Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-10-08, 19:20   #1
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
selvija's Avatar
 
Join Date: 21-07-06
Location: Suomi
Posts: 28,059
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Default Pershkruani nje nat Romantike

muzik te leht dhe te ngroht ne sfond..

Te hanim buke me qirinje ne tavoline..

Pas darkes te ulemi ne kolltuk te mbulohemi me batanije edhe te shikojme nje filem romantik ose komedi.

Un Do preferoja nje nat vere ne breg detit me henen plot!ne qetesin e nates dhe zhurmen e detit ulur ne rer ne qetsi dhe hapsir te shprehnim ate qe ndjejm per njeri tjetrrin!Do ti thoja pa pushim TE DUA


selvija Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 10-10-08, 16:29   #2
Mademoiselle
 
Join Date: 03-10-08
Posts: 86
Mademoiselle i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Nė njė mbrėmje tė errėt dimri, tė shkosh nė sheti nė pyll. Ku nė dritat e neonit duket sikur po bie borė 3 herė mė shumė .
Mademoiselle Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-10-08, 20:51   #3
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Hmmmmm,
nje nate vjeshte ...rezervim i tere restoranit vetem per dy persona...muzike e lehte instrumentale ...qirinje te ndezur gati ne cdo ane...
Lule perrreth,,,per darke e porositur dicka shume speciale...

Eh romantike he romantike

Etj etj etj...keshtu pak ne pika te shkurta...shkrova nje ide qe eshte shume pran realitetit..nuk shkova me te pamunduren...naj Hollivud a naj Havai...se imagjinata nuk ka kufi


Ps;Restoranti PURO ne Prishtine eshte ideal per nje mbremje te tille
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-10-08, 21:03   #4
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Per mua nje nate romantike do te ishte ne nje ishull( ndoshta Havai),vetem une dhe ai i gzumi heheheheh
Me nje zjarr te ndezur, nje bisede filozofike e tjerat zhvillohen sigurt heheheh
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-10-08, 21:07   #5
dino ch
 
Join Date: 10-10-08
Posts: 1
dino ch i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

tung me pelqej shum mendimi juaj
dino ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 10-10-08, 21:12   #6
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Amina's Avatar
 
Join Date: 16-10-06
Location: Gjermani
Posts: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Quote:
Originally Posted by dino ch
tung me pelqej shum mendimi juaj
Dino ne qofte se mendove per postimin tim, flm. Po nuk shkrove mendimin tend?
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-08, 00:02   #7
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,260
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Mbremje...

Ruges se qytetit bora mbulon floket tona, edhe qerpiket marrin lageshtine nga gerfellazet. Qetsia jep kuptimin e romances nen dritat ku ferfellisen fluskat. Kur duart "shtangen "se jashtmi e "digjen" ne te prekur! Kur ...
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Last edited by Bond; 13-10-08 at 12:45.
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-08, 00:59   #8
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
selvija's Avatar
 
Join Date: 21-07-06
Location: Suomi
Posts: 28,059
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

..... kur nje nate e kendeshme sikuri ishte kjo,,por pa pritut erdhe me shtepi leshuam nje DV ishte nje film horror e cili emocionet u nderpen pa dashje dhe qellim,, dhe disi filloj ai film te me bente pershtypje dhe vendosa ta shikoj deri ne mbarim pas pak kur shikove ti ishe ne gjum te thell,,dhe ajo nat keshtu mbet ne perfundim.....

Last edited by Bond; 13-10-08 at 12:45.
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-08, 10:58   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-10-08, 11:12   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-10-08, 12:43   #11
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Piknik te kalaja..........
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-10-08, 18:45   #12
ritta
 
Join Date: 02-09-08
Location: dikund ne tok
Posts: 2,675
ritta has disabled reputation
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Nje nate e qete vere, ne nje plazhe te shkret ku gjendemi vetem ne te dy, nen henen dhe yjet qe pasqyrohene ne fytyren e detit, bisede e qete qe nganjher na nderpret zhurma e valeve qe perplasen ne reren e brisht, e zemrat rrahin si te cmendura ...................
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-10-08, 21:22   #13
luckyman
 
Join Date: 18-03-07
Posts: 3,371
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

[QUOTE=selvija]

[/B]Te hanim buke me qirinje ne tavoline..

Selvi mu ma shume ma konda buken me eurokrem !!buke me qira skom honger hala

Last edited by luckyman; 15-10-08 at 21:23.
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-10-08, 21:50   #14
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
selvija's Avatar
 
Join Date: 21-07-06
Location: Suomi
Posts: 28,059
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

Nje nate ne VENECIA...

http://uk.youtube.com/watch?v=5egMLdk6r24

selvija Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-10-08, 22:02   #15
lyra2
 
Join Date: 28-04-07
Location: Aty ku e kam vendin...
Posts: 6,246
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Pershkruani nje nat Romantike

..n'pleme pa tavan,duke i numru yjzit..:P;P:P


__________________
...

Last edited by lyra2; 16-10-08 at 22:03.
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 09:22.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.