Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-11-03, 04:26   #46
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

PershendetjeTONINO te pershendes shuuuum pak ty hahah ma shume i pershendes Mija edhe Murgesha e do tjer qe jan pak ma te vogel ne ket temė

TONINO pse bre djal je aq pa shpirt s'po muj me te kuptue se Qka po ta zen udhen ty Murgesha qe ajo s'shkruan per sex por ka qef me dite more se edhe ajo i perket QENjES njerzore e ka qef me dite rreth sex-it edhe pse s'ja lejon feja qy, mos me shkue me zhige te sex-it

TONINO une ty te kisha lan emrin Gjebrail vllah se troh rahmeti s'kie a?

hej nime kush e ka lan SEX-in bre boll i meqem ish kan rahmet shpirti atina ?====>@Tung e bafshi
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 15-11-03, 09:34   #47
loti
 
Join Date: 09-11-03
Location: Gjithkund
Posts: 60
loti has disabled reputation
Send a message via AIM to loti Send a message via Yahoo to loti
Default

Tung

Mirmengjes! Paskeni dale nga tema mirepo nuk ka gajle se nga tema dalim gjithmone ( sikur dhe une tash) por me qellim per tu kthyer prap.

Po me pelqen mendimi i "Donikes" per arsyet se pse mashkujt vrapojne pas te tjerave..pra femra per te qene terheqese dhe e bukur duhet te kete vetite terheqese dhe ta mirembaje vetveten ne te gjitha aspektet.Po ashtu keto kritere vlejne dhe per meshkujt.... e sa per info ata apo ato te cilet vrapojne,hargjojne etj etj pas gjinise se kundert pa perfillur kurfar kriteri jane njerez me crregullime psikike ,sipas mendimit tim .
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-11-03, 20:03   #48
TONINO
Banned
 
TONINO's Avatar
 
Join Date: 01-10-03
Location: Suisse
Posts: 291
TONINO i dashurTONINO i dashurTONINO i dashur
Default OOOO KUKU

PERSHENDETJE ""ONLINE"", SI JE AJE MIR? EDHE UNE TY TĖ PERSHENDES SHUM MA PAK SE ""MURGESHEN DHE MIJA"".

QY QY ""ONLINE"" PASHA SHPIRTIN E ""MURGESHES"" NUK JA NDAL UNE ME HY NĖ TEMA TĖ SEX-it, POR AJA ISHTE SIKUR AJA GRUJA QĖ KA THĖN (VALLA EDHE POMA KONA POR EDHE PO DHIMKA BRE) HAHAHAHA HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA,""MURTHIO"" SHKO PAK LEXO TEK TEM AIME ***CILI STIL JU PELQEN MAS SHUMTI***, SE PASKE NEVOJ PĖR NJĖ EDUKAT SEXUALE HIDRAULIKE PAK SIKUR TĖ RREPT, A PE DIN AJO."""ONLINE""" BASH PYTJE ME VEND, QĖ KISHE BĖR PYTJE KUSH EKA QIT SEX-in HAHAHAHA PO TI VET E KISHE CEK SE KUSH EKA QIT SEX-in??? PO >>PO XHIBRAILI EKA QIT SEX-iN QY<<, OK KALOFSHIT BUKUR E NDEGJOHEM.

__________________________________________________ ___________Geto_21
TONINO Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-11-03, 06:19   #49
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

TungTONINO une te pershendes ty pak ma pak se qe me ke pershendet ti mue hahahha

Saper edukat te sexit Titonino s'kam nevoj se pasha neren nja po ta thom qe ajo qe t'me sheh qe i kam 3 kam po e din ti ku e kam ate kamen e 3 dije se kamseh s'me leshon a e edukata e jote e sex-it lej ato rrena e dallaver ti qy, sot s'i kie 3 kam s'donj femrat vlla qyyyyOnline is the name SEX is the surnameferget the name have SEX Online......
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-11-03, 06:21   #50
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

TungTONINO une te pershendes ty pak ma pak se qe me ke pershendet ti mue hahahha

Saper edukat te sexit Titonino s'kam nevoj se pasha neren nja po ta thom qe ajo qe t'me sheh qe i kam 3 kam po e din ti ku e kam ate kamen e 3 dije se kamseh s'me leshon a e edukata e jote e sex-it lej ato rrena e dallaver ti qy, sot s'i kie 3 kam s'donj femrat vlla qyyyyOnline is the name SEX is the surname

ferget the name have SEX Online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-11-03, 22:40   #51
python
 
Join Date: 22-11-03
Location: nga llapi une jam
Posts: 115
python has disabled reputation
Send a message via Yahoo to python
Default

:lol: kjo tem ose debat ne mes online,mija, murgeshes edhe ne fund me Tonino me pelqeu shum edhe me dukej me shum qesharake se sa ofendime njeri me tjetrin, por me shum ndoshta nuk mujta me nxjerr por e di edhe nje gje se ne ket debat mija me murgeshen tingllojn sexiste por jo home-lesbo
python Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-11-03, 23:20   #52
Tina007
 
Join Date: 06-10-03
Location: US New York
Posts: 13
Tina007 has disabled reputation
Default Re: Sjeni ka dini hiq

Quote:
Originally Posted by Flash
Tung krejtve ju du edhe ju pershendes po veq njo po du me ju thon e keni zgat shum bre zdon koment pse burri ngan mas tjerave fjala osht se JA KONAAAAAAAa bre vella mos em ja kojt nuk ngan :P


Pershendetje FlashI lexova te gjitha pergjigjjet por e jotja me pelqej me se shumit sepse ishte reale. Ashtu eshte si thua ti JA KONA be qa me ber nuk mundesh me e ndale edhe nese tranohesh, vetem lute zoti ishalla nuk te qet ty zoti nje ashtu se tani hmmmmmmmmmmm eheheh nesje vetem ket desha te them se ishte pergjigjje shum real te lumet!!!!!!!!

Eh ju tjeter mos gjeni arsytime pa lidhije pasha mamin se krejt prej teme ish dale phaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe ju qy ehehehe.

Kalo bukur te gjith qaste te kendeshme ne ket Team.Pershendejte nga Tina_007 :arrow: :lol: :lol: :lol:
Tina007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-11-03, 23:33   #53
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Re: OOOO KUKU

Quote:
Originally Posted by TONINO
PERSHENDETJE ""ONLINE"", SI JE AJE MIR? EDHE UNE TY TĖ PERSHENDES SHUM MA PAK SE ""MURGESHEN DHE MIJA"".

QY QY ""ONLINE"" PASHA SHPIRTIN E ""MURGESHES"" NUK JA NDAL UNE ME HY NĖ TEMA TĖ SEX-it, POR AJA ISHTE SIKUR AJA GRUJA QĖ KA THĖN (VALLA EDHE POMA KONA POR EDHE PO DHIMKA BRE) HAHAHAHA HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA,""MURTHIO"" SHKO PAK LEXO TEK TEM AIME ***CILI STIL JU PELQEN MAS SHUMTI***, SE PASKE NEVOJ PĖR NJĖ EDUKAT SEXUALE HIDRAULIKE PAK SIKUR TĖ RREPT, A PE DIN AJO."""ONLINE""" BASH PYTJE ME VEND, QĖ KISHE BĖR PYTJE KUSH EKA QIT SEX-in HAHAHAHA PO TI VET E KISHE CEK SE KUSH EKA QIT SEX-in??? PO >>PO XHIBRAILI EKA QIT SEX-iN QY<<, OK KALOFSHIT BUKUR E NDEGJOHEM.

__________________________________________________ ___________Geto_21
Heu bre qte paska dale problem me gjendjen time, pa hajt ne mujsh me ja qillu. Qfare statusi te gjendjes civile kam une.

Edhe gabim e paske shfaq kete fjali

QY QY ""ONLINE"" PASHA SHPIRTIN E ""MURGESHES"" NUK JA NDAL UNE ME HY NĖ TEMA TĖ SEX-it, POR AJA ISHTE SIKUR AJA GRUJA QĖ KA THĖN (VALLA EDHE POMA KONA POR EDHE PO DHIMKA BRE) HAHAHAHA HYP SET VRAVA ZHDRYP SET VRAVA,""

se une nuk jame tille. Ty mos te pengon niku im. E kam ba me qellim kete nik dhe ja pse. Me mbajt nje nik pompoz ju djemt kapeni shume pas nikut te bukur e une e bera MURGESH dhe jam tani shume mire se po shkruaj e askush nuk po me lyp njoftim.

Postuar: Fri Nov 14, 2003 9:28 pm Titulli i mesazhit: Pershendetje--------------------------------------------------------------------------------[/b]Pershendetje Online, si je a je mir, e kam lexu qka kishe shkru me ndru temen se Murgesha kinse ėshtė alergjike ndaj sex-it, me vjen keq por as qė e kam ndermend ta ndroj temen, pse sexi ėshtė sex dhe ka me m'bet sex.Murgesha, pse bre vajz futesh nė ksi tema kur nuk je apo nuk mund ti pershtatesh rrethinave.Murgesha mė vjen keq por une mendoj se sex-i ėshtė diqka shum e q'muar dhe mendoj se edhe ju e doni sex-in e leni ju pasulin apo fasula siq ka thėn Murgesha ha ha ha.

Murgesha,ti mem ndegju mu nuk futesh mė nė ket tem por shkon tė temen Feja-Islame, e aty ska sex hiq valla,Murgesha si e kap par une e keni gjetur njė gjuh tė pėrbashket me Mija, ishalla e keni fat njėra tjetrene i boni nja 5 thmi sė bashku, por ėshtė problemi cila nga ju dota luan rrlin e gruas e cila rrolin e burrit hahahaha.

Une ju kisha dhėn njė sygjerim? cila e ka gjyksin mat madh ta luan rrolin e burrit.

Tonino ndoshta shume ke besim ne vetveten dhe shkarravit edhe kesi gjera. Beson se krejt qka mendon ti me ate mendje te semure eshte e vertet.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-12-03, 01:22   #54
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

tungMurgesha si je e nderuar se pasna dite qe s'je real (verte) murgesh sa pa te kisha lyp njoftim se kisha lan ndoshta s'eshte ba vone qiko qitash me kan mujt me u njoftuwe une e ti dyqysh pa e marr vesh Forumiqyre nihere ketu po bojka vakija edhe njoftime me lyp a qy edhe qita e niva s'koka met me hy as ne forum more kukukukku jaaaaaaaa vella s'a po rrnojka njeri po mesojka gjithe ēkaonline perseri online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-12-03, 12:17   #55
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Papa Online, ska nevoje te njoftohem me ty, ani me ty ma kuku.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-12-03, 18:39   #56
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

Tung

Murgesha ka je tu shkue qe po ma ban papa (papa bajshin femijet kur shkojshin te dajt) hahahha ani ku me pas ti ate nafak se u kon dashte mi kapercye 100 kodra po ty te paska nem nana nate e dite qe s'me ke pas mue nafak moj e Gjorėtung
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-12-03, 19:13   #57
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Online shkruajti

Tung

Murgesha ka je tu shkue qe po ma ban papa (papa bajshin femijet kur shkojshin te dajt) hahahha ani ku me pas ti ate nafak se u kon dashte mi kapercye 100 kodra po ty te paska nem nana nate e dite qe s'me ke pas mue nafak moj e Gjorė
Qka ti shtoj me teper ketij shkrimi te ketij mjerani. Skan faj Gjakovaret qe thojne "Hajt bace tu rrit mendja"
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-12-03, 22:38   #58
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

tungja vella ma ka ftof e Gjora Murgesh veq mbaje titullin e mos u merr me tema te sex-it se te bjen huj per SEX (fuck) dhe tani te prishet ftyra te dalin puqrrat po ma se miri dil nga kjo teme te kisha lut e hyn ne shoqaten bemirese bashkangjitju shoqeve tua e leje SEX-in ndoshta ta sheh hajrin dikush qy e jo ashtu edhe po ma kana SEX-in (fuck) edhe s'po me len feja ashtu s'shkon

tung sweetyFol keq nine Keq Murgesh
Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-12-03, 15:02   #59
mija
 
Join Date: 27-10-03
Location: Mitrovica
Posts: 297
mija has disabled reputation
Send a message via MSN to mija Send a message via Yahoo to mija
Default

ONLINEEEEEE IM BACK hihihhiihih...

p.s. e keni gjet murgeshen vet e pe suloni...jushuuuuuuuuuu EDHE UN JOM TASH KETU hiihihhi

niher ju popularizova tmeen hihihih tash keni vazhdu..Online po perparon bre ama 1% ne dif me murgeshen muahahahhahahaa
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-12-03, 22:49   #60
Online
 
Join Date: 18-10-03
Location: UK ( Lo)
Posts: 104
Online has disabled reputation
Send a message via MSN to Online
Default

tungmija edhe une jam ardhun se me kishin hie virusat e Murgeshes e ishin kan ka ma marrin edhe shpin jo veq PC-in ruaju se reni ishe po t'ja ngjet PC-is tane

hej mija shkret ish met Forumi une ketu jo ti jo veq do njerz te zorit ishin kan ketu do murgesha

po ku ke ti oj Nalete a a mos ke ne Deti dikun hahhaa

hej nime murgeshes me ja dhan gishtin po ta merrke edhe K.aamen qy

kjo s'po dike me u nal veq pak j'a nisa adin si me te mire se pasha kryt e kepes kur t'i gjuhena une asaj frymen ja nxa hahhaha

mire mbeteshiOnline-7-to-11


Online Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:41.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.