Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
User Name
Password
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-07-08, 18:57   #1
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Shyhrete Behluli

Kjo teme i dedikohet rilindes dhe qokollades dhe atyre adhurueseve te kesaj kengetareje madheshtore.

PS: rilinda, qokollada, diskutim te kendshem

http://www.youtube.com/watch?v=IJgRfp0-Tlk
http://www.youtube.com/watch?v=3tvgQ960_lw

Eh mos ti harrojme "Dashnoret e Venedikut" te estrades Shqipetare heheh

http://www.youtube.com/watch?v=VkSgc...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Kato8...eature=related


__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 13-07-08, 22:09   #2
rilinda
 
rilinda's Avatar
 
Join Date: 29-06-04
Posts: 15,657
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shyhrete Behluli

Hahahahahahahahhah hahahahah... oj Amina t'falemnderit

Kjo ta knaq edhe synin edhe veshin.
Qesaj i thuhet kėngėtare e gjithkujt qė e she andėrr veten me naj skenė, edhe gabon n'vend se me shku pėr palaēdo del bohet kėngėtar a kėngėtare.

http://www.youtube.com/watch?v=T5Y-6...eature=related
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-07-08, 23:14   #3
Prishtinasja_
 
Prishtinasja_'s Avatar
 
Join Date: 15-06-05
Location: Larg Prishtines
Posts: 11,614
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shyhrete Behluli

Shume e adhuroje ! Ka shume kenge te mira !

Do e veqoja kengen e "Nenes " e cila me pelqen shumeeee !

http://www.studentet.info/modules/mp...006-Nanes.html
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-07-08, 14:20   #4
rilinda
 
rilinda's Avatar
 
Join Date: 29-06-04
Posts: 15,657
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by Prishtinasja_
Shume e adhuroje ! Ka shume kenge te mira !

Do e veqoja kengen e "Nenes " e cila me pelqen shumeeee !

http://www.studentet.info/modules/mp...006-Nanes.html
Po valla tepėr kang e mirė. Besa t'mira jon edhe kangt "Pleqnia" edhe "Bija o moj bija"

Qesaj i thuhet muzikė qė ta knaq veshin (edhe synin )
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-06-09, 23:12   #5
thellenza
 
Join Date: 12-05-08
Location: Te pellumbi
Posts: 4,678
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Shyhrete Behluli

Nonagjyshe qe po mendon se eshte hala nuse, tullusum eshte bo.. edhe pse eshte kengetare e mire.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.

Last edited by thellenza; 30-06-09 at 23:19.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-07-09, 09:42   #6
Xuki
Moderator
 
Xuki's Avatar
 
Join Date: 12-07-05
Posts: 10,980
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by thellenza
Nonagjyshe qe po mendon se eshte hala nuse, tullusum eshte bo.. edhe pse eshte kengetare e mire.

hahhahahahahahah, qė m'shtine me keshė edhepse njet nuk e kam pasė!!

I ka disa kėngė tė mira....
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-07-09, 09:45   #7
Makresh
 
Makresh's Avatar
 
Join Date: 12-01-09
Location: ..
Posts: 5,727
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Po thon qe ftyren krejt Polistiren t'polivinilit e kae
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-07-09, 15:54   #8
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Shyhrete Behluli

http://www.youtube.com/watch?v=jhj5xlGw9E8

http://www.youtube.com/watch?v=a-LMWrERviI - Pyes per ty


http://www.youtube.com/watch?v=F2sVsJl5Tgo- Iku beqaria

http://www.youtube.com/watch?v=MOYCYOImiXk
__________________
"Someone like You....."

Last edited by Amina; 04-07-09 at 15:56.
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-07-09, 15:59   #9
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by thellenza
Nonagjyshe qe po mendon se eshte hala nuse, tullusum eshte bo.. edhe pse eshte kengetare e mire.
Sic po ndegjohet zeri nuk po plaket fare:

http://www.youtube.com/watch?v=o8LCoL7ELLE
__________________
"Someone like You....."

Last edited by Amina; 04-07-09 at 16:00.
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-07-09, 15:28   #10
thellenza
 
Join Date: 12-05-08
Location: Te pellumbi
Posts: 4,678
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by Amina
Sic po ndegjohet zeri nuk po plaket fare:

http://www.youtube.com/watch?v=o8LCoL7ELLE
Thoshte gjyshi im, nuk ka kurgje me keq kur te plaket trupi, por nuk te plaket mendja.. ksaj shyqyr as zoni nuk ju paska plake pra. E di qe realiteti eshte i hidhur, por gjyshe ish, nuk po i ka hije si nuse.

Quote:
Originally Posted by Xuki
hahhahahahahahah, qė m'shtine me keshė edhepse njet nuk e kam pasė!!

I ka disa kėngė tė mira....
qiti 5 euro qe te shtina me keshe pa e pase ndermend.. por vallahin qajo nuk witz ke, gjyshe eshte pernjeme
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-07-09, 20:22   #11
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Titulli: AW: Shyhrete Behluli

[quote=thellenza]Thoshte gjyshi im, nuk ka kurgje me keq kur te plaket trupi, por nuk te plaket mendja.. ksaj shyqyr as zoni nuk ju paska plake pra. E di qe realiteti eshte i hidhur, por gjyshe ish, nuk po i ka hije si nuse.Po thu hije nuk i ka a, hmmmm nashta nuk po shoh mire une

__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-07-09, 22:51   #12
thellenza
 
Join Date: 12-05-08
Location: Te pellumbi
Posts: 4,678
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Default AW: Titulli: AW: Titulli: AW: Shyhrete Behluli

[quote=Amina]
Quote:
Originally Posted by thellenza
Thoshte gjyshi im, nuk ka kurgje me keq kur te plaket trupi, por nuk te plaket mendja.. ksaj shyqyr as zoni nuk ju paska plake pra. E di qe realiteti eshte i hidhur, por gjyshe ish, nuk po i ka hije si nuse.Po thu hije nuk i ka a, hmmmm nashta nuk po shoh mire une

Jo nuk besoj se nuk po sheh mire, por me siguri nuk i shohim gjerat njesoj ne dyja, vetem kaq.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-07-09, 14:48   #13
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Titulli: AW: Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by thellenza
Jo nuk besoj se nuk po sheh mire, por me siguri nuk i shohim gjerat njesoj ne dyja, vetem kaq.
Sigurisht
__________________
"Someone like You....."

Last edited by Amina; 07-07-09 at 14:49.
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-07-09, 14:53   #14
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AW: Shyhrete Behluli

Quote:
Originally Posted by Amina
Sic po ndegjohet zeri nuk po plaket fare:

http://www.youtube.com/watch?v=o8LCoL7ELLE
Nuk po i plaket zeri, besa as ajo vet nuk po plaket.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-07-09, 14:56   #15
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,555
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shyhrete Behluli

Ehh vendasja ime ,,,, te ne kendohet vella


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 06:03.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.