Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
User Name
Password
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-09-11, 10:15   #331
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,539
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

mire mire nusja ja ka marre anen .....vjehrra ma kot me fol ska ma...trus rri qaty mos ta ndegjoj zanin hahahhaah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 14-09-11, 10:19   #332
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,555
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Quote:
Originally Posted by tipi engjellor View Post
mire mire nusja ja ka marre anen .....vjehrra ma kot me fol ska ma...trus rri qaty mos ta ndegjoj zanin hahahhaahRinija ka perparsi tash qy ahahahhaahahaha
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-09-11, 17:49   #333
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,936
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-10-11, 20:11   #334
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Si dielli qe nuk behet hene, ashtu dhe vjerra s'te behet NENE

uee , a pe shihni cka paska than ..... dikush
Po perzina qetu te grat, ta shti ma shume me fol qat zonjen ( daden ) Drit
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-10-11, 20:38   #335
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

sherri qe spo kan gjinjah nanen gjall e spo kam me kan mu rreh dikure,spo e martoje kerkond
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 12:06   #336
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

krah per krahu ne Rinora 4 ...se kendon Sabri Fejzullahu
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 18:35   #337
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 24,909
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Ma e mirė vjehrra se nusja .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 19:41   #338
Gega 1
 
Join Date: 02-12-09
Posts: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Me e pase vjehrren t`zojn,zor qe kie me i ra pizhman.
Edhe qika pa i ga diqka s`e len,ama edhe trejte....qef o`me shku te vjehrra
qe qet trejte t`shishme.
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 20:19   #339
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

T'lumet ato vjehrra qe kan ba nuse t'mira..nje fjale e vjeter thote; "mesuesit te mire i shifen nxensat"!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 21:16   #340
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Une si vjeherr po du me iu kallxu qe jam shume e knaqt me rejat e mia.

Tash, po i bjen pak si me u livdunun veq tibe qysh o vjehrra osht edhe reja..

Vjehrra, edhe pse ma e moqme, duhet me e respektu rene, per me e fitu respektin e saj. Lum ajo vjeherr qe osht e meqme, e menon pak ma larg.


Gega, ty nuk t bjen me fol per vjehrren. A e din pse? Qe po t kallxoj pse, se ti nuk rrnon ne 1 shpi me to.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 21:39   #341
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default Re: Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

[QUOTE=lovely;2174418]Une si vjeherr po du me iu kallxu qe jam shume e knaqt me rejat e mia.

Tash, po i bjen pak si me u livdunun veq tibe qysh o vjehrra osht edhe reja..

Vjehrra, edhe pse ma e moqme, duhet me e respektu rene, per me e fitu respektin e saj. Lum ajo vjeherr qe osht e meqme, e menon pak ma larg.


Gega, ty nuk t bjen me fol per vjehrren. A e din pse? Qe po t kallxoj pse, se ti nuk rrnon ne 1 shpi me to. [/QUOTE]Sa kisha pase qef me te ndrrua me Vjerren time nje dite..
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 21:47   #342
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Quote:
Originally Posted by lazdrani View Post


Sa kisha pase qef me te ndrrua me Vjerren time nje dite..


une nuk bon me kan vjehrra jote, nuk mujna me lu n kasino bashke
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 21:52   #343
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default Re: Titulli: Re: Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Quote:
Originally Posted by lovely View Post
une nuk bon me kan vjehrra jote, nuk mujna me lu n kasino bashke

Lotet mi qite be sdi cka te kofte ty hoooooo
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 21:53   #344
e_martumja
Merita
 
e_martumja's Avatar
 
Join Date: 13-04-05
Location: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Posts: 19,505
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

Quote:
Originally Posted by lovely View Post
une nuk bon me kan vjehrra jote, nuk mujna me lu n kasino bashke
Qka nuk ban vaki ne dit sodit ahahhahahaha
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-01-12, 23:18   #345
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,539
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Vjehrra dhe nusja nė ditėt e sotme!

politik mbi politike......


tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 18:12.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.