Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-12-04, 22:38   #16
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by sihana
turisti mua tgjitha me pelqyen por me se shumti kjo e fundit ...

te pershendes
Ateheri ēka po pret? SHPEJTO!!!!!!!!!,hahahahhahahahahahahahahahaha.

Je gjithashtu e pershendetur,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 04-12-04, 11:04   #17
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by Kercovari
Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by Kercovari
Ehe shoki,i je fut romantikes bolle mire.haaahaaaaaa!
E per mua dashuria eshte:Hyp se te vrava zbrit se te vrava!
Po edhe ajo eshte definicioni i mire,vetem duhesh shume " hyp dhe zbrit ",hahahahahahahhahaha e lodhesh,hahahahahahahahahaha.

Cili definicion prej ketyre qe i larteshenova te pelqen??
Valla bash mire me u lodh se ndoshta ligem pak se jem be si i 13.derr ne oborin e kojshiut,prej dativi ne akuzativ.Haaaaaahhaaaa!

Mos u gjuj me GRAMATIKE,por maju me DASHURI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahha.
Po shoki,dashuria eshte edhe thelbi i gramatikes ne shqiptim te zanoreve.Haaaahaaaaaaaaaa!.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-12-04, 11:52   #18
KriSTaL
 
Join Date: 30-11-04
Location: Akoma Ne Planetin Toke !!
Posts: 272
KriSTaL has disabled reputation
Default

Mire te gjith keni shkruajtur , te gjith shkruajn ate qe din.....po gjene se kush me se miri nga ju aaaaaaa
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-12-04, 18:09   #19
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Mire te gjith keni shkruajtur , te gjith shkruajn ate qe din.....po gjene se kush me se miri nga ju aaaaaaa
!....aaaaaaaaa!Fundi i karieres,edhe pse askush se do!?.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-12-04, 12:12   #20
Engjellushja
 
Join Date: 10-06-04
Posts: 411
Engjellushja has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Diana007
Quote:
Originally Posted by Engjellushja
DASHURIA esht....................

Mė e rėndė se toka
Mė e lehtė se hija
E vjeter sa lindja
Pafund sa gjithėsia

E ėmbėl sa fjala
E hidhur sa pikėllimi
E ngrohėt sa falja
E fortė sa qėndrimi

Rrėnon edhe atje
Ku fare ska ndėrtuar
Ep fryte nė atė vend
Ku rrėnjė ska lėshuar

E-ndrit errėsirėn
Errėson ndriqimin
I pasuron ėndrrat
Dhe ndalon ėndrrimin

Ujitet dhe jeton
Edhe nė shkretėtirė
Pėrballon acarin
Dhe nuk ka tė ngrirė

Rrallė kthehet aty
Qe njėherė del
Ėshtė fuqi e fort
Kur pushton s`pari herė

Pastron ēdo plagė
Dhe njė ofshamė liron
Sa do t`jetė e dhimbshme
Plagėn e shėron

Vajin e kthen nė kėngė
Ngushllimin nė urim
Ndryshk unazat ne gisht
Kur nuk ka bashkim

Kur ndizet t`parėn herė
Flaka e saj pėrjetohet
Vetėm prushi nėse mbetet
Ėshtė e para dhe nuk harrohet
Engjellushe te pergezoj per kete qe ke shkru te lumt vetem vashdo me keto postime vertet me pelqejn, shum te mira jan,

Te pershendes dhe te puth shuuuuuum Diana
Jo vetem t mira por dhe t verteta

mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuc zurück Diana
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-12-04, 16:29   #21
KriSTaL
 
Join Date: 30-11-04
Location: Akoma Ne Planetin Toke !!
Posts: 272
KriSTaL has disabled reputation
Default

aS TE hysa as te hasa , midis drinit ne 2 shelje te thataaaaaaa hahahahha
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 00:20   #22
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 08:14   #23
KriSTaL
 
Join Date: 30-11-04
Location: Akoma Ne Planetin Toke !!
Posts: 272
KriSTaL has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 08:54   #24
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Dashuria eshte kur kepucet e grisura te veres,te i bajsh edhe per dimer.
Haaahhahhhhaaaa!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 10:15   #25
KriSTaL
 
Join Date: 30-11-04
Location: Akoma Ne Planetin Toke !!
Posts: 272
KriSTaL has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Kercovari
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Dashuria eshte kur kepucet e grisura te veres,te i bajsh edhe per dimer.
Haaahhahhhhaaaa!
hahahahha korcari ajo nuk eshte dashuri , ate do e quaj me mire Kursimtariiii ahhahahah
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 11:46   #26
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by Kercovari
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Dashuria eshte kur kepucet e grisura te veres,te i bajsh edhe per dimer.
Haaahhahhhhaaaa!
hahahahha korcari ajo nuk eshte dashuri , ate do e quaj me mire Kursimtariiii ahhahahah
E sakte!Kurseje dashurin per ato qe te do.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 14:24   #27
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Kur t'i marresh " veprime dhe pa pelqimin e te tjereve " dhe kur nuk ka asgje qe te " inkurajon ",ateherit caku i DASHURISE eshte i PLOTESUAR dhe BULEVARDI e humb efektin e vet dhe shkelqimin e meparshem,zotriu KRISTAL .

Te pershendes,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-04, 18:57   #28
KriSTaL
 
Join Date: 30-11-04
Location: Akoma Ne Planetin Toke !!
Posts: 272
KriSTaL has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Kur t'i marresh " veprime dhe pa pelqimin e te tjereve " dhe kur nuk ka asgje qe te " inkurajon ",ateherit caku i DASHURISE eshte i PLOTESUAR dhe BULEVARDI e humb efektin e vet dhe shkelqimin e meparshem,zotriu KRISTAL .

Te pershendes,TURISTI.
Ehhhh bukur Turisti , ky definicioni yt me respekt Kristali.
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-12-04, 01:04   #29
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Kur t'i marresh " veprime dhe pa pelqimin e te tjereve " dhe kur nuk ka asgje qe te " inkurajon ",ateherit caku i DASHURISE eshte i PLOTESUAR dhe BULEVARDI e humb efektin e vet dhe shkelqimin e meparshem,zotriu KRISTAL .

Te pershendes,TURISTI.
Ehhhh bukur Turisti , ky definicioni yt me respekt Kristali.

Faleminderit Kristal.Te deshiroj shkėlqim te perjetshem.

Me nderime,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-12-04, 11:08   #30
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
Quote:
Originally Posted by KriSTaL
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P DASHURIA ĖSHTĖ BULEVARD DĖSHIRASH TĖ PAREALIZUARA. :P :P

TURISTI
ajjj ja ja ja ja ja jooooo Ja ke Fut kot plakoo

Dashuria ėshtė bulevard dėshirash, por nuk ėshtė bulevard i dėshirave tė parealiyuara.

Dashuria ėshtė ajo qe te inkurajon te nxit tė marresh veprime , dhe pa pelqimin e te tjerevee.
Kur t'i marresh " veprime dhe pa pelqimin e te tjereve " dhe kur nuk ka asgje qe te " inkurajon ",ateherit caku i DASHURISE eshte i PLOTESUAR dhe BULEVARDI e humb efektin e vet dhe shkelqimin e meparshem,zotriu KRISTAL .

Te pershendes,TURISTI.
Ehhhh bukur Turisti , ky definicioni yt me respekt Kristali.

Faleminderit Kristal.Te deshiroj shkėlqim te perjetshem.

Me nderime,TURISTI.
Si dijamantit mendove?.


__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 09:12.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.