Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-12-12, 11:33   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Urime festat e fundvitit 2012.

Edhe ketij viti po i vie fundi. Kishte ngritje dhe ramje ne aspektin personal dhe ate kolektiv kombetare.

Si komb kemi arrite ate qe deri me tani nuk e kishim, kane mbete edhe shume pune dhe sfida para nesh. Uroj qe udheheqesit tane te gjejne diturine dhe urtesine ta ngritin nivelin tone mbareshqiptare ne cdo aspekt.

Edhe forumi yne i dashur kishte diskutime, ballafaqime argumentesh dhe mendime te ndryshme. Si edhe cdokund tjeter kishte edhe gjera qe nuk jane ne nivel,,,

Dua te falenderoj Murgeshen e dashur per punen dhe kontributin 10 vjeqare qe i ka dhene ketij forumi. Dua ta falenderoj per besimin, oferten dhe propozimin per te me dhene nje detyre jo te lehte, detyren e administratorit.

Gjithashtu dua ta falenderoj pronarin DD i cili ka pranuar te jam administrator.

Ju them te gjitheve sincerisht, se do te mundohem te beje punen ashtu sic kan bere paraardhesit e mij i ndjeri Bond, i ndjeri Uliksi dhe shume e nderuara Murgesha.
Kerkoj nga ju anetare te respektuar, nese me lejohet nje ndihme te vogel: ta thuani mendimin e juaj shlire lidhje me te gjitha brengat dhe mbarevajtjen e forumit. Cdo keshille, verejtje dhe kritike e mirefillt do te jete e mireseardhur per rrjedhen e matutjeshme te forumit tone.

Me kane mesuar te mbaj shtrenguar vlerat e verteta te jetes. Me kane mesuar te jem i thjeshte e te vleresoj gjeste te vogla, qe behen me zemer.

Por mbi te gjitha me kane mesuar qe ne jete shkohet perpara duke qeshur.

Ju uroj gezar Krishtlindjen atyre qe e festojne. Gezuar 2013 (nese e tejkalojme 21 dhjetorin, LOL).

PS: Ky eshte nje gjest i vogel por e kam bere me zemer.

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 10-12-12, 12:33   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,939
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Gati harrova (si Alima) :P

Nje falenderim dhe urim te vecante per ata qe jane te vecante, per ata te cilet me perkrahen dhe me mbeshteten gjithmone kur kisha nevoje, per ata pa te cilet nuk do te isha ne gjendje te marr barren e rende mbi supe, barren e anetarit te stafit, per ata pa te cilet as qe do ta kisha pranuar ndonjehere postin e moderatorit.

Duke ju uru festat e fundivitit ju them: Faleminderit dhe ju dua shume.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 11-12-12, 19:01   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Urime festat e fundvitit 2012.

Urimet e sinqerta per festat e fundvitit krejtve qe i festojne,e ty Z.C.,urimet speciale me rastin e marrjes se postit te Administratorit. Te deshiroj pak probleme,shume shendet dhe sukses ne kete detyre .


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-12-12, 09:10   #4
DD
 
Join Date: 27-10-11
Location: Republika e Kosoves
Posts: 8
DD i vlerėsuar jo keq
Default Re: Urime festat e fundvitit 2012.

Gėzuar festat tė gjithė anėtarėve.

PS: Zero Cool kam besim tė plotė qė jė i denjė tė administrosh kėtė forum nė rrugėn e duhur.
DD Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-12-12, 11:23   #5
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Urime festat e fundvitit 2012.

Me rastin e festave te fundvitit me lejoni t'ju uroj te gjitheve ,njeherit ju deshiroj suksese “shendet dhe komunikim te mirefillte edhe ne Vitin e Ri 2013!

ps:ZC,Urime posti i Administratorit, jam e bindur qe ky post te ka hije,suksese!

rrespekt per te gjithe:halla e madhe
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-12, 12:09   #6
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Albonita's Avatar
 
Join Date: 09-12-07
Location: Aty ku ndihem mire -->Split
Posts: 28,743
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Uroje gjithve te keni nje perfundim Viti me sukses.. po ashtu nje fellim viti te mbare.

Po ashtu ku do se gjinden ane e mban botes, ju Uroja Krisht lindjen, cofshi te rrethuar me
plote dashuri dhe ngrohtesi Familjere, Zoti ju Bekfote ne gjdo hap .
Sincerishte Albonita.
__________________
(⁀‵⁀,) ♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø
.`⋎“ ø.•°*”˜˜”*°•.Asnjehere ma e Lumtur se Tani
☻/ ♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥♡ø.•*♡Ne Gjakun e zemres te Mamit
/▌♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥░ A ░░░░░ & ░░░░ L ░░░♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡
/ \


Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-12-12, 21:27   #7
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
YanYan's Avatar
 
Join Date: 02-05-07
Location: Shshshshshsh!
Posts: 3,445
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Urime festat e paci vec harmoni ne familjet tuaja :)
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-12, 07:58   #8
Bona-us
 
Bona-us's Avatar
 
Join Date: 05-09-12
Posts: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Po afrohet dita e gzume, po vjen drita e shėlbimit pėr mėkatarėt e shkretė.
Gezuar Krishtlindjet, dhe urime Viti i Ri, paēa dhe dashuria qofte me ju.
Zoti ju bekoftė.
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-12-12, 10:26   #9
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,862
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Kikirik, leblebi
gėzuar Vitin e Ri

:)
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-12-12, 20:17   #10
Hajra
Guest
 
Posts: n/a
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Urime festa e krishtlindjes te gjithe vllezerve shqiptar te besimit krishter.
  Reply With Quote
Old 27-12-12, 11:59   #11
~AnnA~
The End !
 
~AnnA~'s Avatar
 
Join Date: 11-11-08
Location: atje ku ndjehem e huaj...
Posts: 7,502
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

te gjitheve, Urime festat...ju deshiroj shendet, paqe, miresi, harmoni dhe lumturi gjate gjithe vitit te ardhshem...
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Last edited by ~AnnA~; 27-12-12 at 12:00.
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-12, 11:00   #12
GURI SYLAJ
Moderator
 
GURI SYLAJ's Avatar
 
Join Date: 21-03-05
Location: Gjermani
Posts: 10,696
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Urimet me te mira per te gjithe ju ,antare te nderuar, te dardanise!!
Shendet,miresi e mbaresi ne jete ,per vitin 2013 !!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-12, 11:56   #13
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,640
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Urime festat e fundvitit 2012.

Urimet me te perzemerta te gjithve ,te mbushura me plote shendet dhe lumturi.

__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-12-12, 19:53   #14
Naki
Moderator
 
Naki's Avatar
 
Join Date: 30-09-03
Location: Nė Gjermani
Posts: 7,932
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Urime festat e fundvitit 2012.
Dardanas tė nderuar,shfrytėzoj rastin tė ju dergojė pėrgezimet mė tė pėrzemėrta pėr Vitin e ri 2013,
le tė jetė vitė i shėndetit tė mirė,i dėshirave dhe aspiratave pėr njė mirėqenje sa mė tė begatshėme.
Gėzuar!!!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-01-13, 00:50   #15
DEA
***
 
DEA's Avatar
 
Join Date: 29-04-04
Location: Baden Württemberg
Posts: 14,782
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Urime festat e fundvitit 2012.

Dardanas , urime viti i ri 2013!


__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 18:08.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.