Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
User Name
Password
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmeReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-03-08, 20:47   #1
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Te dashur forumist ,meqe jemi ne prag te stines se bukur te Pranveres ,gjdo gje eshte e bukur duke filluar nga Moti , shetitjet e shumta ,por pos ketyre fillojn edhe lulet te qelin .

Cila lule eshte me e bukur per ju ,cila lloj lule
ju pelqen ?!......
pra mund te postoni edhe me foto lloin e saj .

Argetim te kendshem !__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 04-03-08, 20:49   #2
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Per mendimin tim apo per shijen time , me pelqen Karafili ,
ndersa per dhurate do preferoja Trendafilat .
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 20:52   #3
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Mé pélqen Luljaa e Dardanis .......


Ndérsa nga lulet e Pranverés e dua dhe ma knaq syrin lule Vjollca ..
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 20:55   #4
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Buqja_ch
Mé pélqen Luljaa e Dardanis .......


Ndérsa nga lulet e Pranverés e dua dhe ma knaq syrin lule Vjollca ..
Ufaa ta ha zemren tyy une kallxoj ma von se ika tash kaloni mire ton.

Linka e ty t'pershendes e urime per kete Teme.
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 21:03   #5
Dardan Kastrati
vizionar
 
Dardan Kastrati's Avatar
 
Join Date: 18-08-05
Location: Pranė Erės...
Posts: 10,723
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Yahoo to Dardan Kastrati
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***

Last edited by Dardan Kastrati; 04-03-08 at 21:04.
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 21:20   #6
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Dardan Kastrati
O ,Dardan po s`na e the cila lule(cfare emri ka ) eshte kjo more ?!
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 21:26   #7
Dardan Kastrati
vizionar
 
Dardan Kastrati's Avatar
 
Join Date: 18-08-05
Location: Pranė Erės...
Posts: 10,723
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Yahoo to Dardan Kastrati
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Linka_pz
O ,Dardan po s`na e the cila lule(cfare emri ka ) eshte kjo more ?!
Linka me fal ahaha Lule vjollca jane keto .lulet te cilat lulezojne tani ne pranvere ....
__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 22:12   #8
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Eh ,se paskam harruar ta ceki edhe me te bukuren lule

Zambakun , qe e adhuroj shume .


__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 22:16   #9
Dardan Kastrati
vizionar
 
Dardan Kastrati's Avatar
 
Join Date: 18-08-05
Location: Pranė Erės...
Posts: 10,723
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Yahoo to Dardan Kastrati
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Linka_pz
Eh ,se paskam harruar ta ceki edhe me te bukuren lule

Zambakun , qe e adhuroj shume .


Te pelqen me ngjyre te bardhe zambaku Linka ...
__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-08, 22:19   #10
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Dardan Kastrati
Te pelqen me ngjyre te bardhe zambaku Linka ...
Po shume ,te falenderoj Dardan per prurjen e kesaj lule te bukur .
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-08, 15:44   #11
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Arkza's Avatar
 
Join Date: 09-03-07
Location: F.K
Posts: 15,269
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Jan Shum Lulet qe me Plqejne !
Lule Jasmine , Vjollce, Narcise, Trandafilat ka shume per Momentin spo me Kujtohen Emrat e Tyre !
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-08, 15:45   #12
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Arkza's Avatar
 
Join Date: 09-03-07
Location: F.K
Posts: 15,269
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Dardan Kastrati
Linka me Befasove ti qe spo i njeh keto Lulat e para te Praverore !!!!
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-08, 15:52   #13
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Linka_pz's Avatar
 
Join Date: 08-03-07
Location: Ne Qytetin Historik
Posts: 12,345
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Arkza
Linka me Befasove ti qe spo i njeh keto Lulat e para te Praverore !!!!
Arkza ,une i njoh se kam edhe ne shtepi keto lloj lule ,po deshiroja qe ju qe i sillni llojet e luleve te tregoni vete .
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-08, 15:57   #14
ALbanisch_Chik
 
ALbanisch_Chik's Avatar
 
Join Date: 05-03-08
Posts: 54
ALbanisch_Chik i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Trendafili edhe ato i kuq :D
__________________
Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du.
ALbanisch_Chik Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-08, 16:19   #15
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Arkza's Avatar
 
Join Date: 09-03-07
Location: F.K
Posts: 15,269
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Cila ,lule ju pelqen me shume ?

Quote:
Originally Posted by Linka_pz
O ,Dardan po s`na e the cila lule(cfare emri ka ) eshte kjo more ?!
Linka a ketu koke !
Mir tash me tutje e di edhe uen se qka boj !
Ja shih se qfare ke shkru !?


__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 06:08.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.