zero Cool pranoj dhe Ngushllimet e mija , zoti ju dhasht gajret.....

selvija
28-08-09, 19:18
Pranoj ngushllimet e mija ZC vllaqko qka ti bajeshe jeta eshte e till ,,sot per neser jemi:frown:

Oqeani
28-08-09, 19:20
Ngushllime, durimi te jete lehtesim i shpirtit tuaj.

elsaaa08
28-08-09, 19:45
ngushllime Zero Cool

premium
28-08-09, 20:39
Zero Cool

Vertet ėshtė e rand vdekja ,po njeriu ne ket Bot ballafaqohet me shum veshtersi,qe nga njeher jan vertet te renda shum,po sabri durimi,edhe mbeshtetja ne ALLAH padyshim Allahu na lehtėson shumė gjėra,insAalla ALLAHU ishperblen me xhennet ....ty dhe familjes tande inshAllah ta jep sabrin.

Guri i madh
28-08-09, 20:56
pranoni ngushtllimet e mia ma te sinqerta miku i nderuar ZERO KOL

Makresh
28-08-09, 21:07
Allahu e meshiroft prindin ZC, Tė Allahut jemi, dhe tek Ai eshte kthimi i gjithsejcilit.

Lus te Lartmadheruanin qe t'ju bashkoj ne xhenetet e Tia.

Virti
28-08-09, 21:21
ngushllime te sinqerta!

Elina
28-08-09, 21:23
Ngushellime edhe nga ana ime!

Amina
28-08-09, 21:35
Ngushellime edhe nga ana ime!

Me vjen shume keq.

Ngushellime Zero Cool.

murrizi
28-08-09, 21:37
Mė keqėardhje e lexova kėtė lajm pėr ty o shoku ynė.
Ngushllime pėr ty dhe farefisin tėndė.
Edhepse njė komunitet virtual, ne kėtu disi kemi formuar njė rrethė qė edhe tė mirat por edhe tė kėqijat i ndajmė bashkė, edhe gėzimin por edhe hidhėrimin (si rasti i humbjes sė prindit tėndė).
Zoti u lasht shnosh, e ishalla ka lan mas.

Ngushllon.
A. Morina

~AnnA~
28-08-09, 22:21
Ngushllime te sinqerta per Zero Cool dhe familjen...

ShEjToNkA
28-08-09, 22:36
Ngushllimet me te sinqerta per ju Zero Cool.

pirro
28-08-09, 22:43
ZC

Ju shpreh ngushllimet me te sinqerta ty dhe familjes suaj.

LuLjaa
28-08-09, 22:48
Ngushllime ZC .. :)

Rozafa
28-08-09, 23:06
Ngushėllime tė sinqerta !!!!

Kaqanikasja
28-08-09, 23:12
Pranoni ngushllimet me te sinqerta i nderuar ngushllime per ju dhe familjen tuaj
Behu i fort se te gjithe te asaj rruge jemi dikush me heret e dikush me von..

NGUSHLLIME!

GURI SYLAJ
28-08-09, 23:14
Ngushllime dhe behuni te forte!

Qorri
28-08-09, 23:30
I nderuari Zero Cool

Ngushllime, per vdekjen e Prindit dhe Zoti e meshirofte dhe shprbleft me Xhehnet .

Me nderime
Qorri

hasanmehmeti
28-08-09, 23:37
Ngushllime Zero Cool,

All-llahu e meshirofte prindin tend ne rrugetimin e tij per akhiret, ndersa juve u japt durimin.

Sincerisht.
Hasani!

gazi-de
28-08-09, 23:41
Ngushllime Zero Cool, ty e familjes tuaj.

Murgesha
28-08-09, 23:56
I nderuai Z.C prano edhe ngushėllimet e mia dhe tė familjes sime.

Urata
28-08-09, 23:56
Ngushellimet e mia me t'sinqerta per ty dhe familjen tuaj...! Te gjithe jemi te asaj rruge, dikush me heret e dikush me vone...!


ps: vetem 14 vjeqe mka vdek BABAI, dhe edhe sot e kesaj dite m'rrin ne mendje momenti i lajmit se : KA VDEK BABA...!!! dhe edhe sot e kesaj dite kur shoh plak m'shkon mendja tek im At, dhe u afrohem e u flase kendshem...!

dhimje e madhe eshte humbja e prindit...!

turisti
29-08-09, 00:00
Zero Cool i nderuar,

Ngushllimet e mia te sinqerta per ty dhe familjes tuaj ,ne emrin tim dhe familjes sime.

doGzona
29-08-09, 00:12
Ngushellimet e mia te sincerta per ty dhe familjen.Zoti ua dhashte forcen.

panta_rhei
29-08-09, 00:15
Pėr nji moment po i bashkėngjitem turmės:
Ngushėllime tė sinqerta pėr rastin.

PS. Tri gjėra i kam tė pakjarta:
1. Qysh ka mundsi njeriut me i vdekė prindi. Kjo normal nuk ndodhė. Ky me siguri duhet tė jetė ndonjė rast tepėr i veqantė (!?)
2. Qysh ka mundsi me u qelė e pame nė njė forum virtual, aq mė tepėr pėr vdekjen e prindit tė njė nofke (!?) Ende vazhdoj tė besoj nė kodin e vdekjes tek shqiptarėt, dmth nė respektin e kėtij kodi.
3. Si t'i bėhet pėr anėtarėt me nga 10 nofka (!?)

AlbaSoft
29-08-09, 00:16
Ngushellime edhe nga ana ime!

Te ati jemi jem dhe tek ai do te kthehem ..

Estella
29-08-09, 00:34
Ngushllime edhe nga ana ime...

deti_om :-)
29-08-09, 00:37
Ngushėllime Zero Cool !

pasioni_
29-08-09, 00:40
Ngushėllime!

Jana
29-08-09, 00:44
Ngushllime....
Me vjen shum keq...Vdekja e Pirndit eshte humbja me e madhe ne jet...
Ngushllime...

instruktori
29-08-09, 01:02
Me rastin e vdekjes se me te dashurit prindit tuaj pranoni Ngushllimet ma te sinqerta nga ana ime.
Pushofte ne paqe
I lehte i qofte dheu.

Domira
29-08-09, 01:04
Ngushellime per vdekjen e prindit Zero Cool. Zoti ju dhashte force per ta perballu kete dhimbje.

lovely
29-08-09, 01:17
Nese eshte e vertete, iu lutem pranoni ngushllimet e mia te sincerta Zero Cool!

Tomori
29-08-09, 01:22
\ Zero Cool
TE SHPREHI SHUM NGUSHLLIME BANU I FORT SIQ TE KA HIJE BURRNIJA ZOTI TE DHAHST FORC DHE KURAJO .. RAHMET I GJET SHPIRTI

uliksi31
29-08-09, 03:32
I nderuar Zero Cool, pranoni ngushllimet e mia me te sinqerta...

emine
29-08-09, 08:56
shpresoi te jet pyeture me pare zc ,a deshirone nje gje te tille ta bej publike,duke e ditune se ai nuke ka deshire te flase shume per jeten e tije private ketu!
megjithate me ka ardhe shume keq kure degjova ket lajme,sepse per te familja eshte e shejte ,po jeta sjell kso humbjesh dhe humbje e madhe eshte kure njeriu humbka me te dashurit PRINDERIT,
Ngushllime miku im,Zoti i paste fale xhenetin,dhe ty te falte forcen te perballojshe ket kohe kaq te dhimbshme per ty,

eminia,,,

emine
29-08-09, 09:08
Jy5k7s2W6eA

Antika
29-08-09, 12:05
Ngushllime ZC...

>>{SpOnGeBoB}<<
29-08-09, 12:16
Sha zoten mara hiq nuk pe besoj amo edhe une fill mas qisajna Antikes po hyj qitu.

Zero Cool, nese eshte e vertete atehere behu i forte dhe le te jetojne ne ty kujtimi per prindin (sha zoten rast vdekje osht, amo qaj prindi duhet mu kanen o baba o nana) e per qita jam ka dyshoj ne tane qete priqen e pallogjikshme qishtu.

SANTANA-29
29-08-09, 13:36
Zero Cool- Ngushllime per vdekjen e Babait-

Llapjani_HH
29-08-09, 19:03
Nėse ėshtė e vėrtet

Prano ngushllimet e mia Zero Cool, Zoti ju lasht shėndosh e ishalla n'gjenet prindi.

thellenza
29-08-09, 20:09
Me vjen shume keq, ngushllime edhe nga ana ime.

Lida_
29-08-09, 21:15
Ngushllimet e mia, shpresoje dhe lus Zotin te prehet ne Xhennet Prindi juaj, vdekja dhemb, por eshte nje realitet qe s'mund t'i ike njeri.

Paradox_13
29-08-09, 21:18
Me shume keqardhje pranova ket lajm.
Ngushllime i nderuari mik .

romansa
29-08-09, 21:23
me erdhi keq kur lexova kete teme te hidhur
Pranoni ngushellimet e mia i nderuari Z.col

Naki
29-08-09, 21:42
Me Keqėardhje kuptova rastin e vdekjes se Prindit tuaj,pranoni ngushllimet e mia,bėhuni i fortė.

Naki

Adina-R.Ks
29-08-09, 22:05
Zero Cool pranoj ngushllimet e mija me te sinqerta me rastin e vdekjes se njerit nga prindrit tuaj. Vdekja eshte ligj i natyre edhe pse ne me shume veshtirsi e pranojm kete realitet. Te gjithe ne qe kemi lind do vdesim, kush me heret dhe kush me vone.Kujtimet e mira le te zevendesojne pikellimin ne zemren tuaj!
Ngushllime edhe nje here per ju dhe mbare familjen tuaj.

murrizi
29-08-09, 22:07
Pėr nji moment po i bashkėngjitem turmės:
Ngushėllime tė sinqerta pėr rastin.

PS. Tri gjėra i kam tė pakjarta:
1. Qysh ka mundsi njeriut me i vdekė prindi. Kjo normal nuk ndodhė. Ky me siguri duhet tė jetė ndonjė rast tepėr i veqantė (!?)
2. Qysh ka mundsi me u qelė e pame nė njė forum virtual, aq mė tepėr pėr vdekjen e prindit tė njė nofke (!?) Ende vazhdoj tė besoj nė kodin e vdekjes tek shqiptarėt, dmth nė respektin e kėtij kodi.
3. Si t'i bėhet pėr anėtarėt me nga 10 nofka (!?)

Valla be ku sje njeri hiq a.
Edhe n'pame kur shkon, boll shkurt hyn e del njeri, (pėrpara e merrnin kafen, sa me dhez ni cigare, tash edhe ma shpejt po ja bojm) po ty prap s't'rri bytha rahat pa n'shu naj kunj/thumb.

Vėrtetė (n'fakt) unė kisha "hallin" veq te kjo gjana e tretė e paqart e jotja, por del nji kasht e i nxjerr edhe nja pes a gjasht TJERA...

Reduktoni NOFKAT ej, ku osht problemi ?
Pėr me dal me foto si unė pak kujt ja man, por "EMNAT" keni mundėsi me i pakue !

Prishtinasja_
29-08-09, 23:09
Ngushellimet edhe te mijat ZC ! Me vjen keq !

Xuki
30-08-09, 00:02
Ngushllime.........ju lasht zoti shnosh!

sakra
30-08-09, 00:19
Mendja edhe mund ta harroj dhembjen pėr ndonjė ēast, por zemra asnjėherė!

Pushoftė i qetė nė botėn e amshuar shpirti i ndritur i prindit tuaj!

krijuesiii
30-08-09, 12:07
...ZC Ngushllimet e mija per humbjen e Prindit, Zoti iu falte durime e gajret per humbjen e njeriut te dashur...


tungiii

Zero Cool
30-08-09, 12:35
Tė nderuar,

Ju falėnderoj shumė pėr ngushėllimet e juaja, edhepse vdekja ėshtė njė proces i pandalshėm, ju uroj qė juve tė mos ju ndodhė, ose sė paku tė ju ndodhė me njė moment mė tė volitshėm pėr ju (e dij qė moment tė volitshėm pėr vdekje nuk ka) kėshtu qe pėrballimi tė jetė mė i lehtė.

Sikur tė isha konsultuar pėr hapjen e kėsaj teme, me siguri qė do tė udhėzoja, inicuesin e temės, qė mos ta bėjė njė gjė tė tillė, jo pėr tė mėshefur realitetin apo pėr tė ikur nga ai, sepse ikje nga realiteti nuk ka, por pėr arėsyje personale, si qė e ka shkruajtur emine nė ngushėllimin e saj:

...sepse per te familja eshte e shejte...

Ata qė mė njohin personalisht, e dijnė qė familja pėr mua ėshtė e shejtė dhe gjėrat e shejta, nuk kam dėshirė tė jenė publike...

Por tani mė tema ėshtė ketu dhe gjdo ndryshim i saj do tė ishte i pakuptim.

Edhe njė herė ju falėnderoj nga zemra pėr ngushėllimet qe mi keni bėre me rastin e vdekjes sė babit tim.

Respekt pėr ju ZC

PS: Gjithashtu i falėnderoj tė gjithė ata qe me kėtė rast mė kan dėrguar mesazhe private dhe e-mail.

aLbaChiCk
30-08-09, 14:29
Hey ZC Ngushllimet e mija per vdekjen e babes allahu i dhuroft gjenetin e juve u dhasht gajretin

Bond
30-08-09, 15:46
I nderuar Zero Cool!
Nė emrin tim personal dhe tė stafit drejtues pranoni ngushėllimet tona mė tė sinqerta me rastin e humbjes se njeriut tė parė e mė tė dashur tė familjes tuaj.


Bond

Peja-Boy
30-08-09, 16:45
shpresoi te jet pyeture me pare zc ,a deshirone nje gje te tille ta bej publike,duke e ditune se ai nuke ka deshire te flase shume per jeten e tije private ketu!
megjithate me ka ardhe shume keq kure degjova ket lajme,sepse per te familja eshte e shejte ,po jeta sjell kso humbjesh dhe humbje e madhe eshte kure njeriu humbka me te dashurit PRINDERIT,
Ngushllime miku im,Zoti i paste fale xhenetin,dhe ty te falte forcen te perballojshe ket kohe kaq te dhimbshme per ty,

eminia,,,

Duhet te Ndjehesh Krenare qe ki kso lloj Shoqerie edhe ne jeten Virtuale, per tet Ngushlluar edhe ndar Dhimbjen bashk me ty !!!

Dardan Kastrati
30-08-09, 17:04
Ngushellimet e mija per vdekjen e babait te juaj ...

Abetare
30-08-09, 21:22
Shumė me dhimbje i perjetoi kėto lajme ..Me keēardhje ...Por jeta ėshtė e tillė ..lindje , datėlindje , fejesa, dasma por edhe vdekje ...


Ngushllimet e mia t'sinēerta i nderuari miku im ...

Artisti
30-08-09, 21:39
I nderuari Zero Cool, pranoni ngushellimet e mia.


Behu i forte miku im


.

Diana007
30-08-09, 21:45
Ngushllime i nderuar!

uck_aksh
30-08-09, 22:37
Ngushllime Zero Cool

Tinky-Winky
30-08-09, 22:48
Zoti ju lashte shnosh ,ngushlime zc.

halla e madhe
31-08-09, 10:27
Ngushellime te sinqerta!

Giovanni
31-08-09, 11:42
Lindja dhe vdekja jan pjes te jetes pjes gezimi dhe hidherimi por na duhet ti pranojm ashtu si jane.

Zero_Cool me lejo qe dhimbjen ta ndajm bashk, shume ngushellime per ty dhe per familjen tuaj.

Zero Cool
01-09-09, 10:51
Ju falenderoj per ngushllimet: aLbaChiCk, Bond dhe stafit drejtues, Abetare, Artisti, Diana007, uck_aksh, Tinky-Winky, halla e madhe dhe giovanni.

Luana
01-09-09, 18:17
Jeta eshte plot surpriza, disa te mira disa jo te mira, por ne qenjet njerezore duhet te jemi gjithenje te gatshem qe keto surpriza cfaredo qe te jene ato ti perballojme me dinjitet. Prandaj miku i jem i respektuar, prano ngushellimet e mia per humbjen e prinderit tuaj ( e kam perballuar kete kohe me pare) dhe behu i forte ti dhe familja jote ne kete rast te dhembjes se thelle.

E kalofsh same lehte kete dhimbje.Qofte i Parajses !

Kodra
01-09-09, 21:19
**********
**********
**********


I nderuari miku im, pranoni ngushėllimet e sinqerta nga ne!

Shpresojė tė keshė forcėn e duhur ta pėrballosh kėtė dhimbje qė ju ka ndodhur.


Kodra

Ł ć νD ī ĵ ä
04-09-09, 02:18
Ngushllime Zero Cool...

Zero Cool
05-09-09, 11:20
Ju falėnderoj shumė pėr ngushllimet: Luana, Kodra & Ł ć νD ī ĵ ä.

vjeshta
05-09-09, 15:15
Ngushllime dhe e takofėsh nė xhehnet .

roadrunner
11-09-09, 20:35
Ngushllime te sinqerta nga une dhe familja ime. Te dhasht Zoti forcen juve dhe familjes suaj. U pjekt ne xhehnet, jeta e ka keshtu, me gezime dhe halle, hidherime e perqarje, duhet te jemi te forte. Te jesh krenar se ka lene pasardhes qe do te mbajne emrin dhe kujtimet e tij/saj te gjalle pergjithmone.

Binasa
11-09-09, 20:37
Ngushllime per ty dhe familjen.

Zero Cool
16-09-09, 15:15
Ju falenderoj per ngushllimet e juaja vjeshta, roadrunner dhe Binasa si dhe te gjith te tjereve qe me kan ngushlluar ne MP.