Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-01-06, 21:47   #61
Sy_kaltra
 
Sy_kaltra's Avatar
 
Join Date: 21-08-05
Posts: 23,790
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Default

Pranoni pershendetjen dhe urimin tim shum te nderuar dhe te respektuar Zonjusha Mjellma dhe Zotri Agroni 22....

Fati dhe Lumturia qofshin per her me ju....dhe u trashegofshi.

Sinēerisht Sy_Kaltra.
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 16-01-06, 12:25   #62
Gjebraili
 
Join Date: 27-09-04
Location: te Mahalla e Bacės Sylė
Posts: 651
Gjebraili has disabled reputation
Default Re: - URIME FEJESĖN NGA ZEMRA - MJELLMA dhe AGRONI 22 !!!!!

Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P :P Forumistat e nderuar :P :P :P ,

Kam nderin qe ta shpalli i pari fejesen e Pėllumbave tone me te mire :Mjellmės dhe Agronit 22 . :P

Ja nje shembell si njeriu mendet me e gjejte fatin e jetes duke komunikuar ne :P Dardani :P tone te bukur.

Mjellmes dhe Agronit i uroj shendet,jete te gjate dhe te lumtur me shume pasardhesit . :P :P

Nga zemra e gezuar,

TURISTI. :PHajde hajri e dafte e heheheh

Ju shkofte jeta me dashuri, gezime e lumturi, bash keshtu
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė  
Old 16-01-06, 20:15   #63
NDRECA
 
Join Date: 07-10-05
Location: Te arat
Posts: 119
NDRECA has disabled reputation
Default

O Gjebro more Gjebro, mjaft mire ua ke uruar kete fejese.
Te kam thene njehere moti te me msosh me i qite qito sene qysh pi qete ti por ncuk. Ani se me keto edhe po dallohesh me mire. Te Kosovaret thurrnim poezi dhe i kendonim me qifteli e jau luanim vashave sajnin e zi.

te pershendes i nderuari Gjebralil ty dhe te fejuarve u deshiroj fat.

Ndreca.
NDRECA Nuk ėshtė nė linjė  
Old 17-01-06, 17:07   #64
BigBaci
 
Join Date: 24-07-05
Location: Kosovė
Posts: 98
BigBaci has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by mjellma
Quote:
Originally Posted by BigBaci
Te nderuar qifti me i ri i ketij forumi!

Ju uroje nga zemra fejesen, duke ju deshiruar jete te gjate dhe te lumtur bashkshortore!

Me duhet te sqaroje friken time kur e lexova titullin e kesaj teme, sepse ne forumin tek Kosova.de, lexova, kuptohet me shume keqardhje se, paska vdekur ne moshen 38 vjeqare, forumistja e vjeter me nickun "Mjellma", andaj fillimisht u frikesova shume se mos ka te beje me te njejtin person, dhe ndjeva nje dhembje te thelle, duke u frikesuar se kjo fejese paska qene jete-shkurte, por i gezohem faktit se frika ime paska qene e pavend!

Edhe une si plak i ketij forumi, Ju uroi nga zemra Mjellmes dhe Agronit22, dhe shpresoi se nuk dot mbetet ky rast i vetmuar, por dot kemi kesi rastesh edhe ne te ardhmen!

Pra, Mjellma&Agroni22, gezuar dhe u trashigofshit per jete e mot!

Me respekt,

BigBaci

kuku Big Baci mos me treno se une nuk kam vdek sa kam fillu me shiju jeten
Sa pom behet qefi qe e kam pase gabim!!!

Jete te gjate dhe te lumtur ju deshiron,

BigBaci
BigBaci Nuk ėshtė nė linjė  
Old 17-01-06, 17:10   #65
BigBaci
 
Join Date: 24-07-05
Location: Kosovė
Posts: 98
BigBaci has disabled reputation
Default Re: - URIME FEJESĖN NGA ZEMRA - MJELLMA dhe AGRONI 22 !!!!!

Quote:
Originally Posted by Gjebraili
Quote:
Originally Posted by turisti
:P :P :P Forumistat e nderuar :P :P :P ,

Kam nderin qe ta shpalli i pari fejesen e Pėllumbave tone me te mire :Mjellmės dhe Agronit 22 . :P

Ja nje shembell si njeriu mendet me e gjejte fatin e jetes duke komunikuar ne :P Dardani :P tone te bukur.

Mjellmes dhe Agronit i uroj shendet,jete te gjate dhe te lumtur me shume pasardhesit . :P :P

Nga zemra e gezuar,

TURISTI. :PHajde hajri e dafte e heheheh

Ju shkofte jeta me dashuri, gezime e lumturi, bash keshtu
Kuku Gjebra gjalle koka???!!

Taman pata majte ymyd se e ka "thye" qafen diku, e ky shtramani duke u fshehe pas dere, po pret me ja "rrudhe" dikujna?

Te fala shume ooooo Gjebrooo, e hajde pak ma shpesh hajde se na ka marr malli per mrekullite tuaja!!
BigBaci Nuk ėshtė nė linjė  
Old 19-01-06, 18:38   #66
dr1ta
 
dr1ta's Avatar
 
Join Date: 31-08-04
Location: Ne veri
Posts: 5,346
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Default

Urime Fejesen Mjellma dhe Agron, ju deshiroj dashuri te perjetshme.


Me nderime
Drita
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė  
Old 19-01-06, 18:55   #67
mjellma
 
Join Date: 13-03-05
Location: refugjate neper bot
Posts: 621
mjellma has disabled reputation
Default

Ju falenderojmi te gjithva nga zemra per urimet e juaja

me shum respekt per te gjith Mjellma&Agroni
__________________
Dashuria eshte UNIVERZITET shum e mesojne por PAK diplomojne
mjellma Nuk ėshtė nė linjė  
Old 29-01-06, 22:23   #68
inxhja
 
Join Date: 20-12-05
Posts: 67
inxhja has disabled reputation
Default

*****Urime fejesen MJELLMA EDHE AGRONI *****fati lumturija edhe dashurija qof me juve o pellumbat e DARDANIS


PS:Agron mir se vjen dhonderr ne familjen tone
__________________
jeto per te punuar,puno per te jetuar
inxhja Nuk ėshtė nė linjė  
Old 04-02-06, 15:17   #69
Greta
 
Join Date: 17-11-05
Posts: 17
Greta has disabled reputation
Default

Urime, urime fejesa dhe u befshi prinder te mire e te mbare...Me respekte per ju,

Greta
__________________
Liri dhe barazi, pa kufi, per femrat...
Greta Nuk ėshtė nė linjė  
Old 04-02-06, 21:36   #70
Agroni22
 
Join Date: 03-08-04
Location: ku kom lindur
Posts: 3,950
Agroni22 has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by inxhja
*****Urime fejesen MJELLMA EDHE AGRONI *****fati lumturija edhe dashurija qof me juve o pellumbat e DARDANIS


PS:Agron mir se vjen dhonderr ne familjen tone
faliminderit per urimin dhe qe me kini pranuar ne familjen e juaj jom i nderum
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 06-02-06, 19:50   #71
Flaka_1
 
Join Date: 08-07-05
Location: aty ku shperthen flaka
Posts: 1,226
Flaka_1 has disabled reputation
Default

Te nderuar,

Agron & Njellma

Shfrytezoj rastin te ju uroj fejesen

Shendeti,
Lumturia,
Miresia,
Mbaresia,
Dashuria,
Qofshin me ju ne qdo hap te jetes,

Urime-Urime
Per here me Gezime
Per ju dhe familjet tuaja


Me shprese so do marr thirrjen per ceremonin e dasmes sa me pare!


Nga largesia Flaka
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 07-02-06, 09:39   #72
rafet llapjani
 
rafet llapjani's Avatar
 
Join Date: 03-06-05
Location: ngat dhive valla se sbon pa to
Posts: 23,955
rafet llapjani has disabled reputation
Send a message via MSN to rafet llapjani
Default

Agroni e Mjellma urime fejesa dhe u trashigofshi ju deshiroj nje jet te lumtur dhe te gjitha te mirat ne jet...me falni qe me vones ju postova por besomni qe rastsisht pash ket rubrik.
me shum rrespek dhe nder per ju nga rafet llapjani.
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė  
Old 06-06-06, 01:22   #73
Agroni22
 
Join Date: 03-08-04
Location: ku kom lindur
Posts: 3,950
Agroni22 has disabled reputation
Default

FLAKA DHE RAFET SHUME FALIMINDERIT PER PERSHENDETJET E JUAJA SHUME SHUME FALIMINDERIT EDHE NNIHERR DHE ME FALNI PER VONESE ME JU PERGJIGJE URIMEVE TE JUAJA POR SE KOM PA KA MET KJO TEME E PER QATA

ME SHUME RESPEKT PER JUVE agroni-mjellma
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 06-06-06, 13:10   #74
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default

Pershendetjet e perzemerta per ēiftin me te mire te DARDANISE.

thjeshte dhe sinqerte,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 06-06-06, 15:13   #75
LOJETARI
Administratorėt
 
Join Date: 12-10-05
Posts: 3,415
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Default

Urime Agroni 22 dhe Mjellma ,ju prifte e mbara ne cdo skute te jetes .
O Goni mos be kompromise te panevojshme ,mos e dorezo timonin se femrat jane si lulet ,edhe lulja me e bukur i ka rrenjet e lagura ne lloqe hahahahahaha....

urime edhe njehere paqi jete te lumture !


LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 02:15.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.