Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-05-07, 19:21   #136
Laii
 
Join Date: 06-04-06
Location: Struga
Posts: 68
Laii i vlerėsuar jo keq
Default

eshte e kote te humbes kohe te diskutosh ne lidhje me kete liste qe e ka postu dikush ... qte besh .. dikushi nuk ka pas se qfar te bej dhe hajt te bej nje liste dhe tja terheq vemendjen njerzve .. do kisha pas deshir te lini kete teme e mos komentoni mo ne lidhje me kete liste ... se kemi shum pun me te rendesishme per te bere ne shqiptaret e jo te meremmi me lista te kota ..
ju flm
__________________
United States Of Dardania
Laii Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 24-05-07, 19:22   #137
Refleks
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 2
Refleks i vlerėsuar jo keq
Default

Perderisa ka dal nje liste e tille me 34 veta ne te!e tani na qenka ber 137 dihet se kush jan udbashet e vertet!!!ato qe i marin ne qafe njerezit e pafajshem i shtojn listat lush kend e ka inat....! pra funksiononi si udb-kjo eshte per ato qe i vun listat! perndryshe gjysma e listes nuk ka lidhje me ato te udbse i njof personalisht ato qe jan ne udb dhe qe kan qen DHE JU SUGJEROJ TE KONCENTROENI ME SHUM NE - LUFTEN E TANISHME ME GREKET EDHE ME SLLAVET SE NE TEKALUAREN NE ATE SISTEMIN E POSHTER KOMUNIST. a nuk e shihni se shqip[taret jan duke i nderuar emrat jan duke u bere grek , jan duke u martuart me zezak edhe me amerikan ne kosove , e ne maqedoni jam ber krejt me mjkewrra vahabita vrasin njerez per te perzen shejtanin nga shpirti. TI ME NXJERR LISTA TE SPIUNEVE QE KAN VDEK OSE KAN NGA 90 VJET a mendon si u ha pallla. jo per bes jo.....edhe nje gje
SHQIPTARET BOTA I NJEF SI NJEREZ TE BESES- PO JAN NJEREZ ME TE PA BES NE BOT.pra keshtu funksionon sistemi KURR SHQIPTARET NUK DO BEHEN NJEREZ
me falni nese ofendova dike po smunda mos e shkruaj pas gjith kesaj
Refleks Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 19:32   #138
kritiku
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 1
kritiku i vlerėsuar jo keq
Default korigjimi

kot esht qe ju po ndryshoni keto lista ju mund te vini qfar do lloj emri ne keto lista por esht e kot sepse esht nje fjal e urt muti me shurr nuk mbuloet
kritiku Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 19:58   #139
Paradise-Prince
 
Join Date: 23-05-07
Posts: 2
Paradise-Prince i vlerėsuar jo keq
Default

po pra per shkak te ktyre te lista jemi bere ky lloj populli ne nuk kemi qene asnjehere vetja kemi qene gjithmon te okupuar te sunduar dhe normalisht qe do e marrim kulturen e tyre dhe veset e tyre por keta njerez qe jane ne keto lista kan qene si xhokere ne ate kohe dhe me an te ketyre njerezve nuk eshte lejuar qe shqiptaret te behen njerez te paster dhe te beses dhe shum sende te mira.... nje jet kemi o njerez dhe kete jete na kan flliqur flliqsirat udbashat per ket arsye mos tu falet asnjehere..

me mire te vdesish nga zorri se sa te behesh tradhtar nga zorri .
Paradise-Prince Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 21:54   #140
zambaku1
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 2
zambaku1 i vlerėsuar jo keq
Default

Quote:
Originally Posted by Paradise-Prince
po pra per shkak te ktyre te lista jemi bere ky lloj populli ne nuk kemi qene asnjehere vetja kemi qene gjithmon te okupuar te sunduar dhe normalisht qe do e marrim kulturen e tyre dhe veset e tyre por keta njerez qe jane ne keto lista kan qene si xhokere ne ate kohe dhe me an te ketyre njerezve nuk eshte lejuar qe shqiptaret te behen njerez te paster dhe te beses dhe shum sende te mira.... nje jet kemi o njerez dhe kete jete na kan flliqur flliqsirat udbashat per ket arsye mos tu falet asnjehere..

me mire te vdesish nga zorri se sa te behesh tradhtar nga zorri .
DBASHET E KOSOSVES NGA MAQEDONIA!!!

Lista e veretete dhe e fundit


1. Ramiz Merko, Struge
2. Fazli Veliu, Kercove
3. Bexhet Bexheti, nga Kėrēova
4. Argetim Fida, nga Dibra
5. Muamer Vishko, nga Struga
6. Niazi Limanoski, nga Dibra
7. Abdul Zhuta,Strugė
8. Ajrush Toska, Strugė
9. Tahir Hani, Veleshtė-Stugė
10. Nuhi Vinca, Veleshtė-Strugė
11. Bardhul Tushi, Dobovjan-Strugė
12. Natmir Asani, Dollogozhdė- Strugė
13. Olloman Sela, Dollogozhdė-Strugė
14. Ysen Ramo, Ladorisht-Strugė
15. Xhemi Hajredini, Ladorisht-Strugė
16. Vait Ajro, Ladorisht-Strugė
17. Evzi Ajro, Ladorisht-Strugė
18. Shukri Ajro, Ladorisht-Strugė
19. Istref Toska, Veleshtė-Strugė
20. Mersin Toska, Veleshtė-Strugė
21. Musa Muēa, Veleshtė-Strugė
22. Riza Kondri, Veleshtė-Strugė
23. Agim Ziba, Livadhi-Strugė
24. Vait Nasufi, Veleshte-Strugė
25. Melaim Ademi, Strugė
26. Adem Polisi, Dobovjan-Strugė
27. Alim Polisi, Dobovjan-Strugė
28. Ilmi Tushi, Dobovjan-Strugė
29. Musa Musai, Dobovjan-Strugė
30. Zejnulla Qyra, Veleshtė-Strugė
31. Ziadin Qira, Veleshtė-Strugė
32. Sali Musa, Dobovjan-Strugė
33. Dear Meta, Mislodezhdė-Strugė
34. Zikri Meta, Mislodezhdė-Strugė
35. Syria Rushiti, Ladorisht-Strugė
36. Inajet Elmazi, Kalisht-Strugė
37. Ariz Shaipi, Kalisht-Strugė
38. Azis Pollozhani, Strugė
39. Xhevdet Karēe, Strugė
40. Edip Marku, Dibėr
41. Zejnel Zejneli
42. Alit Tėrnovci
43. Riza Bunjaku
44. Selim Brosha
45. Kalit Loku
46. Shefqet Hashani
47. Afet Rexhallari
48. Sahit Meraku
49. Muharrem Dana
50. Bedri Sinani
51. Xhemail Veseli
52. Servet Saliu
53. Ramadan Sinani
54. Ixhet Ramadani
55. Nexhat Idrizi
56. Refet Baftjari
57. Sejdali Saliu
58. Haki Fejzullai
59. Abdulla Jajovski
60. Skėnder Pasholli
61. Hamit Hamiti
62. Hamit Spahiu
63. Qani Memeti
64. "Aliqja" i Arangjellit-Kėrēovė
65. Ramazan Ballazhi
66. Gaxha-"Bėrko"
67. Mevaip Ramadani
68. Ibush i Merovės
69. D. Sahatēiu
70. Memet Shoshi
71. Tefurr Dervishi, Livadhi-Strugė
72. Esat Hoxha, Shkup
73. Ekrem Sela, Dibėr
74. Nush Kėrliu
75. Ibrahim Kelmendi
76. Jusuf Buxhovi
77. Hisen Shaqiri
78. Agim Nuriu
79. Hashim Zhelina
80. Riza Cerova
81. Nazmi Rahmani
82. Alush Kamberi
83. Fahredin Gunga
84. Hisen Musliu i Dobridollit
85. Nesim Nesimi i Dobroshtit
86. Komandir Refeti i Tetovės
87. Abas Shala
88. Osman Shala
89. Nexhbedin Rustemi
90. Sherif Trena, Veleshtė-Strugė
91. Menduh Ajdini
92. Enver Gashi
93. Rrahman Dedaj
94. Myrteza Shate, Strugė
95. Kapllan Resuli
96. Ali Aliu i Prespės
97. Shazim Mehmeti
98. Fadil Bujari
99. Isa Bunjaku
100. Daut Morina
101. Xhemo Jashari
102. Sinan Blaka
103. Irfan Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
104. Afet Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
105. Ymer Ymeri
106. Nuhi Bilalli
107. Muhamet Sherifi
108. Alia Alievski
109. Vullnet Presheva
110. Bujar Kumanova
111. Sefedin Sulejmani
112. Nexhat Golja
113. Suzana Kaba
114. Beqir Zhuta, Veleshtė-Strugė
115. Zulal Abedinoski, Strugė
116. Vajdin Shefkiu, Ēajle
117. Shaban Shehu
118. Abdulla Prapastica
119. Kadri "Milici" nga Zajazi
120. Zini Bilalli
121. Telat Xhaferi
122. Jonuz Pasholli
123. Jonuz Haklaj
124. Bajram Hazhi Idrizi
125. Zilkadri Sahiti
126. Shefki Ozna
127. Syle Ceku, Pejė
128. Isak Hasani
129. ErmalLena
130. Zaim Kica, Veleshtė-Strugė
131. Shebrit Kica, Veleshtė-Strugė
132. Ymer Reēi, Veleshtė-Strugė
133. Nazlie Dauti, Ladorisht-Strugė
134. Rasim Dauti, Ladorisht-Strugė
135. Nafi Jonuzi, Ladorisht-Strugė
136. Mazar Dauti, Ladorisht Strugė
137. Kaim Murtishi, Ladorisht-Strugė
zambaku1 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 21:56   #141
zambaku1
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 2
zambaku1 i vlerėsuar jo keq
Default

Quote:
Originally Posted by Laii
eshte e kote te humbes kohe te diskutosh ne lidhje me kete liste qe e ka postu dikush ... qte besh .. dikushi nuk ka pas se qfar te bej dhe hajt te bej nje liste dhe tja terheq vemendjen njerzve .. do kisha pas deshir te lini kete teme e mos komentoni mo ne lidhje me kete liste ... se kemi shum pun me te rendesishme per te bere ne shqiptaret e jo te meremmi me lista te kota ..
ju flm
UDBASHET E KOSOSVES NGA MAQEDINIA!!?

Lista e fundit dhe e verteta

1. Ramiz Merko, Struge
2. Fazli Veliu, Kercove
3. Bexhet Bexheti, nga Kėrēova
4. Argetim Fida, nga Dibra
5. Muamer Vishko, nga Struga
6. Niazi Limanoski, nga Dibra
7. Abdul Zhuta,Strugė
8. Ajrush Toska, Strugė
9. Tahir Hani, Veleshtė-Stugė
10. Nuhi Vinca, Veleshtė-Strugė
11. Bardhul Tushi, Dobovjan-Strugė
12. Natmir Asani, Dollogozhdė- Strugė
13. Olloman Sela, Dollogozhdė-Strugė
14. Ysen Ramo, Ladorisht-Strugė
15. Xhemi Hajredini, Ladorisht-Strugė
16. Vait Ajro, Ladorisht-Strugė
17. Evzi Ajro, Ladorisht-Strugė
18. Shukri Ajro, Ladorisht-Strugė
19. Istref Toska, Veleshtė-Strugė
20. Mersin Toska, Veleshtė-Strugė
21. Musa Muēa, Veleshtė-Strugė
22. Riza Kondri, Veleshtė-Strugė
23. Agim Ziba, Livadhi-Strugė
24. Vait Nasufi, Veleshte-Strugė
25. Melaim Ademi, Strugė
26. Adem Polisi, Dobovjan-Strugė
27. Alim Polisi, Dobovjan-Strugė
28. Ilmi Tushi, Dobovjan-Strugė
29. Musa Musai, Dobovjan-Strugė
30. Zejnulla Qyra, Veleshtė-Strugė
31. Ziadin Qira, Veleshtė-Strugė
32. Sali Musa, Dobovjan-Strugė
33. Dear Meta, Mislodezhdė-Strugė
34. Zikri Meta, Mislodezhdė-Strugė
35. Syria Rushiti, Ladorisht-Strugė
36. Inajet Elmazi, Kalisht-Strugė
37. Ariz Shaipi, Kalisht-Strugė
38. Azis Pollozhani, Strugė
39. Xhevdet Karēe, Strugė
40. Edip Marku, Dibėr
41. Zejnel Zejneli
42. Alit Tėrnovci
43. Riza Bunjaku
44. Selim Brosha
45. Kalit Loku
46. Shefqet Hashani
47. Afet Rexhallari
48. Sahit Meraku
49. Muharrem Dana
50. Bedri Sinani
51. Xhemail Veseli
52. Servet Saliu
53. Ramadan Sinani
54. Ixhet Ramadani
55. Nexhat Idrizi
56. Refet Baftjari
57. Sejdali Saliu
58. Haki Fejzullai
59. Abdulla Jajovski
60. Skėnder Pasholli
61. Hamit Hamiti
62. Hamit Spahiu
63. Qani Memeti
64. "Aliqja" i Arangjellit-Kėrēovė
65. Ramazan Ballazhi
66. Gaxha-"Bėrko"
67. Mevaip Ramadani
68. Ibush i Merovės
69. D. Sahatēiu
70. Memet Shoshi
71. Tefurr Dervishi, Livadhi-Strugė
72. Esat Hoxha, Shkup
73. Ekrem Sela, Dibėr
74. Nush Kėrliu
75. Ibrahim Kelmendi
76. Jusuf Buxhovi
77. Hisen Shaqiri
78. Agim Nuriu
79. Hashim Zhelina
80. Riza Cerova
81. Nazmi Rahmani
82. Alush Kamberi
83. Fahredin Gunga
84. Hisen Musliu i Dobridollit
85. Nesim Nesimi i Dobroshtit
86. Komandir Refeti i Tetovės
87. Abas Shala
88. Osman Shala
89. Nexhbedin Rustemi
90. Sherif Trena, Veleshtė-Strugė
91. Menduh Ajdini
92. Enver Gashi
93. Rrahman Dedaj
94. Myrteza Shate, Strugė
95. Kapllan Resuli
96. Ali Aliu i Prespės
97. Shazim Mehmeti
98. Fadil Bujari
99. Isa Bunjaku
100. Daut Morina
101. Xhemo Jashari
102. Sinan Blaka
103. Irfan Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
104. Afet Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
105. Ymer Ymeri
106. Nuhi Bilalli
107. Muhamet Sherifi
108. Alia Alievski
109. Vullnet Presheva
110. Bujar Kumanova
111. Sefedin Sulejmani
112. Nexhat Golja
113. Suzana Kaba
114. Beqir Zhuta, Veleshtė-Strugė
115. Zulal Abedinoski, Strugė
116. Vajdin Shefkiu, Ēajle
117. Shaban Shehu
118. Abdulla Prapastica
119. Kadri "Milici" nga Zajazi
120. Zini Bilalli
121. Telat Xhaferi
122. Jonuz Pasholli
123. Jonuz Haklaj
124. Bajram Hazhi Idrizi
125. Zilkadri Sahiti
126. Shefki Ozna
127. Syle Ceku, Pejė
128. Isak Hasani
129. ErmalLena
130. Zaim Kica, Veleshtė-Strugė
131. Shebrit Kica, Veleshtė-Strugė
132. Ymer Reēi, Veleshtė-Strugė
133. Nazlie Dauti, Ladorisht-Strugė
134. Rasim Dauti, Ladorisht-Strugė
135. Nafi Jonuzi, Ladorisht-Strugė
136. Mazar Dauti, Ladorisht Strugė
137. Kaim Murtishi, Ladorisht-Strugė
zambaku1 Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 22:11   #142
Dollogozhda
Struga
 
Join Date: 23-05-07
Location: Struga/Dollogozhde
Posts: 3
Dollogozhda i vlerėsuar jo keq
Default

Quote:
Originally Posted by zambaku1
UDBASHET E KOSOSVES NGA MAQEDINIA!!?

Lista e fundit dhe e verteta

1. Ramiz Merko, Struge
2. Fazli Veliu, Kercove
3. Bexhet Bexheti, nga Kėrēova
4. Argetim Fida, nga Dibra
5. Muamer Vishko, nga Struga
6. Niazi Limanoski, nga Dibra
7. Abdul Zhuta,Strugė
8. Ajrush Toska, Strugė
9. Tahir Hani, Veleshtė-Stugė
10. Nuhi Vinca, Veleshtė-Strugė
11. Bardhul Tushi, Dobovjan-Strugė
12. Natmir Asani, Dollogozhdė- Strugė
13. Olloman Sela, Dollogozhdė-Strugė
14. Ysen Ramo, Ladorisht-Strugė
15. Xhemi Hajredini, Ladorisht-Strugė
16. Vait Ajro, Ladorisht-Strugė
17. Evzi Ajro, Ladorisht-Strugė
18. Shukri Ajro, Ladorisht-Strugė
19. Istref Toska, Veleshtė-Strugė
20. Mersin Toska, Veleshtė-Strugė
21. Musa Muēa, Veleshtė-Strugė
22. Riza Kondri, Veleshtė-Strugė
23. Agim Ziba, Livadhi-Strugė
24. Vait Nasufi, Veleshte-Strugė
25. Melaim Ademi, Strugė
26. Adem Polisi, Dobovjan-Strugė
27. Alim Polisi, Dobovjan-Strugė
28. Ilmi Tushi, Dobovjan-Strugė
29. Musa Musai, Dobovjan-Strugė
30. Zejnulla Qyra, Veleshtė-Strugė
31. Ziadin Qira, Veleshtė-Strugė
32. Sali Musa, Dobovjan-Strugė
33. Dear Meta, Mislodezhdė-Strugė
34. Zikri Meta, Mislodezhdė-Strugė
35. Syria Rushiti, Ladorisht-Strugė
36. Inajet Elmazi, Kalisht-Strugė
37. Ariz Shaipi, Kalisht-Strugė
38. Azis Pollozhani, Strugė
39. Xhevdet Karēe, Strugė
40. Edip Marku, Dibėr
41. Zejnel Zejneli
42. Alit Tėrnovci
43. Riza Bunjaku
44. Selim Brosha
45. Kalit Loku
46. Shefqet Hashani
47. Afet Rexhallari
48. Sahit Meraku
49. Muharrem Dana
50. Bedri Sinani
51. Xhemail Veseli
52. Servet Saliu
53. Ramadan Sinani
54. Ixhet Ramadani
55. Nexhat Idrizi
56. Refet Baftjari
57. Sejdali Saliu
58. Haki Fejzullai
59. Abdulla Jajovski
60. Skėnder Pasholli
61. Hamit Hamiti
62. Hamit Spahiu
63. Qani Memeti
64. "Aliqja" i Arangjellit-Kėrēovė
65. Ramazan Ballazhi
66. Gaxha-"Bėrko"
67. Mevaip Ramadani
68. Ibush i Merovės
69. D. Sahatēiu
70. Memet Shoshi
71. Tefurr Dervishi, Livadhi-Strugė
72. Esat Hoxha, Shkup
73. Ekrem Sela, Dibėr
74. Nush Kėrliu
75. Ibrahim Kelmendi
76. Jusuf Buxhovi
77. Hisen Shaqiri
78. Agim Nuriu
79. Hashim Zhelina
80. Riza Cerova
81. Nazmi Rahmani
82. Alush Kamberi
83. Fahredin Gunga
84. Hisen Musliu i Dobridollit
85. Nesim Nesimi i Dobroshtit
86. Komandir Refeti i Tetovės
87. Abas Shala
88. Osman Shala
89. Nexhbedin Rustemi
90. Sherif Trena, Veleshtė-Strugė
91. Menduh Ajdini
92. Enver Gashi
93. Rrahman Dedaj
94. Myrteza Shate, Strugė
95. Kapllan Resuli
96. Ali Aliu i Prespės
97. Shazim Mehmeti
98. Fadil Bujari
99. Isa Bunjaku
100. Daut Morina
101. Xhemo Jashari
102. Sinan Blaka
103. Irfan Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
104. Afet Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
105. Ymer Ymeri
106. Nuhi Bilalli
107. Muhamet Sherifi
108. Alia Alievski
109. Vullnet Presheva
110. Bujar Kumanova
111. Sefedin Sulejmani
112. Nexhat Golja
113. Suzana Kaba
114. Beqir Zhuta, Veleshtė-Strugė
115. Zulal Abedinoski, Strugė
116. Vajdin Shefkiu, Ēajle
117. Shaban Shehu
118. Abdulla Prapastica
119. Kadri "Milici" nga Zajazi
120. Zini Bilalli
121. Telat Xhaferi
122. Jonuz Pasholli
123. Jonuz Haklaj
124. Bajram Hazhi Idrizi
125. Zilkadri Sahiti
126. Shefki Ozna
127. Syle Ceku, Pejė
128. Isak Hasani
129. ErmalLena
130. Zaim Kica, Veleshtė-Strugė
131. Shebrit Kica, Veleshtė-Strugė
132. Ymer Reēi, Veleshtė-Strugė
133. Nazlie Dauti, Ladorisht-Strugė
134. Rasim Dauti, Ladorisht-Strugė
135. Nafi Jonuzi, Ladorisht-Strugė
136. Mazar Dauti, Ladorisht Strugė
137. Kaim Murtishi, Ladorisht-Strugė
O Zotni Jep Fakt qe te besojm keto ne, se faktikisht ne kete liste ke perfshi prefektin e Struges, kryetarin e veteraneve te luftes dhe shum tjer politikan te qe kan role te rendesishem ne R.E Maqedonise
Kush je ti qe jep listen ketu? Kush je ti qe njeher jepen nje liste me pas korigjon po shtynen emra te ndryshem, kush je ti qe akuzon?
Shumica e ketyre personave kan dhen gjak, kan qendru ka 15-20 vite neper burgje ,neper burgjet e Idrizoves e sot dasht zoti jan lire edhe ti akuzosh? Kush je ti? Ku je bazu ne kete liste? Kush ta dha te drejten te nxjerrish ket liste? Kush je ti qe hap sherrin e shqiptaris?
O zotni po qe se jan te verteta nxejrr FAKTE qe te besojm nese jan ateher turpi le tu qendroje pas e jo ne ket menyr..
Dollogozhda Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 22:57   #143
realisti
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 3
realisti i vlerėsuar jo keq
Default

Emrat e udbasheve te struges.

hahah qesharake :) Nga informacionet te cilat posedoj un vetem 5 % e emrave jan te dhene
realisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 22:59   #144
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Join Date: 09-11-06
Posts: 4,027
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Default

Phaaaaa, shkojka muhabeti ksajde ma shum se te kafja e forumit

Se shpejti do del edhe lista: "UDB-asht e Forumit me emer e pa mbiemer"
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 23:09   #145
realisti
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 3
realisti i vlerėsuar jo keq
Default

Ja nje nder emrat kryesor qe mungon ne listen e udbashve te struges.... Ai megjithse nje person shum i ri ne mosh,ka kontribuar shum ne luften e maqedonsve ne dem te shqiptare dhe ka qen nje nder informatoret kryesor te sherbimeve sekrete te maqedonis. Personi per te cilin flas quhet Besat Zhaku dhe kjo qe them esht me se e sigurt,dhe mund te dokumentohet me fakte... pastaj ka edhe emra te tjer te cilet ne nje te ardhme te afert do ti sjell per kete forum,biles do jen te shoqeruar dhe me fakte......
realisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 23:16   #146
realisti
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 3
realisti i vlerėsuar jo keq
Default

ja emrat shtes qe duhet te jen ne list. te gjith emrat qe do ti shkruaj jan person te rinj ne mosh por qe kan kryer shum shum pun

[B]BESART ZHAKU
NATMIR BELULI
ARTAN SEFERI
SULEJMAN SEFERI
[B]PETRIT TUSHI
[B]ILIR POLISI
[B]ILIR DAUTI
[B]DRILON MUSAJ
[BNEDIM RECI
realisti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 23:24   #147
liburne
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 2
liburne i vlerėsuar jo keq
Default

zambaku1,
per te qene me trasparent dhe PATRIOT si po mendon duhet te jeshe me i qarte ne ate qe e bene sepse edhe genjeshtra eshte TRADHETI, prandaj nuk eshte mire qe tja fusish kot me ato qe po shkruan,
cdo gje don edhe fakte se do marresh ndonje pasoj me te madhe

a ty realisti
jepi ato fakte qe po i thua dhe jo vetem te shkruash emra se une mundet me te shkruar 7 miljon emra sa jane edhe vete shqiptaret,

se me keto qe po i thoni ju, ju dilni me UDBASH prej te gjithe 7 mijoneve ....

me respekt per ju .....

po nuk keni te drejte te keqperdorni te tjeret pa fakte
nese keni fakte JEPNI
liburne Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 23:27   #148
liburne
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 2
liburne i vlerėsuar jo keq
Default

A ju Administrator dhe modeator te ketij forumi ku jeni qe nuk po i korogjoni keto antare apo ju jeni ideatore te kesaj qe po ndodhe ....
liburne Nuk ėshtė nė linjė  
Old 24-05-07, 23:53   #149
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Join Date: 09-11-06
Posts: 4,027
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Default

Phaaaaaa, sa shume anetar te ri , mire, mire, mos hapni shume tema te ketilla se per te hyre e per te e mbrojtur "nderin" e tyre paskan me na e mbush forumin me anetar "mbrojtesit"
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė  
Old 25-05-07, 00:30   #150
deaxx
 
Join Date: 24-05-07
Posts: 1
deaxx i vlerėsuar jo keq
Post interesant!Po tani gjith njerezit e tjere jasht listes sillen si spiuna

Eshte pak veshtir ti besosh plotesisht kesaj liste,se ne te nuk gjenden emra te njerezve qe me te vertet i njohim si UDBASH,dhe nga ana tjeter gjinden emra te disa njerezve qe kan qen te ndjekur apo te diskriminuar nga sistemi politik,barem ketu ne Maqedoni....por ajo qe eshte edhe me interesant ne ket rast eshte se te gjith njerezit e tjere sapo e pane kete liste ne njefar menyre u shnderuan ne spiuna duke printuar listat me emra dhe duke i cuar ato ne selit e tyre partiake apo edhe neper cajtore,edhe ata ne njefare menyre po kryejne spiunllek....dhe nese e veren nga nje aspekt tjeter,nese emrat ne liste kan qen ne kohen e Jugosllavise spiunat e UDB-se sepse vet organet Jugosllave ne ate koh e kishin fuqin sidomos mbi shqiptaret, sot pothuajse gjith jane spiuna partiak sepse partia eshte buka sot, jo se na ka sjellur dicka tjeter, psh, pavarsine aq te deshiruar te Kosoves...para se ta publikoni listen me emra te tjere mendohuni njeher mir qe te paraqesni fakte me te kompletuara...sidoqoft, ne Maqedoni edhe ashtu pritet qe te sillet ligji per publikimin e emrave qe kane punuar per sherbime sekrete,qofte ajo edhe UDB-ja, ashtu qe mendoj se ateher do te jemi me te bindur, tani per tani nuk na duhen spekulime te kota se po bejne percarje ne popullaten tone ne nje moment jo shum adekuat per shqiptaret.
shpresoj se do ta gjejme te verteten se shpejti


deaxx Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 22:22.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.