Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
User Name
Password
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-04-04, 11:32   #1
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default Cilat specialitete shqiptare i doni.....

Mua me pelqen Flia shume breeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:
Po juve !!!!


lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 05-04-04, 11:33   #2
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

ivvvvvvvvvvvvvvvvv edhe un tranona per flija, dhe sidomos kur tma qet nana jeme, ufffffff me tu shkri ne goj, dhe askush nuk i ben si ajo.
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 11:36   #3
mickoja
 
mickoja's Avatar
 
Join Date: 04-02-04
Location: jetoj mas kodrave!!!
Posts: 1,509
mickoja has disabled reputation
Default

ju pčrshendes

specalitet e kosovčs mč pčlqen mč sč shumti pasuli me kosč e bukč o um knaq krejt,po dhe flija mč hahet por vetem atč se qka i maroj včtč...
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 12:35   #4
BlertaB
 
Join Date: 13-01-04
Location: Austri
Posts: 846
BlertaB has disabled reputation
Default

oooooooooooo kuku Lazdrani ty sdi qka te koft more po ku e permene tash flijen bre aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii qka ma kona flin bre mdoket se he ma te mir nuk ka krejt ne goj me shkrihet tybbe.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 13:59   #5
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Hajde bujrum ju qe e paskit merak FLINE.

__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 14:10   #6
BlertaB
 
Join Date: 13-01-04
Location: Austri
Posts: 846
BlertaB has disabled reputation
Default

kuku murgesha qka po me shkon tash long pi goje qiko po pse e qite bre bash qitu . :roll: :roll:
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 14:32   #7
aferdita
 
aferdita's Avatar
 
Join Date: 31-10-03
Posts: 4,114
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to aferdita
Default

auuu sa me ka marr malli me henger fli
por edhe pitet ikam merak
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-04-04, 16:45   #8
anna
 
Join Date: 17-01-04
Location: ........
Posts: 2,571
anna has disabled reputation
Default

rrofte flia rrofte flia rrofte flia rrofte flia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 09:54   #9
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Murgesha,ec ndaje nga nje pjese per te gjithe,cka po pret me,ec se spo mund te durohem :P
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 11:38   #10
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Barbaroza si po me duket e ka honger krejt Flijen vetun kjo Murgesha,e neve :roll: se nuk po ben ze...
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 12:11   #11
mickoja
 
mickoja's Avatar
 
Join Date: 04-02-04
Location: jetoj mas kodrave!!!
Posts: 1,509
mickoja has disabled reputation
Default

ani qysh moj a mu nuk ma kerkove hiē moj Murgesh qysh moj qiki
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 12:41   #12
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Merrni, merrni he ja bafte mire.
Une ju prita sa te mblidhemi e ta hajme bashke :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 15:32   #13
sexybrikenda
 
Join Date: 25-02-04
Location: Australi
Posts: 803
sexybrikenda has disabled reputation
Default

Mantia dhe speca te mushme me mish tranona kur mami im i bane .
Lazdrani di cka te dushe te pregatiti veq trgom se cka po ta done zemra :D
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 19:49   #14
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default

Seksybrikenda une kame ndegju se lazdrani ka shume oreks per kerelana me duqa haaaaaaaaaaaaaaaa edhe ate me maze.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-04-04, 21:00   #15
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Brikenda mos harro kur te gatuajsh kerlana me duqa per Lazdranin troshitja edhe pak djathe permi se ment e lojn. :lol: :lol:


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 01:07.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.