Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
User Name
Password
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-08-10, 23:52   #61
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by Guri i madh
hhhaa zgjedhsit kryesor i ka ne drenic po edhe malisheva


kur them ne drenic e perfshij nga fshati SHAL deri ne RUNIK


u mundova me e gjet vin ajrore ma te gjat te dtrenices


Pemishta eshte kufiri ne mes drenices dhe dukagjinit.


Pemishta e Skenderajit dhe e istogut

Sohogerlla e Skenderajit dhe Istogut

Fatkeqsisht Pemishta ka mbet e lana pas dore Kryetari i Skenderajit thot jeni Pjese e istogut dhe ata duhet te infestojn, istogut thot jeni pjese e skenderajit ata duhet te ua shtrojn rrugen. Kur te vjen puna per me mbledh tatimet komunale vijn te dy palet !? Haj medet po shume po heq ky popull me hajna.


:D Guri i Madh mos na e zvogelo drenicen hahahahaha 5 km jan te medhaja Runiku eshte 5 Km me afer Skenderajit. Njehere vjen runiku pastaj vjen Pemishta ish Padalishta
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 23-08-10, 00:00   #62
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by shfletuesi_
Pemishta eshte kufiri ne mes drenices dhe dukagjinit.


Pemishta e Skenderajit dhe e istogut

Sohogerlla e Skenderajit dhe Istogut

Fatkeqsisht Pemishta ka mbet e lana pas dore Kryetari i Skenderajit thot jeni Pjese e istogut dhe ata duhet te infestojn, istogut thot jeni pjese e skenderajit ata duhet te ua shtrojn rrugen. Kur te vjen puna per me mbledh tatimet komunale vijn te dy palet !? Haj medet po shume po heq ky popull me hajna.


:D Guri i Madh mos na e zvogelo drenicen hahahahaha 5 km jan te medhaja Runiku eshte 5 Km me afer Skenderajit. Njehere vjen runiku pastaj vjen Pemishta ish Padalishta
ket fshat nuk po e di po pas runikut vjen rakoshi e pastaj dubrava ka koh te gjat qe andj nuk kam udhtue ndoshta edhe kam harrue naj venbanim tjter


po prej SHALE ish SEDLLARI deri te rakoshi quhet drenic bile ktu jan zgjedhsit kryesor te PDKes


ne komunat tjera ka pak


po edhe nese dalim ne protesta esht kot se kto shtetet e kuintit ja kan lexue HASHIMIT letrat ne gjep i etshem per karrik po edhe per korrupcion e krim te organizuar , ata i kryjn punt si dojn vet


nese hashimi i kundershton ata i thojn ne kemi informata per korrupcion e dikush ka me u burgos

e hasha duhet me hesht
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin

Last edited by Guri i madh; 23-08-10 at 00:01.
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 00:05   #63
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by Guri i madh
ket fshat nuk po e di po pas runikut vjen rakoshi e pastaj dubrava ka koh te gjat qe andj nuk kam udhtue ndoshta edhe kam harrue naj venbanim tjter


po prej SHALE ish SEDLLARI deri te rakoshi quhet drenic bile ktu jan zgjedhsit kryesor te PDKes


ne komunat tjera ka pak


po edhe nese dalim ne protesta esht kot se kto shtetet e kuintit ja kan lexue HASHIMIT letrat ne gjep i etshem per karrik po edhe per korrupcion e krim te organizuar , ata i kryjn punt si dojn vet


nese hashimi i kundershton ata i thojn ne kemi informata per korrupcion e dikush ka me u burgos

e hasha duhet me hesht

Hajri e daft pra. Keq e paska punen Hasha boll tyben. Veq se besoj qe mundet me jetu gjat me gjithe kete ankth qe paska gjithe nen presion te kuintit :)
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 00:15   #64
Marco
Banned
 
Marco's Avatar
 
Join Date: 26-06-06
Posts: 995
Marco i dashurMarco i dashurMarco i dashurMarco i dashur
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by shfletuesi_
Pemishta eshte kufiri ne mes drenices dhe dukagjinit.


Pemishta e Skenderajit dhe e istogut

Sohogerlla e Skenderajit dhe Istogut

Fatkeqsisht Pemishta ka mbet e lana pas dore Kryetari i Skenderajit thot jeni Pjese e istogut dhe ata duhet te infestojn, istogut thot jeni pjese e skenderajit ata duhet te ua shtrojn rrugen. Kur te vjen puna per me mbledh tatimet komunale vijn te dy palet !? Haj medet po shume po heq ky popull me hajna.


:D Guri i Madh mos na e zvogelo drenicen hahahahaha 5 km jan te medhaja Runiku eshte 5 Km me afer Skenderajit. Njehere vjen runiku pastaj vjen Pemishta ish Padalishta

HAHA Valla met vertet kum kesh me ket Postim Shfletuesi, kur vjen koha me bo pages vin dyjat a keshtu kerkush sjav qel deren hahahah
Marco Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 00:20   #65
Daglasi
 
Join Date: 17-07-10
Posts: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by shfletuesi_
Pemishta eshte kufiri ne mes drenices dhe dukagjinit.


Pemishta e Skenderajit dhe e istogut

Sohogerlla e Skenderajit dhe Istogut

Fatkeqsisht Pemishta ka mbet e lana pas dore Kryetari i Skenderajit thot jeni Pjese e istogut dhe ata duhet te infestojn, istogut thot jeni pjese e skenderajit ata duhet te ua shtrojn rrugen. Kur te vjen puna per me mbledh tatimet komunale vijn te dy palet !? Haj medet po shume po heq ky popull me hajna.


:D Guri i Madh mos na e zvogelo drenicen hahahahaha 5 km jan te medhaja Runiku eshte 5 Km me afer Skenderajit. Njehere vjen runiku pastaj vjen Pemishta ish Padalishta

As ky fshat Pemishta ish Padalishta ,si shumica e fshatrave te KOSOVES,nuk e pagujn tatim pronen,as tjerat obligime ndaj pushtetit qendror apo lokal,se po thojn hajnat jan ne pushtet,pa mar parasysh se cila parti esht ne pushtet,

po thojn keta jan hajna,e nuk dham, se per veti pi dojn, e jo per shtet,apo per zhvillim te komunes.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 00:23   #66
shfletuesi_
Djale Drenice
 
shfletuesi_'s Avatar
 
Join Date: 21-10-08
Location: Nė vėndin e ngjarjeve
Posts: 20,904
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to shfletuesi_ Send a message via MSN to shfletuesi_ Send a message via Yahoo to shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by Daglasi
As ky fshat Pemishta ish Padalishta ,si shumica e fshatrave te KOSOVES,nuk e pagujn tatim pronen,as tjerat obligime ndaj pushtetit qendror apo lokal,se po thojn hajnat jan ne pushtet,pa mar parasysh se cila parti esht ne pushtet,

po thojn keta jan hajna,e nuk dham, se per veti pi dojn, e jo per shtet,apo per zhvillim te komunes.

Jo jo por kur te duhet ndonje dokument te thot ma sjell tatimin mbi prone :) Edhe te duhet me pagu te pakten gjysmen e shumes qe ke borgj ndaj shtetit :)
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 00:29   #67
Daglasi
 
Join Date: 17-07-10
Posts: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by shfletuesi_
Jo jo por kur te duhet ndonje dokument te thot ma sjell tatimin mbi prone :) Edhe te duhet me pagu te pakten gjysmen e shumes qe ke borgj ndaj shtetit :)

Ateher mire esht ,por prap thojn me keta e ata jam bashke,sa e din qe ai e ka pague dhe e mer dokumetacionin e vllaut ,edhe keshtu bajn.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 08:12   #68
Biznismeni
 
Join Date: 07-04-10
Posts: 90
Biznismeni i dashurBiznismeni i dashurBiznismeni i dashur
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Mirmengjesi Guri !

Si duket me paske keqkuptu pakez , nuk ki nevoj me mi tregu mu servilat e Udbes e Oznes , se un i njoh ata qe jon nga komuna e ime , po un kerkova me me tregu nga kjo list qe qenka n“internet sa prej tyre jan drenicak e sa nga regjionet tjera , qellimi ashte me ba njo krahasim se ku ka pas ma shum ksi tipash , n“drenic apo tjeterkund.

Me t“mira i nderum

ps. Brahim Terrnavci nuk ka qen Ballist po Partizan , po kure ka pa se qka po zihet n“kosove u ra n“koflikt me Udbashat e dukagjinit e ata e kan qu n“golli otok .

sa per informin po te tregoj se thojshin ky ( Brahimi ) e blejke gazeten e e lexojke per mrapsht e kure e qortojshin , ky jau kthejke se mar e lexon gjithkush po mrapsht ashte zor me lexu.

wink wink
Biznismeni Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-08-10, 23:07   #69
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by Biznismeni
Mirmengjesi Guri !

Si duket me paske keqkuptu pakez , nuk ki nevoj me mi tregu mu servilat e Udbes e Oznes , se un i njoh ata qe jon nga komuna e ime , po un kerkova me me tregu nga kjo list qe qenka n“internet sa prej tyre jan drenicak e sa nga regjionet tjera , qellimi ashte me ba njo krahasim se ku ka pas ma shum ksi tipash , n“drenic apo tjeterkund.

Me t“mira i nderum

ps. Brahim Terrnavci nuk ka qen Ballist po Partizan , po kure ka pa se qka po zihet n“kosove u ra n“koflikt me Udbashat e dukagjinit e ata e kan qu n“golli otok .

sa per informin po te tregoj se thojshin ky ( Brahimi ) e blejke gazeten e e lexojke per mrapsht e kure e qortojshin , ky jau kthejke se mar e lexon gjithkush po mrapsht ashte zor me lexu.

wink wink


BIZNISMEN


ju nuk keni aspak njohuri per kosoven e regjionet e kosoves ,shkavi nuk i ka zgjedh viktimat se cilit redhion i takojn


kjo lufta e fundit ma shum e ka godit DUKAGJININ e anadrinin se DRENICEN


kemi mundsi me mbledh fakte argumente

ti e din per drenicen dikush tjter e din per regjionin e vet per te cilin ju nuk dini asgjė
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-08-10, 16:48   #70
Shpat
Prishtinas.
 
Join Date: 27-05-08
Location: Shteti mė i ri.
Posts: 563
Shpat has disabled reputation
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Turpi me ne krye njė mercenar,menjeherė pas luftes filloj me shantazhe dhe duke u marrė me reket edhe sot,ku shumica e bizneseve e kane obligim tė i ndajnė nje sasi tė madhe parash, te kundėrten do pesojne banda qe udhėheq ky njeri!
Ramush Haradinaj mundohet ti qeroj hesapet me ēdo kend qe flet te verteten,pasi shume nga ato nuk i pėrshtaten.
__________________
Luftėn e fitova , fenė e ruajta.
Shpat Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 26-08-10, 23:41   #71
Daglasi
 
Join Date: 17-07-10
Posts: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by Shpat
Turpi me ne krye njė mercenar,menjeherė pas luftes filloj me shantazhe dhe duke u marrė me reket edhe sot,ku shumica e bizneseve e kane obligim tė i ndajnė nje sasi tė madhe parash, te kundėrten do pesojne banda qe udhėheq ky njeri!
Ramush Haradinaj mundohet ti qeroj hesapet me ēdo kend qe flet te verteten,pasi shume nga ato nuk i pėrshtaten.


Keto cka ki shkrue ti, jan te thaqit,krasniqit qe esht afer mu ba milioner ,sipas vet ka deklarue pasurin, e azem syla etj etj,keta punetor paguhen extra edhe ka ni rroge vec me shpif se kinse te Ramushit e te AAK--se jan,se tash momentalisht esht fakt, qe esht partia e vetme ne Kosove qe po shkon tu u rit ,sidomos askund ne evrope ska ndodhe qe ni parti ,nga zgjedhjet ne zgjedhje ,per 2 vjet mu rit me 90%,po keshtu u kan edhe partia komuniste e SHqiperise mbas luftes se dyte boterore,me shpifje e akuza te me te dryshme per ballin kombetar e me cdo mjet me arit ne pushtet e me bajt pushtetin,

AAK e dha pushtetin si burrat si i ka hije demokracis,por keta te pdk.se,
me ne krye me thaqa,krasniqa,syla,limaj,po thojn nuk e dhajm pushtetin pa e ba lufte ,si ne SHqiperi aleatet e tyne pssh qe e djegen SHqiperin 1997,
kjo per fat te keq ka me ndodhe te na ,ma se largu 3 vjet .
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-08-10, 01:08   #72
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Join Date: 06-01-08
Location: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Posts: 11,665
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

e kush ke krenaria e kosoves
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-08-10, 02:45   #73
valiii
 
Join Date: 24-12-06
Posts: 3,777
valiii has disabled reputation
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Quote:
Originally Posted by teutaA
e kush ke krenaria e kosoves
Krenaria e tu kosovs eshte KUPI me Xhavit zhaben edhe "themeluesin e uēkurashve" Azemin e sylve :))
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-08-10, 22:00   #74
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

AAK, gjithnje ka qene parti e coroditur, mirepo kjo po del ne pah me shume prej shkuarjes se Ramushit ne Hage.Ndersa Blerim Shala nuk ka shance te vie ne shprehje duke marr parasysh banditet te cilet e rrethojne.

PS Ramushi ne nje vend ka thene: nese shpetoj nga Haga edhe Dauti (vellai I vet) une ka gjasa te behem kryeminister.
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-08-10, 16:53   #75
Daglasi
 
Join Date: 17-07-10
Posts: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: AAK Turpi i Kosovės

Ani pra,a esht e vertet qe keta ,te strellcit ja kan mar me deshire te motres,

motren XHavit Halitit,por xhavit haliti ,deri ne kohen e luftes ,nuk ishte pajtuar

me keta strellcit,te jet miq me ta,a ka mundesi qe dora e xhavit halitit ,i ka vra keta te strellcit,

se deri sa Ramushi ,formoj parti askush nuk thojke qe Ramushi i ka vra,

hajt tash shko qiti ballukes uij,se mos po te cof,o kesi kini ju te pdk-se,kete

kultur e te pashpirt jeni,qe ma shume e doni shkaun,se edhe traktor ju bleni,

se SHQIPTARIN qe esht ne opozit,apo kritik ndaj pdk-se,

mos je ti qe ki mbledh pare ,per vendlindja te theret,edhe tash me korupsion,

se une as anetar i thjesht i AAK-se ,nuk jam hala.

pdk jo veq turpi i KOSOVES ,por esht e keqja me e madhe e KOSOVES,

asgje skan bere shkijet,cka jan ka bajn pdk-se ,

AAK nuk ESHT TURPI I KOSOVES.

se nga pdk ka me shume anetar te kryesis,qe e kan te daluar me shkue ,udhetue ne SHBA e ne BE,se ne AAK.


__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.

Last edited by Bond; 30-08-10 at 17:00.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 21:29.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.