Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-12-05, 15:26   #1
vendasi
 
vendasi's Avatar
 
Join Date: 11-09-05
Location: Canada
Posts: 3,536
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Default Ku e keni pėrfunduar shkollėn e mesme?

Kame deshire qe ta njoftojme njeri tjetrin se ku e keni perfunduare shkollen e mesme apo sdudimet,ne cilin qytet apo fshate.....qellimi i temes eshte se ndoshta me ndihemen e postimeve tona ndoshta i gjejme shokte dhe shoqete tona me te cilet kemi kalu kohen se bashku me vite ne bankat e shkolles....Un kame deshire qe ti takoje ata prape dhe ta dije se ku jetojne.
Po juve??


__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 26-12-05, 16:09   #2
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default

ne prishtin rruges naga takbashqja perpjet ne drejtim te germis
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-12-05, 17:24   #3
K-man
 
Join Date: 29-09-03
Location: Chicago, SH.B.A.
Posts: 386
K-man has disabled reputation
Default

une shkollen e mesme edhe fakulltetin e kam perfundu ne Amerike. Ne Prishtine jom kon gati tu e kry vitin e pare (1998/1999) ne Sami Frasher n'Vranjevc, po mandej bombardimet fillun ne Mars edhe e nderprem. Ikem n'Maqedoni, edhe tash jam ne Amerike prej ateher
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-12-05, 23:21   #4
spirl_girls
 
Join Date: 19-04-04
Location: Nė Kolib !!
Posts: 2,656
spirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėm
Default

Po ti i nderuari vendasi nuk u pergjigje vet se pari..pasi edhe autor i temes....e pastaj ne tjeret..... :?:
spirl_girls Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-12-05, 23:29   #5
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
MemphiSx's Avatar
 
Join Date: 11-12-03
Location: StAteS Of GjAkOvA
Posts: 12,416
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to MemphiSx
Default

Une n'klas filloren e t'mesmen :P :D
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-12-05, 23:34   #6
Lonora
 
Join Date: 23-12-05
Posts: 201
Lonora has disabled reputation
Default

Shkollen e mesme ketu ne USA dhe ende vazhdoje me studime tjera te fakultetit!
Lonora Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 01:00   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Re: Ku e keni perfunduare shkollen e mesme?

Quote:
Originally Posted by vendasi
Kame deshire qe ta njoftojme njeri tjetrin se ku e keni perfunduare shkollen e mesme apo sdudimet,ne cilin qytet apo fshate.....qellimi i temes eshte se ndoshta me ndihemen e postimeve tona ndoshta i gjejme shokte dhe shoqete tona me te cilet kemi kalu kohen se bashku me vite ne bankat e shkolles....Un kame deshire qe ti takoje ata prape dhe ta dije se ku jetojne.
Po juve??

vendas adhahile qfar mejtepi ke krye se nuk muj mu ba rahat paedit
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 02:09   #8
vendasi
 
vendasi's Avatar
 
Join Date: 11-09-05
Location: Canada
Posts: 3,536
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by spirl_girls
Po ti i nderuari vendasi nuk u pergjigje vet se pari..pasi edhe autor i temes....e pastaj ne tjeret..... :?:
QAMO Shkolla e re ne GJilan.........
Te Pershendes Drita
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 02:12   #9
vendasi
 
vendasi's Avatar
 
Join Date: 11-09-05
Location: Canada
Posts: 3,536
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Guri i madh
ne prishtin rruges naga takbashqja perpjet ne drejtim te germis
Si quhet shkolla Guri i madhe....
Ne gjimnaze apo ne shkolle te Teknikes??????/
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 03:13   #10
Vigani
 
Join Date: 27-06-04
Location: n'mal
Posts: 381
Vigani has disabled reputation
Default

Shkolla e mesme mjekesore "9 Maji" Prishtine ne ato kohera ...


Viganica...
Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 03:15   #11
Arb
 
Arb's Avatar
 
Join Date: 09-10-04
Location: Little Dardania, NEW YORK
Posts: 11,552
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Default

"Bedri Pejani," Peje...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 13:00   #12
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Shkolla e mesme Teknike-Gjilan.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 18:04   #13
Arb
 
Arb's Avatar
 
Join Date: 09-10-04
Location: Little Dardania, NEW YORK
Posts: 11,552
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Arb
"Bedri Pejani," Peje...
Gjimnazi "Bedri Pejani," Peje...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 18:52   #14
Kodra
Super Moderator
 
Kodra's Avatar
 
Join Date: 05-05-05
Posts: 1,447
Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm
Default

**********
**********
**********Nė Vushtrri.


Sesioni **Informatika dhe Programimi**.Kodra
__________________
Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit
Kodra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-05, 20:38   #15
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default

Nė Mitrovicė,

Shkollen e mesme tė Mjeksisė,Maturantė i vitit 1987.


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 04:55.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.