Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-09-07, 19:09   #76
lyra2
 
Join Date: 28-04-07
Location: Aty ku e kam vendin...
Posts: 6,246
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
Jo jo,po behet fjal per femrat te cilat i quan i afermi yt, jam i ati mendimi, pa prekur dikend ne forum, apo ne jeten private, por vetem msn dhe vetem per vajzat e asaj kategorie te cilen e shpreh i afermi yt.

Forumi esht diqka tjeter, hyn me diskutu p.sh temen tende, meson diqka, ne msn aty ski qka me msu, te pelqen nje njeri del e pin me te nje kafe, nese ka mendime serioze nuk besoj qe vazhdojn me msn, apo me net, edhe qe aty dahen dhet e dhit.


Ndersa mendimi im personal esht se te gjith Meshkujt edhe te gjitha Femrat jan te njeta.
(perfshi ketu edhe te mit) edhe veten.

Femra dhe Mashkulli per menimin tim jan te njejt, koha ben te veten, dikush tregon veten me shpejt, dikush me ngadal e me dinak, por ne fund ata-ato dalin te njeta.

Te gjith meshkujt qe i njof p.s jan si un, nuk besoj qe ka mashkull qe e rrefuzon nje femer te bukur, noshta mundohet ta rrefuzon nga frika, mir por per qefi jo kurr valla, vetem nese esht peder.

Femrat jane pak me koplicirt, por nuk jan prej hekuri, edhe ato kan ndjenja,zemer, gjak etj.. edhe ato kan nevoj per ate qka e ka nevoj edhe mashkulli.
Interesant,keto nuk i kam ditur..dmth neti i dobishem, meson gjera te reja
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 16-09-07, 21:38   #77
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default

Quote:
Originally Posted by lyra2
Interesant,keto nuk i kam ditur..dmth neti i dobishem, meson gjera te reja
Neti i dobishem nese meson gjera te bobishme, mvaret ku me kend dhe qka.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Old 27-09-07, 16:24   #78
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
Jo jo,po behet fjal per femrat te cilat i quan i afermi yt, jam i ati mendimi, pa prekur dikend ne forum, apo ne jeten private, por vetem msn dhe vetem per vajzat e asaj kategorie te cilen e shpreh i afermi yt.

Forumi esht diqka tjeter, hyn me diskutu p.sh temen tende, meson diqka, ne msn aty ski qka me msu, te pelqen nje njeri del e pin me te nje kafe, nese ka mendime serioze nuk besoj qe vazhdojn me msn, apo me net, edhe qe aty dahen dhet e dhit.


Ndersa mendimi im personal esht se te gjith Meshkujt edhe te gjitha Femrat jan te njeta.
(perfshi ketu edhe te mit) edhe veten.

Femra dhe Mashkulli per menimin tim jan te njejt, koha ben te veten, dikush tregon veten me shpejt, dikush me ngadal e me dinak, por ne fund ata-ato dalin te njeta.

Te gjith meshkujt qe i njof p.s jan si un, nuk besoj qe ka mashkull qe e rrefuzon nje femer te bukur, noshta mundohet ta rrefuzon nga frika, mir por per qefi jo kurr valla, vetem nese esht peder.

Femrat jane pak me koplicirt, por nuk jan prej hekuri, edhe ato kan ndjenja,zemer, gjak etj.. edhe ato kan nevoj per ate qka e ka nevoj edhe mashkulli.
Po eshte e kuptueshme se kush ka internet ka edhe msn, nuk ma merr menja qe ka dikush pc pa msn, eh kjo nuk e ben askend te ndershem apo te pa ndershem ..
Dmth duhet nje term tjeter te perdoret ne keto raste.
__________________
"Someone like You....."

Last edited by jadore; 29-09-07 at 18:56.
Amina Nuk ėshtė nė linjė  
Old 27-09-07, 19:58   #79
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default Titulli: Femrat ne net!

Ashtu esht, por kjo nuk ka te boj ne pergjithsi kam cek sdi sa her me par se behet fjal per vajzat e asaj race te cilat i vlerson edhe i afermi juaj.
Shoqe dikush shkruan e shprehet veq hajt qashtu, ndersa un po e shkruaj qe e kam perjetu, edhe qe 90% jeni te lazdrume , pak me ju hap e me ju shpreh rreth uqkurit.. po flas per msn edhe per vajzat e mbara nuk di se qka keni ne zemer, veq ate qka po e shof me sy osht kjo qka po ta them ty.
Un veq mos mufsha me nxa diqka se tybe nuk di me thon jo,po nese jeni te mira edhe ma mir, gezohem me shum.
Po tek e fundit se cila i din punet e veta, edhe se cila vajz ka drejt me u knaq si si cili mashkull un nuk jam kundra asgjo, por kur behet fjal per diqka ja them ate qe e di, edhe per veti mu kan keq i thom para krejtve se e kam keq.
Kalofsh mir.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Old 27-09-07, 22:07   #80
BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
BaNu Ne JeT I sInQeRt's Avatar
 
Join Date: 08-04-07
Location: Ne BoTeN eKrYJeSiT TaN
Posts: 3,400
BaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
Ashtu esht, por kjo nuk ka te boj ne pergjithsi kam cek sdi sa her me par se behet fjal per vajzat e asaj race te cilat i vlerson edhe i afermi juaj.
Shoqe dikush shkruan e shprehet veq hajt qashtu, ndersa un po e shkruaj qe e kam perjetu, edhe qe 90% jeni te lazdrume , pak me ju hap e me ju shpreh rreth uqkurit.. po flas per msn edhe per vajzat e mbara nuk di se qka keni ne zemer, veq ate qka po e shof me sy osht kjo qka po ta them ty.
Un veq mos mufsha me nxa diqka se tybe nuk di me thon jo,po nese jeni te mira edhe ma mir, gezohem me shum.
Po tek e fundit se cila i din punet e veta, edhe se cila vajz ka drejt me u knaq si si cili mashkull un nuk jam kundra asgjo, por kur behet fjal per diqka ja them ate qe e di, edhe per veti mu kan keq i thom para krejtve se e kam keq.
Kalofsh mir.

Pershendetje i nderuari...

90% a, po pse se bere bre direkt 100% un sedi se me cila vajza kke pas kontakt ti ne per mes MSN por definitivisht 90% shum jan, ti sen mundesh me than se shumica jan te lazdrume...te kuptoj mendimi yt asht ok...por ka edhe te sjellshme por djemt sikur ty pershembull qe folin kshtu, po va humb ate te miren shka e kajn disa femra dhe po i futin mandej te gjith me nje thes.. po nejse sicilli mendimin e vet leta shkruje...metvertet ka plot qika qe e keqperdorin MSN dhe bajn shkas mas..por nese najkush prej te dy partijave bahet ma i menqur... atehere nuk ka shume tallje neMSN.. Keni Kujdes Vajza se bash meshkujt qe knaqen ne MSN dhe folin shkas mas me qika prap qeta po ju qesin te lazdrume,...

Duhet ne MSN me pat shum Kujdes....
Mfalni nese kam gabu diqka por edhe un jam vet femer por nuk lazdrona palidhje....

Me respekt per ju...
__________________
Nese nuk gjen Drejtesi ne Gjyqet e kesaj Dynjaje,
Athere Ngrite Ceshtjen tende deri ne Gjyqin e AHIRETIT sepse atje
Deshmitare jane MEleket, Deklarata nuk nderrohen dhe Gjyqin Udheheq
Krijuesi i i Gjithesise...!!!
BaNu Ne JeT I sInQeRt Nuk ėshtė nė linjė  
Old 27-09-07, 22:31   #81
Arb
 
Arb's Avatar
 
Join Date: 09-10-04
Location: Little Dardania, NEW YORK
Posts: 11,552
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Cka s'ka n'deti......................
Arb Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 00:33   #82
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

E sinqerta..
Le te bojn qka te dojn osht Jeta e tyre, mua as qe me interson ndash me dit kjo pun.
Un e kam cek me lart se as vet nuk jam me i mir,edhe qe jam vet me zi, nuk i adhuroj keto tipike femrash.
Femrat te cilat hapen shpejt, e mar e prap bile as qe e lodhi koken, besa ndash me dit edhe pse vet jam me zi, me shum e sipatizoj nje femer Elegante se sa nje siq e kam cek me lart.
Por edh un jam shprehur aq sa kam pa me syt e mi, se marr e kreasu nje Zvicrrank me nje Shqiptare ku do qe te jet ne qfar do aspekti, Shqiptarka ja ka kaluar ka mbrri ne mars, ne jupiter, as nuk din qe ka nan, as bab, as nuk din me gatu, me pastru, as nuk din me Repektu.
Ne qdo aspekt, apo vend ja keni tepru, nuk do te thot veq msn,... ne diskoteka Femrat tona jan te veshura si nje prostitute, besa edhe me zi.
Marr ketu shembull me nje Zvicerrane tybe zvicrranja nuk e vesh ate vesh, ja veshet diqka selaqki , ja veshet ose elegant, ndersa tonat si te shminkimi, si te veshja mbathja, halla zot runa.
Edhe un jam shprehur si ne lloj deshperimi, se pse edhe un jam Shqiptar.
Tek e fundit, qysh me thon mua as qe me takon me me interesu per keto pun,por po shprehu ate qe po e perjetoj, edhe qe po i pergjigjem temes edhe jo diqka me shum.
Repekt paqsh.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 01:21   #83
Virti
 
Virti's Avatar
 
Join Date: 13-05-06
Posts: 13,618
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net!

paska gjera interesante ketu, per pak s'paskam qene duke i verejt...
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 06:48   #84
eMiraa
,,,,,,,,,,,,,,
 
eMiraa's Avatar
 
Join Date: 03-08-07
Posts: 43
eMiraa i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
E sinqerta..
Le te bojn qka te dojn osht Jeta e tyre, mua as qe me interson ndash me dit kjo pun.
Un e kam cek me lart se as vet nuk jam me i mir,edhe qe jam vet me zi, nuk i adhuroj keto tipike femrash.
Femrat te cilat hapen shpejt, e mar e prap bile as qe e lodhi koken, besa ndash me dit edhe pse vet jam me zi, me shum e sipatizoj nje femer Elegante se sa nje siq e kam cek me lart.
Por edh un jam shprehur aq sa kam pa me syt e mi, se marr e kreasu nje Zvicrrank me nje Shqiptare ku do qe te jet ne qfar do aspekti, Shqiptarka ja ka kaluar ka mbrri ne mars, ne jupiter, as nuk din qe ka nan, as bab, as nuk din me gatu, me pastru, as nuk din me Repektu.
Ne qdo aspekt, apo vend ja keni tepru, nuk do te thot veq msn,... ne diskoteka Femrat tona jan te veshura si nje prostitute, besa edhe me zi.
Marr ketu shembull me nje Zvicerrane tybe zvicrranja nuk e vesh ate vesh, ja veshet diqka selaqki , ja veshet ose elegant, ndersa tonat si te shminkimi, si te veshja mbathja, halla zot runa.
Edhe un jam shprehur si ne lloj deshperimi, se pse edhe un jam Shqiptar.
Tek e fundit, qysh me thon mua as qe me takon me me interesu per keto pun,por po shprehu ate qe po e perjetoj, edhe qe po i pergjigjem temes edhe jo diqka me shum.
Repekt paqsh.
ke then nje realitet te nje perditeshmerie qe po jetojm. ndoshta 90% sdo te thoja por ajo pjes e femrave qe kan hyr ner rrug vertet jan ashtu siq i pershkruan ti
__________________
Jeto, Dhe jeten time eja dhe merre po deshe veq JETO
eMiraa Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 07:07   #85
BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
BaNu Ne JeT I sInQeRt's Avatar
 
Join Date: 08-04-07
Location: Ne BoTeN eKrYJeSiT TaN
Posts: 3,400
BaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
E sinqerta..
Le te bojn qka te dojn osht Jeta e tyre, mua as qe me interson ndash me dit kjo pun.
Un e kam cek me lart se as vet nuk jam me i mir,edhe qe jam vet me zi, nuk i adhuroj keto tipike femrash.
Femrat te cilat hapen shpejt, e mar e prap bile as qe e lodhi koken, besa ndash me dit edhe pse vet jam me zi, me shum e sipatizoj nje femer Elegante se sa nje siq e kam cek me lart.
Por edh un jam shprehur aq sa kam pa me syt e mi, se marr e kreasu nje Zvicrrank me nje Shqiptare ku do qe te jet ne qfar do aspekti, Shqiptarka ja ka kaluar ka mbrri ne mars, ne jupiter, as nuk din qe ka nan, as bab, as nuk din me gatu, me pastru, as nuk din me Repektu.
Ne qdo aspekt, apo vend ja keni tepru, nuk do te thot veq msn,... ne diskoteka Femrat tona jan te veshura si nje prostitute, besa edhe me zi.
Marr ketu shembull me nje Zvicerrane tybe zvicrranja nuk e vesh ate vesh, ja veshet diqka selaqki , ja veshet ose elegant, ndersa tonat si te shminkimi, si te veshja mbathja, halla zot runa.
Edhe un jam shprehur si ne lloj deshperimi, se pse edhe un jam Shqiptar.
Tek e fundit, qysh me thon mua as qe me takon me me interesu per keto pun,por po shprehu ate qe po e perjetoj, edhe qe po i pergjigjem temes edhe jo diqka me shum.
Repekt paqsh.

Un nuk e mohoj qe ska kesi lloj femrash....mete drejt eki, ka kogja plot per fatkeqsisht!!!.... Por mos mendo aq negativisht.... besom une njof shum shqiptarka qe jan te sjellshme dhe qe skan harru as ALLAH as bab as nan por edhe as Veten.... por nejse inshalla bahet mire..

Mire M'betesh..!!!
__________________
Nese nuk gjen Drejtesi ne Gjyqet e kesaj Dynjaje,
Athere Ngrite Ceshtjen tende deri ne Gjyqin e AHIRETIT sepse atje
Deshmitare jane MEleket, Deklarata nuk nderrohen dhe Gjyqin Udheheq
Krijuesi i i Gjithesise...!!!
BaNu Ne JeT I sInQeRt Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 15:53   #86
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by eMiraa
ke then nje realitet te nje perditeshmerie qe po jetojm. ndoshta 90% sdo te thoja por ajo pjes e femrave qe kan hyr ner rrug vertet jan ashtu siq i pershkruan ti
po de jojo ishalla 90%, mir por shumica po valla, me bjen mir qe ka edhe te mira.
Ju pershendes.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 15:58   #87
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Kavaleri's Avatar
 
Join Date: 20-03-05
Location: USA
Posts: 1,467
Kavaleri has disabled reputation
Default Titulli: AW: Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by BaNu Ne JeT I sInQeRt
Un nuk e mohoj qe ska kesi lloj femrash....mete drejt eki, ka kogja plot per fatkeqsisht!!!.... Por mos mendo aq negativisht.... besom une njof shum shqiptarka qe jan te sjellshme dhe qe skan harru as ALLAH as bab as nan por edhe as Veten.... por nejse inshalla bahet mire..

Mire M'betesh..!!!
Popo mir e ki,ashtu esht me mir me mendu pozitiv.
Ishalla Ishalla,bohet mir.
Mirembetsh edhe ti.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė  
Old 28-09-07, 16:42   #88
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net!

Femrat ne net!...po valla e kishin nda copa copa, si per burra ashtu edhe per gra..hahahaa
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Old 29-09-07, 14:27   #89
BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
BaNu Ne JeT I sInQeRt's Avatar
 
Join Date: 08-04-07
Location: Ne BoTeN eKrYJeSiT TaN
Posts: 3,400
BaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Titulli: AW: Titulli: AW: Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Kavaleri
Popo mir e ki,ashtu esht me mir me mendu pozitiv.
Ishalla Ishalla,bohet mir.
Mirembetsh edhe ti.
Me vjen mire qe rahm N'dakord te dy...

Inshalla bahet mire...

Thanks, klm
__________________
Nese nuk gjen Drejtesi ne Gjyqet e kesaj Dynjaje,
Athere Ngrite Ceshtjen tende deri ne Gjyqin e AHIRETIT sepse atje
Deshmitare jane MEleket, Deklarata nuk nderrohen dhe Gjyqin Udheheq
Krijuesi i i Gjithesise...!!!
BaNu Ne JeT I sInQeRt Nuk ėshtė nė linjė  
Old 29-09-07, 14:34   #90
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Femrat ne net!

Quote:
Originally Posted by Amina
Duke marr parasysh numrin e madh te femrave ne kete forum, eshte gati pak sa ironike hapja e kesaj teme!
Po me te vertet me duhen opinione.
Desha veq te tregoj per nje rast qe kam perjetu tek nje aferm i imi, e qe me ka bere te mendoje.

Kur ai hynte ne msn, apo ne chate, ai fliste me vajza te ndryshme. Pas nje kohe une dhe mixha i tij e pytem: " Me kon po flet more krejt kohen a?" e ai u pergjigj:"O po me qeso kurva te internetit!!"
Te them te drejten une e mora shume personalisht, se edhe une hy ne forum, ne msn, ne chat nuk di mire me fol heheheheh, keshu qe rrall.
E them pikerisht per femrat,se per djem dihet se ata nuk jan ashtu kurr hahahahahaah

Po pytja eshte se a kan me te vertete, njerezit kete pershtypje per femrat "virtuale"?;
Apo eshte ky vetem nje opinion i nje te afermi qe nuk ka horizont te madh te menduari e analizimesh?

E di qe FD, eshte forum qe keto tema, mund ti duken gati sa "primitive", po qka ti bejme, ne tek e fundit shqipetare jemi.
Mendimi i te gjitheve ketu eshte i rendesishem per mua.

Faleminderit.
Po ta kishe Pyetur ti nuk mendoj se do ishte pergjigjur ashtu , Por e ka Pyet migja...edhe pak prej Mendjemadhesis kishe se une veq po humbi Kohen ka then ate fjal ..!
Edhe po te shkonte ne disko te fliste me ndonjefemer do thoshte"Qeso Kurva te Diskove"
Une mendoj se kjo eshte veq nje Gjelozi ose Mendjemadhesi e tij ne prezenc te Migjes !
Te shohim se a do ti futet Gruaja apo femija i tij ne Net edhe mendoj se do i kujtohet Kjo fjal qe ka then !


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 12:34.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.