Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-09-04, 01:30   #46
Mirlind-Kosova
 
Join Date: 25-04-04
Location: Gjermani
Posts: 121
Mirlind-Kosova has disabled reputation
Send a message via AIM to Mirlind-Kosova Send a message via MSN to Mirlind-Kosova Send a message via Yahoo to Mirlind-Kosova
Default

hahhahahah zeshkanja hahahhaha qfar pyetje banale hahaahha,

Po kur nuk te dashuron askush si mundet te ndodhé aji rast qe te kesh edhe sex me te....hahahha qka snin njeri ketu, :roll:

me duket se ty te paska ndodhur diqka e tillé,se tek ne themi qeli mizen pas veshit.
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 14-09-04, 09:09   #47
imodium
 
Join Date: 08-09-04
Posts: 94
imodium has disabled reputation
Default

Nje vajz qe nuk deshiron me be sex esht kunraj ligjit te ni shteti dhe aj keshtu mundet mu denu me burg me vjet.

Nese e ban aj sex me zort me ni femer qe nuk deshiron sex .


Por ne menyren tjeter nese jan dy vet se jon bashk.

the buri deshiron po femr nuk deshiron edhe se jon bashk por femra tani e ban apet edhe se nuk deshiro.


Po tani nuk isha kon une ngusht une isha knaq perveti qy une nuk jam qyqan hahahhahahahhaahhahh :lol: :lol: :lol:
imodium Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-09-04, 09:50   #48
nitushe
 
Join Date: 08-09-04
Location: Kosovė
Posts: 746
nitushe has disabled reputation
Default

Malo sme ke kuptu mire se ti tash kane ta shifsh smunesh me bo me to sex qy
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-09-04, 18:31   #49
Loqki
 
Join Date: 05-06-04
Location: Ferizaj
Posts: 74
Loqki has disabled reputation
Default

Unė kisha me than se me pėrsonin qė nuk e dashuron nuk muj me ba dashni pasi qė SEXI ėshtė pėr QEFI e jo pėr ILAQ e kėshtu qė pa lezet nuk ka efekt
Loqki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-09-04, 19:22   #50
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Pershendetje- ZESHKANJA. Mendimi im eshte ky: Per te bere SEX me naj vajze, nuk dmth ta dashurosh.Ka edhe vajza qe mendojne keshtu.Ta arsyetoj kete mendim shkurt:Nese e bani dallimin e duhur ,real dhe te vertet ne mes DASHURIJES dhe SEXIT,do te shifni se eshte e mundur edhe mire bile,sepse nese ju pengon titulli i temes ne konkludim te mire,paramendojeni titullin keshtu(sepse eshte me domethenjen e njejte): SI MUND TE MASTURBONI PA PASUR PARTNER? Pergjegjen e keni ketu.
Ju pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-09-04, 10:54   #51
DannyAus
 
Join Date: 18-09-04
Location: Australia-Melbourne
Posts: 404
DannyAus has disabled reputation
Send a message via MSN to DannyAus
Default

Quote:
Originally Posted by Mirlind-Kosova
hahhahahah zeshkanja hahahhaha qfar pyetje banale hahaahha,

Po kur nuk te dashuron askush si mundet te ndodhé aji rast qe te kesh edhe sex me te....hahahha qka snin njeri ketu, :roll:

me duket se ty te paska ndodhur diqka e tillé,se tek ne themi qeli mizen pas veshit.
Mirlind_kosova a po mendon vetem me te dashuren njerezit neper bot bejn sex,,
QKA KA TE BEJ DASHURIA ME SEX KETU,, MUND TE BEN NJERI SEX ME QDO VAJZ,, E DASHURON KREJT TJETERKAN DHE BEN SEX ME TJETERKAN...... PYETJE SHUM PALIDHJE POR TE NJEJTEN KOH INTERESANTE,,
**SEXI ESHTE DOMOSDOSHMERI TRUPORE,, KURSE DASHURIA SHPIRTERORE...
**PER MASHKUJT PO EDHE PSE NUK E DASHURON,, BEN SEX
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-09-04, 05:53   #52
Besi04
 
Join Date: 11-09-04
Location: Prishtine
Posts: 13
Besi04 has disabled reputation
Default sex me nje femer qe nuk e don

pershendetje per Doniken , Murgeshen dhe Qika_pr edhe une jam afer mendimit te juaj .

sexi& dashurija shkojn bashk ne te shumten e rastev mirpo mund te ndodh qe njeriu ka deshire vetem per sex nganjihere dhe mund te kete sex me nje femer edhe nese nuk e don por kuptohet me mirkuptim kur kjo ndihet si nevoje fiziologjike mirpo jo ne menyre brutale duhet te jet njifar simpatije mes tyre.
__________________
tung te gjithve
Besi04 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-09-04, 01:24   #53
Tomori
 
Join Date: 23-06-04
Posts: 11,890
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Loqki
Unė kisha me than se me pėrsonin qė nuk e dashuron nuk muj me ba dashni pasi qė SEXI ėshtė pėr QEFI e jo pėr ILAQ e kėshtu qė pa lezet nuk ka efekt
Loqki si bre pa e provu, e din se ska lezet nje her provohe por ku ta dish del fiqi i pjekur e i embel, ksaj pune nuk i dihet mos Loqki me paragjykime se tshkel koha, e manej kie me i ra pishmanit atehere nuk dvin aj seni per kurgja veq me e ba shuren o Loqki hahaha prandaj provohe nje her se nuk tkacen hahaha
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-09-04, 01:46   #54
dr1ta
 
dr1ta's Avatar
 
Join Date: 31-08-04
Location: Ne veri
Posts: 5,346
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Default

Valla kam lexu ce nje femen ce ka sex me nje mashkull pa e dashuru ...mbasi e ben sexin budallakohet ne kry ,pra ajo automatikisht lidhet me ndjenja, nuk dmth ce dashuruohet por pret dicka ma teper nga ai....si me i pas borxh dicka :lol: :lol:
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-09-04, 19:34   #55
Ermira
 
Join Date: 25-09-04
Location: .......
Posts: 167
Ermira has disabled reputation
Default KUrr!

Per mendimin tim --mu pas bashku tok e qiell--s'do te mund te beja sex me dikend qe se dashuroj --kurr!!!Mos e provofsha !!!
E per ata qe thojne e dashuroj nje femer e boj sex me nje tjter ata s'kane ndjenja e as qe dashurojne diken--kjo eshte veqse nje genjeshter.
Ndoshta ka shume vajza avanturiste dhe djem--qe bejn sex--siq eshte prostuticioni nermal ata/ato asgje s'ndjejn asnje dashuri--pos sex-it...
Ju pershendes Zeshkane..shum pyetje me vend --e sidomos per djem!
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-10-04, 17:56   #56
kulleri
 
Join Date: 02-10-04
Location: KOSOV/FERIZAJ
Posts: 35
kulleri has disabled reputation
Send a message via MSN to kulleri Send a message via Yahoo to kulleri
Default hi

te gjitha vajzat jan te shishme veq rren kush thot :lol: e saper ty ermira d.m.th deri metash ke ba sex veq me ata q ete kan pelqy
__________________
JU PERSHENDES TE GJITHVE
kulleri Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-10-04, 19:15   #57
Ermira
 
Join Date: 25-09-04
Location: .......
Posts: 167
Ermira has disabled reputation
Default s'do mund te beja!S'ka gjasa!

Shum p gabosh i nderuari kuller -jam e re per sex..po edhe po te isha ne moshen e duhur s'do beja kurr sex.me ata qe si dua sepse ather do behem pa ndjenja fare....Ne jeten time shpresoj qe vetem me nje partner apo njeri te jet ai i pari dhe i fundit deri ne vdekje !!!!
Kulleri te pershendes!
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-10-04, 01:12   #58
koliqi79
 
Join Date: 14-10-04
Location: tirana
Posts: 4
koliqi79 has disabled reputation
Default Re: Si mund te beni sex me nje vajz qe nuk e dashuroni?

une sdua te mburrem nuk kam bere seks vetem se me nje vajze qe e kam dashur por ajo u largua dhe shpesh ndjej se kam nevoje sepse dhe me shkence njeriu duhet te kryeje te pakten nje here ne jave seks cdo mnjeri ka nevoje por e mira eshte qe njeriu prane te kete ate qe dashuron ( me respekt ernesti prej tirane)
__________________
ja ke fut kot plako
koliqi79 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-10-04, 12:57   #59
devilish_Angel
 
Join Date: 28-09-04
Location: zvicer
Posts: 17
devilish_Angel has disabled reputation
Default

hmmm ka shum komentare te mira dhe disa jo aq te mira qe i lexova une ne kete faqe. Mendimi im esht se nje njeri duhet ta duhesh njiher kryesorja por jo per sex apo per nevoj. Dhe realiteti esht ka edhe djem edhe vajza te cilet bejn sex vetem per qef nje nate ta kalojn ashu pa gajle hiq, por per mendimin tem mua kjo sme pelqen sidomos kur je me denje bashk, kjo esht gjera me e keqe te cilen mund ta bejsh. Dhe djemt ketu shum po thon qe kryesorja te bejn sex hiq pa e marr parasysh se si esht apo kush esht, por mendoni njiher nese keni te dashur, cfar de benjet juve po te thoshte ajo e dashura juaj keshu te shkonte me denje djal tjeter ? si de ndiheshit? keshu qe para se tja fusni kot me mire mendoni perpara cfar de benjet juve ne kete rast

e pershendes zeshkanen e cila ka ber nje pyetje te mire dhe si qe u permend me pare esht shum pyetje e mire sidomos per djemt !!

ju pershendes te gjithve
devilish_Angel Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-10-04, 06:48   #60
Spo_Ma_Nin
 
Join Date: 16-10-04
Location: Zvicėrr
Posts: 4
Spo_Ma_Nin has disabled reputation
Send a message via MSN to Spo_Ma_Nin Send a message via Yahoo to Spo_Ma_Nin
Default

Tungi

Shume lehte....
Simpatia nuk eshte e e barabart me dashurine prandaj formula shume e thjeshte!
unė
simpatia = sex

Mėngjes tė kėndshėm


Spo_Ma_Nin Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 19:19.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.