Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-07-12, 14:13   #61
Alima
Banned
 
Alima's Avatar
 
Join Date: 14-08-11
Posts: 6,903
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

...

Kujdes nga te marret !!!


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 13-07-12, 15:44   #62
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Kalimero's Avatar
 
Join Date: 28-02-09
Posts: 3,323
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

mus um shurlloni pu ju thom,he!!
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 16:30   #63
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

Kini mu rreh
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:10   #64
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Elina's Avatar
 
Join Date: 14-03-07
Location: Fairytopia
Posts: 14,088
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

E cka jeni qu peshe kishe?....fjale po leni.....PO

Kalimer ka me te rrjehe Lovely,dije
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:18   #65
Virti
 
Virti's Avatar
 
Join Date: 13-05-06
Posts: 13,618
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

mencuria ne muskuj.
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:22   #66
Skyfter
 
Skyfter's Avatar
 
Join Date: 07-03-08
Posts: 3,242
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

Ne shum shtete dhe popuj fjala respekt dhe nder nuk egziston.

Plandaj ne keto shtete dhe keta popuj (popuj qe, edhe nese imigrojn ne shtete ku ka respekt dhe nder) ka dhune, rezultati dihet, nga dhuna prodhohet vetem dhune.


Ps. stuardesh a asht qekjo thanje e mequm a Realitet i tahnun me menquriPs. rrini urt
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:36   #67
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

Quote:
Originally Posted by Skyfter View Post
Ne shum shtete dhe popuj fjala respekt dhe nder nuk egziston.

Plandaj ne keto shtete dhe keta popuj (popuj qe, edhe nese imigrojn ne shtete ku ka respekt dhe nder) ka dhune, rezultati dihet, nga dhuna prodhohet vetem dhune.


Ps. stuardesh a asht qekjo thanje e mequm a Realitet i tahnun me menquriPs. rrini urt
Skyfter, mos um vet mu per sene t meqme, une veq n mujsha me bo fesat nejsen
Edhe pe din ti, diedhi krese me ka ra
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 19:47   #68
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Thėnie tė menqura

"Fjala e bute perkule edhe shpirtin me te ashper"
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 13-07-12, 19:49   #69
ssara
 
ssara's Avatar
 
Join Date: 13-02-07
Posts: 13,223
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Thėnie tė menqura

Te gjithe kane te drejte te mendojne..
por ka shume njerez qe i kursejne mendimet!
__________________
Koha ndryshon shume gjera , por nuk fshin asgje...
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-07-12, 22:05   #70
ssara
 
ssara's Avatar
 
Join Date: 13-02-07
Posts: 13,223
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Thėnie tė menqura

Per ta kuptuar jeten duhet te jemi kritike, por jo cinike, kureshtare, por jo mashtrues, te sinqerte, por jo naive.........
__________________
Koha ndryshon shume gjera , por nuk fshin asgje...
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-07-12, 22:35   #71
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Thėnie tė menqura

Shpirti asht pasuria me e madhe,kush e shet ate gjithe jeten ka halle!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 15-07-12, 22:40   #72
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Thėnie tė menqura

Ka 5 gjera ne jete qe ti s'munde ti kthen prapa;

1.Guri qe ke hedhur,
2.Fjala qe ke thene,
3.Shansi qe ke braktisur,
4.Koha qe ke shpenzuar,
5.Dashuria qe ke humbur!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-07-12, 12:13   #73
Alima
Banned
 
Alima's Avatar
 
Join Date: 14-08-11
Posts: 6,903
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

...

"Nėse ju edukoni njė burrė - ju keni edukuar vetėm njė burrė

Nėse ju edukoni njė grua - ju keni edukuar njė brez tė tėrė"


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-07-12, 15:32   #74
Artisti
 
Artisti's Avatar
 
Join Date: 16-05-05
Posts: 6,527
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Thėnie tė menqura

Quote:
Originally Posted by Alima View Post
...

"Nėse ju edukoni njė burrė - ju keni edukuar vetėm njė burrė

Nėse ju edukoni njė grua - ju keni edukuar njė brez tė tėrė"

.


Ke nevojė pėr Edukim, kjo thėnie ėshtė e vjedhur, nuk ke lėnė raportin se e kujt ėshtė.


Duhet pritur pėr termin tė lirė se kam shumė para teje, termini tjetėr i lirė ėshtė prej njė tetori..
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 17-07-12, 15:35   #75
tipi engjellor
tipi engjellor
 
tipi engjellor's Avatar
 
Join Date: 30-03-10
Location: aty ku jeton dashuria
Posts: 14,541
tipi engjellor has disabled reputation
Default Titulli: Thėnie tė menqura

Eshtė e rėndė zhurma shurdhuese e njerėzve tė dhunshėm dhe pa arsye, por ėshtė mė e frikshme heshtja e njerėzve tė ndershėm.


tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 16:47.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.