Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-01-13, 11:22   #16
Zero Cool
Administratorėt
 
Zero Cool's Avatar
 
Join Date: 18-03-03
Location: Netherland
Posts: 32,936
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Quote:
Originally Posted by Buqja_ch View Post
Po po nuse e Prishtines do te behet ,,jam gezu ...
Bash mirė, qaty ngat, 1 vrap kali,,,
Ishalla nuk na harron tash,,,,
ps: Urime edhe ty Buqe ...:D
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 21-01-13, 13:17   #17
Xuki
Moderator
 
Xuki's Avatar
 
Join Date: 12-07-05
Posts: 10,980
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Default Re: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Qyyy saa mirė......Luuuleee, urime fejesa e ishalla sa mė shpejt shkon te burri......mos harroni njo 3, 4 fėmi mi gjetė (hihi)

Pėrshėndetje


Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-01-13, 14:53   #18
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,555
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Urime Lule ,,, uroj bashkim te shpejt e lumturi gjat gjith jetes,,,, po ashu ke shum te fala edhe urime nga Gazi

__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-01-13, 15:53   #19
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
selvija's Avatar
 
Join Date: 21-07-06
Location: Suomi
Posts: 28,059
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Urime Lule fejesa paq fat dhe jete te gjat, behu nje nuse e bukur,Urime,(valla bre zero coll me qate videoklip pot tranoshe horror)
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-01-13, 20:48   #20
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
SANTANA-29's Avatar
 
Join Date: 26-09-06
Location: FRANKFURT
Posts: 16,504
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Urime fejesa Lule jet te Lumtur e te gjat ju deshiroj,.-
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-13, 12:53   #21
Dardanesha
 
Dardanesha's Avatar
 
Join Date: 09-07-12
Posts: 3,782
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Default Re: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Urime Lule dhe gjithe te mirat e kesaj bote


PS: Tash paske me ardh afer meje mu paske bo kojshikefejesa.jpg
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-13, 14:00   #22
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,860
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Krejt dynjeja u fejuen oj Alime, veq une edhe ti metum hohohohoo

Lulije, urime fejesa, gzofsh edhe shume tjera :D

Demek dite shume t lumtuna me ate njerin :))
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-01-13, 14:04   #23
Alima
Banned
 
Alima's Avatar
 
Join Date: 14-08-11
Posts: 6,903
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Quote:
Originally Posted by lovely View Post
Krejt dynjeja u fejuen oj Alime, veq une edhe ti metum hohohohoo

Lulije, urime fejesa, gzofsh edhe shume tjera :D

Demek dite shume t lumtuna me ate njerin :))
...

Fejohen njerzit Lovelie..nuk majn zi si ti ...une joh gati edhe pak ,nihere po fejohum e mandej dojna me ja nis me kalu,qashtu tha ...e une i thash rendi e lyp me kalu e mandej me u feju, ai ka ngri kry po thot njehere me u faju e mandej me kalu ,..nashta!

Lule Lovelie ka faj !


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-01-13, 16:08   #24
Gjiki
 
Join Date: 25-11-11
Posts: 157
Gjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėm
Default Re: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Falmnderit t'gjithve per urime dhe pershendetje

Gjyle urime fejesa me mu nime, kena m'u knaq valla :)
Gjiki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 25-01-13, 17:23   #25
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 24,909
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Fejesa; vula e pare e dashurise ,.. te uroj sa me shpejt edhe te dyten .


Urimeeee !
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-13, 01:53   #26
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Arkza's Avatar
 
Join Date: 09-03-07
Location: F.K
Posts: 15,269
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Lule shum urime ty Fejesa te deshiroj gjihnje te mirat te Zotit,

N,dash Zoti bohunu se me shpejt se bashku dhe ja u bekoft Zoti kete Bashkim.
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee Qikooooo ,Gati gati Bijooo hahhahhh


p.s Halla e medhe po vlla shum zhag e kam ngreh kamen s kpuzat mu prishen por edhe me ka shku koha tu munu me ja gjet naj vend ngat meje por kjo ka zgjedh shume hahhhhahhaha
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-13, 12:16   #27
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Lule shume urime e te fala ki nga Vjollca ,kete vite tha Pranvera qenka e bukur per ty..


__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-13, 12:27   #28
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 20,970
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

sot me ... 27_ 1 _2013

e di se po kalon mire te FLM per bised ...
u ktheva te tregoj selam keni nga Lulja e tha vi vi


.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!

Last edited by Buqja_ch; 27-01-13 at 12:30.
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-13, 19:35   #29
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Kalimero's Avatar
 
Join Date: 28-02-09
Posts: 3,323
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

e mari lul mari lul, kur t'thojsha mas u fijo se tibe s'ta ki pa ma furumin me si, ti, johhh pu du mu fijuuu, qe knaqu qishti fijes
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-13, 22:38   #30
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 40,987
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: LuLjaa __ Urime Fejesa ..

Urime Lule te deshiroj dit te embla fejesore.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 19:24.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, vBulletin Solutions, Inc.