Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Shėndeti
User Name
Password
Shėndeti Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-05-08, 19:16   #1
albaniandomains
 
Join Date: 13-05-08
Posts: 3
albaniandomains i vlerėsuar jo keq
Default Mjeksia ne Shqiperi

Te diskutojme rreth mjeksise ne vendin tone.
ceshtjet me te rendesishme jane:

1. me ardhjen e kapitalizmit ne shqiperi pati dhe ndryshim radikal edhe sistemi mjekseor: ndersa ne kohen e komunizmit shteti social mundesonte nje sherbim pa leke tani kane filluar abuzimet : cdo dite degjojme skandale te mjekeve shqiptare qe kekojne rryshfete

2.disiplina ne spitalet shqiptare le per te deshiruar> te dera qendron gjithmon nje roje qe ne vend qe te respektoje oraret e vizitave kerkon leke per te len te hysh brenda
infermieret nuk te zene me dore pa u treguar kartmonedhat

3. higjiena dhe amortizimi eshte problem i perditshem> kam degjuar qe mbeturinat e spitaleve hidhen ne te njejtin vend ku hidhen dhe mbeturinat e zakonshem > ky eshte nje rrezik i madh per shendetin

etj etj


__________________
portali i mjeksise shqiptare : http://www.dermatologu.com/forum

albanian domains for sale : http://www.albaniandomains.org
albaniandomains Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 00:04.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.