Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
User Name
Password
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmeReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-03-05, 23:52   #46
blina
 
Join Date: 28-12-04
Location: prishtine
Posts: 242
blina has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by blina
hej po du me bo nje shpallje speciale veq per juve ama , ama shume speciale :

SHES UNIFORMEN SHKOLLORE SE MU KA BA BAJAT , UNIFORMA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PERVEQ SE KRAVATA ESHTE PAK E SHTRAMUAR , FUSTANIT JU KA PRISH PATENTI , KEMISHES QE KA QENE E BARDH I KA HUP NGJYRA TASH I KA BA NJE NGJYR SI E VERDH , SETRA KA FILLUAR TI DALIN DISA FIJE .............


kush lajmerohet i pari do te fitoj plus qanten dhe kepucet qe i kam kombinu me uniforme veq pak te vjeteruara

ok kush eshte i interesuar le te lajmrohet ne nr e tel : 1234567891011 e keshtu me rend deri ku te mberini e gjene dikun .....

hej nime a seshte askush i interesuar a?
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 05-05-05, 17:31   #47
Dreni30
 
Dreni30's Avatar
 
Join Date: 21-12-04
Posts: 30,996
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Default

Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-05-05, 17:34   #48
Fleta
 
Join Date: 11-04-05
Location: Ne natyre
Posts: 1,059
Fleta has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Dreni30
Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.
Ti shpalljen e ke qite a telefonin nuk po e nine qe po te thirri....... :evil:
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-05-05, 17:36   #49
Dreni30
 
Dreni30's Avatar
 
Join Date: 21-12-04
Posts: 30,996
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Fleta
Quote:
Originally Posted by Dreni30
Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.
Ti shpalljen e ke qite a telefonin nuk po e nine qe po te thirri....... :evil:
Jo une mire po te ni, por vala 900 i ka fajet Fleta e ti nuk po me nin mua. :lol: :lol: :lol:
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-05-05, 17:38   #50
Fleta
 
Join Date: 11-04-05
Location: Ne natyre
Posts: 1,059
Fleta has disabled reputation
Default

Eiiiii, mos ma permede valen se na fiki volla........ :roll:
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-05-05, 15:15   #51
Dilingjia
 
Dilingjia's Avatar
 
Join Date: 04-05-05
Location: Baghdad
Posts: 3,157
Dilingjia has disabled reputation
Send a message via AIM to Dilingjia Send a message via MSN to Dilingjia Send a message via Yahoo to Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Default

shpalle te pavlefshme dashnin me gruan e dyte Xhyziden,sepse me humbi qysh kur u martova me Shehiden
__________________
Prishtinali jom,qikat marak i kom
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-05-05, 17:10   #52
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Shpall te pavlefshme disponimin tim te sotit! :evil: :evil: :evil: :x
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-05-05, 22:22   #53
ARMANI
 
Join Date: 30-05-04
Location: ffm
Posts: 445
ARMANI has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by Gentiana
Shpall te pavlefshme disponimin tim te sotit! :evil: :evil: :evil: :x
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-05-05, 22:26   #54
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Honesty^uk.'s Avatar
 
Join Date: 27-12-03
Location: London - Uk
Posts: 12,799
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to Honesty^uk. Send a message via AIM to Honesty^uk. Send a message via MSN to Honesty^uk. Send a message via Yahoo to Honesty^uk.
Default

Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-05-05, 22:36   #55
florian
 
Join Date: 28-02-04
Posts: 2,584
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Send a message via MSN to florian
Default

Quote:
Originally Posted by Honesty^uk.
Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij
shpall kerkesen per ta marr at nik duke par ate qe e ka mbajtur gjer tani un do bej cmos ta mbaj si ai .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-05-05, 22:42   #56
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Honesty^uk.'s Avatar
 
Join Date: 27-12-03
Location: London - Uk
Posts: 12,799
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to Honesty^uk. Send a message via AIM to Honesty^uk. Send a message via MSN to Honesty^uk. Send a message via Yahoo to Honesty^uk.
Default

Quote:
Originally Posted by florian
Quote:
Originally Posted by Honesty^uk.
Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij
shpall kerkesen per ta marr at nik duke par ate qe e ka mbajtur gjer tani un do bej cmos ta mbaj si ai .

Edhe une pa asnje dyshim do ta dorezoja ne duart tuaja
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-05-05, 22:51   #57
florian
 
Join Date: 28-02-04
Posts: 2,584
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Send a message via MSN to florian
Default

JAM I MENDIMIT QE ME MIR SE TE JU NUK DO ISHTE .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-05-05, 16:52   #58
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-05-05, 16:53   #59
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:


Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-05-05, 16:53   #60
florian
 
Join Date: 28-02-04
Posts: 2,584
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Send a message via MSN to florian
Default

Quote:
Originally Posted by Murgesha
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 00:42.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.