Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-01-10, 19:54   #46
~AnnA~
The End !
 
~AnnA~'s Avatar
 
Join Date: 11-11-08
Location: atje ku ndjehem e huaj...
Posts: 7,502
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

egiiii, per te qene e sinqerte, se kuptoj as une qellimin e temes!!!
Cfare ke dashur te thuash me kete" femerat ne net komunikojne" ?
Me ke komunikojne? Perse mos komunikojne? Edhe meshkujt e bejne kete???
Besoj s'do ishte shume e kerkuar, nese do kishe mundesine te shprehesh pak me preziz(qarte)..
Te pershendes!
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 14-01-10, 20:14   #47
egiiiii
 
egiiiii's Avatar
 
Join Date: 08-12-08
Posts: 139
egiiiii i dashuregiiiii i dashuregiiiii i dashur
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

tema osht e mbyllen me respekt .egiiii
__________________
kush qka te ban ban per veti
egiiiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 20:27   #48
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Shko msohu me shkrujt trullavic.

Quote:
Originally Posted by egiiiii
,,,,,,, shum mir je kah e din se jemi popull qe e urejmi njeri tjetrin si pershembull ti
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 20:52   #49
egiiiii
 
egiiiii's Avatar
 
Join Date: 08-12-08
Posts: 139
egiiiii i dashuregiiiii i dashuregiiiii i dashur
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Quote:
Originally Posted by roadrunner
Shko msohu me shkrujt trullavic.
,---------------------he mori selank e keqe se ti e smut ne kry se ty te pengon qdo kush ma trullavic se ti ktu skam pa mori kuqka plak ,, ki nevoj per psiholog oj e denegjerume ...mos mori je skllave qe pot pengojn shqiptart..
__________________
kush qka te ban ban per veti
egiiiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 20:55   #50
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

une selank jam, ama di me shkrujt hehehe....grrithu :D

Quote:
Originally Posted by egiiiii
,---------------------he mori selank e keqe se ti e smut ne kry se ty te pengon qdo kush ma trullavic se ti ktu skam pa mori kuqka plak ,, ki nevoj per psiholog oj e denegjerume ...mos mori je skllave qe pot pengojn shqiptart..
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:01   #51
egiiiii
 
egiiiii's Avatar
 
Join Date: 08-12-08
Posts: 139
egiiiii i dashuregiiiii i dashuregiiiii i dashur
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Quote:
Originally Posted by roadrunner
une selank jam, ama di me shkrujt hehehe....grrithu :D
----- oj plakuqk shko mamir edukoj femijt e tu ....e mos hi ktu me msu kerkon ---edhe ma mos me pengo mori mos je hashaklike qe tu kan merzit shqiptaret heheheh
__________________
kush qka te ban ban per veti
egiiiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:10   #52
Antika
 
Antika's Avatar
 
Join Date: 05-03-09
Location: ..n'kryeveni.
Posts: 1,907
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Quote:
Originally Posted by Elina
Hej po shpirt ne fyt jemi bre se di cka na kofte...po kadalni deri sa te vjen Egiiiii e te nai t'fillon bilem pak qellimin e temes...e masandej debatojme ne menyre te nxehte sa te dojme
Ps;Jadore motrushe mpuq

F emrat ne net kumunikojn

..ec ec gutu gutu,se tash u pa qellimi i temes ,ec e kshire qish komunikojne F emrat ne net ahahahahahahahahah ,tibe edhe me shkrujten s'pu di qishti ahahahahahaha

hajde motrushe debatojme edhe nea si F emrat veq jo ne menyre te nxehte .
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:13   #53
egiiiii
 
egiiiii's Avatar
 
Join Date: 08-12-08
Posts: 139
egiiiii i dashuregiiiii i dashuregiiiii i dashur
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Quote:
Originally Posted by roadrunner
Shume mir e ke qellu temen, se perime qesi femra si ti, qe leje se sdijn me shkrujt, po edhe vijn tregojn se ne qfar ambienti jane rrit, definitivisht nuk bon interneti :D...
...................ki nevoj per psiholog shko mos te bahet von se qysh ja ki nis vallah krejt prej ktuhit ki mej qit jasht hehehehh
__________________
kush qka te ban ban per veti
egiiiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:17   #54
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Pa pa pa koke fry si shume, paske honger pa kontroll, kjo inxhja selank s'kam mjel moti tybe, tutna po m'jesin ne dore, shko naj mzat te bon hajr se F emrat skane terapi per ty...ke nevoj per nje terapi shfryrese, te un sun gjen ilaqQuote:
Originally Posted by egiiiii
...................ki nevoj per psiholog shko mos te bahet von se qysh ja ki nis vallah krejt prej ktuhit ki mej qit jasht hehehehh
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:20   #55
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: F emrat ne net kumunikojn

allahile qka kini,a jeni ni shpi e po ju qet vjerra me gatu e ba punte a.leni brhe kto llafe se sa deshta me ba naj dert qetu,koka ka zihet qevish:S
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:28   #56
wiktor
 
Join Date: 22-11-09
Posts: 33
wiktor
Default AW: Titulli: F emrat ne net kumunikojn

Quote:
Originally Posted by egiiiii
...................ki nevoj per psiholog shko mos te bahet von se qysh ja ki nis vallah krejt prej ktuhit ki mej qit jasht hehehehh


si nuk i shkon askuj ne mendje te pyes pse kumunikojn femrat ne net.
wiktor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-01-10, 21:33   #57
wiktor
 
Join Date: 22-11-09
Posts: 33
wiktor
Default AW: Titulli: F emrat ne net kumunikojn

egiiii kjo form e komunikimit nuk eshte pertu lavderuar por sejcili ne ket form prezenton vetvehten dh ektu ke mundesi te lezohet kjart edukata e dobet dhe ajo e persosur dhe e avansuar .

Last edited by wiktor; 14-01-10 at 21:36.
wiktor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 09:34   #58
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net komunikojn.....

askush nuke mund ta ndaloje gjuhen e komunikimit,as sundimet me barbare skan munde te mbyllin gojen askujte,me rendsi eshte qe nese komunikojme te mos ofendojme tjeret,duke dite qe ne ket mes ka lloje lloje edukimesh e nivelesh qe njerzit i sjellin ketu,as une smundem te jem ma e mire nese dua ta mbyyll t gojen te thuash ate qka mendone,po nje gje munde ta bej nje njeri,te mos hy ne thes me nje qe si takone nivelit tij/saj,,,,,,edhe ne familjet te te mira ka zenka dhe mosmarrveshje,pse jo ktu jemi nje familje e madhe ,,,,,,
tema jo qe eshte e nxehte po i ngjane femijve ne kopsht qe zihen per lojna,spaku ktu per asgja so e nevojshme zenka,nese keni punte dhe familjet e jueja mire ,aspak sju interesojne grat apo tjeret ,thjeshte njeri i paknaqune me jeten e vete ja nxa udhen cdo kush,,,,,
ju uroi diskutim te kendshem,pse jo edhe femrat duhen te jen pjes e netit dhe dikutimev,nese mendoni se ndalohet kjo,dijeni qe keni humbe betejen ,,,,,dhe keni perule veten tuaj,familjet tueja..
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 09:43   #59
roadrunner
Shote Galica
 
roadrunner's Avatar
 
Join Date: 07-09-09
Location: N'dor t'dades tem
Posts: 9,742
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net komunikojn.....

Emine, kush te la ty me hy ketu hahaha, kon e ke vet hahahahahha :D


Emine, ngo pak Kaltrina Selimin, Ditelindja :D
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-01-10, 09:46   #60
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Femrat ne net komunikojn.....

Quote:
Originally Posted by roadrunner
Emine, kush te la ty me hy ketu hahaha, kon e ke vet hahahahahha :D


Emine, ngo pak Kaltrina Selimin, Ditelindja :D
une dejm jam gjet ven e pa vend,pse kush e ka ditlindjen moje,


emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:15.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.