Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-12-04, 23:21   #16
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha


Turistin Pėr Shakatė, Kėshillat E Mė Sė Shumti Pėr Tė Qeshurat Nga Zemra Qė Na I Dhuron.

Sa Mė Shumė Turizėm Nė Vitin 2005.
Faleminderit Murgesha e nderuar. Te deshiroj shendet dhe lumturi ne ēdo lami te jetes ne :P 2005 :P, te percjelluna ne ēdo hap me gezime.

Me nderime,

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-12-04, 23:27   #17
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

TE GJITHVE UA UROJ VITIN E RI :P :P :P :P :P 2005 :P :P :P :P :P Me: SHENDET, DASHURI,GEZIME,REALIZIMIN E ENDERRAVE JETESORE dhe LUMTURI.


Gjithmone me sinqeritet,

:P TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-12-04, 22:18   #18
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
MemphiSx's Avatar
 
Join Date: 11-12-03
Location: StAteS Of GjAkOvA
Posts: 12,416
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to MemphiSx
Default

Te gjitheve Iu Uroj Vitin e Ri 2005

Ju deshiroj Fat dhe Lumturi ne Jetė
Shpresoj qe viti 2005 te na gjej te gjitheve te bashkuar ne Shtetin Tone te Pamvarur Kosovė

__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-12-04, 23:21   #19
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
DefaultPėr Nakin, Poetin E Forumit.
Dhe shokun Tim Tė Dashur.
Gėzim, Mbarėsi E Lumturi Ne Vitin 2005.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-12-04, 23:29   #20
ShEjToNkA
______________
 
ShEjToNkA's Avatar
 
Join Date: 11-07-04
Location: Nė Zemėr tė...??!!!
Posts: 20,127
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha


Shejtonkėn, Shoqen Qė e Gjeta me 2004.
Shejtonkė Viti 2005 Le tė Sjellė Qaste Gėzimi Nė Jetėn Tėnde.
Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuar!!!!

Sot posa u zgjova nga gjumi si zakonisht hasa nė postėn e mbritur nė adresėn time. Njėra ndėr tė gjitha ato psotime qė ishin drejtuar nė adresėn time morra edhe njė Kartolin qė mė kish arritur nga Murgesha. Po sa u ndjeva e nderuar po aq edhe e privilegjuar. Ishte njė kėnaqėsii pėr mua, kur lexova urimin tė cilin kishte shkėrua nė atė kartolin.
Kėshtu qė posa lexova ,shfrytėzova rastin ta pėrshėndes dhe t'i uroi edhe unė vitin e ri 2005. Me dėshirė qė ky vitė tė jet njėri ndėr vitėt mė tė suksesėshme pėr ju e nderuar ,dhe familjen tėnde!
Duke tė dėshiru gjithė tė mirat , harmoni familjare dhe mbarsi nė kėtė vitė tė pėrshėndes!

Gėzuarrr viti 2005!


ShEjToNkA
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 00:00   #21
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
DefaultPėr Dea Bukuroshen Simpatike Shoqen E Nderuar.
Gėzuar Vitin 2005 Shėndet E Lumturi Nė Familjen Tuaj, E Mė Sė Shumti Urime Pėr Dea e Vogėl.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 00:02   #22
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
DefaultPėr Safinė E Dardanisė.
Urime E Vazhdoni Tė Punoni Pėr Tė Mirėn E Dardanisė.
Gėzuar 2005, Sa Mė Pak Fshirje. :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 01:24   #23
dr1ta
 
dr1ta's Avatar
 
Join Date: 31-08-04
Location: Ne veri
Posts: 5,346
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Default
Gezuar Vitin 2005 apsolut te gjithve ketu ne forum.
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 15:22   #24
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha


Lazdran Miku Im. E Di Se 2005 Do Tė REalizoj Dėshirėn Tėnde Jetėsore.
Urime Prej Tani E Gėzuar Viti 2005.

E dashura Murgeshe,te falenderoje perzemersisht.
Per vitin 2005 te deshiroje qe rrezet e para te diellit te sjellin fat,shendet dhe lumturi ne jeten tuaj.Te gjitha deshirat te realizohen.I juaji Lazdrani
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 15:54   #25
livoreka bicio
 
Join Date: 23-07-04
Location: (itali)
Posts: 2,099
livoreka bicio has disabled reputation
Send a message via MSN to livoreka bicio
Default

Quote:
Originally Posted by dr1taGezuar Vitin 2005 apsolut te gjithve ketu ne forum.
KETI URIMI JU BASHKANGJITEM EDHE UNE, DUKE JU URUARE TE GJITHEVE FORUMISTAVE, DHE GJITHE POPULLITE SHQIPETARE VITINE E RI*2005.GJITHEASHTU DHE KOSOVES I UROJE SHTETE TE PANVARUR NE KETE VITE. URIME :P :P :P ME NDERIME NGA LIVOREKA BICIO.
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 19:19   #26
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha


Pėr Nakin, Poetin E Forumit.
Dhe shokun Tim Tė Dashur.
Gėzim, Mbarėsi E Lumturi Ne Vitin 2005.
Po shkone deti
Vala Vala
Mikeshes sime
i dergoje shume te fala

Nuk jame poete
te shkruaje poezi
me dy tri fjale
te uroje Vitin e ri

Para 25 viteve keto vargje i pata shkruar Arsimtares sime per vitin e ri,ne shenje respekti Keto vargje ti dergoje edhe ty.

Falimenderit per Kartoline Gezuar Viti i ri 2005
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-12-04, 23:05   #27
DEA
***
 
DEA's Avatar
 
Join Date: 29-04-04
Location: Baden Württemberg
Posts: 14,782
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha

Pėr Dea Bukuroshen Simpatike Shoqen E Nderuar.
Gėzuar Vitin 2005 Shėndet E Lumturi Nė Familjen Tuaj, E Mė Sė Shumti Urime Pėr Dea e Vogėl.
Faleminderit per urimin Murgesha .
Viti i ardhshem te jet vit i plotsimit te qdo deshire per ju Mirembetshi
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-04, 13:57   #28
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha


Gentiana Bukuroshe. Me Anė Tė Kėsaj Kartoline Tė Uroj Gėzim E Lumturi Nė Vitin 2005.Loqkum te flm per urime tuat dhe per kartolin. Edhe une te uroj vitin e ri, te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj Bote, Lumturi ne familje,Shendet dhe fat ne te gjitha sferat e jetes.
Te flm per bisedat e gjata (qe ndoshta nganjeher edhe e teproj)per mirkuptimin tend dhe keshillat tua.
Jam shum e lumtur qe te njoh,sepse je nje person i veqant.

Shpresoj qe ne ket vit te ri edhe te takohemi

Murgesha te kemi per qefi pasha mamin.
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-04, 14:37   #29
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,555
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
DefaultDėshiroj qė tė gjithė, nė vitin 2005 tė keni sė pari shėndet tė mirė, pastaj suksesi, fati, dashuria dhe lumturia t'ju pėrcjell nė ēdo hap tė jetės.

****Gėzuar****Gėzuar****
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 31-12-04, 12:42   #30
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default


Shejtonka Loqkum per ket vitin e ri, te deshiroj ēdo te mire,dhasht Zoti te kesh vetem lumturi dhe fat ne Jete, dhe te na mbetesh keshtu siq je,se keshtu te kemi per merak.


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 00:41.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.