PDA

View Full Version : Kafja e FD


Pages : 1 [2] 3 4 5

ShEjToNkA
07-09-10, 22:04
O veq po tutna qe mi nxjerr bash qashtu qysh i kom e spo guxoj me te vet qysh jan qeto te miat per momentin hgaghahghahaghagahgahgahgahgahgahghag


Mos mė tėrheq gjuhe tashi, qyy:redface: :biggrin:

instruktori
07-09-10, 22:05
Pata nderin!Ishte knaqesi

Murgesha
07-09-10, 22:06
Mos mė tėrheq gjuhe tashi, qyy:redface: :biggrin:


Jo loqkum te tregova qe nuk guxoj me te vet, se e di qe i din si i kam :redface:

halla e madhe
07-09-10, 22:08
O hallushe mirė tė bėftė e ty Zoti dritė cdo hapė tėndin deri kėtu!:smile:


...era e kafes ma hoq lodhjen qebesa,mos harro mbaja ketij avazi oj shejtonke,Murgeshe edhe ti mos u habit mas puneve po eja ketu te rrijme sonte ta bejme sabah.....s'jemi pa moti te kafja breeee:biggrin:

ShEjToNkA
07-09-10, 22:10
Jo loqkum te tregova qe nuk guxoj me te vet, se e di qe i din si i kam :redface:

Lere pash t'lumin, por ku mbeti hallushja a vec m'u dok ia ndjeva zanin kėtej?????

Murgesha
07-09-10, 22:12
...era e kafes ma hoq lodhjen qebesa,mos harro mbaja ketij avazi oj shejtonke,Murgeshe edhe ti mos u habit mas puneve po eja ketu te rrijme sonte ta bejme sabah.....s'jemi pa moti te kafja breeee:biggrin:


Ja sonte i lash te gjithat, deri sa te ngopemi muhabet se kam menen me lu prej ktu.

Bujrum nje kafe


http://www.kaffebloggen.dk/wp-content/uploads/2008/07/coffee_art_4-150x150.jpg

dhe nje cigare Hallushe!


http://prince.putblog.com/files/2009/03/getdata.gif

instruktori
07-09-10, 22:14
Qitna Murgesh nga nje kafe bre se po i bejshe te mira

halla e madhe
07-09-10, 22:14
Ja sonte i lash te gjithat, deri sa te ngopemi muhabet se kam menen me lu prej ktu.

Bujrum nje kafe


http://www.kaffebloggen.dk/wp-content/uploads/2008/07/coffee_art_4-150x150.jpg

dhe nje cigare Hallushe!


http://prince.putblog.com/files/2009/03/getdata.gif

Murgeshe_kafen me deshire e morra, te lumshin duarte ho!...cigaren NUK e pi qe dy vite,eh, pleqnija:biggrin:

ShEjToNkA
07-09-10, 22:16
Murgeshe_kafen me deshire e morra, te lumshin duarte ho!...cigaren NUK e pi qe dy vite,eh, pleqnija:biggrin:

Merre hallushe edhe cigaren e gjuma kėtej tinėz Murgeshes se mė shumė se njė s'guxoj me ia marrr:redface: :redface: :biggrin:

Murgesha
07-09-10, 22:17
http://www.kaffebloggen.dk/wp-content/uploads/2008/07/coffee_art_4.jpg

Urdhero Instruktor e te bafte mir!

Qitna Murgesh nga nje kafe bre se po i bejshe te mira

Murgesha
07-09-10, 22:18
Murgeshe_kafen me deshire e morra, te lumshin duarte ho!...cigaren NUK e pi qe dy vite,eh, pleqnija:biggrin:


Tum falesh halle qe ta qova hujin e cigares pra ha,ahahahahahahahahaahahah.


Shejtonke merre krejt paqeten, se une nuk e pi duhanin Light, veq prej atij te sertit :smile:

instruktori
07-09-10, 22:20
http://www.kaffebloggen.dk/wp-content/uploads/2008/07/coffee_art_4.jpg

Urdhero Instruktor e te bafte mir!Ta gezofte Zoti Zemren

faliminderit shume

halla e madhe
07-09-10, 22:20
Merre hallushe edhe cigaren e gjuma kėtej tinėz Murgeshes se mė shumė se njė s'guxoj me ia marrr:redface: :redface: :biggrin:

..tinez po e pine a...ah, mos moj se eshte i demshem bile ne pako shkruan:"duhani eshte vdekjeprues"!!:biggrin:

ShEjToNkA
07-09-10, 22:20
Tum falesh halle qe ta qova hujin e cigares pra ha,ahahahahahahahahaahahah.


Shejtonke merre krejt paqeten, se une nuk e pi duhanin Light, veq prej atij te sertit :smile:

Allahille tregom drejtė kush ta sjelli kėtė poqet:biggrin: duhan bakshish qe po ma jep fal???? ( paramendoj kėtu sytė duke i rrutullu se mu paska fshef figura:redface: )

Murgesha
07-09-10, 22:21
..tinez po e pine a...ah, mos moj se eshte i demshem bile ne pako shkruan:"duhani eshte vdekjeprues"!!:biggrin:


Reklam vdekjes jan ka i bojn halle, se me kon qe eshte vdekjeprues nuk e kishin prodhu hiq :biggrin:

ShEjToNkA
07-09-10, 22:22
..tinez po e pine a...ah, mos moj se eshte i demshem bile ne pako shkruan:"duhani eshte vdekjeprues"!!:biggrin:

O insontė pussi i marrtė qė kurrė s'mė sollen dicka mirė e ėmbėl vec xehere e idhnim... delmi ma dha pakon pa dhimbt e dita qe njė e zezė shkruan nė tė:redface: :mad:

halla e madhe
07-09-10, 22:22
Tum falesh halle qe ta qova hujin e cigares pra ha,ahahahahahahahahaahahah.


Shejtonke merre krejt paqeten, se une nuk e pi duhanin Light, veq prej atij te sertit :smile:


..ja kame bere be nuk e dhezi me kurr!!...hahahahaa,kame harru qe kame pi duhan une,po s'kam pi shume moj une,veq sa me kalu kohen:smile:

Murgesha
07-09-10, 22:23
Allahille tregom drejtė kush ta sjelli kėtė poqet:biggrin: duhan bakshish qe po ma jep fal???? ( paramendoj kėtu sytė duke i rrutullu se mu paska fshef figura:redface: )


Enkas per Hallen e solla, ajo pinte vetem light me pare e qe tybe se paskam dit qe ka lene, po meqe shejtont jan plot me nafak merre e te befte mir, bile qysh se pin ti shum mundesh me e pas edhe diten e Bajramit qe me ju shkep shoqnise :wink:

Murgesha
07-09-10, 22:24
..ja kame bere be nuk e dhezi me kurr!!...hahahahaa,kame harru qe kame pi duhan une,po s'kam pi shume moj une,veq sa me kalu kohen:smile:


Po gezohem halle qe e paske lon, se kam ni qe ma shum ju ban dam atyne qe e pijn kapak ha,ahahahahaahahahahahahaahahah

halla e madhe
07-09-10, 22:27
Allahille tregom drejtė kush ta sjelli kėtė poqet:biggrin: duhan bakshish qe po ma jep fal???? ( paramendoj kėtu sytė duke i rrutullu se mu paska fshef figura:redface: )


...i paska mbete kjo pako cigare qysh nga pushimi i Kosoves,kqyre moj mos i ka dal afati e po te helmon:biggrin:

Murgesha
07-09-10, 22:31
...i paska mbete kjo pako cigare qysh nga pushimi i Kosoves,kqyre moj mos i ka dal afati e po te helmon:biggrin:


O halle kund ne Kosove skam pa tuj u shit cigaret princ, dashta me ju sajdis me cigare vendore ha,ahahahahahahaahahahahahahaahahahahaha

lovely
07-09-10, 22:36
O halle kund ne Kosove skam pa tuj u shit cigaret princ, dashta me ju sajdis me cigare vendore ha,ahahahahahahaahahahahahahaahahahahaha


Llakum, a ma jep i gjyse duhani? :biggrin:

Murgesha
07-09-10, 22:37
Llakum, a ma jep i gjyse duhani? :biggrin:


Te pshtjellt a te fafrikes po e don ha,ahahahahahahahaha.

Qou te qafi se syt mu paskan qorru!

lovely
07-09-10, 22:38
Te pshtjellt a te fafrikes po e don ha,ahahahahahahahaha.

Qou te qafi se syt mu paskan qorru!


ooo njo t pshtjellt me kamish :biggrin:

qaf qaf qaaaffff :wink:

Murgesha
07-09-10, 22:47
ooo njo t pshtjellt me kamish :biggrin:

qaf qaf qaaaffff :wink:
Ja per ty ja per kurkon llokum.

Nime cka po ta merr mendja per te poshterit e forumit ha,ahahahahahahahaahahahaha
http://amishshop.com/hazel-doc/images/agiomeharisoriginal.gif

Andetta
07-09-10, 23:01
Pa kafe !

SANTANA-29
07-09-10, 23:05
Ja per ty ja per kurkon llokum.

Nime cka po ta merr mendja per te poshterit e forumit ha,ahahahahahahahaahahahaha
http://amishshop.com/hazel-doc/images/agiomeharisoriginal.gif

Po e marr une nje ksi qokollade ,edhe nje kafe nese ban sheqerin ja qes vet,,
:biggrin: ,edhe mos i keshni te miret e forumit ,:tongue:

ShEjToNkA
07-09-10, 23:10
Po e marr une nje ksi qokollade ,edhe nje kafe nese ban sheqerin ja qes vet,,
:biggrin: ,edhe mos i keshni te miret e forumit ,:tongue:


Pussi tė marrtė ty po a cokollata qenkan kanė ato aa???
gati ika pa shiju asnjė!:redface:

SANTANA-29
07-09-10, 23:20
Pussi tė marrtė ty po a cokollata qenkan kanė ato aa???
gati ika pa shiju asnjė!:redface:

Mos gabo me marr se ne fyt me mbeti,hahahahaahah,,qokollad e keqe qenka,,Murgesha smendon mir per ne ,veq keq ,,

merre nje se shpirtin ta knaqin,murgesh ti jo,,hahahahahahah
http://www.dsrom.de/de/bilder/GS/Kekse.jpg

ShEjToNkA
07-09-10, 23:25
Mos gabo me marr se ne fyt me mbeti,hahahahaahah,,qokollad e keqe qenka,,Murgesha smendon mir per ne ,veq keq ,,

merre nje se shpirtin ta knaqin,murgesh ti jo,,hahahahahahah
http://www.dsrom.de/de/bilder/GS/Kekse.jpg

Ti bėfsh hajr, se unė kesh kah ia msyj krejt pakos:redface: :redface:

Murgeshė, mos gabo m'u afru kėtej:biggrin:

SANTANA-29
07-09-10, 23:31
Ti bėfsh hajr, se unė kesh kah ia msyj krejt pakos:redface: :redface:

Murgeshė, mos gabo m'u afru kėtej:biggrin:


Mos gabo se une si Rambo e shejtonka si Kill Bill te presim,,hahahaahahahah,,

qe edhe nje kafe se qokollada pa kafe nuk ban,,
http://www.grossmudders.org/assets/images/Kaffeetasse.jpg

ShEjToNkA
07-09-10, 23:34
Mos gabo se une si Rambo e shejtonka si Kill Bill te presim,,hahahaahahahah,,

qe edhe nje kafe se qokollada pa kafe nuk ban,,
http://www.grossmudders.org/assets/images/Kaffeetasse.jpg

hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa a


Santana, flmmm shuuumė pėr kaffen!

Albonita
08-09-10, 11:52
Pasha Besen e kisha pire nje Caffe..me shum deshire bash cetu ne ket shpi Dardane.

Kush po na sherben sot??:rolleyes:

LABI
08-09-10, 15:08
Pasha Besen e kisha pire nje Caffe..me shum deshire bash cetu ne ket shpi Dardane.

Kush po na sherben sot??

Kisha sherby dhe me bakllava, ama dhe sot te vetepermbahemi, te pakten te solidariozohemi (te shprehim respektin per sakrificen) me ata qe mbajne axherim :rolleyes:

Albonita
08-09-10, 16:27
Kisha sherby dhe me bakllava, ama dhe sot te vetepermbahemi, te pakten te solidariozohemi (te shprehim respektin per sakrificen) me ata qe mbajne axherim :rolleyes:

Kam Rrespekt edhe do kam gjithe..per gjithe ata / ato.. se Axheruan ket muai.
Pajtona me ty...edhe te falnderoje mu duke si me pas pergadite.

Rozafa
08-09-10, 16:39
Kisha sherby dhe me bakllava, ama dhe sot te vetepermbahemi, te pakten te solidariozohemi (te shprehim respektin per sakrificen) me ata qe mbajne axherim :rolleyes:

...qe nga tani po i porosis dy kafe pa sheqer,per mua dhe Niten(bakllaven hisen time po ta jap ty)...pas iftarit ;)

instruktori
08-09-10, 17:00
A po na qet kafe more mush ketu

Oqeani
08-09-10, 17:42
Lules ia kisha be nje per iftar por i ftohet ... ( edhe sot e ka me fitu sevapin e jetes per kete muaj te shenjte ...)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LABI
08-09-10, 18:40
...qe nga tani po i porosis dy kafe pa sheqer,per mua dhe Niten(bakllaven hisen time po ta jap ty)...pas iftarit ;)

shnosh neser per bakllav, sa i kullufita njo 15 qebapa e nje kg jogurt; s'kam ku e depozitoj bakllaven; :biggrin:

LaCoStA
08-09-10, 20:01
Prej sot, kur t'doni edhe kush doni, muni me m'qit kafe :smile:

instruktori
08-09-10, 22:12
edhe mua Lacosta

lovely
05-11-10, 13:21
oooooo ecni se jau nreqa hohohohohohooo :P

Oqeani
05-11-10, 17:22
Nuk paska kafe ! :(

DEA
05-11-10, 18:12
oooooo ecni se jau nreqa hohohohohohooo :P

Kafja qitet e nuk ndreqet moj!

Suelaa
05-11-10, 19:19
Mbas nje dite te ngarkuar, dua qe te pi nje kafe.

teutaA
05-11-10, 19:43
oooooo ecni se jau nreqa hohohohohohooo :P

nderroj qato tesha se po ja nisim edhe nje her prej fillimi:smile:

GURI SYLAJ
05-11-10, 19:47
oooooo ecni se jau nreqa hohohohohohooo :PO per kerr te kuq u nreqesh ti jarabi .
Durte te lumshin !!

Diana007
05-11-10, 20:30
O valla kush nuk paska qit kafe :biggrin:

Kush eshte per kafe ju befte mir :smile:

http://img1.gbpicsonline.com/gb/98/057.jpg (http://www.gbpicsonline.com)

(http://www.gbpicsonline.com/kaffee.html)

Suelaa
05-11-10, 20:35
O valla kush nuk paska qit kafe :biggrin:

Kush eshte per kafe ju befte mir :smile:

http://img1.gbpicsonline.com/gb/98/057.jpg (http://www.gbpicsonline.com)

(http://www.gbpicsonline.com/kaffee.html)


une
Ja nusja e shtepis, te lumshin duart se mire i paske be.Une po mare nje qe kam ma afer.

~AnnA~
05-11-10, 20:40
une
Ja nusja e shtepis, te lumshin duart se mire i paske be.Une po mare nje qe kam ma afer.

Per te te shoqeruar ty morra dhe une nje

Flm diana

Suelaa
05-11-10, 20:44
Per te te shoqeruar ty morra dhe une nje

Flm diana

AnnA hajde e bajme edhe nje dore muhabet.:biggrin::wink:

Diana007
05-11-10, 20:45
Ju bete mir te dyave,,,,,

Ps Anna si je moj ,,,, te perqafoj shum,,, veret me ka ra malli te ju shoh ,,,,:smile:

~AnnA~
05-11-10, 20:48
AnnA hajde e bajme edhe nje dore muhabet.:biggrin::wink:

Bash ide e mire :)

Tamam per muhabet jam, se qe tre muaj s'kam degjuar gje c'fare ka ndodh ne kete mehall

~AnnA~
05-11-10, 20:49
Ju bete mir te dyave,,,,,

Ps Anna si je moj ,,,, te perqafoj shum,,, veret me ka ra malli te ju shoh ,,,,:smile:

Diana, te rikthej pershendetjet
Une mire jam, po nga ti c'kemi te re?

Diana007
05-11-10, 20:51
Diana, te rikthej pershendetjet
Une mire jam, po nga ti c'kemi te re?


Flm shum,,,
PO mir mir edhe un ,, keshtu si nuse me, jete e re ,, por shum mir :smile:

~AnnA~
05-11-10, 21:00
Flm shum,,,
PO mir mir edhe un ,, keshtu si nuse me, jete e re ,, por shum mir :smile:

uaaa moj diana, nuk e kisha dite
Po urime xhan, te trashegoheni dhe jete te lumtur

http://www.donotdream.de/bilder/cd_withered_rose.jpg

Diana007
05-11-10, 21:03
uaaa moj diana, nuk e kisha dite
Po urime xhan, te trashegoheni dhe jete te lumtur

http://www.donotdream.de/bilder/cd_withered_rose.jpg

Shum flm Anna ,,,, po behen 3 muaj se jam martua ,,, por ske faj ,,, se qe sa nuk ben fd,,,, flm edhe njeher shum,,,,:wink:

~AnnA~
05-11-10, 21:08
Shum flm Anna ,,,, po behen 3 muaj se jam martua ,,, por ske faj ,,, se qe sa nuk ben fd,,,, flm edhe njeher shum,,,,:wink:

Gazi duhet te jete njeriu me i lumtur ne bote tani, qe ka ne krahe nje shoqe sikur ti
Dhe njehere URIME
Me gezon fakti, qe dashuria juaj u kurorezua me martese

Diana007
05-11-10, 21:24
Gazi duhet te jete njeriu me i lumtur ne bote tani, qe ka ne krahe nje shoqe sikur ti
Dhe njehere URIME
Me gezon fakti, qe dashuria juaj u kurorezua me martese


Flm shum Anna ,,, ke te fala shum nga Gazi ,, edhe po te falenderon shum :wink:

Suelaa
05-11-10, 21:26
Diana te trashigohesh, jete te lumtur.


http://www.aflowersgift.com/images/flower_06.jpg

Albonita
05-11-10, 21:48
Edhe une ju bashkangjitem juve ce po Pini Caffe...e mora nje!

Te lumshin duart Diana..inshalla se shpejti per gezim pim Caffe te ti!!

Diana007
05-11-10, 21:50
Diana te trashigohesh, jete te lumtur.


http://www.aflowersgift.com/images/flower_06.jpg


Flm shum Suela:smile:

Diana007
05-11-10, 21:52
Edhe une ju bashkangjitem juve ce po Pini Caffe...e mora nje!

Te lumshin duart Diana..inshalla se shpejti per gezim pim Caffe te ti!!


Oj rrush mos u ftoh moj se si moti i kam qit ,,, se per ty un nuk pritoj te maroj tjer :biggrin:


Ps flm shum ,,,, ishalla ate per ty ashtu ,,, gjithmon veq per mir!

Albonita
05-11-10, 21:57
Oj rrush mos u ftoh moj se si moti i kam qit ,,, se per ty un nuk pritoj te maroj tjer :biggrin:


Ps flm shum ,,,, ishalla ate per ty ashtu ,,, gjithmon veq per mir!

Jo zemra mire ishte ..sepse si do ce te jet sinqerishte me ka ra mall te pi Caffe ne shtepn time!

Diana007
05-11-10, 22:00
Jo zemra mire ishte ..sepse si do ce te jet sinqerishte me ka ra mall te pi Caffe ne shtepn time!


Po valla rrush edhe mu po ,,, ama mu nuk me boni kafe askush ahhahha e vet qe bona nuk mu pinen :eek:

Albonita
05-11-10, 22:04
Po valla rrush edhe mu po ,,, ama mu nuk me boni kafe askush ahhahha e vet qe bona nuk mu pinen :eek:

Ti sonte mbasi ja ke fellu me caffe vec pergadit..e ty te takon donje dit tjer met pergadit ne Caffe..ahhahaha

Diana007
05-11-10, 22:08
Ti sonte mbasi ja ke fellu me caffe vec pergadit..e ty te takon donje dit tjer met pergadit ne Caffe..ahhahahaU bo o bekim :biggrin: pra po e lo nje dite tjer me pi un .... a po thu veq ne kom me nejte aa ahahhaahahha

Albonita
05-11-10, 22:11
U bo o bekim :biggrin: pra po e lo nje dite tjer me pi un .... a po thu veq ne kom me nejte aa ahahhaahahha

Po vec ne kome.. me nejt si me Caffe si me pije!!


Aahahhahahahaaa

Diana007
05-11-10, 22:13
Po vec ne kome.. me nejt si me Caffe si me pije!!


Aahahhahahahaaa


Maj asi moj ( se kam harru se nuk kam me thon me ashtu :biggrin: ) po kam frik se po lodhem kund ,,, a i ndrrojm vendet naj her ahahahahahah

e_martumja
06-11-10, 00:20
Qyqy u paska hap kafeneja Dardane :biggrin:

A ka naj sen me ngreh ksajde :biggrin:

lovely
06-11-10, 08:25
O per kerr te kuq u nreqesh ti jarabi .
Durte te lumshin !!


Lum Baca Gur :biggrin: , qka bon ai kerri i kuq? :rolleyes:

Teute, shkova po e veshi nje flamur :wink:

Dea, nuk thashe i ndreqa kafet, po thashe me demek e nreqa forumin (hajgare), edhe pse kam ni shpesh tu thane; a ta ndreqi ni kafe?? :)

Lapsi
06-11-10, 10:50
Per Alboniten dhe Buqen nga nje kafe
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg

Albonita
06-11-10, 10:55
Per Alboniten dhe Buqen nga nje kafe
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg

Faliminderit shumeee Lapsi.!!

Buqja_ch
06-11-10, 10:57
Per Alboniten dhe Buqen nga nje kafe


http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg


oooo FLM per kafe marrsh ni nuse te mire o Laps,, Albonita ec shoqe pim kafe se dola kam disa pune e vi vi iiiiiii

,

Albonita
06-11-10, 10:59
Per Alboniten dheBuqennga nje kafe

http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg


oooo FLM per kafe marrsh ni nuse te mire o Laps,, Albonita ec shoqe pim kafe se dola kam disa pune e vi vi iiiiiii

Eja Eja..po pa tjter po pim sebashku ket Caffe se nuk na ndav Laspi filgjanat.!!ahhahahaaa

Lapsi
06-11-10, 11:06
Anna eja te pijm nga nje lenge
http://www.beauty.al/images/akne%20dhe%20ushqimi.jpg

~AnnA~
06-11-10, 11:14
Anna eja te pijm nga nje lenge
http://www.beauty.al/images/akne%20dhe%20ushqimi.jpg

Ik, ik se me ka mbet hatri :P

Diana007
06-11-10, 11:16
:rolleyes:

Albonita
06-11-10, 11:17
:rolleyes:


http://www.lebensmittelfotos.com/wp-content/gallery/getraenke_frei/cappuccino_missfits_001.jpg

Lapsi
06-11-10, 11:18
Ik, ik se me ka mbet hatri :P

pse mo ca kam be ??

~AnnA~
06-11-10, 11:18
pse mo ca kam be ??
s'mbajte premtimin e dhene :P

Lapsi
06-11-10, 11:23
s'mbajte premtimin e dhene :P

Ti ke qene ne Shkup e nuk me ke tregu...e tni me fajeson mua. Sa padrejtesi po bene :P

Diana007
06-11-10, 11:24
Flm shum Oj Zemer ,, dur te lumshin ,, per 1 jav ma heke gajlen e kafes :smile:

jadore
09-11-10, 16:27
panta !
qu ta qes nje caffe ,leri krejte tjerat..
(definitiv eshte humbje energjie te mirresh apo shkruash per politiken kosovare..)
p.s.
ngo qetu me mire..

http://www.chantefrance.com/

Lapsi
09-11-10, 16:42
panta !
qu ta qes nje caffe ,leri krejte tjerat..
(definitiv eshte humbje energjie te mirresh apo shkruash per politiken kosovare..)
p.s.
ngo qetu me mire..

http://www.chantefrance.com/

Jadore urdhero nje caj
http://3.bp.blogspot.com/_jyUtcIwxnSc/S-NI7uq_rrI/AAAAAAAAA9w/4NZEIt2yEJ8/s1600/tea_with_mint.jpg

Qika^Me^Kule
09-11-10, 16:43
Koka kthy jadore per kete dynje.... paska nis edhe caffee me qite.... ha ha ha Hei.... mbas je en kam qitem e mua nje.... ??? :biggrin:

jadore
09-11-10, 16:59
Koka kthy jadore per kete dynje.... paska nis edhe caffee me qite.... ha ha ha Hei.... mbas je en kam qitem e mua nje.... ??? :biggrin:

weh. si serbes prej se rati tu lyp caffe ne t hazer -a..!.. s.te pash keshtu qe je dersite lodhe me halle te vatanit ..hahaha
demek , caffet une i paguj e nuk i maroj , edhe motrushe mos mu idhno valla. se caffja do bajgi do mundi me u fitu prej meje ..

p.s.
Lapsi , ndera tu rrite. te faliminderit .

Lapsi
09-11-10, 17:04
Jadore nese nuk do caj e beje nje kafe (une preferoj me shume cajin per ate te ofrova edhe ty)

panta_rhei
09-11-10, 17:09
panta !
qu ta qes nje caffe ,leri krejte tjerat..
(definitiv eshte humbje energjie te mirresh apo shkruash per politiken kosovare..)
p.s.
ngo qetu me mire..

http://www.chantefrance.com/

jadore,

qu ma mire po ta qes un ty hahahahaa
(definitivisht humbje energjie me majt ymyt n caffe-t e tua) :tongue: :tongue:

W-4g-pXZ8AQ

instruktori
10-11-10, 23:15
Kush po ben kafe

LuLjaa
11-11-10, 01:16
Moti s'kam pi caffe ketu, por pom doket se i paska dal lezeti tash ma :)

Albonita
11-11-10, 07:32
Sa keq askush nuk ju pasa pergadite Caffee..!

Ja po jav le une ketu nganje Caffe...per ata se vin mbas meje !


http://www.iicbelgrado.esteri.it/IICManager/Upload/IMG//Stoccarda/TazzaCaffe2.jpghttp://www.iicbelgrado.esteri.it/IICManager/Upload/IMG//Stoccarda/TazzaCaffe2.jpg

http://www.iicbelgrado.esteri.it/IICManager/Upload/IMG//Stoccarda/TazzaCaffe2.jpg


http://www.iicbelgrado.esteri.it/IICManager/Upload/IMG//Stoccarda/TazzaCaffe2.jpg


Mire ju paqin bere.!

Diana007
11-11-10, 09:18
Sa keq askush nuk ju pasa pergadite Caffee..!

Ja po jav le une ketu nganje Caffe...per ata se vin mbas meje !


http://www.iicbelgrado.esteri.it/IICManager/Upload/IMG//Stoccarda/TazzaCaffe2.jpg


Mire ju paqin bere.!


Kam qen ne gjum maj asi moj ,,, un e mora nje te flm shum Zemra ime,,,:smile:

ShEjToNkA
11-11-10, 21:28
Teuuuuuuuuuuuuuuuuuuutė, cohu ngadale numroj tėrė ato ditėt qė kam hek keq pėr kaffe e rėnditi kėtu!!!!!!!!!!!!!:biggrin::mad:

gjini
11-11-10, 21:32
KU tek asht mbete ajo qika e mire qe na i marojke kafet me llokume.
Romansa eja kendej pari e mos na harro se jemi kthye nga gyrbeti te tan dhe po presim me u ba ngadal bashk te gjith.,

gjini
11-11-10, 21:34
Teuuuuuuuuuuuuuuuuuuutė, cohu ngadale numroj tėrė ato ditėt qė kam hek keq pėr kaffe e rėnditi kėtu!!!!!!!!!!!!!:biggrin::mad:

Melaqe a je kthy edhe ti a?
Jo teuten mos e shti tash se ajo na e bjen te ftoft a din ku asht ajo deri te vjen vlon e ftofet disa here kafja por une e leshova nje za asaj qikes qe spritojke asnjehere Romanses

ShEjToNkA
11-11-10, 21:36
Melaqe a je kthy edhe ti a?
Jo teuten mos e shti tash se ajo na e bjen te ftoft a din ku asht ajo deri te vjen vlon e ftofet disa here kafja por une e leshova nje za asaj qikes qe spritojke asnjehere Romanses

Jam kthye... a kam bė mirė a keq???

Krysore ne dy sonte pa kaffe s'po mbetshim, nė mos njėra, tjetėr do na sjell kaffet!:biggrin:

gjini
11-11-10, 21:43
Sinqerisht melaqe po te them se me paska marr malli shum per kete vend takimi ku jemi knaq me vite tuj fol njeri me tjetrin

Qika^Me^Kule
11-11-10, 22:40
Bash e kishna pi nje caffee pa sheqer.....

Oqeani
11-11-10, 22:42
Eh me cigare shkon nje ...

ShEjToNkA
11-11-10, 22:43
Bash e kishna pi nje caffee pa sheqer.....

Edhe unė e pi pa sheqer, shiko nė atė rrugė bėri dy kaffe, pra edhe pėr mua njė:biggrin:

Qika^Me^Kule
11-11-10, 22:45
Edhe unė e pi pa sheqer, shiko nė atė rrugė bėri dy kaffe, pra edhe pėr mua njė:biggrin:

Qy qy.... une prita preje teje... se tybe mua po em dham kryt..:biggrin: Hat ti qiti caffee e une po i bie gota me uje...

ShEjToNkA
11-11-10, 22:47
Qy qy.... une prita preje teje... se tybe mua po em dham kryt..:biggrin: Hat ti qiti caffee e une po i bie gota me uje...

Jo spo vonohemi kėshtu jo ti jo unė, por sjelli ti kaffet bashk me ujin e unė po ulem po e zė tavolinen:biggrin:

Murgesha
11-11-10, 22:59
Jo spo vonohemi kėshtu jo ti jo unė, por sjelli ti kaffet bashk me ujin e unė po ulem po e zė tavolinen:biggrin:

Shejtonke, pasi paske ardh para meje ne kafe ty te takon me ba hyzmet, qu shpejt sillnaj nje ibrig me kafe, e puckat po i baj gadi une ha,ahahahahahahaahaha

Daglasi
11-11-10, 23:02
Melaqe edhe une jam kesajde,nese nuk jam i tepert ,edhe une e kisha pi ni kafe nga ti.

ShEjToNkA
11-11-10, 23:04
Shejtonke, pasi paske ardh para meje ne kafe ty te takon me ba hyzmet, qu shpejt sillnaj nje ibrig me kafe, e puckat po i baj gadi une ha,ahahahahahahaahaha

Ncncncnc... aq kohė pa u parė, nė vend se tė ulesh me ndėrru ndonjė llafe me mua thotė cohu largomu sysh!!!:frown::mad:

ShEjToNkA
11-11-10, 23:05
Melaqe edhe une jam kesajde,nese nuk jam i tepert ,edhe une e kisha pi ni kafe nga ti.


Jo tybe i tepert o Daglas hic, cohu sjennaj kaffet se edhe unė kėtej jam hahahahahahahahaaa

Qika^Me^Kule
11-11-10, 23:06
Jo spo vonohemi kėshtu jo ti jo unė, por sjelli ti kaffet bashk me ujin e unė po ulem po e zė tavolinen:biggrin:

UUuuuu qike... boll demelic une po ti po ma kalojshe...:tongue:

Qe tybe mua kurr gazepi nuk mu hjek... e per dy caffee te bahet cka te bahet se po i qes...

P/S T'je mbet shpi e babit se ka em te ardh kush me te lyp bre demele...:biggrin:

http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg
Jo une pa tort s'un e pi caffee-n valla uuu po te knaqka a po e don moj pak vetem sa me e kerku???:tongue:
http://www.stockfood.de/Pix/KUCH/U01/161655_T.JPG

Murgesha
11-11-10, 23:07
Ncncncnc... aq kohė pa u parė, nė vend se tė ulesh me ndėrru ndonjė llafe me mua thotė cohu largomu sysh!!!:frown::mad:


Ncncncncncncnn po mir din me i ike sherbimit :frown:

Po pa kafe si me ndrru llafe moj????

lovely
11-11-10, 23:11
Ncncncncncncnn po mir din me i ike sherbimit :frown:

Po pa kafe si me ndrru llafe moj????
edhe une du kafe valla, cncncncnc

ShEjToNkA
11-11-10, 23:12
UUuuuu qike... boll demelic une po ti po ma kalojshe...:tongue:

Qe tybe mua kurr gazepi nuk mu hjek... e per dy caffee te bahet cka te bahet se po i qes...

P/S T'je mbet shpi e babit se ka em te ardh kush me te lyp bre demele...:biggrin:

http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg
Jo une pa tort s'un e pi caffee-n valla uuu po te knaqka a po e don moj pak vetem sa me e kerku???:tongue:
http://www.stockfood.de/Pix/KUCH/U01/161655_T.JPG

Asgjė mos pranofsha, dembelin mė duhet me pranu se mė vret reja po gėnjeva hahahahahahahahahahaaaaa

Jo pak, por ma jep pjaten me tortė, se ti edhe mos me ngran tortė sonte gjė s'bėhet... ashtu kėshtu me njė copė tortė nuk mund ėmbėlsoshesh:biggrin:


SP. Fllmmm shuuumė

Murgesha
11-11-10, 23:12
edhe une du kafe valla, cncncncnc

Valla veq nu vethyzmetofshmi, se kush kafe spo na japka sonte :wink:

Murgesha
11-11-10, 23:13
Asgjė mos pranofsha, dembelin mė duhet me pranu se mė vret reja po gėnjeva hahahahahahahahahahaaaaa

Jo pak, por ma jep pjaten me tortė, se ti edhe mos me ngran tortė sonte gjė s'bėhet... ashtu kėshtu me njė copė tortė nuk mund ėmbėlsoshesh:biggrin:


SP. Fllmmm shuuumė

A veq tash po tregon qe e ke martu djalin a??? :biggrin:

Qika^Me^Kule
11-11-10, 23:14
Ncncncncncncnn po mir din me i ike sherbimit :frown:

Po pa kafe si me ndrru llafe moj????

Oj lum Murgesha tybe tu ka tha fyti qe pin caffee prej saj... qe sa jam ka e lus une me na qite as dalem se lun bilem..:biggrin:Ec... ta qes une bilem sefte e nisa servisin se ja prunen nanushit bakshish... hihihihihihi
P/s cilen duash mere en daqe me sheqer en daqe pa sheqer....
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3029242/2/istockphoto_3029242_two_cups_of_coffee.jpg
http://i397.photobucket.com/albums/pp56/kometapg/Kafe.jpg

lovely
11-11-10, 23:15
Valla veq nu vethyzmetofshmi, se kush kafe spo na japka sonte :wink:kape llokum se ia vjedha shejtanit hahahahahahahahahahahaha

http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg

ShEjToNkA
11-11-10, 23:16
A veq tash po tregon qe e ke martu djalin a??? :biggrin:

... biles e dajlit, se paskam harru me tregu qart hahahahahahahahahahaaaaaOooo e di e di se long po iu shkon nga ėndja, por mundemi vec lllafe me ndrruar se kaffen unė po e pi, e ju shikjoni:biggrin:

Murgesha
11-11-10, 23:16
kape llokum se ia vjedha shejtanit hahahahahahahahahahahaha

http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg


Valla te mir e te meqme te kam, po mir e shpejt ja vodhe ha,hahaahahahahahaahaha!


Qika me kule shum te falemnderit per hyzmetin, pernime po ja dishe rendin! :wink:

ShEjToNkA
11-11-10, 23:17
shejton edhe nja prej meje e ke se moti ste kam pa hahahahahahahahahahahaha

http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg


O Lovelushe, flmmm shuuuuumė:biggrin:

Murgesha
11-11-10, 23:17
... biles e dajlit, se paskam harru me tregu qart hahahahahahahahahahaaaaaOooo e di e di se long po iu shkon nga ėndja, por mundemi vec lllafe me ndrruar se kaffen unė po e pi, e ju shikjoni:biggrin:

Qu maroe vet se tuj ba llafe mbete pa kafe ha,ahahahahahahahahahahaahha

Qika^Me^Kule
11-11-10, 23:17
Asgjė mos pranofsha, dembelin mė duhet me pranu se mė vret reja po gėnjeva hahahahahahahahahahaaaaa

Jo pak, por ma jep pjaten me tortė, se ti edhe mos me ngran tortė sonte gjė s'bėhet... ashtu kėshtu me njė copė tortė nuk mund ėmbėlsoshesh:biggrin:


SP. Fllmmm shuuumė

Aghaaghaghaghaghagh Jo tybe se tort ma kana edhe mua qy... gati e hangra une.... lype ti lype... aghaghgha boll e ke caffee se te qita...

P/s kuuu pernime em bane me shku kuzhin me kqyr cka ka dic.... me u laskucav... khaaaaa ty kush hajrin nuk ta shen...

ShEjToNkA
11-11-10, 23:19
Aghaaghaghaghaghagh Jo tybe se tort ma kana edhe mua qy... gati e hangra une.... lype ti lype... aghaghgha boll e ke caffee se te qita...

P/s kuuu pernime em bane me shku kuzhin me kqyr cka ka dic.... me u laskucav... khaaaaa ty kush hajrin nuk ta shen...

Loqkė tė paca mendo edhe pėr mua qė ka ndonjė gjė mirė e ėmbel mė sjell kah tė vish hahahahahahahahahhahahhaaaa

lovely
11-11-10, 23:20
O Lovelushe, flmmm shuuuuumė:biggrin:shejtaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :mad:

Qika^Me^Kule
11-11-10, 23:20
Valla te mir e te meqme te kam, po mir e shpejt ja vodhe ha,hahaahahahahahaahaha!


Qika me kule shum te falemnderit per hyzmetin, pernime po ja dishe rendin! :wink:

Qy qy per me vjedh me ja dhan doren e para ish tybe loyushkaa.... a e pe... allahile.. pa e qite mir filgjanat en tavolin kjo i teri para neve gahaghghagh

ShEjToNkA
11-11-10, 23:21
shejtaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :mad:

o hojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Qika^Me^Kule
11-11-10, 23:22
Loqkė tė paca mendo edhe pėr mua qė ka ndonjė gjė mirė e ėmbel mė sjell kah tė vish hahahahahahahahahhahahhaaaa


Ti po ma kalojshe m terrpi... aghaghaghaghaghaagh ta shtifsha me ta que me fax.... tjeter mundesi nuk kam amo.... te palohet moj pete te bahet tort-ja qy:biggrin:

ShEjToNkA
11-11-10, 23:26
Ti po ma kalojshe m terrpi... aghaghaghaghaghaagh ta shtifsha me ta que me fax.... tjeter mundesi nuk kam amo.... te palohet moj pete te bahet tort-ja qy:biggrin:

hahahahahahahahahaahahahahahaaaaa
O jo be sjam ashtu, ama pėr kaffe dhe pėr ėmbėl e brume mos ma shif pėr tė madhe :biggrin:

Murgesha
11-11-10, 23:27
Ti po ma kalojshe m terrpi... aghaghaghaghaghaagh ta shtifsha me ta que me fax.... tjeter mundesi nuk kam amo.... te palohet moj pete te bahet tort-ja qy:biggrin:

Shyqyr qe si din te tjereat me te cilat ta kalon.
Nje keshill nuk eshte mahi mu shty me shejton ha,ahahahahahahahahahahah kurr fituese sun del! :biggrin:

ShEjToNkA
11-11-10, 23:28
Shyqyr qe si din te tjereat me te cilat ta kalon.
Nje keshill nuk eshte mahi mu shty me shejton ha,ahahahahahahahahahahah kurr fituese sun del! :biggrin:

A m'u dukė a mė gjuajte me fjalė pak? hahahahahahahahaaahaaaa

Murgesha
11-11-10, 23:31
A m'u dukė a mė gjuajte me fjalė pak? hahahahahahahahaaahaaaa

Jo llokum dy thas sheqer ti shkepa per koke! :biggrin:

lazdrani
11-11-10, 23:59
Murgesha aje per kafe dashni...

Diana007
12-11-10, 12:11
Te befte mir Sy Rrushe :smile:


http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/love-coffee-8.jpg

Albonita
12-11-10, 12:14
Te befte mir Sy Rrushe :smile:


http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/love-coffee-8.jpg


Faliminderit shumeee... e ty e mira te percjellt ne gjdo hap:smile: Zemra

Diana007
12-11-10, 12:20
Faliminderit shumeee... e ty e mira te percjellt ne gjdo hap:smile: ZemraFlm rrush ,,, Bashk me ty !

Albonita
12-11-10, 12:23
Flm rrush ,,, Bashk me ty !


:smile:

Lapsi
13-11-10, 01:04
po e porosis nje kafe per neser

SANTANA-29
14-11-10, 00:23
Une e Dreni po e pim nga nje kafe,e ju se sdoni skam qka me ju jap se fukara jam vet..

http://putzlowitsch.de/wp-content/uploads/2010/01/latte-macchiato.jpg
http://www.kiosk-wasserfall.de/attachments/Image/latte_macchiato.jpg

emine
14-11-10, 00:26
Une e Dreni po e pim nga nje kafe,e ju se sdoni skam qka me ju jap se fukara jam vet..

http://putzlowitsch.de/wp-content/uploads/2010/01/latte-macchiato.jpg
http://www.kiosk-wasserfall.de/attachments/Image/latte_macchiato.jpg
latte machiato pe nxin ti kafe a ,qka so me gjezme e zime so kafe jo:p

Qika^Me^Kule
14-11-10, 00:28
E mua nje qaty... kush te koka que en kame me qite caffee???

SANTANA-29
14-11-10, 00:32
latte machiato pe nxin ti kafe a ,qka so me gjezme e zime so kafe jo:p


Eh qiko ,me gjezme ska,,se se kam buqetin ,,hahahahahahahahahah,,


Qika bitte schüne,,

http://rossi-bayreuth.de/uploads/pics/latte_macchiato_01.jpg

Qika^Me^Kule
14-11-10, 00:34
Eh qiko ,me gjezme ska,,se se kam buqetin ,,hahahahahahahahahah,,


Qika bitte schüne,,

http://rossi-bayreuth.de/uploads/pics/latte_macchiato_01.jpg

Heuuuu ty rroga tu riteee hooooo... amo te ish kan me xhezve bash e ma fort mu kinseee pi....:biggrin:

e_martumja
14-11-10, 00:37
A ban nje qaj te nxehte bre :smile:

SANTANA-29
14-11-10, 00:38
Heuuuu ty rroga tu riteee hooooo... amo te ish kan me xhezve bash e ma fort mu kinseee pi....:biggrin:


HAHAHAHAHAAH,Edhe naj muzik a,po ki qef ,,hahahaahahahaha

http://www.brewed-coffee.com/wp-content/uploads/2006/08/Turkish%20coffee%20Kit.jpg

Dreni30
14-11-10, 00:38
Une e Dreni po e pim nga nje kafe,e ju se sdoni skam qka me ju jap se fukara jam vet..

http://putzlowitsch.de/wp-content/uploads/2010/01/latte-macchiato.jpg
http://www.kiosk-wasserfall.de/attachments/Image/latte_macchiato.jpg

Hhahahahaahahaha o gjumi kan nė dritė se ka qit, hahhahahahaahah tu rrit nera shoki.

SANTANA-29
14-11-10, 00:40
A ban nje qaj te nxehte bre :smile:
http://www.stockfood.de/bilder-fotos/T%C3%BCrkischer%20Tee-402316.jpg

Dreni30
14-11-10, 00:40
A ban nje qaj te nxehte bre :smile:

kshyre tash lyp caj, ncncncncncncn

emine
14-11-10, 00:42
Eh qiko ,me gjezme ska,,se se kam buqetin ,,hahahahahahahahahah,,


Qika bitte schüne,,

http://rossi-bayreuth.de/uploads/pics/latte_macchiato_01.jpga hajgare ki a,nje latte machiato kushtone deri 3 euro,kurse kafja me gjezme me 3 euro blen killen e zine 100 kafe hahhahahha,a qka koke ka kursen breh:p

e_martumja
14-11-10, 00:52
kshyre tash lyp caj, ncncncncncncnehehhehe ncnnccnc ty ahahaha

Santana flm shume.

SANTANA-29
14-11-10, 00:52
a hajgare ki a,nje latte machiato kushtone deri 3 euro,kurse kafja me gjezme me 3 euro blen killen e zine 100 kafe hahhahahha,a qka koke ka kursen breh:p


Eja se jam fillu me kursye,,hahahahhahahahahahaha

http://www.kaffeezentrale.de/images/h/tuerkisch_set.jpg

Dreni30
14-11-10, 00:57
ehehhehe ncnnccnc ty ahahaha

Santana flm shume.

Hhahhaahahahahaahahahahaahhhah tė bėftė mirė pra. hahhaha

Qika^Me^Kule
14-11-10, 01:04
Eja se jam fillu me kursye,,hahahahhahahahahahaha

http://www.kaffeezentrale.de/images/h/tuerkisch_set.jpg

Qyh bre mehile ma paske bae edhe ti.... Emines... ja ke shpraz caffee-n en filgjan e plus sa llukumin ja pase pru hmm :rolleyes::eek::biggrin:

LaCoStA
14-11-10, 09:34
Kush e ka renin e kafes sot?

romansa
14-11-10, 09:38
Kush e ka renin e kafes sot?
Lacosta qe urdhero e te beft mire
njeherit te pershendes ..mbas nje kohe te gjate qe sjemi takuar ne kete vend takimin tone FD..
http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg

LaCoStA
14-11-10, 09:41
Lacosta qe urdhero e te beft mire
njeherit te pershendes ..mbas nje kohe te gjate qe sjemi takuar ne kete vend takimin tone FD..
http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg

Po dihet kjo pune, kush tjeter, perpos te pakrahasueshmes, Romanses

T'falenderoj shume per kafen, edhe per pershendetjen ......... Gjithashtu te pershendes pas shume kohesh, e uroj te jesh mire ti dhe familja jote.

romansa
14-11-10, 09:42
http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg
Diana ..Albonita urdheroni nga nje kafe

Albonita
14-11-10, 09:44
http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg
Diana ..Albonita urdheroni nga nje kafe


Romanssa..Shume falimindert ..inshalla per gezim ta ktheje! Qaffe ty shume.

Diana007
14-11-10, 09:59
http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg
Diana ..Albonita urdheroni nga nje kafe

Flm shum Romanca,, shendetje per ty !

gjini
14-11-10, 12:12
Qysh po shifet tek jan te tana nuset ne gjum e sa per kafe spo kam ymyd qe pij sot....!
po qohet plaku e ti maroj vete kafet.

Suelaa
14-11-10, 12:15
Qysh po shifet tek jan te tana nuset ne gjum e sa per kafe spo kam ymyd qe pij sot....!
po qohet plaku e ti maroj vete kafet.http://www.boston.com/travel/blog/coffee%20BA.jpg
Urdhero Gjin, se jam tu pire edhe une nje edhe thash ta sjedh edhe ty,..te baft mire.

gjini
14-11-10, 12:20
http://www.boston.com/travel/blog/coffee%20BA.jpg
Urdhero Gjin, se jam tu pire edhe une nje edhe thash ta sjedh edhe ty,..te baft mire.

po sa mire qe paske qellue ti e zgjuar e ty te dhasht zoti shendet e fat qe e gezove migjen ne kete dite

Suelaa
14-11-10, 12:23
po sa mire qe paske qellue ti e zgjuar e ty te dhasht zoti shendet e fat qe e gezove migjen ne kete diteHahahahahahahahaha, vetem keq qe nuk po duket fotoja bre.

gjini
14-11-10, 12:49
Hahahahahahahahaha, vetem keq qe nuk po duket fotoja bre.

une e pash dhe shum te mira i kishe ba te lumshin duart
e ne shoqeri me ty skish gja ma te bukur se me pi at kafe

Elina
14-11-10, 14:12
Kush po me ban shoqni me pi caj rusi,me limon bile ... po jam mbet pa cigare qajo ma e keqja...merrni do me veti se pa to s'ban hic :biggrin:

lovely
14-11-10, 14:18
Kush po me ban shoqni me pi caj rusi,me limon bile ... po jam mbet pa cigare qajo ma e keqja...merrni do me veti se pa to s'ban hic :biggrin:erdhaa me t bo shoqni, a ki edhe do raki? hahahahahahaha

gjini
14-11-10, 16:55
Kush po me ban shoqni me pi caj rusi,me limon bile ... po jam mbet pa cigare qajo ma e keqja...merrni do me veti se pa to s'ban hic :biggrin:

Eli me deshire te kisha ba shoqeri po a ka djath me qaj se nuk shkon pa ta.

Elina
14-11-10, 17:06
Eli me deshire te kisha ba shoqeri po a ka djath me qaj se nuk shkon pa ta.Urrno Gjini...te baft mire ... e djath nuk kam,vec po shkoj po e marr do ne kojshi....:biggrin:


http://1.bp.blogspot.com/_iCU7E-H85JY/R4NtmyNQjsI/AAAAAAAAABU/sXisocOSZ1c/s320/DSC08712.JPG

romansa
14-11-10, 21:30
Flm shum Romanca,, shendetje per ty !
diana te beft mire kafja
te pershendes edhe une shume duke shpresuar se je duke kaluar mire!!

tipi engjellor
14-11-10, 22:44
kush po qet sonte kafe oooooo a ka naj kafe more hejjjjj

SANTANA-29
17-11-10, 00:24
Se u pervlova shpejt tu pergadit:wink:
http://www.picasso.com.mk/website/pod/kafeturke.jpg

SANTANA-29
17-11-10, 00:27
Oqeani urdhero Zotri,,e Urime Bajrami,,.

http://3.bp.blogspot.com/_wXEBWu6h-p8/R9wgp0B5gSI/AAAAAAAAFMY/F3fCSO1r2a0/s400/greek_coffee_399w_490h.jpg

SANTANA-29
17-11-10, 01:08
http://2.bp.blogspot.com/_wXEBWu6h-p8/R9wgpkB5gRI/AAAAAAAAFMQ/wUQ-IrPYniY/s400/greek_coffee_399w_402h.jpgLule qe te befte mir,.-

LuLjaa
17-11-10, 01:11
http://2.bp.blogspot.com/_wXEBWu6h-p8/R9wgpkB5gRI/AAAAAAAAFMQ/wUQ-IrPYniY/s400/greek_coffee_399w_402h.jpgLule qe te befte mir,.-


masi dola u ktheva se me lan dej neser ftofet,, flmm shume
naten e mire.

Lapsi
17-11-10, 09:50
Dua kafeeeeee

Diana007
17-11-10, 15:00
Kisha pi diqka te fresket valla:smile:

gjini
17-11-10, 21:07
Urrno Gjini...te baft mire ... e djath nuk kam,vec po shkoj po e marr do ne kojshi....:biggrin:


http://1.bp.blogspot.com/_iCU7E-H85JY/R4NtmyNQjsI/AAAAAAAAABU/sXisocOSZ1c/s320/DSC08712.JPG

le mos del ne kojshi Elina se tash bajram eshte e po shkojm po e vizitojm kopjshijken dhe pijm qaj per bajram.

instruktori
19-11-10, 17:57
kafeeeeeee

teutaA
19-11-10, 19:14
qe sa pina qaj aa hiq mos me qitni kafe :smile:

tipi engjellor
19-11-10, 19:15
Une kehs me pi kafe e kum kry per sonte

sherri
21-11-10, 18:29
Kushe po bane sevap me qet fukara me ma qit nje kafe,qe baje lek najher permendore kam me i maru ;)

Buqja_ch
21-11-10, 18:37
http://www.topnews.in/health/files/Coffee-2-cups.jpg


Erdha me ba sevap sherri i asaj permendorje o sherroo ,, te bafet mire

PS: nese bene LEK e te rritet mendja e harron xeher tu bafet ho

Diana007
21-11-10, 18:41
Oj Buqe ketu jam bre :biggrin:

Buqja_ch
21-11-10, 19:11
http://www.topnews.in/health/files/Coffee-2-cups.jpg


Diana ketu erdha edhe une vetem per ty ,, pa pertes si ta niva zanin kalofsh nje mbramje te mire

Lapsi
21-11-10, 19:12
per Buqen bakllava se kjo nuk e ka ndermend me dhene
http://www.gone-ta-pott.com/800px-Baklava_-_Turkish_special__80-ply.JPEG

Qika^Me^Kule
21-11-10, 19:18
per Buqen bakllava se kjo nuk e ka ndermend me dhene
http://www.gone-ta-pott.com/800px-Baklava_-_Turkish_special__80-ply.JPEG


E une dua baklav se e mua me hahet tash tybe :p

Buqja_ch
21-11-10, 19:19
per Buqen bakllava se kjo nuk e ka ndermend me dhene

http://www.gone-ta-pott.com/800px-Baklava_-_Turkish_special__80-ply.JPEG


Lapsi faliminderit po mos i kthe borqet me vizatime djalo hahaa une qita kafe se bakllava u hargjite moti
uuuu sa e ambel

Lapsi
21-11-10, 19:21
ja per vajzen me kule
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/b/b7/Bakllava_me_arra.jpg

instruktori
21-11-10, 19:24
Kush po na ben Kafe

Qika^Me^Kule
21-11-10, 19:25
ja per vajzen me kule
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/b/b7/Bakllava_me_arra.jpg


Rroga tu rite hoo.... nime cka asht more keshtu kret rumellak???:eek::biggrin: amo po u duka si embelsir... :p Flm....

Diana007
21-11-10, 19:31
http://www.topnews.in/health/files/Coffee-2-cups.jpg


Diana ketu erdha edhe une vetem per ty ,, pa pertes si ta niva zanin kalofsh nje mbramje te mire

O flm shum Buqe e durt te lumshin ,,, po ashtu edhe un te uroj mramje te kendeshme ,,,

Breshka
21-11-10, 19:59
O flm shum Buqe e durt te lumshin ,,, po ashtu edhe un te uroj mramje te kendeshme ,,,

kishe je tu qit qaj ti ktu erdha tu ngajt :D

Diana007
21-11-10, 20:00
kishe je tu qit qaj ti ktu erdha tu ngajt :D


HAhhahahah ketu jo ,,, por ketu ku jam po ,,,, eja me mir atje pin veret se ketu me foto :biggrin:

romansa
22-11-10, 11:33
Dreni pasi te takova ketu hajde pijm kafe !!
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:fgPNi5pTBBwsxM:http://img148.imageshack.us/img148/5365/kahva.jpg&t=1
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:fgPNi5pTBBwsxM:http://img148.imageshack.us/img148/5365/kahva.jpg&t=1

Dreni30
22-11-10, 11:37
Dreni pasi te takova ketu hajde pijm kafe !!
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:fgPNi5pTBBwsxM:http://img148.imageshack.us/img148/5365/kahva.jpg&t=1
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:fgPNi5pTBBwsxM:http://img148.imageshack.us/img148/5365/kahva.jpg&t=1

Tė flm. e durtė tė lumshin se kafe tė mira paske pėrgatitur.

Lapsi
22-11-10, 12:27
dua kafee

Kalimero
22-11-10, 12:37
dua kafee
As mus prit bilem kafe,del bishti tonashile ,a pu don ni cucell me tomel e ritesh noshta ma qpejt:biggrin:

instruktori
22-11-10, 18:33
dua kafee


Edhe une dua kafe o Lapsi

tipi engjellor
22-11-10, 18:35
nuk fton ma kush per kafe veq tinza po pijn e sbajn za hiq hahahha

Lapsi
22-11-10, 23:25
dua kafe nga Murgesha

Murgesha
22-11-10, 23:26
dua kafe nga Murgesha

E une tuj prit pi teje, pasmi me mbet sonte pa kafe :mad:

lovely
22-11-10, 23:27
E une tuj prit pi teje, pasmi me mbet sonte pa kafe :mad:


qitma ni kafe, 1 milion ti dho hahahahahahahahahahahahaa

Lapsi
22-11-10, 23:29
E une tuj prit pi teje, pasmi me mbet sonte pa kafe :mad:

ja sa e bera
http://3.bp.blogspot.com/_wXEBWu6h-p8/R9wgp0B5gSI/AAAAAAAAFMY/F3fCSO1r2a0/s400/greek_coffee_399w_490h.jpg

Murgesha
22-11-10, 23:29
qitma ni kafe, 1 milion ti dho hahahahahahahahahahahahaa


Nuk pranoj dhe pik, pa mu shku ne profil +10 milion spin ti kafe pi meje ha,haahahahahahaahahahaahah

Murgesha
22-11-10, 23:31
ja sa e bera
http://3.bp.blogspot.com/_wXEBWu6h-p8/R9wgp0B5gSI/AAAAAAAAFMY/F3fCSO1r2a0/s400/greek_coffee_399w_490h.jpg


O tu rritte nera, bujrum ni cigare pi danimarkehttp://www.markenglas.de/images/product_images/popup_images/5025_1.jpg

e_martumja
22-11-10, 23:33
Bujrum djath prej Shvajcarie ahahahha


http://www.swissinfo.ch/media/cms/images/null/2006/05/sriimg20060504_6685052_1.jpg

Qika^Me^Kule
22-11-10, 23:41
Bujrum djath prej Shvajcarie ahahahha


http://www.swissinfo.ch/media/cms/images/null/2006/05/sriimg20060504_6685052_1.jpg

Me na pase qite caffee ma mir kinse me cene....???

Ani jam teper en disponim e bash caffee-ja me pihet....

e_martumja
22-11-10, 23:44
Me na pase qite caffee ma mir kinse me cene....???

Ani jam teper en disponim e bash caffee-ja me pihet....


Bujrum


http://farm3.static.flickr.com/2390/2265883459_07790a1162.jpg?v=0

Qika^Me^Kule
22-11-10, 23:46
Bujrum


http://farm3.static.flickr.com/2390/2265883459_07790a1162.jpg?v=0


Uuuuueee duart te lumshin... mos pertofsh lishoja nje za qaty Shejtonkes... se tybe e ajo laskuce si une asht...

e_martumja
22-11-10, 23:52
Uuuuueee duart te lumshin... mos pertofsh lishoja nje za qaty Shejtonkes... se tybe e ajo laskuce si une asht...


Shejtannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aje saj dhe merri me veti ata qe dojne me ardhe :biggrin:

Diana007
30-11-10, 14:17
Ju befte mir Teta e Desert :smile:

http://garten-akzent.de/uploads/images/kafe.jpg
http://garten-akzent.de/uploads/images/kafe.jpg

desert
30-11-10, 14:20
Ju befte mir Teta e Desert :smile:

http://garten-akzent.de/uploads/images/kafe.jpg
http://garten-akzent.de/uploads/images/kafe.jpg

oo flmderit ... me ty nje latte machiato e kisha pi...sa me ka marr malli per to :(

Diana007
30-11-10, 14:22
oo flmderit ... me ty nje latte machiato e kisha pi...sa me ka marr malli per to :(


Ani kur te vim ne ks po ta bojm nje zele :biggrin::wink:

desert
30-11-10, 14:33
Ani kur te vim ne ks po ta bojm nje zele :biggrin::wink:

bene ashtu ose edhe kur te jam atje :)

Diana007
01-12-10, 23:05
Hajt Romance ma jep diagnozen a po di a jo ahahahahhah

http://clusterb.sevenload.net/dataB001/data10/slcom/ex/md/kjpkgfd/qlibhghjjdfe.jpg%7E/Kaffee-und-Kuchen.jpg

romansa
01-12-10, 23:11
Hajt Romance ma jep diagnozen a po di a jo ahahahahhah

http://clusterb.sevenload.net/dataB001/data10/slcom/ex/md/kjpkgfd/qlibhghjjdfe.jpg%7E/Kaffee-und-Kuchen.jpg
Flm shume Diana ēfare kafe edhe plus me embelsire
po po noten e ke kaluese :biggrin:
me fal per mundin ..

Diana007
01-12-10, 23:16
Flm shume Diana ēfare kafe edhe plus me embelsire
po po noten e ke kaluese :biggrin:
me fal per mundin ..


Flm per noten se durt mu drithshin deri e bona qa do em thu ahahahahhahhaahah
Asgje moj nuk ke kjo ,, thjesh nje kafe per respekt se kam per ty !

romansa
01-12-10, 23:18
Flm per noten se durt mu drithshin deri e bona qa do em thu ahahahahhahhaahah
Asgje moj nuk ke kjo ,, thjesh nje kafe per respekt se kam per ty !
flm zoti ju dhashte shendet,bereqet e harmoni...

MemphiSx
01-12-10, 23:18
Diana,qitma ni kafee tkqyru a je msu me qit kafe :P

Diana007
01-12-10, 23:20
flm zoti ju dhashte shendet,bereqet e harmoni...


Shum flm Roamnca po ashtu edhe ty :smile:

Diana007
01-12-10, 23:21
Diana,qitma ni kafee tkqyru a je msu me qit kafe :P


Po de po a po nin mir aa,, veq mos me te pa ketu kafe kafe kafe :biggrin:


Mir te befte ,,,:smile:

http://clusterb.sevenload.net/dataB001/data10/slcom/ex/md/kjpkgfd/qlibhghjjdfe.jpg%7E/Kaffee-und-Kuchen.jpg

MemphiSx
01-12-10, 23:22
Eeee qit sen me gjak cka ma qite :P ncnccnnc ma gerrditi edhe kafen :D

Diana007
01-12-10, 23:24
Eeee qit sen me gjak cka ma qite :P ncnccnnc ma gerrditi edhe kafen :D


Se kur te me shohish ne kafe mos me thon Diane qu qitma nje kafe ahahaahahahaha

romansa
12-12-10, 23:01
http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpg
Tipi engjellor urdheroni
Alisia edhe ty urdhero http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpghttp://www.jamaica-gleaner.com/gleaner/20090507/lead/images/Layout1_1_PNSCIeCigaretAM.jpgedhe cigare paske kerkuar alisia
ju befshinm ire

tipi engjellor
12-12-10, 23:02
http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpg
Tipi engjellor urdheroni
Alisia edhe ty urdhero http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpghttp://www.jamaica-gleaner.com/gleaner/20090507/lead/images/Layout1_1_PNSCIeCigaretAM.jpgedhe cigare paske kerkuar alisia
ju befshinm ire
ooo flm shume nga ti shkojn edhe cigaret me kafe hej po dua te jesh edhe ti

AliSia
12-12-10, 23:03
http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpg
Tipi engjellor urdheroni
Alisia edhe ty urdhero http://lh3.google.com/luka.esenko/RvFEKntTy5I/AAAAAAAAATo/ZBLQimZLe10/s800/sarajevo244.jpghttp://www.jamaica-gleaner.com/gleaner/20090507/lead/images/Layout1_1_PNSCIeCigaretAM.jpgedhe cigare paske kerkuar alisia
ju befshinm ire


Ooooo Dora te lumt bree Romansa,pash endrra t'bukura sonte....Flm shume per kaffe dhe cigare

romansa
12-12-10, 23:07
ju befshin ire dyve
qe edhe per vete po e qes nje kafe tipi
http://www.tintamarre.info/hebdo/wp-content/uploads/2010/11/cafe.jpg

AliSia
12-12-10, 23:09
Mire te bafet romansa por eja bona Shoqeri ..:)

tipi engjellor
12-12-10, 23:14
ju befshin ire dyve
qe edhe per vete po e qes nje kafe tipi
http://www.tintamarre.info/hebdo/wp-content/uploads/2010/11/cafe.jpg
ashtu duhet po qka me shtru diqka tjeter ne tavolin hahahahah

romansa
12-12-10, 23:19
http://tablegrandpere.pagesperso-orange.fr/boisson.giftipi ndoshta per sonte boll

tipi engjellor
12-12-10, 23:20
http://tablegrandpere.pagesperso-orange.fr/boisson.giftipi ndoshta per sonte boll
hahahhaha boll boll fest na bane hahah sikur per zgjedhje hahahah

ShEjToNkA
14-12-10, 20:22
Qikaa me kule eja pijmė kaffe:biggrin:, ku mbeti eminja, ftoje edhe atė???

Qika^Me^Kule
14-12-10, 20:29
Prit prit mos e thirr Eminen deri ta mare une caffee-n ta shikoi cili filgjan asht ma i madh :p

ooOOOOooo ty.... zemra tu gezofte.............

Oqeani
14-12-10, 20:54
Lule kur te vishe lodhur ...
http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=399261631968&id=f042bd98ac8e82a7f97ea3c2980e545d&url=http%3a%2f%2fwww.rijnrijkers.nl%2fWebFoto%2527 s%2fFrankrijk%2fP6160303.JPG

Qika^Me^Kule
14-12-10, 20:58
Lule kur te vishe lodhur ...
http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=399261631968&id=f042bd98ac8e82a7f97ea3c2980e545d&url=http%3a%2f%2fwww.rijnrijkers.nl%2fWebFoto%2527 s%2fFrankrijk%2fP6160303.JPG

E paqa mare une... ho... po kjo te knaqe tash me e pi....

P/s. Mos pertofsh qite e nje per Lulen... se une ceta e tera.....:biggrin: ani e plus garabija aghaghaghagh

Oqeani
14-12-10, 21:04
E paqa mare une... ho... po kjo te knaqe tash me e pi....

P/s. Mos pertofsh qite e nje per Lulen... se une ceta e tera.....:biggrin: ani e plus garabija aghaghaghagh


Ooooo ti ti .. ka me te sakatu Lulja !!!
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=323391525871&id=3b6c2f553e1e60a293a3af3a66870136&url=http%3a%2f%2fimages.i-saveurs.com%2frecettes%2f900X675%2f288961344%2fpho to-recette-capuccino.jpg

Lule a po e sheh pse nuk po te beje kafe !!!

Prite nje me te mire

ShEjToNkA
14-12-10, 21:06
Ooooo ti ti .. ka me te sakatu Lulja !!!
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=323391525871&id=3b6c2f553e1e60a293a3af3a66870136&url=http%3a%2f%2fimages.i-saveurs.com%2frecettes%2f900X675%2f288961344%2fpho to-recette-capuccino.jpg

Lule a po e sheh pse nuk po te beje kafe !!!

Prite nje me te mire

O mirė mė bėftė mua se deri tė vjenė lulja i skadon affati:biggrin::biggrin:

Oqeani
14-12-10, 21:13
O mirė mė bėftė mua se deri tė vjenė lulja i skadon affati:biggrin::biggrin:


Jam ne zor bre - sonte e lishova doren per Lulen - e keto nuk po lene asgje !!

Haj tash mos prekni :(((

http://ts2.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=313798435265&id=d03028b65aae87b55d51f744fb7f76b6&url=http%3a%2f%2fnsa17.casimages.com%2fimg%2f2010% 2f07%2f24%2f100724103248763487.jpg

Qika^Me^Kule
14-12-10, 21:16
Ooooo ti ti .. ka me te sakatu Lulja !!!
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=323391525871&id=3b6c2f553e1e60a293a3af3a66870136&url=http%3a%2f%2fimages.i-saveurs.com%2frecettes%2f900X675%2f288961344%2fpho to-recette-capuccino.jpg

Lule a po e sheh pse nuk po te beje kafe !!!

Prite nje me te mire


Ho... mere filgjanin e laje se bash em ka knaqe kjo caffee....:biggrin:

Nuk po muj ma me pie caffee se e kete e kinsem mare.... :tongue:

http://www.stockfood.ch/bilder-fotos/Eine%20gebrauchte%20Tasse%20Espresso-398554.jpg

Oqeani
14-12-10, 21:22
Ho... mere filgjanin e laje se bash em ka knaqe kjo caffee....:biggrin:

Nuk po muj ma me pie caffee se e kete e kinsem mare.... :tongue:

http://www.stockfood.ch/bilder-fotos/Eine%20gebrauchte%20Tasse%20Espresso-398554.jpg


Sa i gazepit jam bre ahahha nje e kam ne pune keshtu - po ēka me ba qe ne FD jan ba dy :((((

E Lules me qef i beje se e kam per mallė ;)

LuLjaa
14-12-10, 22:50
Jam ne zor bre - sonte e lishova doren per Lulen - e keto nuk po lene asgje !!

Haj tash mos prekni :(((

http://ts2.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=313798435265&id=d03028b65aae87b55d51f744fb7f76b6&url=http%3a%2f%2fnsa17.casimages.com%2fimg%2f2010% 2f07%2f24%2f100724103248763487.jpg

Hajt se pe marr qeta qe se paska prek kerkush
Oqean me vjen keq se t'paskan munu sonte, po ēka me ba ka ni here duhet keshtu, se ndryshe s'po ju qet caffe ktyne :D
flm.. shume edhe pse se kam prit po qee me dul nja thnxx bac

Oqeani
14-12-10, 22:54
Hajt se pe marr qeta qe se paska prek kerkush
Oqean me vjen keq se t'paskan munu sonte, po ēka me ba ka ni here duhet keshtu, se ndryshe s'po ju qet caffe ktyne :D
flm.. shume edhe pse se kam prit po qee me dul nja thnxx bac


Eh edhe ti ka ato a :((

Te bafte mire o ēikė bacit hahahah

LuLjaa
14-12-10, 22:56
Eh edhe ti ka ato a :((

Te bafte mire o ēikė bacit hahahah


Une me krejt jam, s'kam t'keqe prej kerkujt sa t'muj me ba mire baj, sa nuk muj s'muj s'kam ēka me ba :P
Qashtu bac mos e harro kete zanat pash buken

Oqeani
14-12-10, 23:03
Une me krejt jam, s'kam t'keqe prej kerkujt sa t'muj me ba mire baj, sa nuk muj s'muj s'kam ēka me ba :P
Qashtu bac mos e harro kete zanat pash buken


O ku me u ba bre mire se edhe filxhanin po ma ēet me ia la :(((

tipi engjellor
14-12-10, 23:12
sonte ishin vdek te gjithe ooooo a ka naj kafe more hejjjjjjjj

desert
15-12-10, 13:34
Nje kafe me TeutaA e kisha pij me qejf!

elvio
15-12-10, 13:36
Nje kafe me TeutaA e kisha pij me qejf!


Punon tashme,por ka tjere qe pijne.

Psh une:smile:

desert
15-12-10, 13:37
Punon tashme,por ka tjere qe pijne.

Psh une:smile:

po nese nuk priton me i maru as une nuk pritoj me pi bashke!

elvio
15-12-10, 13:39
Fol preferencat,edhe gati une.

Teuta ju kerkojne,do vish, se ja ku eshte Kanadaja

afer,,,,,,,,,

desert
15-12-10, 13:41
Fol preferencat,edhe gati une.

Teuta ju kerkojne,do vish, se ja ku eshte Kanadaja

afer,,,,,,,,,

cka te ofrojsh ska problem....me rendesi me pas vullnet me sherby :D...( TeutaA)tash ne gjume duhet me kane ajo :D

elvio
15-12-10, 13:42
cka te ofrojsh ska problem....me rendesi me pas vullnet me sherby :D...( TeutaA)tash ne gjume duhet me kane ajo :D
Lere cajin,edhe urdhero esspreso pasi e kam te njejte

desert
15-12-10, 13:44
Lere cajin,edhe urdhero esspreso pasi e kam te njejte

nuk e kam provu kurr kete...po e provoj pra...flmderit, tu rrit ndera e muhabeti!

elvio
15-12-10, 13:45
Ju befte mire.

Me nder qofsh.