Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
User Name
Password
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-12-08, 20:21   #1
ExCeLL-
 
Join Date: 20-01-08
Posts: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Default Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Deshta me dit mendimet e juja..


__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 17-12-08, 20:25   #2
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by ExCeLL-
Deshta me dit mendimet e juja..
mir oshte,po jo shum se nis e bahet njeri si i budallshem:(
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-08, 20:59   #3
Penelope
 
Penelope's Avatar
 
Join Date: 09-06-08
Location: Ne boten time
Posts: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

ahaha qfare pytje..po ma mire me qene i dashuruar e i lumtur, me njerin e duhur qe te ben te lumtur...
__________________
Love is difficult to find, easy to lose and hard to forget.
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-08, 21:33   #4
ExCeLL-
 
Join Date: 20-01-08
Posts: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by emine
mir oshte,po jo shum se nis e bahet njeri si i budallshem:(

Emine me ty jam qetu.. Bohesh i trullushem.. mbas te dashures.. dit per dit duhet me thirr tel hajde dalum ktu atje..phyy .. po ka ana tjeter edhe pa dashuri nuk jetohet :(
__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-08, 23:33   #5
Deanna
 
Deanna's Avatar
 
Join Date: 17-12-08
Posts: 30
Deanna i vlerėsuar jo keq
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Me mir osht mi vu zemres gur e me rujt dashnine per veti, se tja falesh dikujt a mos po ta din?
Deanna Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 00:06   #6
Bubulina
 
Join Date: 21-11-08
Location: Nuk jam ksajde...
Posts: 227
Bubulina i dashurBubulina i dashurBubulina i dashur
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by Deanna
Me mir osht mi vu zemres gur e me rujt dashnine per veti, se tja falesh dikujt a mos po ta din?
Jo ta din qysh jo,bile ka cka numron qyy
Bubulina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 00:55   #7
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Ma mire te mos jesh e dashurume, ēfar dashurie allahile
sen mire s'po nij te kerkush te ata qe jan t'dashurun ihaaaa
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 14:18   #8
Jana
Full LoVe...
 
Jana's Avatar
 
Join Date: 24-04-08
Location: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Posts: 31,039
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Po mir eshte me kan valla i dashuruar se diqysh ndihesh mir e krejt dyjeja rrafsh te bohet.....hahahah

Mir eshte me pas pran vetit personin qe e qmon dashurin qe ja dhuron....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 19:40   #9
ExCeLL-
 
Join Date: 20-01-08
Posts: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by Jana
Po mir eshte me kan valla i dashuruar se diqysh ndihesh mir e krejt dyjeja rrafsh te bohet.....hahahah

Mir eshte me pas pran vetit personin qe e qmon dashurin qe ja dhuron....


Hahaha po mir e ke, Jana Mirpo, Duhet mu kan personi duhur qe e don edhe t`don t`pershendes ;)
__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 19:42   #10
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Me mire te jesh sesa te kesh (luja shekspir luja)
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-12-08, 19:44   #11
LABI
Alone Ranger
 
Join Date: 05-01-04
Location: Kosove
Posts: 7,498
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by emine
mir oshte,po jo shum se nis e bahet njeri si i budallshem:(
eh valla tengjerja pa kapak s'jipet S'ka pak , (1 luge puthje, 2 buzqeshje, 3 perqafim... )

Ose krejt ose hiq
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Last edited by LABI; 18-12-08 at 19:44.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-08, 12:00   #12
ExCeLL-
 
Join Date: 20-01-08
Posts: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Quote:
Originally Posted by LABI
eh valla tengjerja pa kapak s'jipet S'ka pak , (1 luge puthje, 2 buzqeshje, 3 perqafim... )

Ose krejt ose hiq

Ja ke bo qetu si me qit ni cafe me pi hahaha :D
__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-08, 12:12   #13
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

A sen i mir a dashnija,po ku em gjet se,sa vjen ike vrap:P
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-08, 12:33   #14
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

No koment...Dashuria Vret Dashuria Sheron....
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-08, 13:01   #15
Alkimisti_ch
 
Alkimisti_ch's Avatar
 
Join Date: 07-06-08
Location: Univers
Posts: 1,457
Alkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashur
Default Titulli: Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?

Se a eshte mire apo jo te jesh i dashurar kjo mendoj se ska koment por se vendimtare eshte si te jetohet perher duke qen i dashuruar, kuptohet kte nuk po e them ne stilin e bletave qe vrapojne nga lulja ne lule per te thith nektarin.
Si do qe te jete dashurohuni fuqishem e per mua edhe fikni dritat, por kurre mos krijoni iluzionin se jeni e/ i dashuruar marrezisht, sepse pavijonet e klinikave psikiatrikec pastaj do ti gezoheshin kesaj dukurije...!

Dashuria e sinqerte dhe e fuqishme eshte ateher kur ajo zgjat me shume se sa vete jeta por problemi eshte se si ta deshmojme kete ndaj njeri-tjetrit.
Si do qe te jete DASHUROHUNI.


__________________
Qeveritaret jane valet, populli eshte era, shteti eshte anija, dhe koha eshte deti.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Alkimisti_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 11:33.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.