Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
User Name
Password
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-05-08, 07:13   #61
DritonPR
 
Join Date: 28-11-06
Posts: 1,823
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by emine
Grate shtepiake tradhetojne burrat e tyre virtualisht, kryesisht me ane te chat-it, eshte ky rezultati i nje sondazhi te bere se fundmi ne Itali. Sipas studimit del se tashme eshte bere ne modė tė chatosh nė internet, ndėrkohė qė si rrjedhim numri i tradhetive te tipit Cyber, kane qene ne rritje vitet e fundit. Rasti me i fresket ka qene ai, kur nje grua tradhetoi burrin e saj, duke dale live ne webcam per nje burre tjeter. Bashkėshorti i cili e kishte pėrgjuar, u hakmorr
duke publikuar live nė internet njė akt seksual me tė dashurėn e tij, duke e tradhėtuar atė tashmė publikisht. Sipas specialistėve shkak u kryesor i tradhėtive virtuale vjen nga vetmia dhe trishtimi i tepruar qė karakterizon kryesisht grate shtėpiake, pasi bashkėshortėt e tyre, shpenzojnė pjesėn mė tė madhe tė kohės jashtė shtėpisė. Vetėm nė Itali rreth 3 milion gra chatojnė rregullisht nė njė ditė qė do tė thotė se nė 7 gra 6 janė frekuentuese tė lojrave virtuale dashurore. Studimi tregon se rreth 60 pėr qind e grave kanė pasur njė njohje virtuale,
edhe pse njėkohėsisht mund tė jenė tė martuara apo fejuara, ndėrkohė qė 70 pėr qind e tyre kryesisht tė moshės 20-45 vjetė, kanė tradhėtuar mė shumė se njė herė bashkėshortėt.
Ndėrkohė qė pėrpos 3 milion grave qė chatojnė nė Itali rregullisht, rreth 11 milion tė tjerė, kryesisht meshkuj, chatojnė me qėllimin e vetėm, aventura eorike. Ndėrkohė qė vihet re njė tjetėr argument interesant nė kėtė sondazh, ku gratė bėjnė lojra tė shumta duke shkėmbyer partnerėt e tyre nė chat apo realizojnė lojra tė ndryshme erotike me ndihmėn e chatit.

valla u plas, jo vetem grat, po edhe burrat...hiq sme pelqen kjo hiq...marre per qata te martuar qe futen me fol me tjert per gjera fantazie turp more turp!!
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 05-06-08, 02:01   #62
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

a u tradhtu kush a jo
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 10:35   #63
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
>>{SpOnGeBoB}<<'s Avatar
 
Join Date: 08-06-07
Location: In the battle of Love...
Posts: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Ev shoq, pernime tekokan rrospija qato qe po tradhtojkan.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 10:40   #64
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by >>{SpOnGeBoB}<<
Ev shoq, pernime tekokan rrospija qato qe po tradhtojkan.

EV SHOQ???Po me kond tradhtojne ato,jo femrat nermes veti me siguri me meshkujte(CFARE KOKAN ATEHR MESHKUJTE)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 10:49   #65
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
>>{SpOnGeBoB}<<'s Avatar
 
Join Date: 08-06-07
Location: In the battle of Love...
Posts: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by emine
EV SHOQ???Po me kond tradhtojne ato,jo femrat nermes veti me siguri me meshkujte(CFARE KOKAN ATEHR MESHKUJTE)
emine na qetu te qekjo teme i kena nxane njiher per njiher shtepijaket tu tradhetu burrat, a masnej kur ti nxajna te tema tjeter tu tradhetu burrat i dvesim kush ja ka nise i pari me bo qeshtu pis.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 10:55   #66
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by >>{SpOnGeBoB}<<
emine na qetu te qekjo teme i kena nxane njiher per njiher shtepijaket tu tradhetu burrat, a masnej kur ti nxajna te tema tjeter tu tradhetu burrat i dvesim kush ja ka nise i pari me bo qeshtu pis.
Une veq ju pyeta,ato me kond po tradhtojne..........e sa per mi nxone ske shans as mos je i sigurte kurre se ti demek je fatlum se nuk tradhtohesh,,,,eh sa kush e ksuh ka kujtu,,,,,,,,,,e kurr se ka marre vesh,po ma mire a mos e kesh se neser troket ne deren tande
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 11:01   #67
Preshevar
Banned
 
Join Date: 13-12-05
Posts: 7,840
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Qofshin meshkuj apo femra,... "tė ndershėm" sun i bėn askushi !
Me fjalėn Pis, SpongeBobi ja paska qėllue !
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 11:09   #68
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
>>{SpOnGeBoB}<<'s Avatar
 
Join Date: 08-06-07
Location: In the battle of Love...
Posts: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by emine
Une veq ju pyeta,ato me kond po tradhtojne..........e sa per mi nxone ske shans as mos je i sigurte kurre se ti demek je fatlum se nuk tradhtohesh,,,,eh sa kush e ksuh ka kujtu,,,,,,,,,,e kurr se ka marre vesh,po ma mire a mos e kesh se neser troket ne deren tande
ku e dij mare une me kond tradhtojn ? Jo belivallha vetem i sigurte po shume i sigurte jam belivallha. Qka kane kujtue ata tjeret osht se gabim kane kujtue edhe qashtu gabim punet ju kan shkue edhe normal qe nuk e kan marr vesh e as qe kane per me marr vesh es ne dynjene tjeter.

Ne kohen e babloki eu rahmet shpirti i paste i kam pas nja 4 vjet me tamin po me doket edhe thojke qe grujes duhet mi dhane me hanger me pi edhe me rreh me "stupc" (hajde qetash me shkrujten ju dhuna kundra femnave) kadale niher ta kallezoj firade: belivalla me "rrehen" amo me rreh mire, o sha zoten mi pas edhe 700 vjet ymer nuk i bjen asaj ne men as shkrole q te qatit me shkrue se jo me hy e me ladrue online koder n`koder.

Krejt qato qe bojn qesi sende nuk te kokan rreh qysh duhet, ja te kokan bo per mu rrehen.

A po kupton qitash ti emine!
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 11:23   #69
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by >>{SpOnGeBoB}<<
ku e dij mare une me kond tradhtojn ? Jo belivallha vetem i sigurte po shume i sigurte jam belivallha. Qka kane kujtue ata tjeret osht se gabim kane kujtue edhe qashtu gabim punet ju kan shkue edhe normal qe nuk e kan marr vesh e as qe kane per me marr vesh es ne dynjene tjeter.

Ne kohen e babloki eu rahmet shpirti i paste i kam pas nja 4 vjet me tamin po me doket edhe thojke qe grujes duhet mi dhane me hanger me pi edhe me rreh me "stupc" (hajde qetash me shkrujten ju dhuna kundra femnave) kadale niher ta kallezoj firade: belivalla me "rrehen" amo me rreh mire, o sha zoten mi pas edhe 700 vjet ymer nuk i bjen asaj ne men as shkrole q te qatit me shkrue se jo me hy e me ladrue online koder n`koder.

Krejt qato qe bojn qesi sende nuk te kokan rreh qysh duhet, ja te kokan bo per mu rrehen.

A po kupton qitash ti emine!
valla kam qesh (lezeqem )diqka jam knaqe.......normal qe ke te drejte se aj qe ka barkun plote nuke lype me hanger,,,,po analizoi nje fije sendet pak ma mire,,,,ka qe kan tradhtu ne *net*amo knej jan tucejka ,tucana s'jau man hiq,,,,,e ka qe nuke futen ne net fare,,,,,,,,,,edhe besa te* MBULUNE*edhe e shkoqin veq a e nxojne,,,so me thon jo valla ne sy shifet,apo ne veshje ,apo ne diqka tjeter njerzt ishin te lloj llojshem dhe besom se me dhune dhe me zore kerkond s'mundesh me bo me te deshte,as s'mundesh kerkujna me ja ndalu:NATE VAKTH si ka qen puna edhe kan tradhtu njerzit (BILE ME ILAKE) po hiqu i nderum se diqkah shqiptari pi kupton senet si gabim,,,,DHuna nuka sgjidhje,,,,,,dhe nuke do jete kurre......edhe sote nuke jan britaniket apo italianet qe i bajne kto gjana,Jan shqipatret qe cdo i dyti ka net ne shpi,mos gruja pi mshone burri....................ani ky qe ja mushe gjepat pare Gjystes e shkone extra ne Ulqin me pa ate (NUDO) me flitke per moralin piffffffff ,,,,,,,

ps .me rrespektin qe kam ndaj jush dhe cdo anatari e thash mendimin tim dhe s'dua te komentoje rreth ksaj teme me(SEPSE E KOTE)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Last edited by emine; 05-06-08 at 11:25.
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 11:46   #70
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
>>{SpOnGeBoB}<<'s Avatar
 
Join Date: 08-06-07
Location: In the battle of Love...
Posts: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by emine
valla kam qesh (lezeqem )diqka jam knaqe.......normal qe ke te drejte se aj qe ka barkun plote nuke lype me hanger,,,,po analizoi nje fije sendet pak ma mire,,,,ka qe kan tradhtu ne *net*amo knej jan tucejka ,tucana s'jau man hiq,,,,,e ka qe nuke futen ne net fare,,,,,,,,,,edhe besa te* MBULUNE*edhe e shkoqin veq a e nxojne,,,so me thon jo valla ne sy shifet,apo ne veshje ,apo ne diqka tjeter njerzt ishin te lloj llojshem dhe besom se me dhune dhe me zore kerkond s'mundesh me bo me te deshte,as s'mundesh kerkujna me ja ndalu:NATE VAKTH si ka qen puna edhe kan tradhtu njerzit (BILE ME ILAKE) po hiqu i nderum se diqkah shqiptari pi kupton senet si gabim,,,,DHuna nuka sgjidhje,,,,,,dhe nuke do jete kurre......edhe sote nuke jan britaniket apo italianet qe i bajne kto gjana,Jan shqipatret qe cdo i dyti ka net ne shpi,mos gruja pi mshone burri....................ani ky qe ja mushe gjepat pare Gjystes e shkone extra ne Ulqin me pa ate (NUDO) me flitke per moralin piffffffff ,,,,,,,

ps .me rrespektin qe kam ndaj jush dhe cdo anatari e thash mendimin tim dhe s'dua te komentoje rreth ksaj teme me(SEPSE E KOTE)
A qka e paske marr vesh ti emine qat punen e stupcit, e paske kput krejt belivalla. Normal qatyne qe e kuptojn gabim i ndodhin edhe nuk jane me tu dhimbte pse i ndodhin. A pe shef qe ti tekoke que sot ka te shkruj une e masnej jo po lypi kundershtare.

Kush ke tu diskutu per moral qetu, na ishim tu diskutu per qato qe tradhtojne. Ani qka qe ja japi gjystes paret ne gjep,une shkoj ja japi per kongen nuk shkoj me kape gjysten per tatuje.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 12:16   #71
gertaa
 
Join Date: 31-07-07
Location: Zagerb-Prishtine-Mitrovice
Posts: 358
gertaa i dashurgertaa i dashurgertaa i dashur
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

o asishin sa t mujn edhe ata edhe ato,po le t asishin moree ,edhe kjo mnyr e asishmes ka efekt shum t mir ,po i sho do shtepiake qitu qi po asishen edhe e kan asish menjen qe jan ma t asishtat ,ja u kan asish menen do t'asishum ktu me germa e i kan mar qi bash qashtut t asishta jon,harojn me asish veten n paqyre HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH e i asishin germat ngat zemrushit
gertaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 12:38   #72
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,244
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by gertaa
o asishin sa t mujn edhe ata edhe ato,po le t asishin moree ,edhe kjo mnyr e asishmes ka efekt shum t mir ,po i sho do shtepiake qitu qi po asishen edhe e kan asish menjen qe jan ma t asishtat ,ja u kan asish menen do t'asishum ktu me germa e i kan mar qi bash qashtut t asishta jon,harojn me asish veten n paqyre HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH e i asishin germat ngat zemrushit
Normal se asishen se ju behet dita 700 jet , e kur asishen nuk e shohin , ju behet terrrrrrrrrr
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-06-08, 12:43   #73
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by gertaa
o asishin sa t mujn edhe ata edhe ato,po le t asishin moree ,edhe kjo mnyr e asishmes ka efekt shum t mir ,po i sho do shtepiake qitu qi po asishen edhe e kan asish menjen qe jan ma t asishtat ,ja u kan asish menen do t'asishum ktu me germa e i kan mar qi bash qashtut t asishta jon,harojn me asish veten n paqyre HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH e i asishin germat ngat zemrushit

gagaggagaggagaagag
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-08-08, 11:59   #74
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by gertaa
o asishin sa t mujn edhe ata edhe ato,po le t asishin moree ,edhe kjo mnyr e asishmes ka efekt shum t mir ,po i sho do shtepiake qitu qi po asishen edhe e kan asish menjen qe jan ma t asishtat ,ja u kan asish menen do t'asishum ktu me germa e i kan mar qi bash qashtut t asishta jon,harojn me asish veten n paqyre HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH e i asishin germat ngat zemrushit

__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-08-08, 14:57   #75
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shtepiaket tradhetojne burrat virtualisht

Quote:
Originally Posted by >>{SpOnGeBoB}<<
emine na qetu te qekjo teme i kena nxane njiher per njiher shtepijaket tu tradhetu burrat, a masnej kur ti nxajna te tema tjeter tu tradhetu burrat i dvesim kush ja ka nise i pari me bo qeshtu pis.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 23:19.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.