Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-08-06, 01:47   #1
Makaveli
 
Makaveli's Avatar
 
Join Date: 14-04-05
Location: Gjakovė
Posts: 96
Makaveli has disabled reputation
Default Historia e njė vajze?

Rastėsisht kam pasur rastin qė tė ndėgjoj njė histori tė shkurtėr rreth njė vajze rreth 21 vjeqe e cila ishte marrėzisht e dashuruar me njė djalė.
Ajo kishte vazhduar definitivisht mirė me kėtė mashkullin...nė tė vėrtetė e kishte dashur shumė por se qfar kishte ndodhė saktėsisht apo definitivisht nuk e di por nga thashėthemet,mashkulli qė kjo vajza e kishte dashur shumė e kishte braktisur .....
Nga dita nė ditė kjo fillonte tė bėnte gjėra relativisht qė si kishte bėrė mė pare,pra nė mėnyren mė FLASH ajo nėrroi kėnd vėshtrimin e jetės dhe gjėrave tė cilat ajo i bėnte ....filloji tė bėj seks me sėcilin mashkull qė e takonte apo rastėsisht pėrputheshin etj etj ...gjėra tė ndryshme tė cilat nuk jan tė rrjedhave normale...
Ajo nė tė kaluaren kishte qenė njė vajzė normale moraliste dhe shum e rrespektuar nga rrethi .....

Kjo vajzė mė ka shtyrė qė t'ju drejtohem juve tė nderuar Forumas"SE PSE NĖ TĖ VERTETĖ KJO VAJZĖ KA ARRITUR DERI NĖ KĖTĖ GJENDJE ???...ATHUA VALLĖ DASHURIA TĖ SHPIE DERI NĖ KĖTĖ QMENDI....? NUK BESOJ SEPSE GJYSMA E FEMRAVE TĖ BRAKTISURA NGA I DASHURI DO QMENDESHIN ....

PRA QFAR MENDONI JU ?SI E KOMENTONI KĖTŹ NGJARJE?????

ME NDERIME"MAKAVELI
PRES ...


__________________
Njerėzit qė kafshojnė dorėn e atij qė i ushqen zakonisht lėpijnė kėpucėt e atyre qė i godasin.
Makaveli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 20-08-06, 22:43   #2
Emanuela
 
Join Date: 24-07-06
Posts: 10
Emanuela i vlerėsuar jo keq
Default

Pershendetje
Per mendimin tim kjo vajze nuk eshte normal te tranohem per nje mashkull kur nuk e meriton dashurin time kure ne jete e aq me pak me ba asi marezirash si ajo mirepo qka ska dhe me te then te drejten njerzit jan tranu koheve te fundit e sidomos femrat nuk kan kurfar kontrolle nuk jan tu dite qka jan tu ba dhe ku do te perfundojn por ZOT ndihmoju
Emanuela Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-08-06, 14:36   #3
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Psikologu's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Posts: 7,432
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Default

Pershendetje i nderuari Makaveli !
Ju pėrgezoj pėr temen e hapur.
Nė fakt , momentet e ndarjes , humbjes dhe tė krizes sė ashtuquajtur ( vetemis ) e tera kjo krijohet mbi njė shqetesim , depresion , stres dhe ankth duke i lidhurė tė gjitha njėra pas tjetres me njė percjellje tė vetbesimit tė ulet, urrejtjes personale etj etj.
Sdo fjalė se njeriu dallon nga njeriu , mvaresishtė se ne cilat tema flasim , por ne fakt , braktisja ( tė jesh i braktisur ) eshte shumė e rend sesa ajo tė braktisesh dikend.
Nuk eshte edhe qudi rasti i kesaj vajze , edhe pse me vjen keq pėr njė gjė tė tillė , por ka shumė e shumė probleme tė tilla tė cilat e percjellin njeriun ne jetė , e dikush bene dhe krijon njė llojė urrejtje ndaj vetes, jetes dhe fatit , ku me gjera tė tilla si kjo vajza , ku me percjellje tė alkoholit e ku me gjera tė ndryshme.
Pėr ketė , duhet cdo here tė ketė njė llojė bisede tė ashtuquajtur terapi qe kjo vetmi , dhimbje , vuajtje tė ketė mundesi tė tejkalohet sa me shpejt dhe ne menyren me profesionale , edhe pse kjo krizė llogaritet sikur njė krizė me kohė zgjatje deri ne njė vitė.
Tė mirren hapat e tillė ( sikur tė kesaj vajze ) nuk ėshtė edhe aq e quditeshme , por duhet menduarė cdo here dhe pasur parasysh , se sidoqoftė , jeta vazhdon cdo here dhe kohė åpas kohe , sjellė me veti edhe surpriza tė reja , dhe sjellė me vete edhe argetime tė reja , por e kaluara mbetet ashtu e mbyllur deri ne vdekje.
Nuk mund tė trajtohet askush si njė person i qmendurė ne keto raste , por dhimbja shpirterore e mundė edhe fuqin fizike dhe psiqike, gjė e cila me njė moskontrollė tė madhe kalon ne revansh kunder vetevetes dhe personalitetit .
Cdo kush duhet tė jetė i gateshem ne jetė qe tė mos lejohet tė udhehiqet vetem nga ndjenjat , por nga logjika dhe nga kombinimi shpirt-trup , dhe nese ketė e bejmė , atehere jemi largė ketyre vujtjeve ,vetmis dhe mungeses, pra me njė fjalė , asnjė ndarje , nuk behet pa asnjė shkas por fajesimi duhet tė jetė jo prezent ne ketė rast , qoftė per veten e vetė ose tė ishdashnorit/es ne ketė anė.
Pėr shkak tė kohes sė shkurter me duhet me kaq tė e perfundoj ketė shkrim.
Me nderime;
Psikologu
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-06, 00:13   #4
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
uck_aksh's Avatar
 
Join Date: 02-10-04
Location: Vevey-Suisse
Posts: 5,189
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Default pershendetje

unė kisha than per ket rast se nuk eshte let te harrosh ato qe e do me se shumti se edhe jeten tande, shum eshte let te flitet os te shkuhet po per at qe e perjeton?
edhe un jam kan gati ne gjendje te saj jo per dashuri un kam humb disa shok ne luft po i kam perballu shkatrimi i imi ka ndodh kur pas lufte e humba shokun ma te mir ateher ne mendjen time u krijua nje bindje se edhe un sduhet te jetoj mė, kam qen ne nje gjendje shum te veshtir po fal disa shokeve te tjer kam arritur ta kaloj ket kriz
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-08-06, 00:05   #5
Makaveli
 
Makaveli's Avatar
 
Join Date: 14-04-05
Location: Gjakovė
Posts: 96
Makaveli has disabled reputation
Default

Flm Per Pergjigjen Psikologu,gjithashtu Edhe Ti Uqk Aksh /...
__________________
Njerėzit qė kafshojnė dorėn e atij qė i ushqen zakonisht lėpijnė kėpucėt e atyre qė i godasin.
Makaveli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-08-06, 09:05   #6
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Makaveli
Rastėsisht kam pasur rastin qė tė ndėgjoj njė histori tė shkurtėr rreth njė vajze rreth 21 vjeqe e cila ishte marrėzisht e dashuruar me njė djalė.
Ajo kishte vazhduar definitivisht mirė me kėtė mashkullin...nė tė vėrtetė e kishte dashur shumė por se qfar kishte ndodhė saktėsisht apo definitivisht nuk e di por nga thashėthemet,mashkulli qė kjo vajza e kishte dashur shumė e kishte braktisur .....
Nga dita nė ditė kjo fillonte tė bėnte gjėra relativisht qė si kishte bėrė mė pare,pra nė mėnyren mė FLASH ajo nėrroi kėnd vėshtrimin e jetės dhe gjėrave tė cilat ajo i bėnte ....filloji tė bėj seks me sėcilin mashkull qė e takonte apo rastėsisht pėrputheshin etj etj ...gjėra tė ndryshme tė cilat nuk jan tė rrjedhave normale...
Ajo nė tė kaluaren kishte qenė njė vajzė normale moraliste dhe shum e rrespektuar nga rrethi .....

Kjo vajzė mė ka shtyrė qė t'ju drejtohem juve tė nderuar Forumas"SE PSE NĖ TĖ VERTETĖ KJO VAJZĖ KA ARRITUR DERI NĖ KĖTĖ GJENDJE ???...ATHUA VALLĖ DASHURIA TĖ SHPIE DERI NĖ KĖTĖ QMENDI....? NUK BESOJ SEPSE GJYSMA E FEMRAVE TĖ BRAKTISURA NGA I DASHURI DO QMENDESHIN ....

PRA QFAR MENDONI JU ?SI E KOMENTONI KĖTŹ NGJARJE?????

ME NDERIME"MAKAVELI
PRES ...
I nderuar ndodhė qė kjo vajzė tė akuzohet nga rrethi ku jeton se ka tė "bame" por unė nuk e besoj njė gjė tė tillė.
Pėr mendimin tim ajo thjesht e ka parė se serioziteti nuk ėshtė ēelėsi i lumturisė kur ėshtė nė pyetje dashuria.
A e arėsyetoj ndėrrimin e saj? (e besa edhe tė shumė femrave serioze qė me dėshtimin e parė nė dashuri kanė marrė rrugėn e kėsaj vajzės nė fjalė)
Hmm ėshtė e vėshtirė tė mos arsyetohet zemra e lėnduar.
Besoj qė ajo vajzė nė rrugėn qė ka zgjedhur tė gjej vetveten...
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-08-06, 10:57   #7
GURI SYLAJ
Moderator
 
GURI SYLAJ's Avatar
 
Join Date: 21-03-05
Location: Gjermani
Posts: 10,696
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Makaveli
Rastėsisht kam pasur rastin qė tė ndėgjoj njė histori tė shkurtėr rreth njė vajze rreth 21 vjeqe e cila ishte marrėzisht e dashuruar me njė djalė.
Ajo kishte vazhduar definitivisht mirė me kėtė mashkullin...nė tė vėrtetė e kishte dashur shumė por se qfar kishte ndodhė saktėsisht apo definitivisht nuk e di por nga thashėthemet,mashkulli qė kjo vajza e kishte dashur shumė e kishte braktisur .....
Nga dita nė ditė kjo fillonte tė bėnte gjėra relativisht qė si kishte bėrė mė pare,pra nė mėnyren mė FLASH ajo nėrroi kėnd vėshtrimin e jetės dhe gjėrave tė cilat ajo i bėnte ....filloji tė bėj seks me sėcilin mashkull qė e takonte apo rastėsisht pėrputheshin etj etj ...gjėra tė ndryshme tė cilat nuk jan tė rrjedhave normale...
Ajo nė tė kaluaren kishte qenė njė vajzė normale moraliste dhe shum e rrespektuar nga rrethi .....

Kjo vajzė mė ka shtyrė qė t'ju drejtohem juve tė nderuar Forumas"SE PSE NĖ TĖ VERTETĖ KJO VAJZĖ KA ARRITUR DERI NĖ KĖTĖ GJENDJE ???...ATHUA VALLĖ DASHURIA TĖ SHPIE DERI NĖ KĖTĖ QMENDI....? NUK BESOJ SEPSE GJYSMA E FEMRAVE TĖ BRAKTISURA NGA I DASHURI DO QMENDESHIN ....

PRA QFAR MENDONI JU ?SI E KOMENTONI KĖTŹ NGJARJE?????

ME NDERIME"MAKAVELI
PRES ...
Ky shkrim shume me shume me duket si nje pasqyre ku secili sheh dhe reflekton veteveten se sa nje rast nga i cili mund te nxirret nje perfundim logjik dhe i arsyeshem.
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 29-09-06, 03:12   #8
Makaveli
 
Makaveli's Avatar
 
Join Date: 14-04-05
Location: Gjakovė
Posts: 96
Makaveli has disabled reputation
Default

Murgesha,Guri Sylaj ...sa te palogjikshem nganjeher tingellon ambienti rreth saj ....kur te gjith e quajn te qmendur ....Ajo Vajz ka nevoj per trajtim PsikoKonsultim ....
Gjithsesi Ju Faleminderit Per pergjigjen ......

Ka dikush qe deshiron tė shtjelloj se si mė saktesisht shėrohet njė "shpirt i lenduar" sikurse hisotiku i kėsaj vajze?

Me nderime :Makaveli......
__________________
Njerėzit qė kafshojnė dorėn e atij qė i ushqen zakonisht lėpijnė kėpucėt e atyre qė i godasin.
Makaveli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-09-06, 01:03   #9
valbone_
 
Join Date: 30-09-06
Posts: 1
valbone_ i vlerėsuar jo keq
Default

Quote:
Originally Posted by Emanuela
Pershendetje
Per mendimin tim kjo vajze nuk eshte normal te tranohem per nje mashkull kur nuk e meriton dashurin time kure ne jete e aq me pak me ba asi marezirash si ajo mirepo qka ska dhe me te then te drejten njerzit jan tranu koheve te fundit e sidomos femrat nuk kan kurfar kontrolle nuk jan tu dite qka jan tu ba dhe ku do te perfundojn por ZOT ndihmoju

Sipas mesazhit tend Emanuela paskeni pervoje se si duket sillur kur te ndahesh prej nje mashkulli a duhet ta kesh veten nen kontroll a si te veprosh. Pra ju jap nje propozim tjeter p.sh. qe nuk ja vlen te bejsh asi gjeste... e jo te thuash se zdi ku do te perfundojn femrat sot. E ZOTI ju ndihmoft edhe juve.
valbone_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-09-06, 06:20   #10
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default

Nuk di nuk di..!!!!
Zot mos e bjer Vazjen Shqiptare ne ket gjendje..!!

Sexi esht gje normale,por jo me secilin qe te takoje!!
Un mashkull jam, edhe nuk do kisha ber me secilne qe e kisha taku pa e njoft se paku higienen e saj ne shtepi,dhe si mos te ndjhu pak simpati ndaj saj.

Nuk e besoj qe nga dhembja e ndarjes, qe te bjen ne kesi gjendje,per pa dashur vet ajo.
verdammt me vjen keq per prindin e saj ,qe kan rrit thmin per tu kap me tyrli qyrri qe takon ne rrug.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-07, 00:41   #11
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Historia e njė vajze?

Makaveli,

e kam njohur edhe une nje vajze, ishte atehere 17 vjeqe, dhe kur familja e ndau me djalin qe ajo donte te martohej me te, atehere ajo morri ate rruge.. pse?? ndoshta ajo (qe njoha une) e beri ate vetem te hakmerrej ne familjen e saj.. s di...

p.s. Makaveli, shko shiqo "si mundet...?"

me respekt per ju
Lovely
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-07, 17:35   #12
Ma-Origano
Anetar i Rrespektuar
 
Ma-Origano's Avatar
 
Join Date: 02-12-07
Location: aty ku me con Zoti
Posts: 1,190
Ma-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithė
Send a message via ICQ to Ma-Origano Send a message via AIM to Ma-Origano Send a message via MSN to Ma-Origano Send a message via Yahoo to Ma-Origano
Default Titulli: Historia e njė vajze?

Shum bukur lovely eshte postimi yte!
__________________
Jetoje jeten tende sepse jeta eshte e shkurter! Mesazhet privat nuk i pranoj neoqftse nuuk eshte posti serioz!
Ma-Origano Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-11-09, 17:39   #13
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Historia e njė vajze?

Quote:
Originally Posted by Makaveli
Rastėsisht kam pasur rastin qė tė ndėgjoj njė histori tė shkurtėr rreth njė vajze rreth 21 vjeqe e cila ishte marrėzisht e dashuruar me njė djalė.
Ajo kishte vazhduar definitivisht mirė me kėtė mashkullin...nė tė vėrtetė e kishte dashur shumė por se qfar kishte ndodhė saktėsisht apo definitivisht nuk e di por nga thashėthemet,mashkulli qė kjo vajza e kishte dashur shumė e kishte braktisur .....
Nga dita nė ditė kjo fillonte tė bėnte gjėra relativisht qė si kishte bėrė mė pare,pra nė mėnyren mė FLASH ajo nėrroi kėnd vėshtrimin e jetės dhe gjėrave tė cilat ajo i bėnte ....filloji tė bėj seks me sėcilin mashkull qė e takonte apo rastėsisht pėrputheshin etj etj ...gjėra tė ndryshme tė cilat nuk jan tė rrjedhave normale...
Ajo nė tė kaluaren kishte qenė njė vajzė normale moraliste dhe shum e rrespektuar nga rrethi .....

Kjo vajzė mė ka shtyrė qė t'ju drejtohem juve tė nderuar Forumas"SE PSE NĖ TĖ VERTETĖ KJO VAJZĖ KA ARRITUR DERI NĖ KĖTĖ GJENDJE ???...ATHUA VALLĖ DASHURIA TĖ SHPIE DERI NĖ KĖTĖ QMENDI....? NUK BESOJ SEPSE GJYSMA E FEMRAVE TĖ BRAKTISURA NGA I DASHURI DO QMENDESHIN ....

PRA QFAR MENDONI JU ?SI E KOMENTONI KĖTŹ NGJARJE?????

ME NDERIME"MAKAVELI
PRES ...
mendoi qe djali nuke ka pasune rruge tjeter pos ta braktise ket femer,pse une e them ket sepse njerzit qe izulojne parntneret jan njerz shume te pasigurte ne veten nuke kan dashuri dhe rrepsekte ndaj vetes ,krenari jo se jo,shizefrenia apo cmenduria nuke eshte e qastit ajo trashegohet dhe me personalitetin e njeriut ja rritet ja svoglohet,njerzit qe nuke kan rrepsekt ndaj vetes dhe po ashtu shume pak dashuri ndaj unit,kerkojne qe te duhen nga tjeret (parneret) fillojne te ngrehin rrjet marimangash dhe izulojne tjetrin pa vedijen e tyre,dhe gjithe ky skandal nuke i mbetet faj i atij qunit,
pasiguria qe ka pas vajza ne veten dhe mosperfillja e ndjenjav te saje,luhatja dhe ku ta di une jane shfaq dhe kan jap frigen e ikjes,,,,takojme njerz shoqeri etj,po koha dhe situata ben te veten qe rruget ndahen,njerzit sgjedhin rrugen e fajsimev dhe arsye te ndryshme per te then ja mu pse iku une u qmenda,pa dyshim qe rruga e perleshjes me veten eshte me e veshtir ,po mu aty eshte qelesi i cmenduris dhe arsyeja pse quni ka ikur,,,,,me vje keq per ket vajz,uroi te ket sgjedh rrugen e duhur per ta njohure veten ,,,,
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-12-09, 14:57   #14
ritaaa
 
ritaaa's Avatar
 
Join Date: 28-09-09
Location: jasht kosoves me shpres nje dit te kthehem kosove
Posts: 131
ritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithė
Default Titulli: Historia e njė vajze?

kur nje person si i ke beso me gjith shpirt e ke dashur shum te tredhton
veshtir eshte te besosh se ka njerzi te mir ne ket bot
e mue ma merr mendja mosbesime mo ne njerz e shpirti i thym
e lshon rrugen e zotit se mendon se ska mo jet normale
por veq knaqsi per momentin e tradhtina ne jet

ndoshta e kom gabim por ama sipas tregimit nuk ka tjeter arsyje ajo ,
femra nje her dashurohet e dashuria met lan pa nje arsyje te fort eshte vdekje

nga ritaaa
__________________
Jeta eshte e bukur neqoftse di ta jetosh
ritaaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-12-09, 15:07   #15
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: Historia e njė vajze?

E kam pare filem kete ngjarje....


__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:36.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.