Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-10-04, 21:53   #61
skender
 
Join Date: 18-09-04
Location: prishtine
Posts: 28
skender has disabled reputation
Send a message via AIM to skender Send a message via MSN to skender Send a message via Yahoo to skender
Default dashuria dhe sexi

mundet me pase ,,se sasesi nuk mundet qe nje njeri i moshes se vjetre te kete nje femer te re nuk ka je te ketu.....diferenca ndermjte femres dhe mashkullit qe te jene mundet me qene ,te na afro.5deri7 vjete .
__________________
pershendetje te gjithve qe te regjistruar ne kete forum.
skender Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-10-04, 18:39   #62
Ermira
 
Join Date: 25-09-04
Location: .......
Posts: 167
Ermira has disabled reputation
Default mundet

Pershendetje Genta!!!
Paj tash mvaret edhe mosha edhe mvaret prej mashkullit apo femres nganjiher jo veq prej moshes...mundet edhe s'mundet mvaret nga vet personi
nqs.osht 24 vjeq edhe shkon me nje 44 vjeq por qe duket sikur te jete 30 vjeq ajo eshte gje nermale por edhe nqs.e dashuron eshte fjala!!Deh nese te dyte jane te lumtur me fatin apo me dashurine e tyre te perjetshme te pershendes
nga Ermira
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-10-04, 21:42   #63
Mirlind-Kosova
 
Join Date: 25-04-04
Location: Gjermani
Posts: 121
Mirlind-Kosova has disabled reputation
Send a message via AIM to Mirlind-Kosova Send a message via MSN to Mirlind-Kosova Send a message via Yahoo to Mirlind-Kosova
Default Re: mundet

Quote:
Originally Posted by Ermira
Pershendetje Genta!!!
Paj tash mvaret edhe mosha edhe mvaret prej mashkullit apo femres nganjiher jo veq prej moshes...mundet edhe s'mundet mvaret nga vet personi
nqs.osht 24 vjeq edhe shkon me nje 44 vjeq por qe duket sikur te jete 30 vjeq ajo eshte gje nermale por edhe nqs.e dashuron eshte fjala!!Deh nese te dyte jane te lumtur me fatin apo me dashurine e tyre te perjetshme te pershendes
nga Ermira

Po u deshka keté koment me nje perkthyes Shqip ne Shqip per ta perkthyer.....!send nuk kuptova me ne fund nga ky koment....!vetem (Te pershendes) E ju tjert a kuptuat dicka ketu....ju lutem perkthene dikush nga ju po nese e keni kuptuar kuptimin e plot
.... :roll:
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-10-04, 21:55   #64
DEA
***
 
DEA's Avatar
 
Join Date: 29-04-04
Location: Baden Württemberg
Posts: 14,782
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Default Re: mundet

Quote:
Originally Posted by Mirlind-Kosova
Quote:
Originally Posted by Ermira
Pershendetje Genta!!!
Paj tash mvaret edhe mosha edhe mvaret prej mashkullit apo femres nganjiher jo veq prej moshes...mundet edhe s'mundet mvaret nga vet personi
nqs.osht 24 vjeq edhe shkon me nje 44 vjeq por qe duket sikur te jete 30 vjeq ajo eshte gje nermale por edhe nqs.e dashuron eshte fjala!!Deh nese te dyte jane te lumtur me fatin apo me dashurine e tyre te perjetshme te pershendes
nga Ermira

Po u deshka keté koment me nje perkthyes Shqip ne Shqip per ta perkthyer.....!send nuk kuptova me ne fund nga ky koment....!vetem (Te pershendes) E ju tjert a kuptuat dicka ketu....ju lutem perkthene dikush nga ju po nese e keni kuptuar kuptimin e plot
.... :roll:

Vallahi veshtire, le te vazhdoj kush e ka kuptu!
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-10-04, 16:17   #65
Ermira
 
Join Date: 25-09-04
Location: .......
Posts: 167
Ermira has disabled reputation
Default VEQ MUNDONU PAK..

MIRLIND DHE DEA S'PO DIJ QYSH ME JAV SHPJEGU MA MIR .....
PO NEJSE PO MUNDOHEM...
PO THEM NESE JANE TE LUMTUR DHE SI PENGON ASKUSH PA MARE PARASYSH MOSHA APO DIQKA TJETER ATHER GJITHQKA ESHTE NE RREGULL ...
OKEYY E TASH VEQ MUNDONU PAK ME LOGJIKU SE VALLAH E KUPTONI!!!!

DIKUSH BESOJ SE ME KA KUPTU
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-10-04, 19:06   #66
Krokodilli
 
Join Date: 04-10-04
Location: Australia-Prishtine
Posts: 3,126
Krokodilli has disabled reputation
Send a message via MSN to Krokodilli
Default Re: VEQ MUNDONU PAK..

Quote:
Originally Posted by Ermira
MIRLIND DHE DEA S'PO DIJ QYSH ME JAV SHPJEGU MA MIR .....
PO NEJSE PO MUNDOHEM...
PO THEM NESE JANE TE LUMTUR DHE SI PENGON ASKUSH PA MARE PARASYSH MOSHA APO DIQKA TJETER ATHER GJITHQKA ESHTE NE RREGULL ...
OKEYY E TASH VEQ MUNDONU PAK ME LOGJIKU SE VALLAH E KUPTONI!!!!

DIKUSH BESOJ SE ME KA KUPTU
une do ta perkthej shkrimin e ERMIRES :lol: :lol: :lol: :lol:

She is trying to say....
IF THEY ARE HAPPY,, NO ONE DISTURBS THEM NO MATTER WHAT THEIR AGE, EVERYTHING WILL BE OK.. NOW JUST TRY TO UNDERSTAND AND YOU WILL UNDERSTAND,,,, :lol: :lol:
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-10-04, 20:47   #67
ArMMeNDii
 
Join Date: 03-01-04
Location: Gjilan
Posts: 57
ArMMeNDii has disabled reputation
Send a message via MSN to ArMMeNDii
Default Re: A ka pengesa mosha ne Dashuri?

Quote:
Originally Posted by Gentiana
Pershendetje, nuk die a e kam ndonje tem te tillė, po nese e kemi ateher i lus moderatort qe ta hekin.


Qka mendoni per nje qift qe ka diferenc te madhe ne mosh.


Kam nje shoqe 22vjeqare, esht bashk me nje burr 41Vjeqar, ajo thot se shkojn mir, dhe gjoja e don, qka mua nuk ma merr mendja sidoqoft, deshta tjau degjoj mendimet e juaja.


Genta
E bre Genta sdi per mendim temin kjo eshte diqka jo e kapshme per shqiptar kam ndi raste kur nje 22 vjeqare martohet me nje 40 vjeqar ama jan te rradha ato raste prej te gjitha atyre qe kam ni une eshte se ato qe jan martuar me nje 40 vjeqare kan pasur nje te kaluar te hillur ja kan qen lvire ja prostitutka a ku ta di une ama nje njeri normal smundet te gjej veeten e (kam fjalen per femrat ) te nje 40 vjeqar. Edhe per ate po tham qe per mua personalisht eshte shum trishtuese. Genta thuj asaj shoqes tande a pak po ka te ri a ku e paska gjet at plak bre puhaaaa hehhe ;)
__________________
[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/078.gif[/img]
[img]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/019.gif[/img]
ArMMeNDii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 31-10-04, 04:03   #68
Mirlind-Kosova
 
Join Date: 25-04-04
Location: Gjermani
Posts: 121
Mirlind-Kosova has disabled reputation
Send a message via AIM to Mirlind-Kosova Send a message via MSN to Mirlind-Kosova Send a message via Yahoo to Mirlind-Kosova
Default Re: VEQ MUNDONU PAK..

Quote:
Originally Posted by Krokodilli
Quote:
Originally Posted by Ermira
MIRLIND DHE DEA S'PO DIJ QYSH ME JAV SHPJEGU MA MIR .....
PO NEJSE PO MUNDOHEM...
PO THEM NESE JANE TE LUMTUR DHE SI PENGON ASKUSH PA MARE PARASYSH MOSHA APO DIQKA TJETER ATHER GJITHQKA ESHTE NE RREGULL ...
OKEYY E TASH VEQ MUNDONU PAK ME LOGJIKU SE VALLAH E KUPTONI!!!!

DIKUSH BESOJ SE ME KA KUPTU
une do ta perkthej shkrimin e ERMIRES :lol: :lol: :lol: :lol:

She is trying to say....
IF THEY ARE HAPPY,, NO ONE DISTURBS THEM NO MATTER WHAT THEIR AGE, EVERYTHING WILL BE OK.. NOW JUST TRY TO UNDERSTAND AND YOU WILL UNDERSTAND,,,, :lol: :lol:

Hooo Ti bile e ke perkthye tani.....!Pafsh me njonin sy ti as aji tjetri drit miré mos te beft.....!Po ti ja humbe edhe até fjalen se qka ja kuptova (Te pershendes)....qka ishe ti kshtu....... :lol:
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 31-10-04, 19:09   #69
lluqani
 
Join Date: 31-10-04
Posts: 1
lluqani has disabled reputation
Default

Per mendimin tim,ne dashuri nuk ka shum,randsi vitet,por prep po tham se,jo edhe shum dallime ne vite?
lluqani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-11-04, 09:42   #70
Buli_00
 
Join Date: 18-10-04
Location: Kosovė
Posts: 92
Buli_00 has disabled reputation
Send a message via ICQ to Buli_00 Send a message via MSN to Buli_00
Default

Dallimet nė moshė, pėr mendimin tim, do tė reflektonin negativishtė nėse, eventualishtė, nuk do tė pėrmbusheshin nevojat dhe kėrkesat gjatė bėrjes realitet tė dashurisė. Kuptohet, nė mes tė partnerėve. Ama, mendoj unė, nuk do tė justifikohej ndonjė dallim i dukshėm nė moshė. Megjithate, nė kėto raste, do tė duhej ditė edhe fijen nga ku dhe si e ka fillin dashuria?
Buli_00 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-11-04, 14:31   #71
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Re: VEQ MUNDONU PAK..

Quote:
Originally Posted by Ermira
MIRLIND DHE DEA S'PO DIJ QYSH ME JAV SHPJEGU MA MIR .....
PO NEJSE PO MUNDOHEM...
PO THEM NESE JANE TE LUMTUR DHE SI PENGON ASKUSH PA MARE PARASYSH MOSHA APO DIQKA TJETER ATHER GJITHQKA ESHTE NE RREGULL ...
OKEYY E TASH VEQ MUNDONU PAK ME LOGJIKU SE VALLAH E KUPTONI!!!!

DIKUSH BESOJ SE ME KA KUPTU
Une,qysh nga fillimi. Nese i shfleton ketu postimet e mijat,do te kuptosh.

Te pershendes,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-11-04, 16:12   #72
Kercovari
 
Join Date: 20-09-04
Location: Zuerich/ch
Posts: 16,003
Kercovari has disabled reputation
Send a message via MSN to Kercovari
Default

Une do te u them me mire dhe troq!,
Vetem per mezatin ska dallim,ai ka nje period te caktuar seksi por jo edhe dashuri.
Me falni ndoshta gabova hiq!.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-11-04, 23:50   #73
Rudi_1
 
Join Date: 26-10-04
Location: Gostivar - Macedonia
Posts: 566
Rudi_1 has disabled reputation
Default

hahahahahah
po ti thona se e ka spejguar mire... edhe pse i ka ra pak shepjt e shpejt (ahahahaha) po ska lidhje.Kush e kuptoi MIRE e kush jo EDHE MA MIRE...
Te pershendes Ermira
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-01-08, 18:55   #74
Mario
 
Join Date: 27-12-07
Posts: 62
Mario i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: A ka pengesa mosha ne Dashuri?

[Mendimi im se maximumi i diferences normale ban em kan 10 vjet hiq me shum,,,,,, a me pas naj kan per Letra a per pasuni kjo ateher nuk ka kufi.ahhahahah

Sikur i lexova disa shkrime ku mosha u sjell deri ne 20 a 30 vjet , kjo i bjen katastrfor, si me kan tu martu me femi te vetin.

Kur nuk mundesh ti me pas shok dikend me dal me shetit me te vjeter se 10 vjet se se besoj se kini mendime te njejta,,,,se ste shkon mendimi i njet,,, si mundesh me pas gru apo burr, ama sa per sex nashta atyre se jan te vjeter ju kish pelqy me pas me te re.

Last edited by Bond; 17-01-08 at 20:56.
Mario Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-08, 14:57   #75
Sy_kaltra
 
Sy_kaltra's Avatar
 
Join Date: 21-08-05
Posts: 23,790
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: A ka pengesa mosha ne Dashuri?

Ncuk veq jo me kan 20 vite diferenca


__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 13:51.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.