Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
User Name
Password
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-01-04, 00:36   #1
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default Kush te doni me ju qit fall?

Jam Esmerallda, ju kshyri fallin, mos u hidheroni nese nuk jau qilloj te gjitheve se kaniher jam mire e kajher keq@.
Ju lutem mani rend jo krejte menjeher.

Hajt ejvalla se shkova, mos pritoni se shum mire kqyri Esmerallda jam Evlad.


__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 17-01-04, 10:37   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Falm.Esameralda,sa e ke ēmimin?
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-01-04, 16:05   #3
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Te paren her gratise e pastaj kush don apet 10 euro.
Mos harroni merrni duart me vete kur te vini tek une. Edhe nej maice te trupit se ndryshe sju del falli jo. Kur kam kafe kqyri edhe ne filgjan e per mos me me gjete thate merrne edhe ka pak kafe me vete. Per rryme mos u merzitni se e kam plinin.

Hajde evlad qka po pritni qe spo vini.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-01-04, 23:28   #4
jehona
 
Join Date: 02-10-03
Posts: 231
jehona has disabled reputation
Default

ESMARALDA far kafe duhet me marr me veti, capoccino apo fare...?
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-01-04, 13:19   #5
In Da Houze
 
Join Date: 28-12-03
Posts: 60
In Da Houze has disabled reputation
Default MOS ME BENI ME QESH SE NDALEM, KOT E KOT

Tung valla une nuk preferoj mem qite fall mamire ta kem supriz se me ma qillue ta ne sdurohem ..
po nisuni nga parimi fetar Allahu Xh.Sh a nuk mundi me jav tregue te ardhmen po ja la njerzve NJERZ
PALLAVRA JAN TE GJITHA .....
__________________
Njeriu qe ta thot te verteten ne sy,nuk te urren ..
Rapper Me Profession per momentin .?
TeRoR-_-DoGg....In<>Da<>Houze.....EnGjulLi-_-2 ....RiDvAn BekTashI
In Da Houze Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-04, 20:25   #6
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-04, 20:30   #7
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Pallavra tallavra ti bre Inade has se sun po ta shkruaj qitfare emrin. Ku e more bre pash zotin kete nik.
Po nejse spo e zgjati edhe shume me ty se ti spo besojshe ne fall. Perqata qe me tha mu se spo te besoj ka me tu shty martesa edhe 15 vjet. I porosita fallet per ty dhe hiq mos lyp qitu nuse se ska para 15 vjetve. Edhe ni pritsh qito qika qitu badihava se kto pas 15 vjetve plaken e i bojne ka ni kerr me thmi. Edhe tjera her mos thuj se spo me beson se ta shty martesen ma shum. Hajt tu mir metq.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-04, 20:35   #8
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Ti bre qike me emrin Jehona falli po ma qet se se ke ket emer por e ke emrin Hafize e veq per me bo firm qitu ne forum e ke bo Jehona.
po hajt Hafize se falli tpaska dal i mire. E paske nje djal pi gjynahit kuku e paske bo krejt per veti dhe zo spo guxojka me te bo. Ti qike mos hi qitu ne forume se paske me met edhe pa qat djalin kuku gjynahi zotit qka po hjekka prej teje. Se ai po menojka me vete se qe qka mboni mu e po lyp hala qer me i ba si gjynaha.
Hajt edhe ti mir metq ka ment e leje pak ate te ngratin le te hyjne qitu dhe le te shohin humor pa pare.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-04, 20:38   #9
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Edhe ju tjerat qika e djem hajdi bre se vi kaniher ktu pari e ju kqyri edhe juve fall. Edhe dine se qitash ja kam nis me punu veq ne forume e chata e po kqyri fall.
Hajdi fall te mire dhe lire. Qka thot Esmerallda qashtu bahet.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-04, 20:43   #10
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Hahahhahaahh Esmerallda po kjo teme qenka per te temat Thashetheme. Mos mu idhno qe po ta largoj temen prej ketu dhe kshyrma edhe mua fallin. Kur ka me me dal kysmeti.

Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-01-04, 04:35   #11
RRUSHI
 
Join Date: 02-10-03
Location: NYC
Posts: 327
RRUSHI has disabled reputation
Default

PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-01-04, 09:06   #12
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Esmerallda
ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.
Esmerallda,flm per fallin.Jo bre une nuk po bej hagare me asnje djale,por me trego ti cili djale eshte me i miri per mua ketu qe do te bente te lumtur se po me mungon nje djale asisoji :?:
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-01-04, 00:45   #13
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha
Hahahhahaahh Esmerallda po kjo teme qenka per te temat Thashetheme. Mos mu idhno qe po ta largoj temen prej ketu dhe kshyrma edhe mua fallin. Kur ka me me dal kysmeti.

Murgesha.

Allah-Allah edhe Murgeshat ja paskan nise me lyp kismet. Qe sa kohe qi kqyri fall krejt krejt Murgeshav sju kam kqyr kurr fall.
Edhe pse moj ma ke qite temen teme ktu, ty a pallavra po te duken ky fallet e mia a.
Po hajt se msi koke Murgesh po ta fali“. Kysmet ty qiko veq nte dalt me naj prift se qita djemt e forumit si dojne teshat e zeza po kan qef me pa bardh e met tpa te bardh edhe ty. Po hajt se qysh po ta qet nje prift kajstbile koka nis te ti. Pri se bon vakineser tuj qel syte ke me e pa.
Hajt ejvalla se shkova. Tybe istikfa tybe istikfa qy edhe Murgeshat.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-01-04, 00:49   #14
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Barbaroza
Quote:
Originally Posted by Esmerallda
ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.
Esmerallda,flm per fallin.Jo bre une nuk po bej hagare me asnje djale,por me trego ti cili djale eshte me i miri per mua ketu qe do te bente te lumtur se po me mungon nje djale asisoji :?:


Hej ti Barbaroza qysh ma qiti falli ti pe dojshe nje burr te drejt. Qi veq drejt shkon e veq drejt flet. Kqyr qitu ka forumi se mu dokt se e kishin nje burr me emrin Drejtesia, qiko qatij vnoja synin. Edhe mos prit lut shume se njeher vjen dera ka dera.
Hajt se sonte veq shkurt i kam fjalt, jam lodh tuj kqyr fall gjithe diten.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-01-04, 00:58   #15
Esmerallda
 
Join Date: 17-01-04
Posts: 85
Esmerallda has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by RRUSHI
PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ

Qyre ti Rrushi vejan, Qika e Syles frik u da prej burrit qata ta qes ty halla se e shkreta i ka lone nja 5 thmi dhe ta din hallin e ti kqyr thmin e tua. E ka emrin Hysnije e shkurt e thirrim Hyse. Hyses halla kam mja qite luget e ka me tardhe vet te shpija jote. Se gjyna shpirtin ma pervelove qe paske met vejan e me fmi. Veq qitu falli po ma qet se ty stpaska dek gruaja po te paska ik. Qekjo Hysa ka met bo qirak se osht e zoja. I knaqi vllaznin. Gjith diten rrin ne aher tuj hjek pleh. Edhe ti masi paske lope. Kuku ani me e pa tuj i mjel lopt.
Hajt evlad se mu dhimte shume e deri sa ta boj Hysen per ty krejt fallin e ki pa pare.


__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 02:31.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.