Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
User Name
Password
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-03-11, 18:03   #106
AliSia
 
Join Date: 05-08-10
Posts: 6,854
AliSia has disabled reputation
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by giovanni View Post
Te gjitha nenave qe jan tek FD ju uroj festen e 8 marsit njekohesisht ju uroj kete feste nenave te mbar botes ne veqanti nenes time te cilen e dua shume.

Po i bashkangjitem edhe une keti Urimi shume t'bukur...:)
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 08-03-11, 19:20   #107
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by panta_rhei View Post
Sipas meje, karriera e te gjitha karrierave per nje femer eshte te qenurit Nanė.
Cdo karriere tjeter per te sakrifikuar kete, e shkaterron totalish funksionin e saj, si dhe e ben krejt te pavlefshme ekzistencen e saj ne kete bote.

Ne cka nuk eshte shnderruar nana dhe femra sot? Objekt i veshjeve intime e seksi. dreq qe vishet me prada, simbol i seksizmit, ajo femna seksi e avatarit e deri te sex and the city. Krejt biznes e mall tregu. Nana e femra sot asgje me shume sesa industre kozmetikes dhe e seksit.

Ne kete date te shenuar per to, une ju kisha ba thirrje te gjithave: kthehuni perseri ne shtepi... gjejeni rehatine dhe vendoseni njefare marreveshje dhe ekuilibri ne mes te karrieres dhe shtratit (kuzhines).

Urime 8 Marsi te gjitha nanave, motrave e grave. Te gjitha femrave.
Faleminderit per urimin...porosit te mira paske bere, ishalla ju gjendet vendi diku
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 19:31   #108
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Urime 8 Marsi te gjitha Nenave dhe Grave anembane kudo qe jeni...
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 19:39   #109
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,541
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

urime te gjitha nenave festa e 8 marsit.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 19:44   #110
Llapjani_HH
 
Llapjani_HH's Avatar
 
Join Date: 05-06-08
Posts: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Default Urime 8 Marsi, Dita e Grave/FemraveURIME 8 MARSI
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 20:19   #111
Jana
Full LoVe...
 
Jana's Avatar
 
Join Date: 24-04-08
Location: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Posts: 31,039
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Urime 8 marsi te gjitha Nenave ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 20:44   #112
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by Jana View Post
Urime 8 marsi te gjitha Nenave ...
..flm Jana!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 20:45   #113
Shpat
Prishtinas.
 
Join Date: 27-05-08
Location: Shteti mė i ri.
Posts: 563
Shpat has disabled reputation
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Gezuar 8 marsin ju gra.
__________________
Luftėn e fitova , fenė e ruajta.
Shpat Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 22:04   #114
natyra
 
Join Date: 19-01-08
Posts: 2,055
natyra has disabled reputation
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

"Urime 8 Marsin" Gjitha *nenave/motrave* shqiptare...!

Me respekt
Natyra.Last edited by natyra; 08-03-11 at 22:10.
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 22:18   #115
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by natyra View Post
"Urime 8 Marsin" Gjitha *nenave/motrave* shqiptare...!

Me respekt
Natyra.

Faleminderit Natyra,gjithashtu urojme qe tja kalon edhe ti bukur mbremjen e kesaj dite!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 08-03-11, 23:55   #116
jadore
 
jadore's Avatar
 
Join Date: 23-08-05
Location: universe
Posts: 7,225
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by taraku View Post
Qysh jeni oj gra/bija...., hajt urime tetmarsi...


Kur dojna me u qu more na mashkujt me lyp drejta.... vitin e ardheshem ne kit date mundsisht me bojkotue... mos me ja u urue deri tna i jepni drejtat edhe neve... hahahaha
kuuuu, kurgjo hiq nuk u gezova kur u befasova qe te dera e shpise (se skam banese si Janna ,ani sha pe ma hidhte kur pe thote u ktheva ne banese.).. e gjeta nje tub me lula , demek nje buqete lulesh.. sha u gzova qe taraku na paska uru ma en fund 8 marsin..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-03-11, 22:32   #117
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 24,925
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by Murgesha View Post
Hajt se po e pranoj pra.

Te falemnderit edhe njeher!

Ti e forte besa ,e paske pranu urimin ! Une kur po mendoj se qka del nga goja e tij per 364 dite ne vit ,po e marr me mend se nga i ka dal ky urim !!
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-03-11, 23:41   #118
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,989
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
Ti e forte besa ,e paske pranu urimin ! Une kur po mendoj se qka del nga goja e tij per 364 dite ne vit ,po e marr me mend se nga i ka dal ky urim !!

Se cka del nga goja e tij 364 dite ne vit nuk muj me e marr neper mend se tybe perveq nga shkrimet e forumit nuk e njof ndryshe.

E ka meritu me ja pranu urimin se ishte i pari qe na uroi
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-03-11, 23:55   #119
panta_rhei
 
panta_rhei's Avatar
 
Join Date: 16-03-06
Posts: 3,146
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
Ti e forte besa ,e paske pranu urimin ! Une kur po mendoj se qka del nga goja e tij per 364 dite ne vit ,po e marr me mend se nga i ka dal ky urim !!
ok, do te behem fer edhe do ta kthej njejte,

une isha duke mendu se cka hyn ne gojen tende, per me munde me i marr me mend se nga dalin paraqitjet tua
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-03-11, 23:32   #120
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 24,925
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Quote:
Originally Posted by panta_rhei View Post
ok, do te behem fer edhe do ta kthej njejte,

une isha duke mendu se cka hyn ne gojen tende, per me munde me i marr me mend se nga dalin paraqitjet tua

Wowww ,mire se na u ktheve se ishte ka na merr malli per kto shkrime !

Nejse , duke te t'njohte e kam prit nje shkrim te till .Dhe ,ma shume je ba si Panta ketu se sa qe je bo fer ,se me u ba fer (nese e njeh kete definim ) eshte qe te behesh i drejt ,e kur behesh i drejt njeriu i pranon edhe gabimet e veta dhe po te ishte ashtu se si the(fer) nuk do te mungonte fjalia ..."mire ma bone se e kam lype "!:P

Po e la me kaq edhe pse... por , une merakun e hjeka qka shtoj vetem e prishi .

Ps:i "vesha " per nje qast rrobat e juaja dhe e pash qe nuk po me rrikan perfekt sikur ty !;)


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:00.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.