Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
User Name
Password
Tema tė vjetra Arkivi i forumitClosed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-07-10, 15:35   #436
GURI SYLAJ
Moderator
 
GURI SYLAJ's Avatar
 
Join Date: 21-03-05
Location: Gjermani
Posts: 10,696
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Vallha- boll pak sene!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Old 11-07-10, 15:37   #437
sheqerka_
 
Join Date: 10-07-10
Location: gjithandej
Posts: 31
sheqerka_ i dashursheqerka_ i dashursheqerka_ i dashur
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

xhinse bluze
sheqerka_ Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:39   #438
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Tash sa u ktheva nga nje darsem qe e patem....ende i kam veshe dimijat e bardha,kmishen e dredht me oja edhe jelekun e arit...at lulen qe e pata ne kry e hjeka se nuk mujta ma me e duru
Elina Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:41   #439
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Tash sa u ktheva nga nje darsem qe e patem....ende i kam veshe dimijat e bardha,kmishen e dredht me oja edhe jelekun e arit...at lulen qe e pata ne kry e hjeka se nuk mujta ma me e duru
Dile te shohe i here,po te paramendoje si barbi kukulla me dimija...
doGzona Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:41   #440
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Tash sa u ktheva nga nje darsem qe e patem....ende i kam veshe dimijat e bardha,kmishen e dredht me oja edhe jelekun e arit...at lulen qe e pata ne kry e hjeka se nuk mujta ma me e duru
Dile te shohe i here,po te paramendoje si barbi kukulla me dimija...
doGzona Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:43   #441
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by doGzona
Dile te shohe i here,po te paramendoje si barbi kukulla me dimija...
Dile te shoh ke deraa, se ka ardhen veraaa

Pershendetje doGzana, Elina , andej kendej :D:D:
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:50   #442
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by doGzona
Dile te shohe i here,po te paramendoje si barbi kukulla me dimija...


Qe kshyrem....a po te dokna far nusje a joLabi te pershendes edhe une :)
Elina Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:52   #443
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by LABI
Dile te shoh ke deraa, se ka ardhen veraaa

Pershendetje doGzana, Elina , andej kendej :D:D:
Dile te shoh ke dera,shkojm per manaferra, diile i here ma hjek merakun, kaperce i here pragun..:D

Pershendetje gjithashtu LABI,kendej pse jo edhe andej...:D
doGzona Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:53   #444
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Qe kshyrem....a po te dokna far nusje a joLabi te pershendes edhe une :)

Oh lum baft vjehrra per ty , syri i keq mos te pafte...
doGzona Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:54   #445
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Qe kshyrem....a po te dokna far nusje a joLabi te pershendes edhe une :)
Edhe une juve, shume shume !
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 20:58   #446
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Qe kshyrem....a po te dokna far nusje a joLabi te pershendes edhe une :)
Nom po dokesh edhe shyqyr si nuk tu ka qu qajo e keshme
nuse e palme i pershndet djemt kjo nuk lejohet nga vjerrat
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 21:03   #447
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Buqja_ch
Nom po dokesh edhe shyqyr si nuk tu ka qu qajo e keshme
nuse e palme i pershndet djemt kjo nuk lejohet nga vjerrat

Qe de,shuj se di me u bo edhe serioze une ...Vjehrren e kam ne pushim nuk me ka pa se hore me kish ba
Elina Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 21:07   #448
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by Elina
Qe de,shuj se di me u bo edhe serioze une ...Vjehrren e kam ne pushim nuk me ka pa se hore me kish ba


Po po te njoh a harrove aa
vjehrren ta hankt ni peshkaqen i madh

... sa erdha nga pishina jam sallamadi ne te veshne
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 21:14   #449
doGzona
 
doGzona's Avatar
 
Join Date: 23-03-05
Posts: 9,444
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Sa vjeherr e vshtir do behet Buqja...:D..pershendetje Buqe.


Une kam veshur skini jins, dhe nje kemish te gjate te bardhe...
doGzona Nuk ėshtė nė linjė  
Old 11-07-10, 21:25   #450
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ēka keni veshur pėr momentin ..?

Quote:
Originally Posted by doGzona
Sa vjeherr e vshtir do behet Buqja...:D..pershendetje Buqe.


Une kam veshur skini jins, dhe nje kemish te gjate te bardhe...
o sa e mire jam be ne krye tem po bajne nuset u knaqa me to
veq na shohim neper kojshi ma shume a harrove
edhe une ty shum e flm

.. sa ma holl jam vesh se nxet

,


__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!

Last edited by Buqja_ch; 11-07-10 at 21:25.
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:28.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.