Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shkenca > Jurisprudencė
User Name
Password
Jurisprudencė Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-10-07, 16:31   #1
Dilaver
 
Dilaver's Avatar
 
Join Date: 29-09-03
Posts: 2,294
Dilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėm
Default Organizata e Kombeve tė Bashkuara (OKB)

Kush ėshtė OKB?
Kur u formua?
Cilat janė parimet qėndrore tė Deklaratės sė OKB-sė?
Kush janė anėtarėt?
Si bėhet pranimi i anėtarėve tė reja?
Cilat janė organet e KB?
Kush ėshtė anėtare e Kėshillit tė Sigurimit (KS), mandati i tyre?


__________________
Aj, qė shkon tuj mjellė e tuj hapė fjalė tė kqija e gergasa herė per njanin herė per tjetrin, me gojė tė kanunit thirret »Argat i keq«.
Dilaver Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 27-10-07, 20:56   #2
panta_rhei
 
panta_rhei's Avatar
 
Join Date: 16-03-06
Posts: 3,146
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Organizata e Kombeve tė Bashkuara (OKB)

Quote:
Originally Posted by Dilaver
Kush ėshtė OKB?
Cilat janė organet e KB?
Kush ėshtė anėtare e Kėshillit tė Sigurimit (KS), mandati i tyre?
Nuk e dij a ėshtė traumė pėrshkak tė prejardhjes etnike mirpo, gjithmonė kur lexoj ose dėgjoj kėto akronime mė duke se dėgjoj fjalėn "rusia", ose "poshtėrsia", ...fatkeqėsia mė e madhe e kombeve ėshtė dhe ka qenė OKB-ja. Prapavija e tė gjtha poshtėrsive dhe krizave nė shkallė botėrore.
Njė shembull: Palestina ėshtė anėtare e rregullt e OKB-sė... poashtu edhe Izraeli!
Poashtu: Udhėheqės i OKB-sė gjithmonė zgjidhet njė pėrfaqėsues nga Gana, Bangladeshi ose Peru psh


__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 15:50.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.