Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
User Name
Password


Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-07-12, 19:38   #1
murrizi
 
murrizi's Avatar
 
Join Date: 18-04-05
Posts: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Default Organizata e Kombeve te Bashkuara-Kreu i OKB njoftohet pėr sė afėrmi me Kosovėn

Ban Ki Moon, Adem Jashari dhe Deklarata e Pavarėsisė
Edhe pse gjatė gjithė kohės iu shmang takimeve nė institucionet e Kosovės, Sekretari i Pėrgjithshėm I OKB-sė, Ban Ki Moon nuk ka mundur tė shpėtoj pa u ekspozuar para “simboleve” tė shtetit tė Kosovės.
Gjatė takimit me presidenten Jahjaga , Ban Ki Moon ka bėrė njė fotografi, me apo pa dashje, prapa kėsaj fotoje janė vetė fotoja e Presidentes Jahjaga, Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe fotoja e njeriut qė kontribuoi mė sė shumti pėr lirinė tė cilėn e jetojmė sot, Adem Jashari.
Madje, nuk mund tė thuhet qė Ban Ki Moon nuk u ekspozua edhe pranė flamurit tė Kosovės, pasi qė nė foton e Jahjagės, nė anėn e saj tė djathė ėshtė flamuri i shtetit tė Kosovės./ Dukagjini.com


__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:12.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.