Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-12-11, 15:35   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,936
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Urime festat e fundvitit 2011

Gėzuar festat e fundvitit 2011 dhe fillimit te Vitit te Ri 2012.
Ne aspektin virtual ju uroj mė shumė mirėkuptim dhe tolerancė, kurse nė jetėn reale shumė shėndet dhe fat si dhe plotėsimin e tė gjitha dėshirave kolektive dhe atyre personale.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 14-12-11, 19:12   #2
winona
 
winona's Avatar
 
Join Date: 19-06-11
Location: Ne boten time.
Posts: 1,792
winona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Ju ua urojč te gjithe shqiptarve,pamarr perasysh bindjet e tyre politike e fetare, festat e fund vitit 2011.
Se vetem nje e te bashkuar jemi me te forte e kemi nje perspektive me te mire e me te sigurt!

Last edited by winona; 14-12-11 at 19:13.
winona Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-12-11, 19:03   #3
jEtA_1
My Eye
 
jEtA_1's Avatar
 
Join Date: 01-01-07
Location: Londer
Posts: 3,562
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Gjithashtu edhe une ju uroj festat e fundvitit te gjithe antarve te forumit duke ju deshiruar gjitha te mirat ne jet te ken shendet lumturi dhe plotsim te deshirave
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...

Last edited by jEtA_1; 15-12-11 at 19:04.
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-12-11, 22:51   #4
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,539
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Urime te mira per festat e fundvitit te gjithe antareve te forumit ....viti i ri te jete nje vite i suksesit si ne pune dhe realizim i endrrave dhe deshirave ......uroj te jete vite i mbare per tere shqiptaret ku do qe jane e kudo qe jetojne.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-11, 12:36   #5
jadore
 
jadore's Avatar
 
Join Date: 23-08-05
Location: universe
Posts: 7,225
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

kqyrni more cka me prune prej Allamoni bashkpuntoret e mij qe koperoj ..leter ne nje zarf edhe te shkruar me ngjyre ari bile

Frohe Weihnachten

activity is what makes the presence pleasant,
hope is what makes the future pleasant,
and memory is what makes the past pleasant,
Aristoteles

we would like to thank all our busuness partners colleagues and friends for dhe goot cooperation and assistance

demek
Aktiviteti ėshtė ajo qė e bėn te tashmen t e kėndshme,
shpresa ėshtė ajo qė e bėn tė ardhmen te kendeshme
dhe kujtesa eshte ajo qe e bene te kaluaren te kendshme ,

Aristoteli
edhe per fund kjo me mjaftoj , ju zgjas doren -a.

instead of Christmas presents we will agein make a donation to the association ..Freunde und Forderer Kinderkranken haus St. Marien ....e V .

edhe per Krishtlindjevet e tanishme t ne prap do te bejme nje donacion shoqates .. Miqt dhe bashkpuntoret per femijet e smure ne spitalin Shen Meria ..v

p.s.
mos thuni qe nuk jam humane edhe qe nuk kontriboj-a ,se paku 3.000 euro ndihme ne emrin tim po shkon a -se me heret si dhurat per keto raste all exkluziv ne hotelet me 5 yje ne cilin do shtet te Evropes ta paguanin pushimin vjetor ..
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Last edited by jadore; 17-12-11 at 12:38.
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-11, 15:06   #6
Neferta
 
Join Date: 22-06-09
Posts: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

......Gjthashtu ju uroj gezuar te gjithve

Last edited by Neferta; 17-12-11 at 15:06.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-12-11, 15:14   #7
sherri
J.H.N.K.SH
 
sherri's Avatar
 
Join Date: 13-06-05
Location: Rruga e qumshtit Nr- 3
Posts: 4,747
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Urime festat e fundvitit 2011

__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-12-11, 13:37   #8
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Albonita's Avatar
 
Join Date: 09-12-07
Location: Aty ku ndihem mire -->Split
Posts: 28,743
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Smile AW: Re: Urime festat e fundvitit 2011

__________________
(⁀‵⁀,) ♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø
.`⋎“ ø.•°*”˜˜”*°•.Asnjehere ma e Lumtur se Tani
☻/ ♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥♡ø.•*♡Ne Gjakun e zemres te Mamit
/▌♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥░ A ░░░░░ & ░░░░ L ░░░♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡
/ \


Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-11, 09:27   #9
Neferta
 
Join Date: 22-06-09
Posts: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Urime dimeri

Last edited by Neferta; 22-12-11 at 09:27.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-11, 18:34   #10
murrizi
 
murrizi's Avatar
 
Join Date: 18-04-05
Posts: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Do tė vije ajo ditė kėtu nė dardani ku shumė nga antarėt qė dikur rruheshin dy herė nė ditė do ti lėshojn mjekrrat aq tė gjata sa tė kujtosh se ku gjindesh.

P.s.
Festat si : Krishtlindjet, Bajrami i madh e i vogel, Pashkėt, Viti i ri janė festuar tradicjonalisht ndėr Shqiptarėt pa i nėnvleftėsuar ato, dhe ndaras.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-11, 19:26   #11
Skyfter
 
Skyfter's Avatar
 
Join Date: 07-03-08
Posts: 3,242
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Quote:
Originally Posted by murrizi View Post
Do tė vije ajo ditė kėtu nė dardani ku shumė nga antarėt qė dikur rruheshin dy herė nė ditė do ti lėshojn mjekrrat aq tė gjata sa tė kujtosh se ku gjindesh.

P.s.
Festat si : Krishtlindjet, Bajrami i madh e i vogel, Pashkėt, Viti i ri janė festuar tradicjonalisht ndėr Shqiptarėt pa i nėnvleftėsuar ato, dhe ndaras.
Ishe Robot i mire kete vit?


Kishte pyet Graffito nje Murator!


Toleranca PERSONALISHT te shpien ne kete rruge, Murriz Shypnia.


Paq nje vite te mire.


Urime te gjitheve pa dallim
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-11, 23:44   #12
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Per shume Mote Krishlindja,,,,dhe nje vit te ri me shendet,paq,dashuri dhe miresi ne zemrat tueja ,!!!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Last edited by emine; 22-12-11 at 23:44.
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-11, 23:56   #13
Daglasi
 
Join Date: 17-07-10
Posts: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Urime festat,ju deshiroj shendet,edhe shume fat....
te gjitheve,
sinqerisht.
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-12-11, 21:36   #14
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
lazdrani's Avatar
 
Join Date: 20-11-03
Location: EU
Posts: 10,580
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to lazdrani
Default Re: Urime festat e fundvitit 2011

__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-12-11, 22:06   #15
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2011

Urime urime :))


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 01:04.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.