Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-04-07, 00:26   #151
adhuruesi
AdelinaFan
 
adhuruesi's Avatar
 
Join Date: 21-01-06
Location: Mars
Posts: 129
adhuruesi has disabled reputation
Send a message via MSN to adhuruesi
Default

ihhh regullone pak forumin se u bo me shume tema, regulloni pak bahet ma mire mendoj..
__________________
Pse aq shume provon kur gjithmone deshton
Pse aq shume e imiton kur vetem nje Adeline ekziston
adhuruesi Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 23-04-07, 06:47   #152
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Join Date: 09-11-06
Posts: 4,027
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Default

....avatari i Zero Cool, per mendimin tim eshte shume provokativ e sidomos ndaj konfesionit krishter.... kryqi si simbol i te krishtereve, i venduar ne trupin e nje terroristi per mendimin tim eshte ofendim...!!!...ofendimet s'jane te lejuara me rregullore...!!!
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 16:01   #153
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default

Ka ndonje mates , kufij qe percakton rregullat e miresjelljes ne forum...

Nese nuk eshte e mjaftueshme referimi i fyerjes qe kane motive personale... Mjafton fakti i perdhosjes dhe denigrimit te ketij forumit qe te mirren masa qortimi dhe ndeshkimi per personat e pa pergjegjeshem .


NUK E DI NESE VEREJTJET QE SHKRUHEN NE OPCIONIN E REFERUARE, SHKOJNE, NE ADRESE TE MODERATOREVE. POSTIMI I FUNDIT I NGA XHEBRAILI PERDHOSE DHE ZBEHETE PRESTIXHIN E KETIJ FORUMI.

SHPRESOJ QE OPCIONI I LENE PER ANKESA (RAPORTIM TE MESAZHEVE TE PAHIJSHME) NUK SHERBENE VETEM SA PER DEKORE VIZUELE .
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 17:37   #154
Kodra
Super Moderator
 
Kodra's Avatar
 
Join Date: 05-05-05
Posts: 1,447
Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by LABI
Ka ndonje mates , kufij qe percakton rregullat e miresjelljes ne forum...

Nese nuk eshte e mjaftueshme referimi i fyerjes qe kane motive personale... Mjafton fakti i perdhosjes dhe denigrimit te ketij forumit qe te mirren masa qortimi dhe ndeshkimi per personat e pa pergjegjeshem .


NUK E DI NESE VEREJTJET QE SHKRUHEN NE OPCIONIN E REFERUARE, SHKOJNE, NE ADRESE TE MODERATOREVE. POSTIMI I FUNDIT I NGA XHEBRAILI PERDHOSE DHE ZBEHETE PRESTIXHIN E KETIJ FORUMI.

SHPRESOJ QE OPCIONI I LENE PER ANKESA (RAPORTIM TE MESAZHEVE TE PAHIJSHME) NUK SHERBENE VETEM SA PER DEKORE VIZUELE .

**********
**********
**********


Shumė i nderuari LABI,

askush, me tė vėrtetė askush nuk mund ta pėrdhunojė ndonjė Institucion, secili e pėrshkruan veten nga shkrimet qė i bėn. Nuk ėshtė pėrshkrim vetėm Paraqitja nė nėnforumin e " Prezantimeve", pėrshkrim tė vetes sonė bėjmė nė ēdo shkrim qė shkruajmė, postojmė.

Sa ėshtė e mirė kjo mėnyrė pėrshkrimi po vėrehet!!!

Me kėtė dua tė them se, ēdo njėri qė mendon, kujton se me njė shkrim banal tė postuar, pėrdhunos, nėnēmon Forumin, ai le ta dijė qė gabon, le ta dijė qė veten e vet pėrdhunos dhe meriton ndėshkimin, ky ndėshkim bėhet jo pėr Forumin, por pėr tė kuptuar personi nė fjalė qė ajo rrugė nė tė cilėn gjendet, ėshtė rrugė e gabuar pėr kėtė kohė, shoqėri nė tė cilėn bėjmė pjesė edhe ne.

Ndoshta do tė vijė koha qė me ato shprehjet, tash tė cilėsuara si banale, dikur do tė krenohet shoqėria e ardhshme !!!!!.

Ka njerėz qė me kėto shprehje ushqehen, pa to nuk mund tė jetojnė, e kėta janė ata tė cilėt nuk e kanė gjetur veten nė kėtė shoqėri.


Duke tė pėrshėndetur, tė dėshirojė shumė suksese


Kodra
__________________
Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit

Last edited by Kodra; 26-07-07 at 17:38.
Kodra Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 19:31   #155
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Pa censurė Pa Cenzurė (13 duke lexuar)
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
1666,178

A eshte per tu Mbyllur kjo teme ?? nese joo ateher si tju ndalohet moshave te reja ??
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 20:45   #156
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
GjIlAnAsI_cSi's Avatar
 
Join Date: 04-01-04
Posts: 1,211
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Peja-Boy
Pa censurė Pa Cenzurė (13 duke lexuar)
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
Nga buli_008

Sot 17:39


1666,178

A eshte per tu Mbyllur kjo teme ?? nese joo ateher si tju ndalohet moshave te reja ??
Shum thjesht dhe mire , eshte thene ne fillim se ne at nenforum qe eshte hapur kalohen temat qe nuk kan te bejn me nenforumet serioze qe lexohen nga grupmoshat e ndryshme prandaj edhe kalohen tek Pa censure.. por edhe aty shum bukur shkruan ndoshta edhe ke nevoj per me te spjegu me mire.. punen e atij numrit 20+

20+ Eshte vetem per persona mbi 20 vjec e perpjet.. do te thot 20..25..30..50..ect ect..

Prandaj stafi nuk ka koh ti kontrolloj te gjith se sa vjecar jan dhe a lejohet apo jo ne at nenforum.. se nuk e ka at pun.. por puna eshte tek ti qe je psh 15* vjecar apo 18* sa i ke dhe kur ti e sheh qe ka te bej me tema te ndryshme.. ndalesh po nqs te kruhet hyn lexon dhe del..

Ndoshta e kuptove?

Quote:
Ka ndonje mates , kufij qe percakton rregullat e miresjelljes ne forum...

Nese nuk eshte e mjaftueshme referimi i fyerjes qe kane motive personale... Mjafton fakti i perdhosjes dhe denigrimit te ketij forumit qe te mirren masa qortimi dhe ndeshkimi per personat e pa pergjegjeshem .


NUK E DI NESE VEREJTJET QE SHKRUHEN NE OPCIONIN E REFERUARE, SHKOJNE, NE ADRESE TE MODERATOREVE. POSTIMI I FUNDIT I NGA XHEBRAILI PERDHOSE DHE ZBEHETE PRESTIXHIN E KETIJ FORUMI.

SHPRESOJ QE OPCIONI I LENE PER ANKESA (RAPORTIM TE MESAZHEVE TE PAHIJSHME) NUK SHERBENE VETEM SA PER DEKORE VIZUELE .
Kurse per punen e LABI.. deshta te shtoj se koha e pushimeve tani ndoshta ndodh qe mos te aktivizohen shum Mod.. ne forum.. prandaj edhe nuk marrin masa :) po kur te kryhen pushimet mos u merzit se perseri ketu do i kemi.. e sdo na lejn rehat..

Gjith te mirat.
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 20:47   #157
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by LABI
Ka ndonje mates , kufij qe percakton rregullat e miresjelljes ne forum...

Nese nuk eshte e mjaftueshme referimi i fyerjes qe kane motive personale... Mjafton fakti i perdhosjes dhe denigrimit te ketij forumit qe te mirren masa qortimi dhe ndeshkimi per personat e pa pergjegjeshem .


NUK E DI NESE VEREJTJET QE SHKRUHEN NE OPCIONIN E REFERUARE, SHKOJNE, NE ADRESE TE MODERATOREVE. POSTIMI I FUNDIT I NGA XHEBRAILI PERDHOSE DHE ZBEHETE PRESTIXHIN E KETIJ FORUMI.

SHPRESOJ QE OPCIONI I LENE PER ANKESA (RAPORTIM TE MESAZHEVE TE PAHIJSHME) NUK SHERBENE VETEM SA PER DEKORE VIZUELE .
I nderuar Labi.

Opcioni i referuar shėrben pėr atė gjė, por duhet tė kuptoni se tash koha e pushimeve e shumica e moderuesve nuk kan qasje tė pėrditshme nė Dardani.

I lexova shkrimet kontestuese dhe tė jap plotėsisht tė drejtė pėr mllefin e shprehur.

Do i isha lutur Xhebrailit qė tė jetė mė i pėrmbajtur, pėrndryshe e pret pėrjashtimi nga ky forum.


Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 20:50   #158
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Peja-Boy
Pa censurė Pa Cenzurė (13 duke lexuar)
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
Nga buli_008

Sot 17:39


1666,178

A eshte per tu Mbyllur kjo teme ?? nese joo ateher si tju ndalohet moshave te reja ??
Peja Boy pėr ate edhe ėshtė shėnuar ajo vėrejtja. Nėse nuk je 20 vjeqar mos hy fare.

Kuptohet fare mirė se ēfarė pėrmbajnė tek ne shqiptarėt temat Pa Censurė dhe stafi nuk mban pėrgjegjėsi nėse Buli008 i shpreh pėrvojat e veta seksuale.

Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 21:09   #159
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Quote:
Originally Posted by GjIlAnAsI_cSi
Shum thjesht dhe mire , eshte thene ne fillim se ne at nenforum qe eshte hapur kalohen temat qe nuk kan te bejn me nenforumet serioze qe lexohen nga grupmoshat e ndryshme prandaj edhe kalohen tek Pa censure.. por edhe aty shum bukur shkruan ndoshta edhe ke nevoj per me te spjegu me mire.. punen e atij numrit 20+

20+ Eshte vetem per persona mbi 20 vjec e perpjet.. do te thot 20..25..30..50..ect ect..

Prandaj stafi nuk ka koh ti kontrolloj te gjith se sa vjecar jan dhe a lejohet apo jo ne at nenforum.. se nuk e ka at pun.. por puna eshte tek ti qe je psh 15* vjecar apo 18* sa i ke dhe kur ti e sheh qe ka te bej me tema te ndryshme.. ndalesh po nqs te kruhet hyn lexon dhe del..

Ndoshta e kuptove?

Gjith te mirat.
Mendoj se une e kam Kuptuar mjaft mire ate tem, Vetem kerkova nje sqarim pak me te thjesht se sa ti me ke dhen ...

I Peruluri mundohet te te Dergoj ne Kategorin e tij ( A-H )

Murgesha Flm per Pergjigjen !!!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 21:15   #160
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Quote:
Originally Posted by GjIlAnAsI_cSi
Kurse per punen e LABI.. deshta te shtoj se koha e pushimeve tani ndoshta ndodh qe mos te aktivizohen shum Mod.. ne forum.. prandaj edhe nuk marrin masa :) po kur te kryhen pushimet mos u merzit se perseri ketu do i kemi.. e sdo na lejn rehat..

Gjith te mirat.

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20637


Mund te me Orientosh se Ku gjindet Kjo tem per Forumin ??

Mund te me tregosh pse ka Ikur ne Temat e Vjetra a duhet te Jet krye Teme??
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 21:25   #161
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
GjIlAnAsI_cSi's Avatar
 
Join Date: 04-01-04
Posts: 1,211
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Peja-Boy
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20637


Mund te me Orientosh se Ku gjindet Kjo tem per Forumin ??

Mund te me tregosh pse ka Ikur ne Temat e Vjetra a duhet te Jet krye Teme??

Epo nuk e kemi per detyr te mesojm edhe me lexu.. se sikur te me thoje se ke nevoj per mesim.. me gjith qef e kisha ba vetem me kuptu diqka dhe me pa diqka te mire ne ty.. po me sa e shoh ti ja ke probleme me sy.. ja nuk kupton mire shqipen? E lexove per cfar behet fjal ajo tem?

Tek ajo tema eshte hap nga un personalisht tek Stafi im @ ( Operator ) per mungesat ne STAFF prandaj edhe eshte bartur tek temat e vjetera se eshte hapur ndoshta teper..

Perseri ndoshta me kuptove?

Gjith te mirat.
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 21:29   #162
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Quote:
Originally Posted by GjIlAnAsI_cSi
Epo nuk e kemi per detyr te mesojm edhe me lexu.. se sikur te me thoje se ke nevoj per mesim.. me gjith qef e kisha ba vetem me kuptu diqka dhe me pa diqka te mire ne ty.. po me sa e shoh ti ja ke probleme me sy.. ja nuk kupton mire shqipen? E lexove per cfar behet fjal ajo tem?

Tek ajo tema eshte hap nga un personalisht tek Stafi im @ ( Operator ) per mungesat ne STAFF prandaj edhe eshte bartur tek temat e vjetera se eshte hapur ndoshta teper..

Perseri ndoshta me kuptove?

Gjith te mirat.
Ate e Mora Moster te kesaj Pergjigje nda LABI

"deshta te shtoj se koha e pushimeve tani ndoshta ndodh qe mos te aktivizohen shum Mod.."

Sikur te ishte e njejta tem per Moderatoret ateher a do e kishte bere LABI ate postim ??
Mendoj qe jo se kur kish lexu Largimin e perkohshem te Moderatorve mendoj qe e kish Kuptu pa kerkuar sqarim Nga Staffi !!

Spo di kush kend spo e kupton ?
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 21:30   #163
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Quote:
Originally Posted by GjIlAnAsI_cSi
Tek ajo tema eshte hap nga un personalisht tek Stafi im @ ( Operator ) per mungesat ne STAFF prandaj edhe eshte bartur tek temat e vjetera se eshte hapur ndoshta teper..
Gjith te mirat.
Mendoj se nuk eshte e tepert , Por mundgon me shume se sa ajo qe nuk eshte e shkruar edhe per Moderatoret !!

Mire Mbetsh !
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Old 26-07-07, 22:43   #164
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Peja-Boy
Mendoj se une e kam Kuptuar mjaft mire ate tem, Vetem kerkova nje sqarim pak me te thjesht se sa ti me ke dhen ...

I Peruluri mundohet te te Dergoj ne Kategorin e tij ( A-H )

Murgesha Flm per Pergjigjen !!!

S'pari kerkoj ndjese per nderhyrje ne kete rast. E di qe kjo teme ne kete nenforum kryesisht ju referohet (ka t'beje) mbarevajtjes dhe administrimit ( jam plotesish i vetedijshem qe pergjigja ime ne kete teme eshte inkompetente ) ...
Vetem deshta te shtoj qe ajo qe njifet si dhune mediale - pre e se ciles mund t'bijne edhe femijet , s'pari duhet te ndalohet nga kujdestaret prinderit e tyre. Te cilet duhet te jene te vetedijshem dhe te pergjegjeshem per pasojat qe mund t'i pesojne femijet e tyre si pasoje e konsumit te permbajtjeve mediale te pakontrolluara.

Ekzistojne format restrikcionet e ndryshme qe i mundesojne keto gjera prej konfigurimit te kompijutereve me mundesi te kufziuara te akonteve, e deri tek konfigurimi (restrikcioni) i internet opcioneve ...


Kerkoj falje edhe nje here , kaq kisha per t'shtuare .


Ju pershendes .
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Old 27-07-07, 09:52   #165
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default

Quote:
Originally Posted by LABI
S'pari kerkoj ndjese per nderhyrje ne kete rast. E di qe kjo teme ne kete nenforum kryesisht ju referohet (ka t'beje) mbarevajtjes dhe administrimit ( jam plotesish i vetedijshem qe pergjigja ime ne kete teme eshte inkompetente ) ...
Vetem deshta te shtoj qe ajo qe njifet si dhune mediale - pre e se ciles mund t'bijne edhe femijet , s'pari duhet te ndalohet nga kujdestaret prinderit e tyre. Te cilet duhet te jene te vetedijshem dhe te pergjegjeshem per pasojat qe mund t'i pesojne femijet e tyre si pasoje e konsumit te permbajtjeve mediale te pakontrolluara.

Ekzistojne format restrikcionet e ndryshme qe i mundesojne keto gjera prej konfigurimit te kompijutereve me mundesi te kufziuara te akonteve, e deri tek konfigurimi (restrikcioni) i internet opcioneve ...


Kerkoj falje edhe nje here , kaq kisha per t'shtuare .


Ju pershendes .
Po kete pergjigje e prita nga Moderatoret te Cilet po pergjigjen me Kryelartesi..Te bejn pishman qe ke bere ate Pyetje apo Postim !!

Quote:
Peja Boy pėr ate edhe ėshtė shėnuar ajo vėrejtja. Nėse nuk je 20 vjeqar mos hy fare.

Kuptohet fare mirė se ēfarė pėrmbajnė tek ne shqiptarėt temat Pa Censurė dhe stafi nuk mban pėrgjegjėsi nėse Buli008 i shpreh pėrvojat e veta seksuale.

Murgesha!
Nuk kerkova spjegimin per veten time po per moshen e re..!!


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:47.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.