Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-05-04, 13:13   #1
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default A ka pengesa mosha ne Dashuri?

Pershendetje, nuk die a e kam ndonje tem te tillė, po nese e kemi ateher i lus moderatort qe ta hekin.


Qka mendoni per nje qift qe ka diferenc te madhe ne mosh.


Kam nje shoqe 22vjeqare, esht bashk me nje burr 41Vjeqar, ajo thot se shkojn mir, dhe gjoja e don, qka mua nuk ma merr mendja sidoqoft, deshta tjau degjoj mendimet e juaja.


Genta


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 26-05-04, 13:16   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Gentiana,sa here eshte thene se ne dashuri asnjehere s'luan rol mosha.Me rendesi eshte qe ta duash dike dhe te te doje ai.Une nuk shoh ndonje gje te keqe pse dashurohen keta te dy ne nje diference aq te madhe vitesh!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 13:31   #3
betimi_15
 
Join Date: 09-05-04
Location: Britani E Madhe, ne London
Posts: 158
betimi_15 has disabled reputation
Default

Diferenc per mendimit tim ka .Ata e dojn njeri tjetrin por ne shoqerija ne te cilen jetojm se presin mir ket dashuri.Por duhet te cekim se po nje vajz 20 vjeqare te martohet me nje 60 vjeqar diferenca osht shum e madhe.-Por edhe me rastin e ketyre ka.Te pakten ky esht mendimi jem :oops: :P
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 13:40   #4
VARDARI
 
Join Date: 14-05-04
Location: Gostivar
Posts: 229
VARDARI has disabled reputation
Default

:lol: Jam dakort me Barbarozen mosha fizike nuk luan rol ka raste kur kemi nje moshatar me mosh te ri a aji e ndien vetem plak jo i afte ti hine ndonje avanture dhe anasjeltas ka njerez qe jan ne mosh por veten e ndien shum te rri si nga ana shpirtrore dhe fizike dhe esht ne gjendje ti jap lumturi partneres....pra si definicion ceshtja ngel e hapur nvaret e gjitha prej individit si e ndien veten ne ket fush... :)
VARDARI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 13:47   #5
betimi_15
 
Join Date: 09-05-04
Location: Britani E Madhe, ne London
Posts: 158
betimi_15 has disabled reputation
Default

Valla bre VARDARI nxaret tash nganjeher nuk lun diferenc por ka gati shumica e femrave te reja qe bejn dashuri me te vjeter .Keto Vajza bejn vetem aventura me ta me nderime betimi
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 14:31   #6
VARDARI
 
Join Date: 14-05-04
Location: Gostivar
Posts: 229
VARDARI has disabled reputation
Default

-O betim nuk esht puna Avantures por ata Vajza aty e gjejn kenaqsin se nuk i premton koha. Se vajzat ma shum jan te dhan mbas SEX-it bie fjala vajza don te ket mardhanje me te dashurin por ai esht i ri dhe nuk esht me menden te SEX-i vajza bie meni pozit shum te veshtir dhe nese lidhet ndaj ati te dashuri ajo dot plaket vet a meni an trupi asaj e njomt ka nevoj per mashkull dhe keshtu vendos hyn ne lidhje me nje ma te moshuar dhe ketu e gjen kenaqsin momentale gjer sa te vetedisohet i dashuri saj i ri :arrow:
VARDARI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 14:57   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Barbaroza's Avatar
 
Join Date: 09-01-04
Location: Nė zemėr tė Kosovės!
Posts: 12,880
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Default

Mendoj se tani kemi dalur paksa jashte temes.Genta ka patur per qellim te pyes se a eshte mosha pengese dashurie mes dy personave,sepse ndodhe qe partneret te jene me difernece te ndryshme moshe,ndodhe qe mashkulli te jete shume i moshuar se femra dhe ne te kunderten nje djale te jete me i ri se nje vajze qe dashuron.Atehere sa do te ju pengonte juve qe partneri juaj te ishte me i ri se ju apo te ishte me i vjeter se ju nga mosha dhe si do ta pranonit ju nje gje te tille.
Por,ceshtjen e Sexi-it ju lutem lereni menjane tash sepse fjala eshte per dashurine!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 15:31   #8
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default

E moje Genta ndoshta ka nuk e di dashuria nuk po kishte kufi
Une kam zemren time 11vite me te re :P Ajo me tha une te dua, une i thashe po ashtu dhe gjysma e punes u krye.....
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 16:38   #9
RRUSHI
 
Join Date: 02-10-03
Location: NYC
Posts: 327
RRUSHI has disabled reputation
Default

E moj Genta eshte e vertet qe dashuria nuk pyet per shum gjera -- por ne ket rast kem nje diferenc shum te madhe moshe dhe nuk mund te shof ndonje dashuri te pastert , te sinqert, por nje dashuri fallso e ndertuar mbi interesa te caktuara----- do te thuash pse ... :arrow:
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 16:43   #10
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by RRUSHI
E moj Genta eshte e vertet qe dashuria nuk pyet per shum gjera -- por ne ket rast kem nje diferenc shum te madhe moshe dhe nuk mund te shof ndonje dashuri te pastert , te sinqert, por nje dashuri fallso e ndertuar mbi interesa te caktuara----- do te thuash pse ... :arrow:

Do te pyeta pse je kohev te fundit kaq Pesimist???
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-05-04, 16:56   #11
RRUSHI
 
Join Date: 02-10-03
Location: NYC
Posts: 327
RRUSHI has disabled reputation
Default

Zonjush e nderuar nuk shof kurrfar pesimizmi une ketu por vetem nje realitet te hidhur ... :arrow:
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-05-04, 20:36   #12
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by RRUSHI
Zonjush e nderuar nuk shof kurrfar pesimizmi une ketu por vetem nje realitet te hidhur ... :arrow:

Ok Rrushi te flm per mendimin tend.....
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-04, 01:19   #13
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Honesty^uk.'s Avatar
 
Join Date: 27-12-03
Location: London - Uk
Posts: 12,799
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to Honesty^uk. Send a message via AIM to Honesty^uk. Send a message via MSN to Honesty^uk. Send a message via Yahoo to Honesty^uk.
Default Re: A ka pengesa mosha ne Dashuri?

Quote:
Originally Posted by Gentiana
Pershendetje, nuk die a e kam ndonje tem te tillė, po nese e kemi ateher i lus moderatort qe ta hekin.


Qka mendoni per nje qift qe ka diferenc te madhe ne mosh.


Kam nje shoqe 22vjeqare, esht bashk me nje burr 41Vjeqar, ajo thot se shkojn mir, dhe gjoja e don, qka mua nuk ma merr mendja sidoqoft, deshta tjau degjoj mendimet e juaja.


Genta


Genta , falenderoje zotin qe une nuk jam moderator tek Dashuria & sexi
se kete teme e kisha ngrene jo hjek:lol: :lol: :lol:
Vetem kete dua te them se dashuria nuk njeh moshe as kufi

kalo bukur
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-04, 17:55   #14
markopollo
 
Join Date: 25-03-04
Location: diku ne kosove
Posts: 112
markopollo has disabled reputation
Send a message via ICQ to markopollo
Default jo

shkurtimisht dhe prerazi per nga ana ime them qe nuk ka rendesi mosha ne dashuri apo te te berit dashuri....................duke perjashtuar moshen e shtyer :arrow:
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-05-04, 20:29   #15
abi_bbc
 
Join Date: 27-05-04
Location: gjakova
Posts: 9
abi_bbc has disabled reputation
Send a message via AIM to abi_bbc Send a message via MSN to abi_bbc Send a message via Yahoo to abi_bbc
Default abi_bbc

Pėr sa vlen a ndikon mosha ne dashuri kjo nuk pengon asgje ne dashuri ska moshe ska fe ska kurgja njeriu ate qe e don me zemer dhe ndien diqka per ate femer ateher aiij ka me pranu ashtu si eshte dhe nuk ka me i pengu ase mosha ase ndonje gjė tjeter ok tng ju pershendes kalofshi mir


__________________
tung ju pershendes te gjithve ne dardania.de tung nga abi_bbc
abi_bbc Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 23:39.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.