Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
User Name
Password
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmeReply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-06-09, 17:49   #151
Peja-Boy
 
Join Date: 15-03-07
Posts: 13,833
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Peja-Boy
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by lovely
Diqysh tona odat dashti Zoti e i bonem, veq t qityne gjynahave jo Hajt thashe sevap qitu nashta ngjehet

Ju qe nuk jeni qisishne, mos gaboni me e shti kamen ktu asi gishtin


p.s. Me shprese se nuk do t preket kush, veq per qerkuz e bana kete ode

me nderime per te gjithe

lovely
Sjam Vejan as Vejushk por Teme shume prekese po duket !!

E sidomos Ky Text
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 17-07-09, 22:25   #152
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a jeni ksajdeeee
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-07-09, 00:45   #153
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Poooooo oooooooooooj pusajk ketu jam qe a spom sheh aaaaaa
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-07-09, 01:15   #154
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

shfletuesi vejan je aaaa
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-07-09, 10:09   #155
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

hahahahahahahahaha

qysh po kaperceni?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-07-09, 06:21   #156
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Dallandyshja_718's Avatar
 
Join Date: 17-10-08
Location: Ne perendim... :D:)
Posts: 4,333
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Ahhh si e kane jeten edhe keta,,, por mos j'u besofsha
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-07-09, 14:48   #157
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by lovely
Diqysh tona odat dashti Zoti e i bonem, veq t qityne gjynahave jo Hajt thashe sevap qitu nashta ngjehet

Ju qe nuk jeni qisishne, mos gaboni me e shti kamen ktu asi gishtin


p.s. Me shprese se nuk do t preket kush, veq per qerkuz e bana kete ode

me nderime per te gjithe

lovely
A preket ajo nuk e di,por cka dij,eshte se me nji vakt kur e kena planifilue temen e VEJUSHKAVE ,a ,ka qene e hapur nga VUSHTRRIU, eshte mbyllur si arsyja qe nen VEJUSHKAT jane dhe nenat e deshmoreve.........kan qene dhe jan ende,siq kan qene dhe jan ende vejushka normale te jo deshmoreve,e tash le te dale naj MODERATOR dhe le t'ma jape pergjegjen PSE TASH PO,ATEHERIT- JO - >>>>> ME EGZISTUE KJO TEME ,ani qe egziston gati 1 vjet.....!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Last edited by turisti; 19-07-09 at 14:51.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-07-09, 17:26   #158
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

a po mun bani gajret
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-09-11, 21:56   #159
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by emine View Post
a po mun bani gajret

Emine sivjet hiq mire si kame punet !!!!

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-09-11, 22:08   #160
Luana
Luanesha
 
Join Date: 09-11-03
Posts: 14,570
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Default Oda e vejanave dhe vejushkave

Une njerin po du me e len vejan , he ishalla para se me ardhe dimri i ngjet ...hahahhaah
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-09-11, 23:49   #161
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,251
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by Luana View Post
Une njerin po du me e len vejan , he ishalla para se me ardhe dimri i ngjet ...hahahhaah

Eh ēfar fati ksihte pasur njeni - nje mbremje e fiton lloton dhe pas 5 minutave i vdes gruja - Mos po e kam ket fat edhe une sonte me Euromilion ahhahaha - JO bre se vejan zor a hahahaha
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-09-11, 00:00   #162
Hajra
Guest
 
Posts: n/a
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

....Oqian te lutem dil prej ksaj ode se nuk eshte per neve edhe ishalla kurr nuk bahemi per kete vend hahahah...
  Reply With Quote
Old 10-09-11, 00:02   #163
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by Hajra View Post
....Oqian te lutem dil prej ksaj ode se nuk eshte per neve edhe ishalla kurr nuk bahemi per kete vend hahahah...
Ishalla ...
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-09-11, 00:31   #164
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Quote:
Originally Posted by Hajra View Post
....Oqian te lutem dil prej ksaj ode se nuk eshte per neve edhe ishalla kurr nuk bahemi per kete vend hahahah...
Dilni se nuk ju thirra juve erdha vet e para qy ... su met njeri as mi kajt hallet kishe ti ma beson ???

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-09-11, 00:35   #165
e_martumja
Merita
 
e_martumja's Avatar
 
Join Date: 13-04-05
Location: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Posts: 19,505
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Oda e vejanave dhe vejushkave

Buqe mendova se je qu jerem qe ke hy ne kete teme ik mos te sheh naj kush mendon se je vejushk


__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 16:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.