Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
User Name
Password
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-10-12, 17:07   #361
Bona-us
 
Bona-us's Avatar
 
Join Date: 05-09-12
Posts: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Gėzohuni nėse njė grua mund tė grindet me ty si e ēmendur sepse nėse ajo grua hesht, kjo do tė thotė se ti pėr tė ke marr fund.
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 16-10-12, 20:16   #362
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Zoti ju dha femrave intuitėn dhe feminilitetin. Duke u pėrdorur siē duhet, ky kombinim lehtėsisht tejkalon mendjen e tė gjithė meshkujve qė kam takuar ndonjėherė.

(Farrah Fawcett)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-10-12, 20:20   #363
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Nje femėr ndjen melodinė e luleve nė erė..Sheh bukurinė e tė padukshmes.. Ndjen pėshpėrimėn dhe stimujt e jetės.. Di tė njohė kur ėshtė momenti pėr tė vrapuar e kur tė pushojė..Momentin e buzėqeshjes, tė sė qarės.. Momentin kur duhet tė rezistojė e kur duhet tė lėrė tė shkoshė
!!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Last edited by emine; 16-10-12 at 20:21.
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-10-12, 16:34   #364
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Join Date: 26-11-09
Posts: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Femra ėshtė burim sakrifice , pėrshtatet nė tė gjitha format-mėnyrat ...
kjo e bėn tė dashur dhe njėkohėsisht dinake !

Last edited by Zero Cool; 17-10-12 at 21:59. Reason: bold
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-10-12, 18:25   #365
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Unė mendoj se ka dy fjali shumė tė vėshtira tė thuhen nga njė grua.
E para ėshtė: "Jo, unė nuk dua ēokollatė, jam nė njė dietė."
E dyta: "ke tė drejtė" dhe kėtė t'ia thotė njė burri.

Distorted Fables
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-10-12, 21:12   #366
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Nje femer e zgjuar nuk martohet per pasuri,
por eshte aq e zgjuar sa te dashuroj nje milioner
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-10-12, 11:51   #367
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Join Date: 26-11-09
Posts: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Femra dhe pranvera janė e vetmja stinė ku gjen jetė !
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-10-12, 21:35   #368
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Thenie per Femrat....

Gruaja - O burre, pse nuk me ben dhurata si me pare?
Burri - O grua. Po ku ke pare ti qe peshkatari pasi e ka zen peshkun ta ushqej
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-10-12, 09:23   #369
Bona-us
 
Bona-us's Avatar
 
Join Date: 05-09-12
Posts: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Gratė e gegėrise janė vazhdimisht tė armatosura. Kanė njė vėshtrim krenar, ecje tė ngadalshme disi te madhėrishme, mburren qe janė luftėtare dhe pjesė e ēetave tė burrave.

Last edited by Zero Cool; 28-10-12 at 09:20. Reason: sipas kerkeses
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-10-12, 11:03   #370
AlbaSoft
 
AlbaSoft's Avatar
 
Join Date: 28-04-08
Posts: 1,678
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Grate jane me te zgjuara sesa meshkujt. Keni pare ndonjehere nje grua te martohet me nje burre, thjesht se ai i ka kembet e bukura?

Fjalet jane afrodiziaku me i mire per grate. Pika G eshte te veshet. Ata te cilet e kerkojne me poshte, humbin kohe. Isabel Allande.
__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !

Last edited by AlbaSoft; 27-10-12 at 11:04.
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-10-12, 04:20   #371
Bona-us
 
Bona-us's Avatar
 
Join Date: 05-09-12
Posts: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Nje grua do ishte shume me terheqese, nese do dinte te binte ne krahet e nje burri, pa rene ne duart e tij.
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-11-12, 16:39   #372
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Femrat janė si pemet , nė fillim shijon bukurinė e luleve e me kalimin e kohės shijon ėmbėlsinė e frutave.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-12, 12:36   #373
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Join Date: 26-11-09
Posts: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Gratė e bukura kurrė nuk dyshojnė nė inteligjencėn e vet, por gratė inteligjente ēdoherė dyshojnė nė bukurinė e vet .
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-12, 18:52   #374
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Kalimero's Avatar
 
Join Date: 28-02-09
Posts: 3,323
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

pur ni guri shkojn tu buri, pur ni pare bin un bunare
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-11-12, 19:21   #375
Dardanesha
 
Dardanesha's Avatar
 
Join Date: 09-07-12
Posts: 3,785
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by Zero Cool View Post
Femrat janė si pemet , nė fillim shijon bukurinė e luleve e me kalimin e kohės shijon ėmbėlsinė e frutave.

Shume thenje e bukur kjo


PS: Spo muj me i dhan reputacion...


__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 00:44.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.