Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-10-05, 16:26   #1
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default PĖRGĖZIME PĖR MUAJIN E RAMAZANIT

Tė gjithė Besimtarėve Muslimanė Ju pėrgėzojė pėr Muajin e Ramazanit,Agjerimi qoftė sa mė i lehtė ,Zoti ju shpėrbleftė mė tė mira.

Me fatė muaji i Agjerimit.

Naki


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 06-10-05, 16:31   #2
teDUAty
 
teDUAty's Avatar
 
Join Date: 27-06-05
Location: n'Pushime
Posts: 2,828
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Default

Uroj qe ne ket muaj te keni begati , miresi e shume lumturi ne familjet tuaja , shpresoj qe ZOTI do tua ben kabull atyre qe agjerojn .
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-10-05, 21:44   #3
PAOLINA
 
Join Date: 30-10-04
Location: Ne nje Insel
Posts: 323
PAOLINA has disabled reputation
Default

[color=violet]Urime Muaj i Shetjt i Ramazanit.

InshaALLAH na ben ka bul ket muaj te Shetjt te "RAMAZANIT" tė gjithve Muslimanve.


Na pranon Ramazanin Lutjet tona dhe te gjithve Muslimanve ne Bot kudo qete jen.


Bashksi, Knaqsi, Lumturi, Dashuri, dhe sidomos Shendet ne JET.

Veq te ti mbeshtetemi i Madhi ZOT!!![color]
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-10-05, 22:34   #4
tushja
 
tushja's Avatar
 
Join Date: 11-04-05
Location: andej,kėndej
Posts: 459
tushja me shokė shumetushja me shokė shume
Default

TE gjithe besimtarve Musliman ju uroj mujin e shenjt Ramazanin

me respekt nga Tushja
__________________
Bukuria ėshtė letra qė i rekomandohet zemrės.
tushja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-10-05, 23:46   #5
Xuki
Moderator
 
Xuki's Avatar
 
Join Date: 12-07-05
Posts: 10,980
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
DefaultUrime muaj i Ramazanit!


Ju pėrshėndes tė gjithve!

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-10-05, 01:11   #6
Gjumashja
 
Gjumashja's Avatar
 
Join Date: 15-10-04
Location: n'krevet
Posts: 24,225
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Default

Urime per ju qka agjeroni zoti jau boft kabull
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-10-05, 01:40   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Urime te gjithve qe agjirojne,nga zemra e TURISTIT. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-05, 18:11   #8
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Urata's Avatar
 
Join Date: 26-06-04
Location: Bote
Posts: 12,961
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Default

Ramadan Mubarak!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-05, 21:25   #9
Agroni22
 
Join Date: 03-08-04
Location: ku kom lindur
Posts: 3,950
Agroni22 has disabled reputation
Default

urime muji i ramazanit per te gjithe dhe ishalla na bone kabulle agjerimin
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-05, 22:40   #10
laliloli
 
laliloli's Avatar
 
Join Date: 18-03-05
Location: Kosovė
Posts: 9,232
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Send a message via ICQ to laliloli Send a message via MSN to laliloli
Default

Me fat dhe te mira muaji i shenjte i Ramazanit ,
agjerim te lehte dhe sofrat plot begati per te gjithe --Zoti iu ndihmofte dhe shperblefte


__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 09:42.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.