Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
User Name
Password
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-01-13, 16:24   #436
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
Kish pas thene njera ; nje t'rrehne nje qef .:D

Hehehe vjeshta, mos deshte me thene qe dashuria ne fillim kontrollohet nga shpresa, ne mes nga frika, ne fund nga inati ...:P

per temen: lotet jane oratoria e grave ;smile:
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Last edited by Zero Cool; 16-01-13 at 16:26.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 17-01-13, 17:36   #437
AmonRa
 
Join Date: 14-12-12
Posts: 163
AmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Natyra e femres nuk ėshtė krijuar pėr dėshirėn e ēastit, por pėr gėzimin e pėrjetėsisė sė njerėzimit.
AmonRa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-01-13, 21:16   #438
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Besoj nė femrėn qė brenda vetes e mban tė fshehur atė bukurinė e padukshme qė neve meshkujve na bėn tė ndihemi thuajse kemi krahė. Ėshtė kjo bukuri e padukshme qė e bėn femrėn tė ndihet femėr. Tė ndihet e vlerėsuar dhe jo vetėm njė objekt gjahu. Kjo bukuri e padukshme ėshtė faktori shpėrthyes qė e nis reaksionin shqisor dhe shpirtėror qė ta krijon ndjesinė se diēka e ngrohte po tė digjet mu nė qen...dėr tė gjoksit. Njė zjarr qė digjet butė dhe kėndshėm, saqė nga kėnaqėsia tė ligėshtohen edhe gjunjėt.
Dhe kėtė ndjesi unė e kam sa herė qė e shoh atė. E kam sepse ajo e shpalos shpirtin pa pasur nevojė t'ia shohėsh fytyrėn.
Ndoshta nė sytė e tė tjerėve ajo edhe mund tė duket e rėndomtė. Por mė beso se duhet tė kesh mė shumė se sy pėr ta parė bukurinė e fshehur.
Edhe pse ėshtė optimiste ajo tė gjitha i mban nė vete. Mjedisi ku jetojmė, sado qė tė pėrpiqesh, thjesht nuk tė lė tė jesh vetja.
Ajo kėtė e di!
Andaj ajo rri e fshehur brenda sekretit tė saj. Si njė margaritar i ēmuar i fshehur nė fund tė oqeanit. Njė shpėrblim i rrallė qė lejon tė zbulohet vetėm nga ai qė ėshtė mė i denji ndėr tė gjithė tė denjit. Ėndėrron! Dhe pret!
Tash besoj e kupton pse mė sfidon magjia e fshehur e njė femre. Pse dehem nga bukuria e brendshme qė shfaqet hijesisht nė reflektim. Ajo qė nuk mund tė pėrmblidhet me sy. As edhe njė mijė orgazma tė njėpasnjėshėm nuk i afrohen dot kėsaj ndjesie. Ėshtė kjo pjesa e munguar e ekstazės qė nuk mund tė shijohet nė shpėrthime epshesh.
Hyjnorja shfaqet bindshėm nė sytė, mendimet dhe fjalėt e njė artisti. Por edhe artisti e arrin pikėn kur e ndien se edhe atij fjalėt nuk i mjaftojnė.
(A.R)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-01-13, 23:46   #439
e-uritura
 
e-uritura's Avatar
 
Join Date: 23-04-08
Posts: 1,888
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

"Kurve? Nje femer me moralin e nje mashkulli!"
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-01-13, 00:03   #440
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,260
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by e-uritura View Post
"Kurve? Nje femer me moralin e nje mashkulli!"
Femrat jan lavire, nena ime eshte femer - Napoleoni !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-02-13, 18:19   #441
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

"Grate per te cilat dashuria eshte gjithqka, jane gjithmone naive."
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-13, 00:11   #442
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

"Ajo eshte shume e bukur! Por tė siguroj qė nėse ulesh nė tavolinė me tė, nuk do bisedosh me ”bukurinė”… Sepse kapaciteti saj ėshtė njė palė taka, njė veshje ekstravagante, njė buzėkuq i ndezur.. Dhe njė mungesė e theksuar dijesh !"
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-13, 10:52   #443
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Kalimero's Avatar
 
Join Date: 28-02-09
Posts: 3,323
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by lovely View Post
"Ajo eshte shume e bukur! Por tė siguroj qė nėse ulesh nė tavolinė me tė, nuk do bisedosh me ”bukurinė”… Sepse kapaciteti saj ėshtė njė palė taka, njė veshje ekstravagante, njė buzėkuq i ndezur.. Dhe njė mungesė e theksuar dijesh !"
aaa hor tek i paske bo trudhavicat

po kush be o nzor me maren dije pi dijuzkave, me dashten dije e mar i libur ere i gazet ere e lixoj haha

pur temen; femrat jon trudhavica ...!
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-13, 20:50   #444
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by Kalimero View Post
aaa hor tek i paske bo trudhavicat

po kush be o nzor me maren dije pi dijuzkave, me dashten dije e mar i libur ere i gazet ere e lixoj haha

pur temen; femrat jon trudhavica ...!

O mashkedh i keq e i vogel, kush tha qi duhet me marren dijuni pej dijuzkave?

Veq hej, veq edhe me u ungjun un kafe, e me bo dhaf me ni trudhajke, beso qi rafsh e barabar jo qi t`ungjet, po ka me tu bo edhe ma i vogel se qi u kan
Ti si "burė", duhesh me e dit kit sen.

Pirnryshe, ma kujtove vicin e Bajlozit qi e pat karxue, qi ki pa thane ai vdhau i vogel per nuse t`vet; Nuk e kam marr per me gatue mire, po e kam marre per me q*e.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-04-13, 23:51   #445
Alima
Banned
 
Alima's Avatar
 
Join Date: 14-08-11
Posts: 6,903
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

...

Grat nuk shohin asnjehere ate qe bejn burrat per to ,ato shohin vetem ate qe burrat nuk bejne per to!


Anonim!


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-04-13, 12:19   #446
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
zanaa's Avatar
 
Join Date: 19-10-12
Location: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Posts: 605
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Femra e bukur te kenaq syrin ; Femra e mirė te kenaq zemren . e para ėshtė njė stoli , e dyta njė thesar.
__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-04-13, 14:41   #447
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by zanaa View Post
Femra e bukur te kenaq syrin ; Femra e mirė te kenaq zemren . e para ėshtė njė stoli , e dyta njė thesar.

..me qellu pa asnjeren prej ketyre t'mirave, cka me bo???
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-04-13, 15:30   #448
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
zanaa's Avatar
 
Join Date: 19-10-12
Location: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Posts: 605
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Titulli: Thenie per Femrat....

Quote:
Originally Posted by halla e madhe View Post
..me qellu pa asnjeren prej ketyre t'mirave, cka me bo???
Nese ka pa asnjeren nga keto,nuk eshte njeri fare-fshije ,,dajak''
__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-05-13, 07:45   #449
natyra
 
Join Date: 19-01-08
Posts: 2,055
natyra has disabled reputation
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Tek Femra shih per Thjeshtesin/Sinqeritetin...Se sa per Mendjemadhesin/Arrogante!

e tha/Natyra.

Last edited by Zero Cool; 01-05-13 at 18:46. Reason: ngjyrat
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-05-13, 11:31   #450
AmonRa
 
Join Date: 14-12-12
Posts: 163
AmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėmAmonRa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thenie per Femrat....

Vetėm femrat dhe mjekėt e dinė sa e nevojshme ėshtė gėnjeshtra.


AmonRa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 15:53.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.