Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
User Name
Password
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-04-08, 22:42   #1
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default shqip tv ne internet pa pages

http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen


__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 24-04-08, 23:19   #2
Breshka
 
Breshka's Avatar
 
Join Date: 06-12-07
Location: N'gji t'Lovely
Posts: 5,174
Breshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by teutaA
http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen
teuta aty thot me pages qe dy jav i kom pa shum tv po tash thot me pages vetem tre tv jon pa pages tjerat me pages
Breshka Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-04-08, 06:45   #3
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

po breshka edhe mue ma qiti ashtu por vetem u regjistrova me nje email tjeter dhe tani po ben prap me i shikue keshtu qe edhe ti bo pak dollover nderroj imellat edhe te ben
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-04-08, 08:10   #4
Breshka
 
Breshka's Avatar
 
Join Date: 06-12-07
Location: N'gji t'Lovely
Posts: 5,174
Breshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by teutaA
po breshka edhe mue ma qiti ashtu por vetem u regjistrova me nje email tjeter dhe tani po ben prap me i shikue keshtu qe edhe ti bo pak dollover nderroj imellat edhe te ben
po teuta flm shum ty per ket ndihm bona pak dallavere edhe krejt ok osht flm shummmmm
Breshka Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-05-08, 00:15   #5
Xhino
Director of NSA
 
Xhino's Avatar
 
Join Date: 24-08-04
Location: NSA
Posts: 151
Xhino has disabled reputation
Send a message via MSN to Xhino
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

kam vizituar disa here ket faqe por nuk besojsha aq, por tani do regjistrohem. faleminderit.
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-09, 02:31   #6
vlori
 
Join Date: 11-10-09
Posts: 3
vlori i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

m'falni po kjo faqe spo bon bre, se edhe un ekam pas , bile edhe me pas ,, po si e kam formatu pc , mka hup ky prog, nese mundet mem ndihmu ndokush :D

Last edited by vlori; 11-10-09 at 02:32.
vlori Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-12-09, 22:11   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Film Shqip Sadri Llapjani 1 Abi-Remix.ch.gg
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-12-09, 22:19   #8
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by teutaA
http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen
teutaA para 1 viti kam qen i regjistruar kan qen vetem 7 kanale edhe me kan ber 1 muaj me shume jo pastaj me lypke pagese :(
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-12-09, 23:22   #9
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by shfletuesi_
teutaA para 1 viti kam qen i regjistruar kan qen vetem 7 kanale edhe me kan ber 1 muaj me shume jo pastaj me lypke pagese :(
edhe un ateher kur e kam postu ket tem i kam shiku do dit me duket ka qen programi i vitit te ri se ma nuk kam hy ne ket faqe sdi a funksionon a jo

po ti je ne ks ahhah e ki antenen qka po te duhen kto qy

me duket ne www.mitrovica.se ketu e kam gjet ket faqe se ata po i kan videot e dvd me te rejat kshtu qe mos hargjo me ble dvd per ket vit te ri po kqyr aty se i qesin tona
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P

Last edited by teutaA; 05-12-09 at 23:24.
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-09, 00:00   #10
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by teutaA
edhe un ateher kur e kam postu ket tem i kam shiku do dit me duket ka qen programi i vitit te ri se ma nuk kam hy ne ket faqe sdi a funksionon a jo

po ti je ne ks ahhah e ki antenen qka po te duhen kto qy

me duket ne www.mitrovica.se ketu e kam gjet ket faqe se ata po i kan videot e dvd me te rejat kshtu qe mos hargjo me ble dvd per ket vit te ri po kqyr aty se i qesin tona

Po e kam TV ama kur jam nen et qy
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-09, 00:01   #11
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Titulli: shqip tv ne internet pa pages

Quote:
Originally Posted by Guri i madh


Film Shqip Sadri Llapjani 2 Abi-Remix.ch.gg


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 00:39.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.