Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
User Name
Password
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-12-11, 20:38   #1
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Muhallėt nė Gjakovė :

Muhalla e Hadumit (Hadum Ages)
Blloki i Ri
Muhalla e Qerimit
Muhalla e Haxhymerve (Haxhi Ymerit)
Muhalla e Geqarve
Muhalla e Cullakve
Muhalla e Honkes
Muhalla e Kusarve
Muhalla e Mulla Jusufit (ku gjindet edhe Muhalla e Cubave)
Muhalla e Sefes
Muhalla e Qylit
Muhalla e Mahmut Pashes
Muhalla e Avdurrhamon Buzes
Muhalla e Geces
Deshmorėt e Lirisė,
Rruga e Dibranve,


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 16-12-11, 20:39   #2
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Hahahahahahaha "mahalla e cullakve"
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:42   #3
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,260
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Quote:
Originally Posted by Zanzi/M View Post
Hahahahahahaha "mahalla e cullakve"

ēullakve - mendoj !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:43   #4
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Kur u rrzu Gjakovari prej 7-it kat e ka thirr grun e vet mos bon buk se ha ne spital.
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:44   #5
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Ni qift gjakovar dalin en piknik edhe naten flejin en shatorr. N’gjys t’nates e qon gruja burrin dhe pi thot:
Kqyr tenelt shka pe sheh?
Pi shoh honen, yjet thot djali ty desht mu bo romantik...
Mer trrullan a nuk pi sheh qe na kan vjedh shatorrin a?!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:45   #6
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,260
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Quote:
Originally Posted by emine View Post
Kur u rrzu Gjakovari prej 7-it kat e ka thirr grun e vet mos bon buk se ha ne spital.


E ka rujte mallin -se me e ēite eshte haram !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:45   #7
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Jan kan nja 3 te prizrenit edhe kan than hade shkojm te leshojm fore ne gjakov edhe tash kan shku i kan pa do femij edhe ju kan ba a mos e pat ni kamjon me majumuna ata femijt kan than pse a keni ra ju prej atij kamjoni a...
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:46   #8
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Nje Gjakovar vendos me hap nje shtepi publike dhe diten e par vjen nje klient dhe e pyet ku jane vajzat ,Gjakovari ia kthen :PO PUNOJ VETE DERI SA TI NXJERRI INVESTIMET!!!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:46   #9
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Ka shku gjakovari ne nje butik qe ka zbrithe, dhe e ka pas qe ka zbritje 20% . Ka ble mall ne vlere 1000 euro dhe kur ka shku te kaca me i pagu i ka thene shiteses a bon me i kthy mallin ne vlere 800€ dhe me e marr mallin ne vlere 200 euro falas se e rrok 20%
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 20:50   #10
emine
 
emine's Avatar
 
Join Date: 11-10-07
Posts: 37,400
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

uu kon plaku gjakovar nprag tvdekjes,edhe i vin djemt ahmeti,artani e arsimi,i afrohet edhe gruja edhe qika afer,
plaki ja nis ahmet a je ktuu??
ahmeti : po bab ktu jom
plaki : artan bir a je ktu??
artani : po bab edhe une ktuu jom..
plaki arsim a je ktuu tii ??
arsimi : po bab ktu jom..
plaki : plak a je ti edhe qika ktu afer meje see spo ju shoh???
plaka : po o plak ktuu jemi afer teje..
plaki : e kon hamomin e nanes e kini lan ndugaj ??
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 16-12-11, 21:08   #11
Zanzi/M
mire ....
 
Zanzi/M's Avatar
 
Join Date: 12-01-10
Location: Prishtine
Posts: 1,776
Zanzi/M has disabled reputation
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Me ta ra kuleta ne Gjakove si e merr? E shtyn me shqelem deri ne qytetin me ta afert.
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-11, 19:28   #12
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

o kan ni njeri edhe u shku ne embeltore edhe ja ka ba shitsit a ki torte 100 kat ja ka ba shitsi jo skem qashtu diten e par diten e diten dyt tu e vet edhe ni dit ja bon shitsi shefit po na vjen ni djal po thot a kini torte 100 kat a e bojm 1 edhe ja shesum ata bojn torten kur te vjen shitsi diten e tret a kini torte 100 kat ai i thot po ANI ISHALLA JU SHITET.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-11, 19:29   #13
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Shaipi: Kamarier sa kushton Red Bulli?
Kamarieri: 2 Euro
Shaipi: Ishalla t shitet, bima ni makiato t vogel
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-11, 19:30   #14
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

E pyet djali baben: "bab a i ki 5 euro?" Baba ja kthen: "4 euro!" Mama i thot: "3 euro, shka pet vyn 2 euro, qe merri 1 euro e kthemi 50cent"!:)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-12-11, 19:31   #15
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P

Quote:
Originally Posted by emine View Post
Muhallėt nė Gjakovė :


Muhalla e Cullakve
,
qekjo mahalla e trashallukave ahahaha


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 02:13.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.